Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1284 - Hustopeče nad Bečvou


Popis

Čtyřkřídlý renesanční zámek nechal postavit mezi léty 1584-1597 Karel ze Žerotína a Starého Jičína. Během 17. a 18. století zámek často měnil majitele. V 18. století barokně upraven. Dnes je zámek ve správě Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Mapa

Navštívil jsem Hustopeče nad Bečvou

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZÁMKY
Kraj/okres:
Olomoucký kraj/Přerov
Poloha:
49°31'48.44"N 17°52'10.03"E
Hodnocení:
2.739
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1284 - Hustopeče nad Bečvou


10.10.2020 - dostupná s menšími problémy
09.08.2020 - dostupná bez problému
02.08.2020 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

tz
Návštěva Hustopečí v so 10.10. odpoledne - magické datum, kdy na zámku proběhly dvě svatby a volby do senátu. V zámku TZ není - já měl štěstí, že matrikářka z OÚ šla ze svatby na úřad. Ochotně mi TZ prodala, čímž jí ještě jednou děkuji :) Bohužel takové štěstí ostatní sběratelé mít asi nebudou :)
 
Lukáš Čecháček
Lukáš Čecháček
TZ
Na zámku vůbec neprodávají a je otevřen jen po předchozí domluvě. Jediné místo ke koupi je OÚ, který je však o víkendu zavřen.
 
Marcel Jílek
Marcel Jílek
TZ
Ve čtvrtek odpoledne v cca 16 hod. nelze známku koupit. Kavárna Husté Café již neexistuje. Potraviny Fryko byly přejmenovány jiným názvem firmy a patří Vietnamcům. Zámek taktéž zavřen. Jediná možnost, kde lze známku zakoupit bude obecní úřad, tzn. v pracovní dny a s úředními hodinami stanovenou obecním úřadem
 
Michal Juryšek
Michal Juryšek
dostupnost
Pouze na MÚ.
 
Zdeněk Čech
Zdeněk Čech
kavárna
Husté Café zřejmě už neexistuje, ostatní v neděli odpoledne zavřeno.
 
Jitka Kočí
Jitka Kočí
TZ
známka zakoupena na Obecním úřadě u ochotné úřednice, zámek otevřen jen o víkendech
 
Zdeněk Macháček
Zdeněk Macháček
Hustopeče nad Bečvou
Známka zakoupena na obecním úřadě. Zámek je v částečné rekonstrukci.
 
Richard Novák
Richard Novák
TZ
zakoupena v rámci výstavy 15. ročníku Hustopečských dnů.
 
L+D+D+N Nesibovi
L+D+D+N Nesibovi
TZ
zakoupena na OÚ spolu s pohledem za symbolické 2,- Kč :-)
 
Vlaďka Macháčková
Vlaďka Macháčková
TZ
trafika Petra zavřena; obecní úřad o víkendu zavřený; proč se známky neprodávají na místech které jsou dostupné i o víkendu?? hlavně když je turistická sezóna? dle mého to pak ztrácí smysl
 
Václav Tobiáš
Václav Tobiáš
Prodejní místo Trafika Petra
Prodejna se jevila jako zavřená. Kolem jdoucí paní říkala, že již delší dobu.
 
Tomáš Parák
Tomáš Parák
Hustopeče nad Bečvou
Známka zakoupena na obecním úřadě.
 
Jan Pásler
Jan Pásler
Stará verze za novou cenu
Zámek je otevřený jen v sobotu a neděli odpoledne, ale zvenčí vypadá pěkně, škoda že jsem tu byl ve všední den. Známka v trafice bez problémů, ale starší verze, bez nálepky, za novější cenu (30,-)
 
EVŽEN
V POHO
Trafika nalezena známek dostatek otvíračku jsem si bohužel nezapamatoval
 
Jarda
Na zámku mi řekli že nepůjdou hledat známku. Paní nebyla ochotná. Celkové zklamání.
 
Tatík
1.8.2011
Turistických známek dostatek na obecním uřadu, pracovní doba viz níže. Zámek stále rekonstruován, na nádvoří jsme se ale podívali a také na sochy kolem kostela naproti.
 
Pavel
Trafika na náměstí nefunguje a obecní úřad měl otevřenou jen volební místnost.Jinak kostel na náměstí velmi zajímavý, zámek funguje jen o prázdninách
 
Romana
3.4.2010 zámek uzavřen, cukrárna taky, ale paní před cukrárnou říkala, že známky v cukrárně neprodávají, trafika v 11:00 už zavřená.
 
MARKOS
AHOJKY. V PONDĚLÍ ODPOLEDNE ZNÁMKA BEZ PROBLÉMŮ NA OBECNÍM ÚŘADU. OTEVŘENO: PO,ST/8-17, ÚT+ČT/8-15:30, PÁ/8-13. MAJÍ JEŠTĚ 7KOUSKŮ. HODNĚ ŠTĚSTÍ.
 
Santiny
zdravim no nechcu do toho kecat ale v te cukrarne to neprodavaji
 
Pinďa
Po dvou letech
Zámek ještě před dvěma lety vypadal dost nevábně. Tak se těším, jak bude vypadat za další dva roky. Už teď začíná vypadat k světu. TZ bez problémů v trafice, kousek od zámku.
 
Filip
Ahoj dneska jsem koupil známku, okolo 16:00, bylo to v cukrárně na náměstí, Odpovídá to přesně popisu, který je uveden níže.
 
joshula
Potvrzuji, že je známka k dostání v Cukrárně, která je za zámkam a kostelem na konci náměstí. Místo není nijak značeno, tak se nebojte vejít a optat se. Velmi ochotná paní ráda prodá.Zámek je nádherným jen škoda, že není přístupný. Po dokončení rekonstrukce, bude ještě pěknější. Příští víkend jsou slevnosti obce, tak třeba bude možnost...
 
maja
TZ už mají od 2.6. i v nedaleké cukrárně!
 
Shawadu
Známku mají za kostelem v trafice-papírnictví. Památky této obce, jsou opravdu příjemným překvapením. Zámek se rekonstruuje a kostel i se sochami je fakt skvost.
 
Biggest
Známky se prodávají v trafice. Pokud přijedete vlakem ( zastávka na trati Hranice na Moravě - Valašské Meziříčí ) obejdete staniční budovu a pujdete stále rovně až na světelnou křižovatku. Tu přejdete a pokračujete pořád rovně. Po levé straně je rybník a budova rybářského svazu po pravé straně pak schátralý zámek. Po chvilce dojdete ke krásně opravenému kostelu ( cca 10 - 15 min z nádraží ). U kostela je opět křižovatka. Po pravé ruce budete mít kostel a po levé sokolovnu, kterou poznáte podle hospody :o) A přímo naproti sokolovně vede ulice k zmíněné trafice. Trafika je jen pár desítek metrů od křižovatky, v modré budově, tuším že trafika se jmenovala Petra. A nakonec otvírací doba Po - Pá od rána ( nevim jestli 7 nebo dokonce už 6) do 15:45 v So + Ne pouze do 10!PS Když se pujdete podívat na pěkné náměstíčko zjistíte, že zámek z jedné strany vypadá jako naprostá ruina, ale z druhé strany je už rekonstruovaná omítka a jsou osazena okna
 
Jiří Hýbl
Turistické známky by měly být dostupné i ve státní svátky, v sobotu i neděli. Proto bych je nechával prodávat nejlépe v restauracích, v hotelech a pod.
 
petr Novák
už je mají,,
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2750 Turistických známek
2609 Výročních TZ
274 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek