Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1229 - Kralovice


Popis

Město asi 35 km severozápadně od Plzně. Okolí města tvoří zvlněná hustě zalesněná krajina.

Mapa

Navštívil jsem Kralovice

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Městský úřad Kralovice
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Turistické infocentrum města Kralovice
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÁ MĚSTA
Kraj/okres:
Plzeňský kraj/Plzeň-sever
Poloha:
49°58'45.83"N 13°28'59.14"E
Hodnocení:
2.667
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1229 - Kralovice


07.05.2022 - dostupná bez problému
18.04.2022 - dostupná bez problému
12.01.2022 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Petr Glajch
Petr Glajch
TZ
Koupena bez problémů v Mariánské Týnici.
 
Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
TZ
IC má tento týden upravenou otevírací dobu a dnes mimořádně zavřeno, což jsem se dozvěděl až z vývěsky na dveřích, bohužel nikoli z webu včera večer.
Zkusil jsem i městský úřad, jenž je uveden jako další prodejní místo. Tam známky vůbec nevedou.
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Známka dostupná v infocentru. Jel jsem sem nadvakrát.
 
Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
Kralovice
TZ zakoupena v IC na náměstí. Nevím jak ostatní uvedená místa. Potvrzuji, že v Mariánské Týnici ani v Kožlanech, kde dříve prý mývali tuto známku taky, je už nevedou.

Kostel sv. Petra a Pavla je nádherný, ale jinak toho město nemá moc co nabídnout. Více méně jen zastávka při cestě na Mariánskou Týnici.
 
Petr Vondráček
Petr Vondráček
k
V Kralovicích o víkendu vše zavřeno.V Marianské Týnici už nemají a prý nebudou.Vloni jsem bohužel taky známku nesehnal.
 
§
Re: Dostupnost
Turistická známečka se nedá samostatně zakoupit. A pokud myslíte turistickou známku, odpusťte si ty odporné zdrobněliny, je to k zblití. Děkuji
 
Petr Novák
Petr Novák
Dostupnost
Znamecka zakoupena v pokladne muzea Marianske tynice.znamecek dostatek.
 
Broskvoň Obecný
Broskvoň Obecný
Kralovice
TZ Kralovice zakoupena v IC v Kralovicích, které sídlí na náměstí. V sezonně otevřeno i v sobotu. Za návštěvu stojí kostel sv. Petra a Pavla, kde je vstupné 20 Kč. V kostele se nachází mumie rodu Gryspeků, které bohužel v době návštěvy jsou z kostela přemístěny z důvodu rekonstrukce. Jinak moc hezký kostel s perfektním výkladem průvodkyně.
 
jerry720
Kralovice.
Návštěva ve středu 25. 04. 2012. TZ bez problémů pořízena v "Íčku" v Kralovicích (vedle střední školy).
 
K + E
TZ koupena v infocentru na náměstí. Myslím, že dostopná i v druhém infocentru, které se na náměstí nachází. Jak jsem snad dobře počítala na náměstí tři cukrárny. A jídlo jsme si dali v restauraci u Prusíka. Výborně vařili a ceny přijatelné v letních měsících i terasa před restaurací, takže paráda. Dopuručuji toto místo navštívat. Od Kralovic (z náměstí) po rovince je to cca 2 km k poutnímu místu Mariánská Týnice, které určitě stojí také za shlédnutí.
 
Tomáš Hahn
Prodejní místa 1229
jsou ve dvou tur.infocentrech. Nám.osvobození 32 a Nám. Osvobození 35, a na sekretariátu MěÚ KRALOVICE. Lze se poptat i v Mariánské Týnici u průvodkyň.V kostele, jelikož je farním se přímo neprodává, to je asi všem jasmé, tak kdo měl problém volejte nové íčko, jsou tam kromě pondělí i o víkendu tel.373 341 159. Vždy je někde během týdne k mání.Teď jsem si tam jednu koupil Tom.Kdo říká že v Kralovicích nic moc je neználek. Co právě navštívit kostel sv.Petra a Pavla(renesanční skvost se sousoším Zvěstování Panny Marie převezeného r.1785 z Mar. Týnice)? Máte ho na těch známkách!!! Možno ve středu a neděli při, nebo po mši svaté a pak osobně zazvonit na faru není problém. Chce to více číst.
 
Gogol
Kralovice + Tynice
Dnes navsteva Kralovic ; Tynice. Obe TZ k sehnani na obou prodejnich mistech (Tynice a Icko v Kralovicich). Icko opravdu otevreno v sobotu do 15h - HURA!!! takze vse bez problemu. Navstevu Tynice mohu jen doporucit jedna se opravdu o skvost. Vsede supr lidicky a obcerstveni uU Bilho beranka stalo opravdu za to!!!
 
libor
Kralovice otevřely nové infocentrum a to přímo na krásnem a upraveném náměstí. Otevírací doba je so-9-15 , ne-9-12 út-pá-10-18 tel. kontakt 373 341 159.Konečně už taky někde pochopili že turisté chodí i o vikendu.
 
Romča
Město Kralovice
3.8.2010 jsme navštívili město Kralovice. Po krátké prohlídce náměstí a IC jsme se šli občerstvit do restaurace U Boháčků. Je to nekuřácká jídelna s velkým výběrem jídel za rozumné ceny.
 
trnov
Turistickou známku jsme koupili v Mariánské Týnici.
 
mappy
Známka dostupná bez problému v IC Kralovice...
 
vláďa
Město na mě zapůsobilo příjemnám dojmem, náměstí je čisté a upravené, nabídka restaurací je dostačující, akorát známka je v sobotu odpoledne absolutně nedostupná. Momentálně ji nemají ani v Mariánské Týnici.
 
Perikles
Všude zavřeno
O víkendu se známka nedá koupit nikde!! Ve městě je všude zavřeno, jak už zde bylo napsáno. Vydal jsem se k Mariánské Týnici, ale otevřeno jen o všedních dnech od devíti do tří... Hm, sem asi taky chodí turisté v úterý...
 
Pařez
V Kralovicích (CA Burda) mají i Týnici, v Týnici mají i Kralovice.
 
magipriba
o vikendu znamka Kralovic nedostupna,momentalne je nemaji ani v nedaleke Marianske Tynici
 
Gulda
supr web
více o cestování na www.gulda.xf.cz
 
Keži
muzeum
TZ v sobotu odpoledne nedostupná - muzeum zavřené.Chtělo by to placky dát do hospody nebo stále otevřeného marketu na návsi.
 
jarda
O víkendu
je známka v kralovicích nedostupná ale lze ji v pohodě zakoupit ve 2 km vzdálené mariánské týnici, která taky určitě stojí za shlédnutí.
 
Mároš+Macik
Známku mají i v Mariánské Týnici,pro ty co zavítají do města o víkendu nebo v době polední přestávky a nechtějí čekat.
 
Tatík
Náměstí s měšťanskými domy a kašnou září novotou,turistických známek dostatek v infocentru,otevírací doba viz níže-jen pracovní dny.Jinak v městě nic pozoruhodného,do Mariánského Týánce je to 2 kilometry.
 
raf
O víkendu se bohužel v Kralovicích TZ koupit nedá. Zatím! Kdo však zavítá do blízkého Mariánského Týnce může známku zakoupit v pozoruhodném objektu Mariánská Týnice. Takže je známka bez problému dostupná.
 
Luděk
Kralovice
TZ se dá koupit v MÚ Markova 2, 1. patro, dveře č.14 (sekretariát starosty - viz web) a kromě toho v Cestovní agentuře Burda na náměstí (otevřeno po-pá 9--12, 13--17h). Tedy pro turisty na obou místech nic moc, jen v pracovní dny. Přitom mezi oběma místy je prodejna pečiva fy Komi, která má otevřeno i v sobotu a neděli.P.S. Nádraží ČD Kralovice, to je tedy hrůza!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2779 Turistických známek
2671 Výročních TZ
277 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek