Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 2000 - Nultý rozcestník Turistických známek


Popis

Kulatá známka s kulatým číslem zve všechny sběratele do areálu budovaného Infocentra a stálé výstavy Turistických známek v Janovicích u Rýmařova. Motivem známky je "Nultý rozcestník" - symbolické východisko ke sbírání Turistických známek v Česku i v zahraničí.


Mapa

Navštívil jsem Nultý rozcestník Turistických známek

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Kemp Indiana, Westernová škola WAC (na akcích) (web)
Zlaté známkové prodejní místoToto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také stamp medaili Toto místo prodává také nálepku Toto místo prodává také výletku Toto místo prodává také oválný štítek
Infocentrum a Muzeum TZ, Opavská 1357/ 74, Rýmařov (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
JESENÍKY
Kraj/okres:
Moravskoslezský kraj/Bruntál
Poloha:
49°56'40.07"N 17°15'37.9"E
Hodnocení:
3
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 2000 - Nultý rozcestník Turistických známek


15.09.2017 - dostupná bez problému
15.09.2017 - dostupná bez problému
15.08.2017 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Zdeněk Macháček
Zdeněk Macháček
Nultý rozcestník turistických známek
Známka pořízena v IC a muzeu TZ. Hezký areál, bezvadná a příjemná obsluha.
 
Věra Moravanská
Věra Moravanská
krásné
moc hezký areál a celá myšlenka TZ...díky
 
Zdeňka Nemravová
Zdeňka Nemravová
tz
Krásný areál, supr obsluha. I když jsem použila zvonek, tak pí Šínová přijela do 5 minut a u rozcestníku mě i vyfotila a dovezla na autobusové nádraží v Rýmařově. Moc díky.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
V IC TZ
Gratuluji Turistickým známkám k tomuto areálu. Moc se nám zde líbilo.
 
Tomáš Parák
Tomáš Parák
Nultý rozcestník Turistických známek
Známka zakoupena v IC a Muzeu TZ, zakoupené i chybějící známky.
 
Jan Plaček
Jan Plaček
Nádhera
Velice krásné místo a pro sběratele ráj.Ještě voní novotou,pěkná venkovní výstava TZ a ještě si dokoupíte vše,co vám chybí.Přišel jsem tam po nově značené zelené turistické trase z Nové Vsi od rozhledny(asi 7 km),která vás zavede přímo do bran infocentra a muzea TZ.
 
Alice Kremová
Alice Kremová
Nutno jednou ve sběratelském životě navštívit!
Moc se mi tam líbilo! Známku č.2000 i asi dvacet chybějících z různých koutů ČR mi prodala velice milá paní, pan spolumajitel co se zrovna potloukal okolo mi dokonce povyprávěl, co nového chystají a poradil s výběrem deníku na nálepky ze zadní strany známek. Venkovní výstava známek byla moc pěkná, ani jsem netušila, že TZ tak moc expandovaly i za hranice. Tleskám a přeju hodně štěstí v další skvělé práci!

PS jen jsme měli také problém toto místo najít - na druhém konci Janovic s adresou Opavská 74 (později jsme zjistili že je to Opavská 74/121) je nějaká zřejmě nevyužívaná budova a než nám došlo že musíme zadat do navigace Opavská 1357/74, tak jsme se docela natrápili :)
 
Přemysl Homolka
Přemysl Homolka
Toto je Mekka
nás všech šílených sběratelů turistických známek, nálepek, stampek apod. a každému bych přál, aby tohle místo alespoň jednou navštívil. Klobouk dolů před Ginem a spol., kolik práce zde odvedli a jak půvabné místo vytvořili. Informační centrum, stálá výstava známek, westernový areál, přírodní divadlo La Skála, to nemá chybu, a navíc možnost koupit chybějící známky a další předměty sběratelské vášně. Gine, jen tak dál.
 
Jindra Pánková
Jindra Pánková
Návštěva
Měli jsme trochu problém IC najít. Přijeli jsme od Rýmařova a ukazatele neviděli, ale nakonec jsme se doptali a místo našli. Stálo to za to. :-) Kromě chybějících TZ jsme si koupili další předměty (tričko, klíčenku apod.). Obsluha velmi příjemná a ochotná. Výstava známek se nám líbila.
 
Víťa Š.
Informační středisko
Dne 24.7.2014 jsem navštívil IC turistických známek v Janovicích.Je možné si tu dokoupit všechny chybějící známky a výletky.Před IC je možné si prohlédnout všechny české i zahraniční TZ.
 
Aleš P.
Nultý rozcestník
Místo je stále trochu horší k nelezení, chybí jakékoliv směrovky a označení. 28.6. se místo oficiálně otevíralo, prodejna byla skvěle zásobeno místními TZ i ostatním sortimentem. K prohlédnutí jsou známky ze všech států, stojí to za to.
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
TZ
Toto místo byl problém najít. Z hlavní silnice není označeno. Doptali jsme se a Westernový areál nsšli. Nultý rozcestník je u vchodu. Zatím je areál ještě ve výstavbě, otevřený údajně pouze na akce, ale ochotní pracovníci mi známku prodali.
 
Patrik Blažek
Patrik Blažek
Vyrobna
Zakoupena primo v arealu vyrobny. Prohledl jsem si zdi obsypane TZ , dokoupil znamky ktere jsem nesehnal a denik na zapisovani :) Paradni zazitek :) doporucuji :)
 

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2018 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek