Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1229 - Kralovice


Popis

Město asi 35 km severozápadně od Plzně. Okolí města tvoří zvlněná hustě zalesněná krajina.

Mapa

Navštívil jsem Kralovice

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Infocentrum Burda- Nám. Osvobození 35, Kralovice (web)
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
TIC- Náměstí osvobození 32, Kralovice (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Městský úřad Kralovice (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Ashram Kralovice - turistický servis a suvenýry,Masarykovo nám.94 (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÁ MĚSTA
Kraj/okres:
Plzeňský kraj/Plzeň-sever
Poloha:
49°58'45.83"N 13°28'59.14"E
Hodnocení:
2.66
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1229 - Kralovice


03.02.2020 - dostupná bez problému
28.07.2019 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
18.07.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
Kralovice
TZ zakoupena v IC na náměstí. Nevím jak ostatní uvedená místa. Potvrzuji, že v Mariánské Týnici ani v Kožlanech, kde dříve prý mývali tuto známku taky, je už nevedou.

Kostel sv. Petra a Pavla je nádherný, ale jinak toho město nemá moc co nabídnout. Více méně jen zastávka při cestě na Mariánskou Týnici.
 
Petr Vondráček
Petr Vondráček
k
V Kralovicích o víkendu vše zavřeno.V Marianské Týnici už nemají a prý nebudou.Vloni jsem bohužel taky známku nesehnal.
 
Petr Novák
Petr Novák
Dostupnost
Znamecka zakoupena v pokladne muzea Marianske tynice.znamecek dostatek.
 
Broskvoň Obecný
Broskvoň Obecný
Kralovice
TZ Kralovice zakoupena v IC v Kralovicích, které sídlí na náměstí. V sezonně otevřeno i v sobotu. Za návštěvu stojí kostel sv. Petra a Pavla, kde je vstupné 20 Kč. V kostele se nachází mumie rodu Gryspeků, které bohužel v době návštěvy jsou z kostela přemístěny z důvodu rekonstrukce. Jinak moc hezký kostel s perfektním výkladem průvodkyně.
 
jerry720
Kralovice.
Návštěva ve středu 25. 04. 2012. TZ bez problémů pořízena v "Íčku" v Kralovicích (vedle střední školy).
 
K + E
TZ koupena v infocentru na náměstí. Myslím, že dostopná i v druhém infocentru, které se na náměstí nachází. Jak jsem snad dobře počítala na náměstí tři cukrárny. A jídlo jsme si dali v restauraci u Prusíka. Výborně vařili a ceny přijatelné v letních měsících i terasa před restaurací, takže paráda. Dopuručuji toto místo navštívat. Od Kralovic (z náměstí) po rovince je to cca 2 km k poutnímu místu Mariánská Týnice, které určitě stojí také za shlédnutí.
 
Tomáš Hahn
Prodejní místa 1229
jsou ve dvou tur.infocentrech. Nám.osvobození 32 a Nám. Osvobození 35, a na sekretariátu MěÚ KRALOVICE. Lze se poptat i v Mariánské Týnici u průvodkyň.V kostele, jelikož je farním se přímo neprodává, to je asi všem jasmé, tak kdo měl problém volejte nové íčko, jsou tam kromě pondělí i o víkendu tel.373 341 159. Vždy je někde během týdne k mání.Teď jsem si tam jednu koupil Tom.Kdo říká že v Kralovicích nic moc je neználek. Co právě navštívit kostel sv.Petra a Pavla(renesanční skvost se sousoším Zvěstování Panny Marie převezeného r.1785 z Mar. Týnice)? Máte ho na těch známkách!!! Možno ve středu a neděli při, nebo po mši svaté a pak osobně zazvonit na faru není problém. Chce to více číst.
 
Gogol
Kralovice + Tynice
Dnes navsteva Kralovic ; Tynice. Obe TZ k sehnani na obou prodejnich mistech (Tynice a Icko v Kralovicich). Icko opravdu otevreno v sobotu do 15h - HURA!!! takze vse bez problemu. Navstevu Tynice mohu jen doporucit jedna se opravdu o skvost. Vsede supr lidicky a obcerstveni uU Bilho beranka stalo opravdu za to!!!
 
libor
Kralovice otevřely nové infocentrum a to přímo na krásnem a upraveném náměstí. Otevírací doba je so-9-15 , ne-9-12 út-pá-10-18 tel. kontakt 373 341 159.Konečně už taky někde pochopili že turisté chodí i o vikendu.
 
Romča
Město Kralovice
3.8.2010 jsme navštívili město Kralovice. Po krátké prohlídce náměstí a IC jsme se šli občerstvit do restaurace U Boháčků. Je to nekuřácká jídelna s velkým výběrem jídel za rozumné ceny.
 
trnov
Turistickou známku jsme koupili v Mariánské Týnici.
 
mappy
Známka dostupná bez problému v IC Kralovice...
 
vláďa
Město na mě zapůsobilo příjemnám dojmem, náměstí je čisté a upravené, nabídka restaurací je dostačující, akorát známka je v sobotu odpoledne absolutně nedostupná. Momentálně ji nemají ani v Mariánské Týnici.
 
Perikles
Všude zavřeno
O víkendu se známka nedá koupit nikde!! Ve městě je všude zavřeno, jak už zde bylo napsáno. Vydal jsem se k Mariánské Týnici, ale otevřeno jen o všedních dnech od devíti do tří... Hm, sem asi taky chodí turisté v úterý...
 
Pařez
V Kralovicích (CA Burda) mají i Týnici, v Týnici mají i Kralovice.
 
magipriba
o vikendu znamka Kralovic nedostupna,momentalne je nemaji ani v nedaleke Marianske Tynici
 
Gulda
supr web
více o cestování na www.gulda.xf.cz
 
Keži
muzeum
TZ v sobotu odpoledne nedostupná - muzeum zavřené.Chtělo by to placky dát do hospody nebo stále otevřeného marketu na návsi.
 
jarda
O víkendu
je známka v kralovicích nedostupná ale lze ji v pohodě zakoupit ve 2 km vzdálené mariánské týnici, která taky určitě stojí za shlédnutí.
 
Mároš+Macik
Známku mají i v Mariánské Týnici,pro ty co zavítají do města o víkendu nebo v době polední přestávky a nechtějí čekat.
 
Tatík
Náměstí s měšťanskými domy a kašnou září novotou,turistických známek dostatek v infocentru,otevírací doba viz níže-jen pracovní dny.Jinak v městě nic pozoruhodného,do Mariánského Týánce je to 2 kilometry.
 
raf
O víkendu se bohužel v Kralovicích TZ koupit nedá. Zatím! Kdo však zavítá do blízkého Mariánského Týnce může známku zakoupit v pozoruhodném objektu Mariánská Týnice. Takže je známka bez problému dostupná.
 
Luděk
Kralovice
TZ se dá koupit v MÚ Markova 2, 1. patro, dveře č.14 (sekretariát starosty - viz web) a kromě toho v Cestovní agentuře Burda na náměstí (otevřeno po-pá 9--12, 13--17h). Tedy pro turisty na obou místech nic moc, jen v pracovní dny. Přitom mezi oběma místy je prodejna pečiva fy Komi, která má otevřeno i v sobotu a neděli.P.S. Nádraží ČD Kralovice, to je tedy hrůza!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2605 Turistických známek
2449 Výročních TZ
259 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Soutěž s Maxiznámkami
Speciální ediceKlub TZ!!! Infocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2020 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek