Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1083 - Acrobat park Štíty


Popis

Podhorské městečko severozápadně od Hranic, tréninkové a sportovní centrum olympijského vítěze v akrobatickém lyžování Aleše Valenty.

Mapa

Navštívil jsem Acrobat park Štíty

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Infocentrum, náměstí Míru 55, Štíty,
Toto místo prodává také turistickou známku
Hotel a restaurace Černá kočka, Náměstí Míru 30, Štíty
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÁ MĚSTA
Kraj/okres:
Olomoucký kraj/Šumperk
Poloha:
49°57'40.7"N 16°45'34.83"E
Hodnocení:
2.773
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1083 - Acrobat park Štíty


18.04.2022 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
12.11.2019 - dostupná bez problému
13.09.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
Štíty
Známka dostupná v hotelu Černá kočka, kde jsme byli při našem víkendovém pobytu ubytováni. Doporučuji. Solidní ceny, příjemný personál. Otevřeno mimo pondělí od 11 hodin. V akrobat parku v době naší návštěvy zrovna trénovala ruská juniorská reprezentace, bylo se na co koukat.
 
Kolchar@seznam.cz
Kolchar@seznam.cz
Zklamání z TZ
TZ v restauraci U černé kočky byla vyprodaná. IC mělo lístek před obědem "musela jsem odběhnout, přijdu hned" - odpoledne lístek visel nadále :( Prostě úřednický pátek - V acrobat centru prodávají pouze nálepky (nechápu proč ne TZ?!)... takže trojnásobný neúspěch... ale viděli jsme Aleše Valentu :)
 
Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
Pěkné město
Známku jsem pořídil bez potíží v IC, u Černé kočky mají také.
Město příjemně překvapilo, Akrobat park je v listopadu, dle očekávání, bez života.
 
Tomáš Tesař
Tomáš Tesař
TZ
V Akrobat parku je známka jen vystavená, ale bohužel nemají a už ani mít nebudou! Nechápu, ale v infocentru mají dostatek..
 
Pinďa
Dvě kočky u kočky
Park zavřený, vodní doskočiště vypuštěné, ale i tak stojí místo za návštěvu. Člověk si alespoň udělá představu, jakej je ten Valenta borec. Já osobně bych na skokanskou věž nevylezl ani bez lyží. TZ prodávají dvě kočky v restauraci Černá kočka. Je tam vstřícno, útulno a teplo od kachlových kamen. A taky mají výbornou česnečku. I samotné Štíty stojí za prohlídku.
 
Veronika Žitníková
Veronika Žitníková
TZ
mi neprodal Aleš Valenta, ale milá slečna u Černé kočky za hezkých 30kč. Ale pozor, v pytlíku měla tři poslední!
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
6.8.2017
V Acrobat parku známku nevedou, museli by objednat prý 500 ks a já byl asi 3 turista který se na TZ ptá. Tam ji tedy nesezenete ale místo určitě stojí za návštěvu. Aleš Valenta nás obsloužil, přinesl nám pizzu. Ve vitríně má vystavenou tu zlatou medaili z 2002 a další. O TZ musím znovu do Rýmařova.
 
Jan Gröger
Jan Gröger
známka
Prvně jsem chtěl známku i nálepku v Acrobat parku, do areálu jsem se dostal, ale byla funkční jen posilovna. Ani restaurace nebyla funkční. Druhý pokus bylo IC tam jsem se známkou uspěl
 
L+D+D+N Nesibovi
L+D+D+N Nesibovi
TZ
jsme zakoupili v restauraci Černá kočka na náměstí.
 
Martin Bartoš
Martin Bartoš
-
V restauraci známku nemají, IC má o víkendu zavřeno a Acrobat park je zavřený asi pořád.
 
Jirka
infocentrum
Moc hezke infocentrum, velmi ochotna a sympaticka pani. Navstevu tohoto maleho mesta jsem si uzil i diky navsteve restaurace Cerna kocka.
 
Karel Sandler
Karel Sandler
malomestske infocentrum
na to v jak krasnem udoli mestecko Stity lezi, je velka skoda, ze infocentrum je typicky malomestsky otevreno v pracovnich dnech od rana do odpoledne, ale pres vikend typicky zavreno. V acrobat parku znamku nemaji uz delsi dobu a v hotelu Cerna Kocka na namesti velice prijemna pani vrchni smutne sdelila, ze znamku taktez uz delsi dobu nemaji (zbyl jim jen vyvesni stit s posledni znamkou a samolepka na dverich). A ze ji maji snad jen v infocentru, ale to tak leda kdyz pockame do pondeli do rana... :/
 
Vlasiq
Info v neděli zavřeno, v hotelu ani v Akrobat centru známku nemají. K tomu příšerná obsluha jak v hotelu, tak v centru (tam jsme se obsluhy nedočkali vůbec, tak jsme po půlhodině odešli...)
 
Vavřík Ag
Díra k pohledání, TZ nemají ani v centru ani u ČK, no a íčko přeci v sobotu nebudou ani otvírat. Hrůza!
 
Kačka
Známka není...
IC v sobotu otevřeno jen do 10,30 a na ostatních dvou uvedených místech známku nevedou!!! Proč jsou tedy uvedeni v atlasu TZ, když podle slov jak správce acrobat parku, tak recepční v hotelu oni prodávat známky ani nechtějí...
 
Petr
Acrobat park TZ nema. Stejne jako restaurace u CK. Ale zde aspon poradili dalsi zdroj otevreny i v nedeli a to Vecerku na namesti. Ale ani tam to nevypadalo na nikterak vysoke zasoby, ale na mne vysla :-)
 
Luboš
V hotelu u ČK nemají, íčko zavřeno :-( Zklamání a vztek!
 
jíra
Acrobat park je příjemné místo, ubytování i přístup p. Valenty seniora na úrovni. Známku však neměli. IC v sobotu odpoledne zavřené, v hotelu nevěděli, o co je žádám. HRŮZA.
 
Dušan
Koupili jsme si známku, výborné pivo a kávu. Obsluha příjemná, jak by ne když to byl p. Valenta starší. Mají to v rodině.
 
Alena
Bohužel jsme acrobat park navštívili ve středu, kdy bylo zavřeno, ale TZ jsme bez problémů koupili v informačním centru. A hned naproti v restauraci Černá kočka jsme se výborně najedli.
 
lol
Re: Štíty (Schildberg) - 730 let města
730 let takový prdele...to fakt neni významný výročí
 
Bary
Štíty (Schildberg) - 730 let města
Velká škoda, že se k tomuto výročí opomenula VTZ.
 
Verrrus
Skvělé místo
TIC - skvělé místo a ještě lepší obsluha. Turistická známka dostupná bez problému! Vřele doporučuji se tu po cestě zastavit!
 
Anies
Velice příjemné místo. Souhlasím s předešlými příspěvky a návštěvu doporučuji. Po několika letech jsem tady byla podruhé a byla jsem mile překvapena..........Skvělé místo k nedělní odpoledné kávě!!
 
joshula
V infocentru přes víkend zavřeno, otevírací doba nebyla na dveřích napsána. Proto rovnou zamiřte do acrobat parku. Cesta je značená a pokud budete mít štěstí jako my, tak uvidíte Aleše přímo v akci. V sobotu se zde konal letní světový pohár. V příjemném baru jsem si při nákupu známky prohlídl i ve vytríně vystavenou zlatou olympíjskou medajli.
 
gerbera
Také chválím acrobat park - dobrá káva a štrůdl za 34,-- Kč. Autem odbočte na Cotkytle a dojedete až do parku. Malé cedule ve vesnici lze snadno přehlédnout.
 
Věrka
príma
Známku jsme koupili v acrobat parku.Příjemná a milá obsluha.Vřele doporučuju :-))
 
Don
Také v Acrobat Parku
Víte že tuto známku mají také v Acrobat Parku Aleše Valenty? Mrkněte tam, fakt to stojí za to. A mají supr
kafe!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2779 Turistických známek
2671 Výročních TZ
277 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek