Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 826 - Kobylí


Popis

Vinařská obec západně od Hustopečí s národopisným muzeem.

Mapa

Navštívil jsem Kobylí

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Patria Kobylí- recepce (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Prodejna Vinařka, Kobylí
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Muzeum obce Kobylí (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
VINAŘSKÉ OBCE
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Břeclav
Poloha:
48°55'55.63"N 16°53'3.52"E
Hodnocení:
2.644
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 826 - Kobylí


22.07.2019 - dostupná s menšími problémy
06.07.2019 - dostupná bez problému
15.06.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Martina Cicvárková
Martina Cicvárková
Kobylí
Do Kobylí jsme dorazili na kole a doufali, že se tu někde naobědváme. Jedna restaurace, co má všude upoutávky, měla až od 17:00, druhá prý "výjimečně tenhle týden nevaří :-( Vyřešil to Coop a rohlík se salámem... Íčko je v muzeu, muzeum v pondělí zavřené. Prostě bída. Pro známku jsme se vraceli ve středu, kdy už jsme ji získali, měli i Stezku nad vinohrady, která je pěkná.
 
Zdeňka Nemravová
Zdeňka Nemravová
tz
Bohužel jsme nepochodili. Muzeum pod lešením a na tel.odkaz nám bylo řečeno, ať si TZ koupíme v hospodě. Ovšem obě zavřené!! Tak jsme si prošli alespoň Vinařskou stezku a ta byla super!!!
 
Tomáš Parák
Tomáš Parák
Kobylí
Známka zakoupena v Patria Kobylí - recepce.
 
Lenka Nesibová
Lenka Nesibová
TZ
k sehnání v ubytovně Patria, které se nachází na konci obce směrem na Velké Pavlovice.
 
Petr Bruckner
Petr Bruckner
Jako u všech vinařských obcí:
proč TZ? Sem se stejně jede za vínem a ke koukání toho tady moc není.
 
Ladislav Jurásek
Ladislav Jurásek
známka
Známka zakoupena v ubytovně Patria v sobotu odpoledne na recepci.Museum uzavřeno.
 
Oldřich Vybíral
TZ lehce k sehnání ve vinotéce Patria Kobylí. Doporučuji!
 
Marcela Procházková
nový prodej turist.známek v Kobylí na Břeclavsku
Nově prodává turistické známky společnost Patria Kobylí a.s. Otevírací doba recepce je nonstop a to každý den.V nabídce máme také prodej vína (Víno Z Kobylí) a ubytování.Webové stránky : http://www.patriakobyli.cz/index.php?index
 
Standa
V pátek po poledni není známka ani na jednom z prodejních míst dostupná - muzeum a Vinařka zavřeno, Synot známky vůbec nevede. Ptali jsme se i na obecním úřadě, tam je prý měli, ale došly. Fotka bude muset stačit...
 
Roman Matějka
Restaurace Synot známky nemá-takže nehledat,muzeum má otvírací dobu k ničemu,takže je nejlepší jít do prodejny Vinařka,kde i na zazvonění vám otevřou a známku prodají.
 
Eliška
Hody 16.-18.6.
Kobylí jsme navštívili o víkendu, zrovna byly ve vsi hody. Tudíž vše je zřejmě podřízeno této akci. Vinařka ani na zvonění a bouhání na dveře neotvírala, tuším, že má mít otevřeno do 17ti hod i o víkendu. Muzeum mělo nějakou upravenou pracovní dobu během hodů. Ale všem doporučuji naplánovat cestu v době hodů, je to krásná akce a přehlídka lidového folkloru. Slečny v krojích jsou naprosto skvostné!
 
jíra
Prodejna Vinařka nemá sice uvedenou prodejní dobu, ale ceduli s nápisem "Když zazvoníte, otevřeme Vám". A funguje to. Ochotná paní prodá známku, pohledy a poklábosí s Vámi odkud a kam že to jedete. A usmívá se a nikam nespěchá. Nádhera
 
jirkacek
Kobylí
Kobylí jsme navštívili v neděli odpoledne - a to zcela záměrně , abychom mohli zajít do muzea. Zde národopisná expozice - pěkně zařízená - v několika místnostech. Otevírací doba tragická , ale dá se výlet naplánovat právě na neděli.V muzeu koupena známka č.826 a také výroční SDH Kobylí.Dále v obci stojí za prohlídku kostel - stojí v horní části obce , takže je od něj hezký výlet i do okolí.Fotky a další informace najdete na www.turistika.cz , vyhledejte uživatele jirkacek a moje turistické cíle.
 
Pařez
TZ ve Vinařce po zazvonění ochotná paní prodala a nabízela i SU Kobylí. Mají výběr místních vín a sektů. Koupil jsem Müller Thurgau se stařečkem Lůbalovým, tož tradica :-)
 
Pivoš
Muzeum funguje jen o prázdninách nebo na předchozí objednání,takže o ničem. V paluši Synot mi paní vrchní s naprostou samozřejmostí naučeně oznámila,že 'ne,tur.známku nemáme'! Tónem,jako bych se na ni ptal dnes a denně a tato otázka patřila do repertoáru místního podivína... Ale když se dáte od vlakového nádražíčka směrem k obci a na křižovatce kolem aut.zastávky napravo,po pár metrech,ještě před nákupním střediskem a točkou vlevo je šipka k prodejně Vinařka,což je obchůdek v rodinném domku,kde vám po zazvonění velmi milá, ochotná paní prodá známku (a cokoliv jiného ze sortimentu) i mimo otevírací dobu.
 
Aleš
Výroční známku -100 let SDH jsem koupil na OÚ.
 
stana
kritika
v restauraci Synot jim došli známky, nic divného. Na jiných místech si koupím pohled nebo si dám razítko a jdu dál. Ale zde mě opravdu zarazilo, když mi obsluha řekla, že pohledy nevedou (to zas tak divné není) a razítko žádné nemá, což už je divnější. Takže důkaz o návštěvnosti tohoto místa je nulový.
 
Aleš
Turistickou známku Modré hory -sevenýrovou jsem koupi v muzeu .Velmi ochotná pani, dala mě i dvě pěkné razítka do vandrbuchu.Už mám všech 5 ks.
 
Hynek Zouhar
Známku jsem zakoupil v prodejně Vinařka.Byla sice přestávka, ale paní prodavačka mi ochotně otevřela a ještě jsem si mohl vybrat známku dle libosti.Děkuji
 
MEW-C4
Nesouhlasím
TZ se dá koupit v restouraci Synot.To mi však dalo práci než jsem tu restauraci nebo spíše hospodu našel,neboť v takové prdeli to bylo obvzlášť složité.Ale našel jsem.Musíte u zastávky nebo také jakeho si křížkuna křižovatce odbočit DOLEVA(směr z Terezína do Bořetic) no a jet furt do kopce.Jezdím na kole tak jsem si docela mákl než sem projel celu prdel a našel TZ!!!No ale co TZ mám tak jedu dál!!! !! !
 
Monika
Známka není k sehnání, muzeum otevřeno pouze v neděli.
 
5 nových suvenýrů z Modrých Hor!
Nové Turistické suvenýry!
Milí sběratelé Turistických známek a Turistických suvenýrů!V pátek dne 6. července 2007 bude mezi obcemi Velké Pavlovice, Vrbice, Kobylí, Bořetice a Němčičky otevřena nová turistická a cykloturistická trasa po MODRÝCH HORÁCH. Při této příležitosti si můžete ve všech výše jmenovaných obcích zakoupit nový Turistický suvenýr - po projetí stezky tedy získáte celou sérii Modrých Hor čítající 5 kousků suvenýrů. Na akci Vás rádi přivítáme!Přejeme Vám krásné putování po Modrých Horách, plné nezapomenutelných zážitků!Více informací o akci najdete na www.velke-pavlovice.cz (úvodní strana - kalendář akcí)Srdečně zdraví Karolína Bártová, TIC Velké Pavlovice
 
Iva
TZ nám prodala velice ochotně paní v prodejně Vinařka i po zavírací době. Stačí jen zazvonit paní bydlí nad obchodem.
 
Petr Novák
jedině spolehlivý místo se jeví hospoda synot, je jen kousek od Muzea, skoro přes ulici.
 
michal
V pátek 11.8. po 17-té hodině v muzeu v prvním patře zavřeno. Známku jsem, ale bez problémů koupil v knihovně v přízemí.
 
Pavel
V restauraci Synot mají dobré jídlo i TZ. Vše bez potíží a v pohodě.
 
Marta Šnajdrová
Hodnocení místa
Muzeum otevřeno pouze červenec a srpen v­neděli od14,00do16,00hodrestaurace­až ve večerních­hodninách.Informace z tabulek na­objektech.
 
Pajik
Vinarka - zavreno
Vinarka mela dnes 1.6. zavreno z neuvedeneho duvodu, jine prodejni misto jsem nehledal...
 
Tomáš
Muzeum dnes zavřeno, ale na okně mají odkaz, že TZ je možno zakoupit v restauraci Synot (cca 100 m od muzea),
ale tam o ničem neví. Dalším místem je prodejna Vinařka, kde nám sympatická paní otevřela, TZ prodala a ještě
jsme si vzali dvě lahvinky místního vína na cestu. Prodávají tam také sekt, který sami vyrábějí. Mají tam jako
raritu sekt, ve kterém plavou zlaté šupinky (stojí 500...).
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2603 Turistických známek
2445 Výročních TZ
259 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Soutěž s Maxiznámkami
Speciální ediceKlub TZ!!! Infocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2020 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek