Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1452 - Muzeum generála Peřiny


Popis

Generála Peřinu připomíná v rodné obci Morkůvky malé muzeum.


Mapa

Navštívil jsem Muzeum generála Peřiny

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Muzeum genpor. Peřiny, Morkůvky (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Obecní úřad, Morkůvky (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
SKANZENY A MUZEA
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Břeclav
Poloha:
48°58'3"N 16°51'40"E
Hodnocení:
2.684
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1452 - Muzeum generála Peřiny


07.09.2018 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
14.05.2017 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
12.04.2017 - nemají sběratelský předmět
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

radka
1452
znamka koupena na obecnim urade- znamky uz nemeli, ale uprosila jsem velice milou pani, aby mi prodala tu vystavenou na chodbe ve vitrine, takze ted uz maji jen v muzeu- do te doby, nez doobjednaji nove na urad...
 
EVŽEN
štěstí
Dnes OÚ-dovolená do 22.7.Pokud pojedete doporučuji předem tel. kontakt.U mne to byla spíše náhoda a štěstí .Jinak dobré,známek dostatek.
 
Kadlík Voprcálek
Kadlík Voprcálek
TZ
známka koupena od ochotné paní na Obecním úřadě. Chápu, že taková malá vesnička nemá na plat stálého zaměstnance muzea. O to víc mě donutila skutečnost, že jsem se do muzea nedostal, o tomto vzácném pánovi pátrat na netu. Smekám před ním, i před touto turistickou známkou, která nutí člověka hledat, a zjišťovat. Myslím, že i o tomhle Turistické známky jsou, a jsem jim za to vděčný.
 
Oldřich Chocholáč
Oldřich Chocholáč
Zakoupena
na Obecním úřadě Morkůvky. Muzeum otevřeno jen duben až červen 1. neděli v měsíci 14-17 hodin, v sezoně červenec až září každou neděli take jen 14-17 hodin.
 
Jaroslav Šulc
Jaroslav Šulc
TZ
Tato TZ postrádá smysl muzeum zavřené.
 
Roman Matějka
V Morkůvkách jsem byl v sobotu 7.7.2012 na dveřích muzea je mobilní číslo na průvodkyni se kterou jsem se po telefonu domluvil,že jsem k ní přišel domu(bydlí v Morkůvkách) a známku mi prodala-pár jich měla doma.
 
Brigita Petrášová
Aktualizace údajů
Prosím o aktualizaci údajů:Muzeum genpor. Františka Peřiny bylo přestěhováno na adresu Morkůvky 224, GPS: 48°58'3.118"N, 16°51'40.736"Ekontakty: tel. 721 152 897, email: muzeum@morkuvky.czweb: www.morkuvky.czDěkuji.S pozdravemBrigita Petrášová, starostka obce Morkůvky
 
MILAN
TZ zakoupena na OÚ v Morkůvkách, muzeum jsme dlouho nemohli najít, protože kromě poutače na začátku obce není jinde vůbec nic. Až na Obecním úřadě nám paní řekla, že budova bývalé školy, kde bylo muzeum umístěno, byla navrácena původnímu majiteli a vystěhováno. Znovu má být otevřeno v nových prostorách až na podzim.
 
Lucka
Zakoupeno v Obecním úřadě v Morkůvkách
 
Iveta&Pavel
3.7.11...velké zklamání. I přes hodinovou snahu dostat se do muzea i tím, že jsme s pomocí místních zazvonili u paní správcové (na druhé straně vesnice), která nebyla doma, jsme odjeli zpět do Brna s nepořízenou.Překvapilo nás, že v otevírací době, aktuálně tedy každou neděli od 14:00, kdy lidé dojedou i z větší dálky, se nenajde člověk, který by v době prázdnin muzeum otevřel a dodržela se tak udávaná otevírací doba. Telefonní čísla, uvedená na dveřích muzea, byla k ničemu. Myslíme si, že muzeum věnované takovému člověku, kvůli kterému při jeho výročí lítají gripeny nad rodnou vesnicí, by si od místních zasloužilo jinou otevírací dobu, než jednou v měsíci a přes prázdniny jednou týdně.
 
Iva
Muzeum otevřeno vždy první neděli v měsíci od 14.00 - 17.00 hod o prázdninách každou neděli.
 
Aleš
18.4.2011 jsem zakoupil bez problému na OÚ turistickou známku -JOKER -100 let od narození generála Františka Peřiny.Pani účetní velmi ochotná.Děkuji
 
Zero
Do Morkůvek jsme přijeli chvíli před druhou hodinou, což bylo ideální, pro prohlídku muzea. Chvíli jsme řešili problém, kam s koly, protože nikde není žádný stojan ani nic podobného, tak jsme je nechali opřené před muzeem. I když je muzeum menší, je hezky udělané a paní je ochotná a podá plnohodnotný výklad. Známka zakoupena bez sebemenších problémů.
 
Aleš
Známku jsem koupi na Obecním úřadě.Velmi ochotná paní dala mě i vybrat pohledy.Děkuji.
 
JirkaS
Obecní úřad je před "velkou" křižovatkou hned vedle hasičské zbrojnice vpravo. Muzem gen. Peřiny je za touto křižovatkou na konci obce směrem na Brno (křižovatkou rovně). V neděli přístupné od 14:00 (muzeum) jinak objekt slouží i jako domov důchodců.
 
Anies
Otvírací doba
Pozor i v sezoně přístupné JEN V NEDĚLI !!! Mimo sezonu možno navštívit pouze 1. neděli v měsíci!!! Tudíž v sobotu 7. 7. bylo zavřeno a na telefonu jen hlasová schránka.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2542 Turistických známek
2329 Výročních TZ
252 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceKlub TZInfocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
 
 
 
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

eBook čtečky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2019 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek