Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1082 - Kostel svatého Martina Luleč


Popis

Dominantní barokní kostel Sv.Martina ve vsi Luleč, na úpatí Drahanské vrchoviny, zdaleka viditelný při cestě z Vyškova do Brna. Náhorní plošina nad vsí byla osídlena již za neolitu, později významné opevněné slovanské hradiště.

Mapa

Navštívil jsem Kostel svatého Martina Luleč

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Koupaliště, Luleč
Toto místo prodává také turistickou známku
Restaurace Pohoda, Luleč (web)
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Obecní úřad, Luleč
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
NEZAŘAZENO
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Vyškov
Poloha:
49°15'15"N 16°55'25"E
Hodnocení:
2.683
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1082 - Kostel svatého Martina Luleč


23.07.2018 - dostupná bez problému
10.05.2018 - dostupná bez problému
25.04.2018 - dostupná s menšími problémy
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Hana Novosadová
Hana Novosadová
TZ
Turistickou známku nemají jak u Libuše v penzionu Pohoda tak ani v restauraci U Libuše. Jediná tedy šance je přes týden na Obecním úřadu, kde známku ochotně vydají.
 
Lenka Nesibová
Lenka Nesibová
TZ
v restauraci Pohoda nevedou, koupaliště zavřené a OÚ o víkendu také, takže známka je mimo sezonu a pracovní dny OÚ nedostupná.
 
Pavel Kubát
Pavel Kubát
TZ
navštíveno 12.3.restaurace Pohoda dle vyjádření obsluhy známka nebyla,není a nebude ...
 
Eva Kunešová
Eva Kunešová
Tz
Známku nemají ani na koupališti.
 
Jitka Kočí
Jitka Kočí
TZ
v restauraci Pohoda známku nemají a snad ani nikdy neprodávali. Na koupališti ale známku mají, nutno však jít v otvírací době koupaliště.
 
Petr SYNEK
Petr SYNEK
Restaurace Pohoda
24.3.2016 restaurace Pohoda je naproti koupališti - známku tam neměli. Obecní úřad nemá otevřeno každý den.
 
Tomáš Parák
Tomáš Parák
Kostel svatého Martina
Známka zakoupena na Obecním úřadě.
 
Soňa Pazderová
Soňa Pazderová
Luleč
Ani koupaliště, ani Pohoda známku neprodávají. :( Jinak je koupání v Lulči super a v Pohodě dobře vaří a pivo nám taktéž chutnalo.
 
Jarek Putna
Jarek Putna
známka
Tři místa kde koupit známku, ale bohužel, neuvěřitelné, v restauraci Pohoda nemají, koupaliště není ještě v provozu, takže také nic a o obecním úřadě snad nemá cenu v souvislosti s prodejem známek o víkendu se ani zmiňovat, závěr bohužel bez známky.
 
Milan Stoško
Milan Stoško
Luleč
restaurace Pohoda fajn ale bez známky.
 
Lulec
Luluc
Urad po a st a restaurace Pohoda zavrit zrusit hruza, hrozne neprijemny pan nas vyhodil ze zadnou znamku neprodava moc hezke prodejni misto a jeste k tomu to nadherne podzimni pocasi
 
Ladislav Jurásek
Ladislav Jurásek
Známka
Na kouališti známku neprodávají a na pohodě dopoledne zavřeno
 
Antonín Bartošík
Antonín Bartošík
TZ
Známka bez problému na OU i mimo úřední dny.
 
Nechápu
Nepohoda
Známku v Pohodě neměli, na koupališti se na mě tvářili jak na exota. Byli jsme tu i o tři týdny dříve a taky ji neměli, takže ji zřejmě ani nechtějí objednat. Nechápu proč má restaurace Pohoda na Vašem webu odkaz na své stránky (reklamu), když známku dlouhodobě neprodává.
 
Petr Lískovec
Petr Lískovec
Pohoda k ničemu??
Známku nezle sehnat. V rest. Pohoda vůbec netuší co to je?? Slečna byla poněkud vyděšena a zřejmě nová?? Koupaliště je v červenci zavřené, nechápu proč, když bylo 28 st. To že je v neděli zavřený obecní úřad bych pochopil.
Kostel by potřeboval menší údržbu a je bohužel zavřený. Na první pohled je zřejmé, že není otevřen příliš často?? Jinak okolní hřbitůvek je malebný a pěkně udržovaný.
 
Martin PLOS
Martin PLOS
Luleč
Známka se štěstím zakoupena na Obecním úřadě. Otevírací hodiny: pondělí a středa 8:00–17:00. I když je úterý, vzal jsem za kliku a bylo otevřeno. Byla přítomna pouze uklízečka a známku mi prodala. Známek mají dost, ale s touhle otevíračkou jich moc neprodají. Pohoda a koupaliště ještě nezahájili sezónu. Po naučné stezce pěkná procházka, ale kostel byl zavřený. Každý se dobře nají v penzionu U Smrku, otevřeno denně od 11:00 hodin. Nechápu, proč známku neprodávají tam.
 
Jaromír Mrnuštík
Jaromír Mrnuštík
Restaurace Pohoda
V nevábné restauraci Pohoda nám bylo řečeno, že turistickou známku vůbec neprodávají.
 
Zero
Přes kamarádku z Lulče jsem získal TZ. Byla zakoupena na obecním úřadě.
 
Zero
Obecní uřad, ani kiosek u koupaliště jsou o víkendu v půlce října logicky zavřené. Spoléhal jsem na restauraci Pohoda u koupaliště, kde mně však bylo sděleno, že TZ vyprodali před týdnem.. Dle předchozích návštěvníků však soudím, že to bylo patrně již mnohem dříve. :-(
 
Luděk Caha
Asi chyba
21.8.2012 v 16:10 hodin restaurace Pohoda - vyprodáno, koupaliště TZ údajně neprodává, obecní úřad otevřen do 16:00 hodin. Takže bez TZ.
 
Michaela Ťoupalová
pěkné odpoledne
Pěkné městečko i okolí. Kostel je bohužel zavřený. K němu vedoucí Naučná stezka Luleč s informačními panely je fajn, až na mírnou nepřehlednost, člověk neví, kde se nachází a kam dál, navíc jsou na panelech fotky s ne moc vysokým rozlišením a chyby v textu. Jinak ale moc příjemně strávené odpoledne.
 
Pinďa
Pohoda
V pohodě jsem TZ koupil v Pohodě. Restaurace si svoje jméno zaslouží.
 
jirkacek
kostel svatého Martina Luleč
Dodávám k mému předešlému příspěvku, že další informace, fotky a zajímavosti najdete na turistika.cz , vyhledejte uživatele jirkacek a můj turistický cíl - kostel svatého Martina Luleč. Dozvíte se víc.........
 
Pindˇa
Hotel Santini?
To se snad někdo v záhlaví upsal. V Santini na mně koukali jak na exota, když jsem se ptal na TZ Luleč. Ale koukali hezky a s příjemným úsměvem. I TZ Křtini nabídli. Ale tu už mám od minule.
 
Alena
Luleč
Infocentrum je o víkendech mino provoz, koupaliště ještě nezahájilo sezonu, proto známku neměli a v restauraci Pohoda známku také neměli.
 
jirkacek
Kostel na kopci
Zdaleka viditelný kostel sv.Martina jsme si prohlédli alespoň zvenku 18.10.2008. Dovnitř jsme se nedostali - je zavřený. Známka zakoupena v restauraci Pohoda. Upozorňuji,že pokud využijete navigace GPS, skončíte s autem u malého kostelíčka v Luleči. Přesto díky ochotnému pánovi, jsme ke kostelu sv.Martina našli cestu -přímo od tohoto malého kostelíčka jsme šli cca 0,5 km vyšlapanou cestou lesem za nádherného slunečného počasí. Až nám z toho vyhládlo a těšili se na oběd.
 
Pinďa
V Íčku
Emblém TZ je nalepený i na dveřích zdejšího Íčka, které je v budově OÚ, hned proti restauraci U smrku. Před restaurací opravdu roste impozantní sříbrňák. Íčko má tradiční otevírací dobu: Po - Pá od rána do 16 hod. O víkendech zavřeno.
 
Filip
Známka zakoupena dnes, tj. v neděli asi v 1030 hodin v restauraci Pohoda, kdo se v Lulči nevyzná, vyplatí se sledovat cedule upozorňující na koupaliště. Je to hned naproti. Jinak otvírací doba je až od 1100, ale po zaklepání mi ji kuchař prodal bez problémů. Zdá se mi, že v pondělí mají zavřeno, jinak je po celý týden otevřeno podobně.
 
Pařez
TZ koupena v penzionu Pohoda, opravdu tam byla pohoda - venku nečas.. Ještě jsem se ptal v nějaké putyce s nápisem Starobrno, hostinský říkal, že je dostane až v květnu z OÚ, až bude sezóna, takže v sezóně budou možná na vícero místech.
 
Marcela
Byl krásný letní den - po dnech deště a chladu - tak jsme naše sobotní putování po Vyškovsku zakončili na koupališti v Lulči. Příjemně jsme se osvěžili chladnou vodou v přírodním koupališti, děti si zařádily v brouzdališti a u vchodu dokonce měli TZ! Jen ty grilované klobásy nám to trochu zkazily... Přístě si vybereme jiný stánek:-))
 
Pinďa
U Libuše nemají
Obecňák byl zavřený, kostel taky, na Pohodu jsem si nevzpomněl, ale koupaliště je opravdu krásné. Je to upravený zatopený lom, údajně s hloubkou 30 metrů a od války utopeným německým tankem, který tam prý spadl. Nevím jestli to je pravda, nebo se jedná o legendy, aby Pražáci čuměli.
 
Jarek
Otřesný výběr prodejce známek! Otevřeno mají jen v sezóně (restaurace, koupaliště) nebo jen v některé pracovní dny (OU). Byli jsme tam už dvakrát o víkendech loni a letos a ani jednou jsme znamku nezískali. Loni na podzim bylo zavřeno a letos v dubnu mi velmi neochotná obsluha restaurace sdělila, že známky nemají a že vedoucí možná někdy doveze. Koupaliště je ale krásné ...
 
Wíla
Návštěva 4.2.2007 mě známku nepřinesla,neboť servírka mi v restauraci Pohoda na můj dotaz jestli mají Turistickou známku sdělila,že nic takového nevedou.Když jsem jí řekl že jsou uvedeni jako prodejci tak pokrčila rameny a doporučila mi ,zeptat se v hospodě nad nimi.Tak tomu opravdu nerozumím. Příště budu více neodbytný.
 
Richard
Docela dobré, ale OÚ má zavřeno, v restauraci Pohoda měli pouze 1 a já potřeboval 5 a v občerstvení u Libuše nemají.
 
Clar
Známku možná měli - ale měli zavřeno, takže jsem neměla možnost si ji koupit...
 
Heda
Mají tam hlavně super přírodní koupaliště vtesané do skal - určitě nejhezčí v ČR.
 
Stanislav
Na koupališti bez problémů dostupná.
 
MISA
V neděli je známka opravdu dostupná jen v restauraci pohoda a to ještě ke všemu až od 11 hodin. Naštěstí
zrovna uklízeli a majitel mi známku prodal.
 
advisor
V neděli je Obecní úřad (jehož vchod je označen nálepkou prodejního místa TZ) uzavřen. Koupaliště je zamrzlé a
pod sněhem. Personál restaurace Pohoda nic neví... Jinak jeďte podle šipek koupaliště nebo Hotel G. Rest.
Pohoda (název na ní není, pouze vývěska Prazdroje) je přímo u koupaliště asi 60 m. za dopravní značkou, která
zakazuje vjezd vozidlům bez povolení OÚ. Dali jsme dobrý oběd v penzionu Pod smrkem hned vedle OÚ.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2563 Turistických známek
2380 Výročních TZ
255 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceKlub TZInfocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
 
 
 
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

eBook čtečky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2019 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek