Turistické známky - oficiální stránky
 

Návštěvní kniha


Řadit podle: datum

Pouze přihlášení uživatelé s alespoň jednou prémiovou známkou mohou přispívat do návštěvní knihy! Ostatní můžete pro konkrétní dotazy a vzkazy firmě Turistické známky s.r.o., na které očekáváte konkrétní odpověď, použít naši e-mailovou adresu info@turisticke-znamky.cz
Vytvořit účet nebo PřihlásitNick Nick
Nick Nick
Doporučujeme k přečtení
http://www.turisticke-znamky.cz/aktualni-informace-fb.html
 
Josef Pospíšil ml.
Josef Pospíšil ml.
Rarita
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně jedné rarity. - Mám TZ USA No. 100 - z obou stran je stejný motiv (orel+vlajka). Zajímá mě, jestli je to rarita nebo ne??? Koukal jsem se na k8, ale moc moudrý z toho nejsem. Za odpovědi děkuji. :)
 
Jaroslav Friedman
Jaroslav Friedman
Re: Rarita
Ano je, správná verze má na rubu velkou státní pečeť státu New York.
 
Josef Pospíšil ml.
Josef Pospíšil ml.
Re: Re: Rarita
Moc děkuji, na k8 je správně uvedeno, že rarita je stejnostranná, ale na obrázku tam je ta druhá strana se státní pečetí. ;)
 
Miroslav Svoboda
Miroslav Svoboda
děkuji
a ani to nebolelo
 
Vratislav Blažek
Vratislav Blažek
Přihlášení
Jojo,velmi dobrá změna k lepšímu,alespoň si tady nebude každej anonymní debil plácat játra,což stejně nikdy nikoho nezajímalo!
 
Jan Bezděkovsky
Jan Bezděkovsky
Re: Přihlášení
Nevím jestli každého, kdo nemá 10 po sobě řazených TZ a tudíž nemá nárok na prémiovou TZ, lze označit za debila.....Tímto rozhodnutím se zde vytváření dvě kasty sběratelů - ti privilegovaní, co mohou mluvit (psát) a pak ti ostatní, co maj smůlu, i když třeba mohou mít i více TZ, než ti první (jen nemají ještě prémiovou TZ). A co nově začínající sběratelé? Ti jako nemají nárok? Jediné, k čemu toto přispěje, je postupný zánik veškeré diskuze..... Není pravda, že k založení příspěvku stačí se přihlásit ze svého profilu (to já přihlášen jsem), potřeba je mít tu jednu prémiovou TZ (jako u hlasování)..... A to je vážně diskriminační.
 
Jaroslav Friedman
Jaroslav Friedman
Re: Re: Přihlášení
Za debila zde předřečník označuje každého anonyma co se zde pod své příspěvky nepodepisoval.
Předpokládám, že nově začínající sběratelé debilové nejsou a v menu si najdou komunikace - kontakty všeobecné dotazy. Je pravda, že ve staré knize to zde v záhlaví bylo tak nějak napsáno a v upravené formě by to tu mohlo býti: "Pro konkrétní vzkazy firmě Turistické známky s.r.o., na které očekáváte konkrétní odpověď, je lepší použít naši e-mailovou adresu."
JInak každý mladý začínající jistě už má dávno facebooka.
Jinak se mi potvrzuje, že cokoliv se zde stane je pro vás špatně.
 
Franta Známka
Franta Známka
Re: Re: Přihlášení
Ikdyž nemám ve zvyku vystupovat pod různými identitami, zkusil jsem se zaregistrovat jako Franta Známka, tedy jako člověk, který nemá žádnou prémiovou známku. Registrace se podařila a mohl bych sem klidně pod tímto jménem psát. Takže sem může psát každý sběratel, který se zaregistruje, tedy i naprostý začátečník (Tvými slovy: privilegovaní i neprivilegovaní). Ta prémiová známky je podmínkou pro možnost hlasování, nikoliv pro možnost psát do návštěvní knihy. Zde je podmínka jediná: zaregistrovat se.
Mějte se fajn, i na podzim je venku při sbírání TZ krásně (naposledy jsem se o tom přesvědčil v Lázních Toušeň). Honza Pásler
 
Jaroslav Friedman
Jaroslav Friedman
Re: Re: Re: Přihlášení
Koukám, že si vyhrajete :-)
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Re: Re: Re: Přihlášení
Kdo si hraje nezlobí :-)))
 
Jaroslav Friedman
Jaroslav Friedman
Změna
Přeji všem hezký den.
Koukám, že už se sem musí každý pisatel přihlásit.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
Poslední puchýř
Opět velice zdařilá akce pořádaná letos v Benešově. Šel jsem 30 km, z Týnce nad Sázavou, přes zříceninu Zbořený Kostelec do Čerčan. Zde byla v pokladně na nádraží možnost zakoupit TZ 1951 Vodárenská věž Čerčany. Velká škoda, že je věž otevřena jen příležitostně při akcích Posázavského pacifiku. Z Čerčan pal trasa vedla do Poříčí nad Sázavou a odtud přes kouzelné Měsíční údolí na Konopiště. Zde bylo možno zakoupit VTZ Spojeni v životě i smrti ke 100. výročí Sarajevského atentátu. V cíli v Benešově pak zakoupena VTZ Poslední puchýř 2014. Super pochod, benešovským pořadatelům se akce velice povedla.
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Poslední puchýř
Docela přesně jsi vyjádřil i můj názor na právě uplynulý ročník "puchejře". Absolvoval jsem jich 12 a tento se řadí k těm nejlepším (vedle Ostravice, Mladé Boleslavi, Blanska). Veliká škoda, že se nepodařilo domluvit s Posázavským pacifikem zpřístupnění vodárenské věže v Čerčanech. Mínusem snad byl ten stánek zlatokopů venku na chodníku. 30,- Kč za párek v rohlíku a 40,- Kč za panáka rumu mi připadne dost přemrštěné. Ale něco podobného bylo i loni v Plzni. Naštěstí je okolo spousta jiných občerstvovacích zařízení, kde se dalo za rozumný peníz posedět. Ale celkově - palec nahoru, Benešovští!
 
 feli
feli
Pražské TZ
Jene Páslere, já to tady hledat nebudu tobě, ani nikomu jinému.
Ono to téma "přehušťování" (fuj to je slovo) a zejména v Praze bylo v minulosti omleto několikrát. Mně stačí, že si to pamatuju.......
 
Re: Pražské TZ
Noční můra sběratele: Kompletní sbírka.
 
jojo
Re: Re: Pražské TZ
Sběratelé jsou šťastní lidé - J.W.Goethe
Není nic smutnějšího než kompletní sbírka :-C
 
Ivan Hlaváček
Poruba
Hlavně je škoda, že známku nedostala Ostrava Poruba... je tam velmi zajímavá velkorysá a unikátní sídlištní architektura z 50. let, v době, kdy režim měl ještě peníze... Porubou vede velice zajímavá naučná stezka, po nejzajímavějších místech, jejíž plánek je k vyzvednutí na íčku. Co se týče architektury, byla pro nás natolik zajímavá, že jsme v Porubě strávili celý den - nádherné římsy, různé antikizující prvky, sloupy, mozaiky, figurální vlysy a fresky s dětskou tematikou, sgrafita, spousta dalších zdobných prvků třeba v průchodech, i co se týče členění samotných domovních bloků se vzdušnýnmi náměstími se zelení, typickými vnitrobloky, zajímavý koncept vítězného oblouku jako vstupní brány... kdo byl v Porubě a prošel si naučnou stezku, ví, o čem mluvím... Poruba by si TZ velmi zasloužila, protože je tam pro milovníky architetury co k vidění.
A zajímalo by mě, kolik hlasujících si onu naučnou stezku a vůbec Porubu prošlo.
A to nejsem Ostravák, ale Pražák...
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Poruba
Přestože mnozí z nás, kteří jsme část života v období reálného socialismu prožili, na toto období nevzpomínáme zrovna rádi, architektura typu sorela je určitě zajímavá a stojí za vidění. Ať už v Porubě, Havířově, Ostrově, nebo třeba takový Koldům v Litvínově. I ten by vedle Poruby mohl být adeptem na získání TZ. Jen kdyby se toho někdo místní ujal.
 
Ivan Hlaváček
Re: Re: Poruba
Ono tam bylo i příjemné bydlení, velké byty. ta sídliště měla zpočátku navíc ještě výraz a zdobnost, než Chruščov vyhlásil, že takto stavět se nebude, protože je to buržoazní vyjhončlivost a nastalo období klasických uniformních sídlišť doby pozdější.
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Za posledním puchýřem.
Závěrečná akce KČT, k níž je vydána i TZ speciální edice, pochod za Posledním puchýřem, se letos koná v Benešově o nadcházejícím víkendu. Od r. 1999 jsem se s výjimkou dvou zúčastnil všech "puchejřů". No ale když si představím, že tam vylezu z vlaku a spatřím nápis "Benešov U PRAHY", tak asi letos nepojedu.
 
Čistokrevnejpražák
Re: Za posledním puchýřem.
To u Prahy je pro opilce, aby věděli, že sedí ve špatným vlaku, když jedou do Benešova nad Ploučnicí, nad Černou, u Semil, u Blanska, v Broumově, nebo Černovicích.:-))
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Re: Za posledním puchýřem.
Ten jeden ze jmenovaných Benešovů není v Broumově ale v Olivětíně. To jen Broumováci ten Olivětín i s přilehlými před mnoha lety anektovali :-)))
 
Jarda
Hlasování
Než zakliknete NE, protože je to v Praze, tak se na Vrtbovskou zahradu podívejte i jinam. Kdo tam už byl, tak rozhodně dá ANO.
Např.: http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Vrtbovska-zahrada---nejkrasnejsi-barokni-zahrada-v.aspx
 
 feli
feli
Re: Hlasování
Vzhledem k tomu, že je tady silně "protipražská" nálada, bude mít tato zahrada asi smůlu.....
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Hlasování
Vážně se někteří domníváte, že hlaující sběratelé, jsou stádo omezenců, které se řídí jenom tím, zda příslušná známka je nebo není v Praze?
 
Josef Pospíšil ml.
Josef Pospíšil ml.
Re: Re: Hlasování
Osobně jsem zahradu navštívil a musím říct, že je opravdu nádherná. TZ si určitě zaslouží, je mnohem hezčí než ostatní pražské zahrady. Když jsem tam byl, myslím že psali, že je dokonce zapsána na seznamu UNESCO... Doufám, že projde, návštěva opravdu stojí za to!!!
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Re: Hlasování
Vzhledem k tomu, že je tady silně "protipražská" nálada - nějaká konkrétní ukázka protipražské nálady by prosím nebyla?
 
Jarda
Re: Re: Re: Hlasování
Např. příspěvek 22:47 28.03.2014
Standa
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Re: Re: Re: Hlasování
Komu se chce to hledat a podívat se, jak moc protipražsky je ten příspěvek laděný, je to momentálně 9 stran zpátky.
 
feli
Pozzi a odbočení od Oblíku
Můžeš odbočit na Stříbrník (TZ 1299), nebo na Ranou (TZ 1958)
:-) :-) :-)
 
Ondřej Musil
Ondřej Musil
Re: Pozzi a odbočení od Oblíku
Díky za radu :-) Už ale odbočovat nikam nehodlám, raději se vydám za svým nosem.. takže taky někam na stranu :-)
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Prémiové TZ
Chci se zeptat na počet prémiových TZ. Je zde napsáno, že jich je 220. Ale TZ není 2200. Co jsou zač ty další prémiové TZ, které nejsou přiřaditelné k destíkám TZ?
 
starý Jarda
Re: Prémiové TZ
Domnívám se, že to je následovně. Pošlu např. kupóny 1-9 + joker. Dále 10-18 + joker atd. Tímto způsobem se dá "dopracovat" k více premiovým známkám. Inu český člověk je vynalézavý. :-D
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Prémiové TZ
Aha. To je možné. Jen mě zarazilo, že těch co mají 220 prémiových TZ je relativně hodně. Napadlo mě, zda se do toho nepočítají ty z těch speciálních edicí a pak třeba teď z neobjevených památek.
 
Jára
Re: Re: Re: Prémiové TZ
Neobjevené památky mají nějakou premiovou TZ ?
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
píšou to zde: Podle pravidel sběratelské hry bude tak možné získat až tři Prémiové výroční známky – za každou nasbíranou desítku jednu. Hra bude probíhat v roce 2014, a předpokládáme, že i v roce 2015. http://www.turisticke-znamky.cz/specialni-edice.html
Ale nevím, zda je to pravda.
 
Jára
Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
Pravda to fakt je, ale este nejsou.
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
Aha. Tak to je jina. To v těch 220 tedy nebudou.
 
Jára
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
V počtu 220 není žádná premiová vtz.
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
no a proč jich je zrovna 220. Na desítky to nesedí a nebo ten důvod je to používání jokeru jak píše starý Jarda?
 
Jára
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
protože jich 220 vyrobili, žádná jiná logika v tom není.
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
OK. Když v tom není logika, tak za co ty, co nekorespondují s počtem TZ, sběratelé dostávají? Opravdu je to tak, že použijí ten trik s jokery?
 
Josef Pospíšil ml.
Josef Pospíšil ml.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
Napadá mě ještě, že mohou poslat kupony ze starých verzí a pak znovu z nových verzí... Myslím, že to jde u desítek 1-10 a 11-20...
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
Tak to jsem netušil.
 
Jára
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
Použití Jokerů není trik, uvádí to pravidla. Pokud se to udělá od počátku s těmi Jokery, tak na 220 desítek ti stačí 1980 čísel + 220 Jokerů.
Ještě vím, že se kupony shánějí i třeba na burzách.
 
Petr Strnad
Petr Strnad
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prémiové TZ
Tak vím, že nahrazení uvádějí pravidla. Jako náhradu za známku, kterou nemám. Ovšem to, že se to díky nim dá takhle posunout, mě nenapadlo.
 
Ondřej Musil
Ondřej Musil
Odbočení od Oblíku (OOO)
Zdravím všechny sběratele, dovolte mi odbočení od právě probíhající debaty, nedávno mi došla první prémiová TZ, ale zatím se mi stále neukazuje v mé vlastní sbírce. Po důkladném prošmejdění návštěvní knihy, jsem zjistil, že tak učiní až TZ, nepletu-li se. Spíš mi jde o to, zda se nějak připomenout, či zda se tak stane "někdy" automaticky. Děkuji za případnou reakci.
 
reakce anonyma
Re: Odbočení od Oblíku (OOO)
Ve tvé sbírce pod ikonou TZ známky jsou čísla: První číslo udává počet předmětů ve sbírce, druhé počet prémiovek. Pokud máte prémiovku od daného sběratelského typu, na dalším řádku se zobrazí také pořadí v oficiálním žebříčku.
Pokud tomu tak není napište na známou adresu info@..... s uvedením svého VS, reklamaci.
 
Ondřej Musil
Ondřej Musil
Re: Re: Odbočení od Oblíku (OOO)
Díky za odpověď. Ty čísla samozřejmě znám a dokonce i vím, kde je hledat. Asi nastal nějaký šotek, který budu řešit dle Vaší rady.
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Nebaví m(n)ě diskuse...
A někdo Tě snad k takové diskusi nutí?
 
Medvěd
Diskuse???
Nebaví mně diskuse s anonymy, nebaví mně diskutovat s lidmi, kteří "nemají koule" se pod svůj názor podepsat. Ptám se tedy, proč není přispívání do návštěvky umožněno pouze přihlášeným diskutérům tak, jako se to děje na většině fór? Jsem přesvědčený, že by zásadně ubylo příspěvků urážlivých i příspěvků "o ničem" - momentální stav návštěvky nemá daleko k žumpě.
 
starý Jarda
Re: Diskuse???
Kdo je srabík, tak se skrývá. Myslím, že spousta sběratelů mě zná a já se neskrývám. Píšu stále pod jedním Nickem. Medvěde!!! Mám pro Tebe stále nálepku z otevření IC a muzea u Nultého rozcestníku (foto kamarádek a kamarádů Sešlosti, kteří se mohli zúčastnit). Totéž platí pro Pinďu. GINovi jsme tak oplatili jeho návštěvu, že byl tak laskav a na 8.Sešlost sběratelů TZ přijel.
 
TZ mám rád
Diskuse*
Konečně se tu rozpoutala docela slušná diskuze*, která doufám neskončí tak, jak napsal jeden fanoušek na FB, cituji: "Jestli to půjde takhle dál tak, Turistické známky zničí zájem sběratelů sami."
*) obojí správně
 
Lovec
Ještě jednou k Oblíku a Chotovinám
Tak se tady rozpoutal docela slušný hon na Ládi. Jestliže vyjdeme z toho, co tady vcelku správně řada sběratelů často uvádí, tedy, že TZ jsou v podstatě zboží jako každé jiné, nemůže se nikdo divit, že se občas najde někdo, kdo nákup tohoto zboží opět zcela oprávněně vyžaduje. Pokud majitel nějakého turistického objektu uvádí novou TZ na trh v době, kdy je tento objekt v rekonstrukci nebo sezónně uzavřený, nemůže se pak divit, že tím vyvolá řadu nedorozumění. Chybu ale nemůžeme hledat u kupců TZ. Pokud jeden z Láďů ve snaze koupit inzerovanou TZ chodí po staveništi místo toho, aby chodil po turistickém objektu, a hledá někoho, kdo by mu TZ prodal, nelze se divit, že zkouší různé dveře. Udělal bych to také tak. Druhý z Láďů neudělal dokonce vůbec nic, jen si posteskl. Není mi tedy zřejmé, proč se do nich navážíte.
Zcela ujetá je pak myšlenka, že někdo, kdo má 120 prémiovek, může klidně na novou TZ počkat a nemusí pospíchat. Neměl by se o ty prémiovky s námi dokonce rozdělit, abychom měli všichni stejně? Už to tady jednou bylo.
 
Taky "sběratel"
Re: Ještě jednou k Oblíku a Chotovinám
Hon na Ládi (kolik jich asi tak je?)??? Trošku přehnané. Spíš reakce. Rozhodně ne urážky, jak píše jeden z nich.
 
pro Lovec
Re: Ještě jednou k Oblíku a Chotovinám
Si myslim, že Láďa co byl na Oblíku a co nebyl v Chotovinách, ale rovnou jim to v jejich diskusním fóru a rýmařovu napálil, je jeden.
Je pravdou, že obě místa věděla, že si objednala TZ, že se teda po nich budou sběratelé shánět jakmile se zveřejní, tak mohla dát na svém webu nebo na webu u své TZ zde, informace o jejich prodeji (neprodeji).
Ta poslední věta Lovče je ovšem tvoje fantazie, že?
 
pro Lovec
Re: Re: Ještě jednou k Oblíku a Chotovinám
... pardon předposlední :-D
 
Láďa
Návštěvka
Já naivka si myslel, že návštěvka je pro to, aby sběratelé měli kde projevit svůj názor. Jak je vidět stal jsem se za svůj názor jen terčem napadání a urážek. Lituji toho, že jsem sem něco napsal, už to víckrát neudělám. Teď už budu sledovat jen další spoustu napadání a urážek. Dobře mi tak.
 
Jára
Re: Návštěvka
Nediv se. To co jsi sem napsal jako první příspěvek 14:05 07.11.2014 nebylo korektní. Alespoň já to tak cítím.
 
Láďa
Re: Re: Návštěvka
Pravda. To jsem přehnal. Jinak za vším stojím.
 
Taky "sběratel"
"Pan" Láďa a Oblík
Jako reakci na prý prachšpatné zkušenosti Ládi na Oblíku si dovoluji překopírovat, bez jakékoholiv komentáře, příspěvek jakéhosi Honzy u TZ Oblíku :
"V pondělí 27.10. jsme šli okolo rozestavěného statku na Oblík a stavili se i pro známku! Slečna byla moc milá a krásně jsme si popovídali, mimo jiné i o tom , jak byla nemocná a pan Láďa jí(bez ohlášení)přišel pro známku až do bytu!(asi bych ho také vypoklonkoval) Jeho reakce na stránkách TZ jí dost mrzela!"
 
Láďa
Re:
Mě jste si s někým spletl. Já s vámi polemizovat a hádat se nehodlám. Vy umíte jen překrucovat holá fakta a hádat se. Vyprovokovat se nehodlám. Mějte se ...
 
 feli
feli
Re: Re:
Já jsem si na stránku TZ Oblíku vlezl a ten příspěvek tam takový je. Tak nevím, co kdo překrucuje? A nějaký Láďa tam doopravdy taky byl - viz. jeho příspěvek.
 
Láďa
Re: Re: Re:
Je směšné si vůbec pomyslet, že by nějaká nemocná slečna pustila někoho do svého bytu. Ani netuším, kde tam byty jsou. Ale nahlédl jsem do stájí pro ovce ... Známku mi prodala v jakési stavební buňce - kanceláři. Když něco takového tvrdí, tak jsem docela rád. Moje kritika padla na úrodnou půdu.
 
Taky "sběratel"
Re: Re: Re: Re:
Jsem z toho úplně mimo míssu. Nejdříve jsem si vás s někým spletl......!?!?! Proč já? To ta nemocná slečna jmenovala NĚJAKÉHO" Láďu. A teď ejhle, on tam pán byl. Aha, už vím, to je úplně jiný Láďa.
To se mi ulevilo :-) Konečně vím, co a jak :-)
Ona ta slečna byla asi tak těžce chorá, že blouznila a jen bůh ví, co komu nakecala :-)
 
"sběratel"
Re: Re:
Spletl-nespletl.
Ono se podepsat jen "Láďa" je asi stejný anonym jako "sběratel". Aby si tě tady nepletli ostatní sběratelé a taky sběratelé, musíš se taky podepsat přesněji, třeba Láďa z Prahy od Oblíku co musí mít každou známku hned a všichni musí mít otevřeno furt jinak jsou podezřelí :-D
 
"sběratel"
2116 Chotoviny
1 - odlasovali jste si ji
2 - sezónní provoz je i na spoustě známých památek
3 - otevřou po telefonické domluvě, i jinde běžné
4 - v rýmařovských zásadách je napsáno - pokud možno
5 - Láďo - Vladimíre Kubelko 6. v žebříčku sběratelů s 220 prémiovkama, jistě ti do sbírky teď hned chybět nebude a vydržíš do května. 221. prémiová známka do té doby jistě vyrobena ještě nebude.
 
Láďa
Re: 2116 Chotoviny
To se mi ulevilo :-) Konečně vím, co a jak :-)
 
"sběratel"
Re: Re: 2116 Chotoviny
Už ti napsali i z muzea, četl to?
Dobrý den, všude na internetu i našich materiálech je uvedeno říjen-květen otevřeno dle telefonické domluvy. Nemáme problém kdykoliv otevřít i mimo otevírací dobu. Navíc Turistické známky sice uvádí, že známka je již v prodeji, což je zavádějící... teprve dnes 7.11. nás pošta informovala o doručení balíku se známkami. Tudíž k dispozici budou nejdříve v pondělí 10.11. Doufáme že své negativní hodnocení přehodnotíte. Muzeum Janecký Chotoviny
 
Láďa
Re: Re: Re: 2116 Chotoviny
"On" to, samozřejmě, četl.
Odpověď mně příliš neuspokojila. Muzeum. které je otevřené pouze čtyři měsíce v roce, se mi zdá podezřelé. I když slibují, že popř. otevřou i "jindy". Já poslední dobou měl prachšpatné zkušenosti (např.Oblík) a ještě teď z toho nemám dobrý pocit.
Ještě k panu také "sběrateli". Já se, na rozdíl od vás,za žádný anonymní pojmenování neschovávám, jak jste si sám "investigativně" ráčil všimnout. A svých pět hlasů využívám jen velmi výjimečně. A v žádném případě k přehlasování jiných.
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Chotoviny
No tak bude v Chotovinách další nedostupná známka. Někteří "sběratelé" Ti řeknou, že pochybovat o správnosti vydání některé TZ se nemá, protože to je věc firmy Turistické znmky, s.r.o, co vyrobí a co ne.
 
Honza Pásler
Honza Pásler
Re: Chotoviny
Pardon, to neměl být samostatný příspěvek, ale reakce na příspěvek Ládi.
 

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2014 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek