Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1120 - Centrum Babylon Liberec


Popis

Relaxační centrum a aquapark v centru Liberce, vybudovaný ze staré továrny.

Mapa

Navštívil jsem Centrum Babylon Liberec

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také výletku
Centrum Babylon, Nitranská 415/1, Liberec
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
NEZAŘAZENO
Kraj/okres:
Liberecký kraj/Liberec
Poloha:
50°45'35.62"N 15°3'8.98"E
Hodnocení:
2.689
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1120 - Centrum Babylon Liberec


17.04.2022 - dostupná bez problému
17.04.2022 - dostupná bez problému
28.07.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z Rýmařova.
 
Matěj Bartoš
Matěj Bartoš
TZ
Dostupná na pokladně Babylonu. Pamatuji na doby, kdy se zde nacházel nejlepší aquapark v ČR. Teď už je to celé takové zašlé
 
Vladislav Dušek
Vladislav Dušek
Tu
Tz koupena na recepci hotelu měli poslední. V Babylonu jsem před časem strávil s rodinou skoro celý týden takže tentokrát jen známka.
 
Josef Bušek
Josef Bušek
Centrum Babylon Liberec
Babylon jsme navštívili 15.12.2019. Je to zajímavá soustava různých zábavných atrakcí. My jsme navštívili bowling a laser game. Babylon doporučuji určitě navštívit, protože jen tak někde takovouhle podívanost nenajdete. TZ už mam z dřívějších dob jinak ji mají na pokladně spolu s No. 637 město Liberec.
 
Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
TZ
Známka koupena na recepci Wellness Hotelu, hned u vchodu vedle vjezdu do podzemních garáží z Košické u sjezdu z dálnice. (strážný nám dovolil na chvilku zaparkovat nahoře před vchodem) Mají zde i TZ 637 - Liberec.

K vnitřnímu vybavení a stylu už bylo řečeno dost, však jsme sem jen zaskočili koupit známku že jsme jeli kolem, ale motiv známky je hezký a na mapě nezůstane červené kolečko, a to je to hlavní. :-D
 
Václav Toth
Václav Toth
TZ
Dostupná bez problémů na kase v Babylonu.
Samotný babylon už svou slávu má pomalu za sebou. Vybydlené prodejní městečko je toho důkazem.
Přilehlá Iqlandia je ale úplně něco jiného moderní a vzdělávací budova se spoustou zábavy nejen pro děti . Možná známku by měla mít ona.
 
Petr Dolejš
Petr Dolejš
IQ park
Pro děti je to zde opravdu pěkné.Naše dítka se zde opravdu vyblbli,hlavně v IQ parku,tam je to opravdu pěkné.Hlavně mě překvapilo jak je to tu velké.TZ bez problému na pokladně,měli i TZ Liberce.
 
Zdeňka Nemravová
Zdeňka Nemravová
tz
Koupeno v Centru Babylon, dostatek všeho, může se platit kartou.
 
Petr Forejtek
Petr Forejtek
14.07.2016
Když už jsme byli s rodinou v Liberci, tak jsme zavítali do centra Babylon, konkrétně IQpark + planetárium - rodinné vstupné 690,-! Celý Babylon je ale naprostý kýč, nicméně dětem se to líbilo a kvůli nim jsem tam byli. TZ bohužel vyprodaná, tak snad jindy. Pozor na parkování! Je to docela síla a když chcete zaplatit, automaty neberou bankovky, všechny automaty na rozměňování byly mimo provoz, v obchodech všude cedulky, že peníze nemění, takže jsem běhal po parkovišti a prosil lidi o drobné za 100,-.
 
Eva Rosenbergerová
Eva Rosenbergerová
Eva
K dostání vedle recepce k hotelu. Nebylo to nikde vyvěšeno, ale po přeptání jsme uspěli. Jinak Babylon pro nás byl velká oběť. Nepřehledná, kýčovitá pouť. Ale i turisti mají různé gusto.
 
joshula
nedostupnost
Dnes známka nekoupena. U hlavní pokladny nám bylo řečeno, že známka se už prodává pouze v informacích vedle recepce v hotelu. Kde ale o víkendu nejsou.
 
jerry720
Babylon.
Návštěva v úterý 28. 08. 2012. Neřekl bych, že se jedná o klasický turistický cíl, ale proč ne, i odpočinek a relaxace při toulkách vlastí je třeba :-) Návštěva IQ parku rozhodně takovou oddechovkou je. Pro TZ jsem vyrazil do "Íčka", které je uvnitř zábavného centra, ale od slečny jsem se dozvěděl, že jsou vyprodané a že další snad dorazí do konce týdne. Další zastávka proběhla tedy v pátek 31. 08. 2012 odpoledne a TZ již byla bez problémů k sehnání.
 
Lucka
V íčku dostupná bez problémů. V IQ parku jsme se všichni pořádně vyřádili i vzdělali. Po x letech jsme zase stavěli přehrady na potoce, vyzvedávali se na kladce, zkusili si jízdu na vozíčku, potrápili své mozkové závity,... Je to místo, kt. si určitě svojí TZ zalouží.
 
Miloš
Známka je momentálně vyprodaná.
 
Michael (StrakaNaVrbe)
nonstrum
Dost monstrózní místo zařízené bez špetky vkusu...
 
Ondra
---Centrum Babylon Liberec------------------------
V aquaparku ten čes tak utíká.... Infocentrum zavírá v 18:00, já přišel v 18:15, ale paní tam ještě byla, takže známku prodala bez problémů. Mají také turistickou známku města a výroční turist.zn. z mistrovství světa v lyžování. Dále nabízejí : Atlas turist.zn. míst 2011, samolepku TURISTICKÉ ZNÁMKOVÉ MÍSTO, trička, spoustu magnetek, pohledů, letáků,..... prostě infocentrum, jak má být =) . Kromě aquaparku se děti mohou vyblbnout v Lunaparku, nebo potrápit mozky v IQ parku. Prostě v tomto baráku se nebudete nudit...
 
Libor
25.08.2011 - tak jsme tak dlouho řádili v aquacentru, až nám zavřeli místní babylonské IC, kde jedině lze TZ sehnat - takže POZOR, v IC zavírají v 18:00, zatímco ve celém centru až ve 22:00
 
libor
Nemám rád obchodní centra, takže jsme koupili známku Babylon jsme si tak trošku prohlédli a jeli jsme pryč. Ovšem návštěvu tohoto místa mohu ostatním doporučit.Je to místo kde se od rána do večera můžete bavit a procházet nespočet obchodů.
 
Iška
Vstupné do zdejšího aquaparku je šílené, zvlášť když sem přijedete jako čtyřčlenná rodina. Ale i bez aquparku nabízí Babylon spoustu další zábavy.
 
Bukinn
Znamka bez problémů koupena v infocentru Babylonu, zároveň zde koupena i 637 Město Liberec
 
Petr Roneš
Příjemná paní v infocentru nabídla i mnoho pohledů a prospektů.Zda má být Babylon v TZ nebo nemá je věc názoru,my tam chodíme s dcerou rádi,samozřejmě ne denně.Jinak bych rád poznamenal,že podmínkou zakoupení známky není ani platba vstupného do areálu,ani vstup do aquaparku či kamkoli jinam...A rozhodně považuji využití bývalé továrny na zábavní centrum za lepší počin než to,na co dnes koukáme v místě bývalé Textilany...
 
Vojťas
Supr přeměněnej brownfield! Ceny jsou horší, to je pravda..
 
fgfdg
Bude t. znamka k dispozici ?
 
Béďa
Podle mého, absolutně zbytečné známkové místo. Jedná se barák plných všech možných obchodů a krámů plných všelijakých zbytečností vč. jídelen všech národů. Bylo by lepší dát známku na nějaký pěkný kopec či rozhlednu.Škoda cesty do Babylonu.
 
Tatík
Aquaparky a zábavní místa nejsou levné už nikde. A tady se alespoň využila továrna na spadnutí. V infocentru bylo turistických známek a pohledů 29.7.2008 dostatek.
 
Perikles
gogol: Zkus si zajít někdy do Čestlic, vstupenka za osm stovek... Podmínkou získání TZ přeci není jít do aquaparku! To bych sebral TZ Karlštejnu, protože tam jsou ceny také nehorázné a aby člověk viděl celý hrad, musí si vstupenek koupit několik. To samé je Pražský hrad. Myslím, že cena vstupného nehraje v případě TZ roli, navíc když zrovna do téhle části jsi nemusel. Naopak, jako turistický cíl Babylon obstál, když ses tam vydal ze Sedmihorek. Jinak nejsem z Liberce, ale z Prahy.
 
gogol
Pri putovani po Ceskem raji jsem podlehl prani sve male dcery, ktera se za spatneho pocasi chtela vykoupat a vydal se par km severneji do Babylonu. Mam pocit ze je to jedno z nejhorsich mist ktere vlastni TZ. Areal je sice nadherny, koupani vcelku slusne, chybi snad jen plavecky bazen.........ale ty ceny!!!! Vazeni ac nejsem zadny srkt, tak rozhodne toto vypalne (tedy vstup do aquaparku)a predrazene ceny obcerstveni. nehodlam jiz vice platit. Takovou ryze komercni zalezitost jsem jeste nezazil...... :´(. Mimochodem TZ maji, zakoupil jsem ji, ale je to jedna z nejmene cennych TZ ve sbirce.......tzv omyl sberatele.....Jsem s klidnym svedomym pro zruseni tohoto znamkoveho mista!!!!!!!!!!!
 
Kolchar
18.6.08 dostupná bez problémů v info Babylonu.
 
Žmyják
Ochotná prodavačka která poradila další cestu.
 
Martina
Osobně si taky myslím, že tohle místo mezi ostatní turistické známky moc nezapadá. Aquapark je pěkný, ale taky pěkně drahý. Jinak je tu pěkný blázinec. Známka k dostání v íčku, mají i TZ Liberec. Otevřeno mají i o víkendu, spousta map a pohledů, a milá paní která dá vybrat.
 
Susan
V pohodě
V infocentru je moc milá prodavačka, Tz jsou-nabízí i TZ města Liberce. Jinak také spousty jiných materiálů, map všeho druhu za příznivou cenu atd...
 
Řezáčová Ivana
Dozvěděla jsem se o tom , že tuto Turistickou známku chcete zrušit!!! To ovšem nedoporučuji, protože mě možná i nejen mě se tam strašně líbí, i když je to od nás trochu daleko (bydlím v Plzni). Někdo tvrdí, že to není opravdové turistické místo. Ale pokaždý když jsem tam, tak je tam spoustu lidí a určitě si tu známku hodně lidí koupí. Podle mě je to opravdu turistické místo kde ta turistická známka má bejt. A proto prosím NERUŠTE JI. Řezáčová Ivana(11let)
 
eva
V IC nemají TZ ani razítko, všechno je prý objednané. Ale mají tu i TZ města Liberec a trička.
 
Pepa
Také moc nechápu tuto známku. Před dvěma lety jsme v práci chtěli TZ pro koupaliště Vodní ráj v Jihlavě a bylo nám sděleno, že to není možné, protože to nesplňuje myšlenku vydávání TZ. Zřejmě to letos zkusíme znovu, protože Babylon je slušný precedens.
 
simsmania
babylon
lunapark tam je dobrej ten bejk a aqapark je the best
 
Robert
V IC mají i TZ č. 637 Město Liberec
 
janek
Díky velké reklamě jsme se do Babylonu moc těšili, ale byli jsme zklamaní. Atrakcí sice hodně, ale osobně si
myslím že je dost vysoké vstupné do aquaparku. Na IC se paní ptala kolik těch známek chceme, asi je tam
ostatní kupují ve velkém :-)
 
JirkaS
Trochu mi trvalo než jsem se zorientoval jak se k centru od nádraží dostat. Na tu dálku není moc vidět možná
by nevadilo před nádraží dát na informační směrovky jednu s Babylonem. Jinak Babylon odpovídá svému názvu.
 
Marťas
Babylon
Babylon určitě stojí za návštěvu! Jenom mají moc pohodlné zaměstnance. Když jsem tam přišel, měli už půl
hodiny po obědové pauze, ale nikdo tam neprodával. Asi za 10 minut dorazil nějaký místní vedoucí (asi mu to
někdo donesl) a když viděl tu frontu, tak rovnou běžel do jídelny (že by se mu to nestalo poprvé? :)) ) a
přivedl (nebo spíš přitáhl) nějakou brigádnici. Naštěstí alespoň měli známky...
 
Paul Kubrt B.
Ale jo !
6.11.2005. Sice mi také TZ k tomuto místu nesedí, ale to turistické informační středisko si ji zaslouží.
Známka bez problémů k sehnání a stále spousta dalších suvenýrů včetně triček, kšiltovek a nášivek. Stojí za to
se zajít podívat.
 
lukas
proc?
Nechapu proc ma Babylon svoji TURISTICKOU znamku! Trochu tim cely system TZ degraduje.
 
cudri
Známka zakoupena bez nejmenších potíží.
 
raf
TZ jde na dračku. Podle sdělení slečny v IC i 40 denně. A tak se stane že je nedostupná.
 
David
Návštěva
V infocentru je velice příjemná slečna, která ochotně vychází návštěvníkům vstříc. Babylon je unikátní
komplex, který stojí za návštěvu.
 
Martin Chmelík
Známky mají,mají dokonce i trička,kšiltovky,dřevěný štít a samolepky!?Návštěva stojí za to!!!!!
 
Vacice
!
Doporučuji si známku koupit už v malé morávce .Jistota je jistota!
 
Egon W.
V info středisku Babylon zatím známky nemají-prý je ještě nedostaly.Jinak slečna v infu byla velmi
příjemná a tvrdila,že jí je to trapné stáleturistům říkat že známky ještě nedošly....Jinak návštěvu
Babylonu doporučuji,přeci jen má něco do sebe i tento komplet "zábavy".Lepší než zdevastovaná
fabrika s rozkrádáním zbytků budov,jak to bývá v ČR téměř všude od určitých obyvatel :)
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2779 Turistických známek
2671 Výročních TZ
277 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek