Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1369 - Dinopark Vyškov


Popis

Zábavní park o rozloze cca tří hektarů. Scény ze života druhohorních zvířat, která naši zemi obývala před více než 65 miliony lety.

Mapa

Navštívil jsem Dinopark Vyškov

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Dinopark Vyškov
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
NEZAŘAZENO
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Vyškov
Poloha:
49°16'58.28"N 17°1'18.81"E
Hodnocení:
2.821
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1369 - Dinopark Vyškov


11.09.2021 - dostupná bez problému
26.08.2021 - dostupná bez problému
24.07.2021 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Ze suvenýrů u Zoo.
 
Lenka Batková
Lenka Batková
Dinopark
Známku mají v prodejně suvenýrů v Dinoparku i ZOO parku. Přesun vláčkem ze ZOO jako jediná možnost navštívit Dinopark mi trochu vadí. Teď o prázdninách v sobotu je fronta na vláček tak velká, že se člověk dostane třeba až na třetí jízdu.

Poznámka k současné situaci: Lidé přirozené nedodržují rozestupy, protože by stáli asi skrz celou ZOO, stojí těsně za sebou a nikdo krom nás neměl v tom hustém chumlu zhruba 60ti lidí respirátor.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
Dinopark
Známek dostatek v prodejně suvenýrů u vstupu do ZOOparku.
 
Šárka Kudrová
Šárka Kudrová
DinoPark
Známka zakoupena v suvenýrech u vstupu do zoo Vyškov za 35,-
Do dinoparku se lze dostat pouze vlačkem ze zoo Vyškov,cesta cca 10 minut a vláčky jezdí každých 20 minut.
 
Jitka Pikula
Jitka Pikula
Cesta do dinoparku
Do dinoparku se nedá dostat jinak než vláčkem = dinoexpresem ze ZOO. Bohužel jsme toto nevěděli předem, nikdo nás na to neupozornil, takže jsme se s rodinou rozdělili, že část pojede vláčkem a zbytek se projde. Z dinoparku nám pak volali, že vůbec neví, jakou trasou se vydat, aby nám šli naproti, to už jsme ale měli prošlou celou zoo a zjistili, že cesta k dinoparku nikde a jediná možnost je tedy vláčkem. Vláček projede velkou část Vyškova směrem na Olomouc, dinopark tedy leží ve zcela jiné části města než zoo :)
 
Zdeněk Hamada
Zdeněk Hamada
Dinopark
Známka zakoupena v ZOO. Cesta vláčkem do Dinoparku byla zajímavá. Dinopark se nám moc líbil. Jsou zde dobře zamaskované a zakomponované i zvuky zvířat. Je dobré, že se návštěvník může s dinosaury i vyfotit. Manželku téměř rozbrečel "Příběh mláděte" v 4D kině. Nově je zde i lanovka na vlastní pohon nad hlavami dinosaurů. Nevyužili jsme ji, mrzelo nás, že si nemůžeme vyfotit dinosaury z ptačí perspektivy.
 
Alena Floriánová
Alena Floriánová
TZ 1369
Známka zakoupena v obchůdku se suvenýry u vstupu do ZOO. Jízda vláčkem super zpestření. Dinopark pěkný v přírodě. Dinosauři někteří pohyblivý. Super výlet
 
Tomáš Parák
Tomáš Parák
Dinopark Vyškov
Známka zakoupena v zoo suvenýry.
 
dobrejrocnik
Menší z českých dinoparků dostupný poněkud nestandardně pouze vláčkem ze ZOO. Známka k zakoupení v suvenýrech před vstupem do ZOO.
 
Libor
01.07.2011 - TZ dostupná v pokladně ZOO. Dinopark je perfektní, zvířata citlivě umístěna v lese, takže vše je velmi přirozené. Spolu s pěknou ZOO ideální spojení. K dobrému pocitu přispělo i to, že byl všední den a poměrně chladno, takže lidí bylo málo...
 
Monika
Známka dostupná v prodejně suvenýrů u pokladny Zoo Výškov. Do dinoparku vás odveze z areálu Zoo Vyškov dinoexpres - což mi příjde jako super nápad neboť Zoo je moc krásná a máte v jeden den vlastně "dva" výlety :-) Dinopark je úžasný :-) Všem vřele doporučuji :-)))
 
Sýkorka
zážitek :-(
TZ dinoparku jsem s dětmi koupila v krámku naproti pokladně ZOO, zatímco manžel stál skoro třičtvrtě hodiny frontu na pokladnu. Něco takového jsem v žádné jiné ZOO v ČR nezažila, a to jsem navštívila myslím všechny. Ale to zdaleka není všechno - když se chcete dostat do dinoparku, že musíte stát tu frontu dvakrát za sebou, totiž ještě na autobus - a to už je vysloveně ohavné! Vynucená hromadná přeprava do dinoparku je prazvláštní podnikatelský trik a považuju ji za PONIŽUJÍCÍ. Takže jsme nakonec návštěvu dinoparku vzdali a TZ jsem zařadila mezi pár dalších "nezasloužených". Vystačili jsme si jenom se ZOO, ač bych ji titulovala spíš jako jakousi stálou chovatelskou výstavu :-( Ale to už patří jinam.
 
Lukáš
Re: zážitek :-(
Pokud je pro vás hromadná přeprava PONIŽUJÍCÍ, tak je mi vás opravdu upřímně líto. DinoPark nedisponuje ve své blízkosti odstavným parkovištěm a proto je nutná přeprava DinoExpresem. Dopravovat tam návštěvníky jednotlivě formou taxi přepravy je nereálné. Místo snobských a trapných řečech o ponižující hromadné přepravě návštěvníku raději navrhněte něco konstruktivního. Vaši frustraci z fronty u pokladny i u DinoExpresu chápu. Zoo se zaměřuje na domácí skot z celého světa, příjemný tzv. Babičin dvoreček, kde si mohou děti pohladit kravičku, kozičky, podívat na holubník, či prasátka. Tedy to, co dnešní městské děti prakticky již neznají. Ty tygry, lvi, apod. dnes znají lépe než obyčejné prase domácí. Ale to je asi zbytečné vám vysvětlovat, zvláště když zůstanete zaujatá kvůli špatně fungující logistice v den vaší návštěvy. Zkuste to někdy znovu, ale v dny, kdy není tolik lidí. Třeba někdy v září.
 
lala21
Byli jsme v pátek 6.8.2009. K ZOO jsme dorazili kolem 13:30, parkoviště pravda, mírně přeplněné, ale po chvilkovém kroužení se místečko našlo :) U pokladem volno, v ZOO pohoda, žádný dav lidí. Převážně domácí zvířátka potěšila - vítaná změna. Na vláček do Dinoparku jsme nečekali ani minutu a do dinoparku jel poloprázdný. Dinopark byl zajímavý zážitek. Jen ten zvuk by neškodilo trošku ztlumit. Místy to opravdu řve. Co se týče cesty zpátky, tak samozřejmě všechny děti chtějí jet vláčkem, tak autobus odjížděl poloprázdný a ihned po jeho odjezdu se začala tvořit menší fronta na vláček (ten pobere cca 60 lidí). Mezi odjezdem autobusu a příjezdem vláčku byl snad interval sedm osm minut. Takže to čekání nebylo nijak zdlouhavé a vláček z dinoparku odjížděl i z volnými místy.
 
adam
Dinopark je dobrý ale jinak hrůza. Do dinoparku se nedostanete, napřed musíte jít do zooparku, který je na prd, a je tam všechno předražený (ruská zmrzlina-25kč)pak musíte půl hodiny čekat na dinoexpres(jízda je nejzajímavější zážitek ze zooparku).Vztupné strašně předražené.Rada:pokud chcete Tz zooparku i dinoparku, jenom vlezte do suvenýrů naproti pokladně, přičemž platit vstupné nemusíte.
 
Zero
TZ zakoupena u ZOOparku, byli jsme tam v sobotu ráno, takže problémy s velkým množstvím lidí, nebo s přemístěním vláčkem nebyly žádné. Dinopark je pěkný, modely jsou dobře popsané. Děti si to užijí. Jen snad reproduktory, které vydávají zvuky těch zvířat mohly být umístěmé uvnitř modelů.
 
Lubomír
Zoo sice maličká ale zato parádní do dinoparku se jede asi 15 minut ale zato je to dobrá projížďka městem. dino park super efekty krásné. jsem velice spokojen výlet se podařil
 
Pítrs
Když jsem si přečetl předchozí příspěvek,chtěl jsem to napřed vzdát,ale na náléhání zbytku rodiny jsem podlehl...a nelitoval!I když jsme tam byli v sezóně(9.8.08)s lidma to nebylo tak hrozné..na odjezd vláčku jsme čekali pět min.a hned jeli-to samé zpátky.V parku,který moc rozlehlý není, se počet lidí projevuje-ale stále nic katastrofického-už jsem na cestách zažil horší věci.Ale chápu,že někdy se den nevydaří.Moje rodina a já jsme s Dinoparkem i minizoo velmi spokojeni!
 
olda
Problém
U pokladny jsou turnikety-jde to rychle.ALE-byli jsme tam 31.7.2008 a HRŮZA !!! jen šílenec mohl vymyslet , že se jezdí z toho minizoo autobusem do Dinoparku (SAMI AUTEM TAM NEDOJEDETE-PRÝ NA TO NEJSOU PŘIPRAVENÝ). My jsme stáli 1hodinu v 30°C frontu ca 400 lidí , a když se rozbil jeden z autobusů (a před náma bylo ješte tak 100 lidí) tak jme to jako mnoho jiných ldí vzdali (LIDI SI MUSELI UŽÍT, PROTOŽE SE TAKÉ POCHOPITELNĚ ČEKÁ FRONTA NA TRANSPORT ZPĚT). Takže ca350,- za minizoo je dost. Nic horšího jsem nezažil, JEĎTE RADĚJI DO PLZNĚ-TAM JE TO FAJN A JE TAM I PĚKNÉ ZOO. OLDA
 
Radek
Vřele doporučuji jeko rodinný výlet. Velmi poutavá expozice - jak pro děti, tak pro dospělé. Dále doporučuji vyrazit zavčas, nejlépe na začátek otvírací doby, protože potom začíná přijíždět čím dál tím více návštěvníků a ZOO park a Dinopark je poměrně slušně přeplněn.
 
Anies
výlet do DINOPARKU
Včera ráno jsme se vypravili na dlouho slibovaný výlet do Dinoparku ve Vyškově.U pokladny jsme byli v 8.45 h, byli jsme mezi prvními a výlet se vydařil. Počasí přálo a dinopark nás velmi mile překvapil!!! Určitě se tam ještě někdy vrátíme, děti byli nadšené/11 a 7 let/, ale i nám dospělým se konstrukce dinosaurů, 3D kino a zoo park velice líbil. Mohu jen doporučit, jako rodinný výlet opravdu víc než vhodné!!
 
Filip
Známka zakoupena dnes, tj. v neděli po 1000 hodině na vstupu do zooparku, lze tam bez problému koupit i ostatni (822, 612). Otvírací doba je taky super asi od 0900-1800, takže žádný problém s koupí. Tak to má vypadat všude.
 
jarson
Když přijedete hned ráno na otvíračku nikde žadne fronty a a pohoda
 
jc
ti, kterým se nelíbí zoo, by si občas měli poslechnout ty děti, jaká jména dávají těm zvířatům, docela smutné, když neznají "obyčejná" zvířata. zoologických zahrad s exotickou faunou je dost, takže chválím jiné pojetí. dinopark je určitě zajímavý nápad.kdo tam vyrazí o víkendech vážně se obrňte dávkou trpělivosti.na lístky se stojí hodinu a lidí všude moc a moc. jinak ale hezký výlet!
 
Tatík
Dinopark je na pěkném místě (kromě železnice vzadu), monstra do terénu bezvadně zapadají. Dále 3-D kino, pro děti odkrývání kostry, suvenýry, občerstvení...jen v sobotu a v neděli teď o prázdninách už musí jezdit kromě vyhlídkových vláčků i 2 autobusy a občas přes parkující auta ani neprojedou.
 
Zuzka
Báječné
Všechny tři TZ lze koupit v ZOO parku - Vyškov město, Dinopark i ZOO park Vyškov. ZOO se mi moc líbila, hodně lidí říká, že je to trapné, že tam je hodně domácích zvířat, ale mě se to právě líbilo, že je to moc hezky udělané. Málo městských dětí dnes vidí "obyčejná" domácí zvířátka. Dinopark byl suprovní, mohl by být větší, ale super. Ve městě je pěkné náměstíčko, ale jinak nic zajímavého.
 
Jirka
Dinosauři
Ahoj lidi,potkat dinosaury v životní velikosti jinde nemůžete a kdo je chce vidět,musí sem do Dinoparku...pobaví Vás i Vaše děti...ti nejmenší se možná budou bát , zvláště těch pohyblivých monster.Pozor! nedostanete se sem jinak ,než přes ZooparkVyškov,samostatná prohlídka není možná..!Známku koupíte právě tam i s městem Vyškov.
 
Anastazie
Bylo tam moc hezky, ale turistická známka stála 30 Kč.
 
Martin
Velice pěkné
 
Jiří
Pěkné
Pěkný výlet na sobotu
 
MEW-C4
Super
Dinopark nově otevřený je fakt super ale mohlo by být velikost dinosauru opravdová tak jak říkali na rááádiu Impuls.ale co uš byli fakt super!Ale ZOO stala za hovno!No nic no idu dal!!!
 
lenka
známky budou ve středu 23.8.
 
kanor
Dinopark
pokud jedete kolem, urcite se zastavte, deti samo s sebou :-) Jen znamky bohuzel vyprodali, takze bude nutno vyuzit sluzby Ceske posty :-(
 
kamila
Návštěva Dinoparku
určitě stojí za to,ale návštěvu s příliš malými dětmi nedoporučuji.Poprvé jsem byla v kině 3D,moc pěkný úvod!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2788 Turistických známek
2693 Výročních TZ
278 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACE
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek