Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1465 - Pivovar Rohozec


Popis

Pivovar založený roku 1850. Vaří se zde pivo podle původní receptury z tuzemských surovin. Voda určená na výrobu piva pochází z vlastních pramenů ve Vazoveckém údolí.

Mapa

Navštívil jsem Pivovar Rohozec

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Pivovar Rohozec, Malý Rohozec u Turnova (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÉ PIVOVARY
Kraj/okres:
Liberecký kraj/Semily
Poloha:
50°36'37.59"N 15°8'53.67"E
Hodnocení:
2.667
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1465 - Pivovar Rohozec
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 1465 - Pivovar Rohozec


11.03.2020 - dostupná bez problému
01.02.2020 - dostupná bez problému
11.08.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Veronika Žitníková
Veronika Žitníková
Motiv tz
Souhlasím s předchozím příspěvkem, původní vzhled známky byl opravdu o moc lepší. Ten velký nápis Rohozec přes celou tz je úplně zbytečný, zvlášť když je i v horní části...
Ale tipuji, že pivařům je to jedno.
Hlavně, když zlatý mok teče. ;-)
 
Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
Rohozec
Známka zakoupena bez problémů v prodejně v pivovaru. Hned jak jsme ji viděli jsme si říkali, že by byla daleko hezčí, kdyby na ni byl jen velký znak pivovaru přes celou známku. A pak jsme se podívali na fotku staré raznice a naše podezření se zcela potvrdilo. Zajímalo by mě, kdo měl ten skvělý nápad raznici změnit.
 
LukasZ
LukasZ
Pivovárek
Rozhodně se stavte, pivovar vypadá hezky, ale hlavně to pivo!!! Známky jsou k dostání v pivnici u parkoviště (prodávají zde i suvenýry z pivovaru), kde paní výčepní pivo doslova hejčká :-)
 
Tms
V Rohozecké restauraci TZ nemají, dá se koupit ve stánku (pivnici) 100 metrů od vstupu do restaurace.
 
Libor
21.08.2011 - TZ dostupná v pivovarském obchůdku u pivovaru, doporučuji zakoupit bednu rozmanitých piv na košt - od každého druhu jedno ... možná přijdete na chuť i tomu malinovému, mně se to nepovedlo
 
Míra
Ve stánku jsme si vybrali spoustu piva na cestu, ovšem 3.7.2011 známku neměli, prý jim došly. Lilo a lilo, tak jsme zašli do pivovarské restaurace na oběd. Pokud někdo chcete udělat podobnou chybu, varuji vás! Takhle tragickou obsluhu už jsem dlouho neviděl!!! Navíc byla putyka pěkně hnusně zahulená - to je tak když v půlce sálu se smí a v druhé půlce nesmí kouřit...
 
karel z klatov
mimo pondeli je znamka v prodejne od 9 do 19hod.hezke razítko a dobre pivo.K.
 
magipriba
Známku jsem bez problémů pořídil v prodejně. Testovací balíček 8 piv jsem koupil poslední,na kamarády už nezbylo :-( . V restauraci měli 2.1. až někdy od odpoledne,takže jsme bohužel nepoobědvali.
 
Petr
Bohužel, známku nemají a jak jsem četl příspěvky z roku 2007 a 2008, tak se opakuje výmluva..."Nevíme jak to mají v pivovaru zařízené...". Známky nejsou, ale pivo nás nezklamalo, po zakoupení a ochutnání "testovacího balíčku" (8 různých piv) určitě Pivovar Rohozec opět navštívíme a budeme doufat, že již tentokrát znánku mít budou. :-)
 
Luboš
Známka zakoupena bez problému ve stánku, mají ještě TZ za 25,-.
 
Lucka
Zakoupeno ve stánku spolu s kofolou:-)
 
Milan
Málo ochotná paní výčepní nám řekla, že s pivovarem nemá nic společného a proto TZ nemá. Ke koupi jsou prý jen ve stánku, který byl již uzavřen. Bohužel neměla ani vzorky místního pivovaru a tak jsme jeli s prázdnou domů. Škoda, při zjištění, že v hospůdce je otevřeno by mě ani náhodou nenapadlo, že nebude nic.
 
Jableska
TZ
známky už zase mají i ve stánku u parkoviště, otevřeno od 10:00
 
Toom
Ve stánku u parkoviště mají TZ momentálně vyprodané ale v restauraci ji mají..pivo mají dobré,jen pivovar vypadá dosti neudržovaně.:-)
 
vláďa
Ve stánku u parkoviště je možno zakoupit známku i vzorky zdejšího piva. Pivo Skalák mě mile překvapilo jak chutí tak i etiketama na lahváčích.
 
Jirka
Známka v pohodě k dostání v prodejně místních piv - ceny více než lidové: 13 ka za 10,80 a 12ka za 9,50 - kvalitu posoudím až se napiji :-))samotná restaurace - velice ochotná obsluha,porce jídla nadprůměrné, nabídka průměrná...prohlídka pivovaru je možná dle informací obsluhy po dohodě, ale pouze ve všedních dnech...škoda... areál pivovaru, nepůsobí zrovna udržovaně :-)))
 
Perikles
Známku měli v dřevěném stánku na parkovišti před pivovarem, stánek ale není označený klasickou nálepkou.
 
Mároš+Macik
Známku jsme koupili v pivovarské restauraci a dali si tam i dobré pivko :-)
 
Tessa
Známky už by měly být k dispozici
Taky jsem se nejprve dostala ke stánku s cedulí "známky nejsou", odkázali mě do kanceláře pivovaru a vysvětlili mi, že jsou úplně jiná firma a nemají s pivovarem nic společného. V pivovaru, po kterém se mimochodem můžete volně procházet, byli velice ochotní, paní z kanceláře mi alespoň natiskla na papír několik razítek a sdělila, že známky budou cca za týden (takže teď už by je měli mít). Dokonce když jsem si chtěla koupit jeden půllitr v ceně 20 Kč (podle katalogu reklamních předmětů, který mi paní ochotně zapůjčila), dostala jsem sklenici zadarmo (prý za to čekání). Taky jsme si nakoupili dárková balení piva, tj. krabičky po 4 ks, výhodou je, že si můžete poručit, jaká piva do krabičky chcete. Jenom se musíte dopátrat EXPEDICE. Shrnula bych to asi tak, že v Rohozci zatím nejsou na turisty připravení a zařízení, ale jinak jsou velice vstřícní. Vyjádřeno slovy paní z kanceláře: pivovar se teprve rekonstruuje a všechno se teprve rozjíždí, pomalu, ale přece. Mimochodem, v pivovarské restauraci si dáte nejenom výborné pivo (nejlepší, co jsme během týdenní dovolené v Č. Ráji pili), ale i dobré levné menu. Takže pro oči žádná pastva, zato pro chuťové buňky ano.
 
Josef
už zase
Už poněkolikáté se mi stalo (a je to obvyklejší u novějších známek s číslem přes 1000), že po vyprodání první dodávky se o objednávku dalších nikdo nestará. Evidentně jsem byl x-tý člověk se stejným požadavkem, protože obsluha stánku (prodejní místo) automaticky ukázala na vyvěšený kus papíru s nápisem "Známky nejsou" a už měla připravenou větu "Nevíme, jak to mají v pivovaře dojednané". Škoda
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2615 Turistických známek
2471 Výročních TZ
260 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Soutěž na obálku deníku
Klub TZ!!! Infocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2020 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek