Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 14 - Rozhled


Popis

Horská chata ve skupině "Přední Rennerovky", hřenenové východisko na Sněžku.

Mapa

Navštívil jsem Rozhled

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Chata Rozhled
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
KRKONOŠE
Kraj/okres:
Královehradecký kraj/Trutnov
Poloha:
50°41'33.08"N 15°39'7.6"E
Hodnocení:
2.556
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 14 - Rozhled


09.03.2024 - nemají sběratelský předmět
09.03.2024 - nemají sběratelský předmět
09.09.2023 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

František Bajer
František Bajer
TZ
Bohužel ač je chata pěkná, paní majitelka příjemná tak TZ na začátku sezóny vyprodány. Chata není vůbec označená. Krásný výhled.
 
Tomáš Procházka
Tomáš Procházka
Re: TZ
Jsou tam dvě chaty pod lesem vedle sebe co si pamatuju. Chata Rozhled by měla být ta vzdálenější od asfaltové cesty.
 
Vladislav Dušek
Vladislav Dušek
TZ
TZ nemám.Přestože mi apka hlásila "jste zde" 20m, chalupu jsem nenašel, jaká byla mlha. No Rýmařov to jistí.
 
Josef Pospíšil ml.
Josef Pospíšil ml.
TZ
Bouda byla otevřena, v předsíni informace, že zájemci o turistickou známku mají zvonit. Zazvonil jsem, téměř okamžitě přišla nejspíš paní majitelka. Sice turistickou známku neměla (vyprodáno), ale velmi ochotně mi hned dala pohlednici a razítko, ať si napíšu do Rýmařova. Bouda je pěkná a je od ní krásný výhled, ale přeci jen se za 20 let existence TZ z boudy stalo spíše neveřejné ubytovací zařízení... :)
 
Tonda Skopal
Turistická známka
Podobná zkušenost jako p.Hipík. Známku nemají, paní provozní tu není a chata je uzavřena pro veřejnost, jsou tam nyní jen dětské tábory. Nafoťte si a nechte si zaslat. Pro nás zklamání, po několika hodinové cestě na místo.
 
Dalibor Hipík
Momentálně nedostupná TZ
Místo je velice krásné a s nádherným výhledem na přilehlé Podkrkonoší. Je tady ale menší problém.. při setkání s paní provozní mi bylo řečeno, že je nyní TZ kompletně vyprodaná... Takže jestli budete chtít známku, tak jedině nafotit místo a nechat si zaslat :/ Jinak doporučuji navštívit velice příjemné místo!
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Známku jsem kdysi koupil v chatě rozhled.
 
Václav Toth
TZ
Chata Rozhled zavřená. Na zvonek vám známku prodají když je paní doma my měli štěstí akorát přijela.Jinak takových chalup jsou plné Krkonoše avšak v létě vesměs zavřené. Když je krásné počasí každý pochopí proč se to tu jmenuje Rozhled.
 
Petr Orvoš
Petr Orvoš
TZ
Zakoupena u ochotné paní v chatě po zazvonění. Paní tam má i cedulku na dveřích pro sběratele, že jim známku ráda prodá, včetně telefonu. Bohužel se může stát, že tam paní není, protože zkrátka teď tam nejsou žádný hosti, což je škoda, protože ač zvenku vypadá chata oprýskaně, uvnitř je to jako v pohádce. Takže získat známku je i o štěstí. Jinak prostředí a okolí je nádherné, Friesovy boudy cca 800m.
 
Libor Hančar
Libor Hančar
Rozhled tu opravdu mají - 4.3.2020
Ani mě nenapadlo zjistit si zda je chata v zimně v provozu, což bohužel není ale nebyl to cíl naší cesty takže jsme se rozhlédly do panoramatické krajiny, udělali pár fotek a rychle uháněli k cíli :)
 
pravidla českého pravopisu
Re: Rozhled tu opravdu mají - 4.3.2020
Zdá se, že vaším cílem nebyla hodina českého jazyka. Ty vaše chyby jsou naprosto šílený
 
Šárka Křenková
Šárka Křenková
Rozhled
Chata je zavřená, ale milá paní po zazvonění ochotně známku prodala.
 
David Opletal
nedostupná TZ
Byli jsme tam již 2x.
V prosinci 2018 a 20.4.2019.
Paní se po neustále vymlouvá, že známky pravě doprodala. Získaly jsme alespoň razítko a známku si objednáme. Majitelka chaty by měla o tuto TZ přijít a měla by být dostupná jinde, kde mají jiný přístup k turistům. Nechoďte tam, je to zbytečné!!! A podle recenzí nejsme první.
 
Jan Fridrich
Jan Fridrich
chata
Chata sice zavřena, ale po zazvonění paní ochotna otevřela a známku velmi ochotně prodala.
 
Miroslav Liška
Miroslav Liška
TZ
Chata zavřená, ale paní domácí byla moc hodná a známku prodává.
 
Přemysl Homolka
Přemysl Homolka
Chata Rozhled
dělá čest svém jménu, za jasného počasí je výhled opravdu parádní. Paní majitelka byla přítomna a známku prodala.
 
Jana Smrčinová
Jana Smrčinová
nedostupná TZ
Chata zavřená
 
Radim Kubelka
Radim Kubelka
Známka
Zrovna jsme měli štěstí, po zazvonění nám otevřely děti a známku jsme si zakoupili. Po přečtení komentářů viz. níže jsme byli připraveni, že známku asi nezískáme. Pro nás tedy milé překvapení :).
 
Lenka Šillerová
Lenka Šillerová
Nedostupná TZ
Bohužel i naše zkušenost je stejná... Chata zavřená, na zvonek nikdo nereagoval. Proč se tedy tato známka neprodává na jiném místě, když je tato chata stále zavřená??
 
Libor Marek
Libor Marek
12.8.2016
I když byly otevřeny vchodové dveře do chodby a cedulka na dalších dveřích hlásála, že sběratelé TZ mají zvonit, bohužel, v chatě nikdo nebyl, a tak TZ nemáme. Chatu jsme také chvíli hledali, ale směrovka "Chata Rozhled" je přímo u hlavní cesty, tak na cestě vytrvejte :-) Chata je druhá v pořadí od cesty a nápis na ní je z cesty jen těžko vidět.
 
Daniel Průcha
Daniel Průcha
TZ
Turistická chata Rozhled byla těžko k nalezení cestou z Chalupy na Rozcestí. Po cestě se nenacházeli ani žádné ukazatele. Na místě pak nás pak uvítala nepříjemná paní, kterou jsme s dotazem, zda mají známku, obtěžovali. Známku jsme obdrželi nakonec.

PS: Paní neměla ráda psy.
 
Simone Vítů
Simone Vítů
Re: TZ
tak to jste meli stesti, my byli 20.7. a pani nas poslala do haje, s tim ze chata davno nefinguje jako turisticke misto :-( takze jsem tam prcky 3 a 4 roky tahla a oni se tesili na novou do sbirky a nic :-\
 
Tereza
TZ
Pro vsechny co se podivuji nad divnym pristupem majitelky, staci se podivat na stranky horske chaty Rozhled a bude vam jasno...Takze kdyby nekdo z vas potreboval napr.Karmickou poradnu, vite kam se obratit. Chystam se tam zitra a skoro se bojim...
 
Zdeněk Čech
Zdeněk Čech
TZ
Dnes jsem měl naplánovanou cestu po horských boudách Krkonoš, která zahrnovala i Friesovy boudy, tak jsem se stavil i na rozhledu, co kdyby.. Náhodou tam byla paní, tak jsem se zeptal na známku. Paní byla ochotná, ale říkala, že známky ještě nestihla objednat, že byli na dovolené. Vzal jsem si tedy alespoň razítko, poděkoval za ochotu a známku si objednám v Rýmařově.
 
Karel Kyksa
Karel Kyksa
Omezení provozu
Dle paní majitelky bude na chatě jen o víkendech a k dnešnímu dni má už jen dvě známky, bude prý objednávat teprve, tak přes týden skoro snad ani štěstí nepokoušejte
 
Robert Masaryk
Robert Masaryk
TZ
Dostupná bez problémov,chata funguje iba pre ubytovaných,tak sme si zakúpili TZ, oddýchli si a frčali ďalej.
 
Radim Fojtík
Radim Fojtík
Dostupnost
Majitelka Rozhledu byla zrovna na nákupech ve Vrchlabí, protože neměla ubytované hosty, měla zavřeno ale než jsem vyrazil dál na cestu, vrátila se a známku prodala.
 
Bohumil Kulvejt
Bohumil Kulvejt
dostupnost
Dostupná byla zcela náhodou, když jsem přišel na místo, tak tam zrovna provozovatelé vykládali věci z auta. Vypadá to, že známka bude nejspíš zrušena, protože tam mají napsáno že je chata na prodej.:'(
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
opuštěné místo
Vzhledem k tomu, že Rozhled má TZ čekal jsem určitou pohostinnost, ale nic. V chatě to zapáchá starobou, majitelka tam sice byla, ale ani pivo tam nečepuje. Prý bylo po sezóně, nikde ani noha, ale o pár km výš na Rozcestí-vše jak má pro turisty být. Jediné pozitivum - známka zakoupena bez problému.
 
Petr a Šárka Möllerovi
Petr a Šárka Möllerovi
Překvapení
Po všech negativních ohlasech zde v diskuzi jsem ani nedoufal, že bych známku mohl na místě sehnat. Ale dnes odpoledne před chatou na lavičce seděla paní, tak jsem se jí zeptal, zda je z té chaty ROZHLED a po kladné odpovědi pak, jestli mají turistické známky. Ochotně mi pro známku zašla dovnitř a prodala za 25,- Kč (je se soutěžním kuponem i samolepkou).
 
Miroslav Kůs
Miroslav Kůs
Je to boj
Zdravím a připojuji se k minulému názoru. Já jsem z počátku neměl odvahu vstoupit do otevřených dveří, ale oknem do restaurace jsem viděl stojánek s turistickými známkami. Po dlouhém shánění se objevil jakýsi mladík, který říkal, že jeho to není a jestli chci, tak ať si známku klidně vezmu. To mě bylo blbý, tak jsem mu dal alespoň dvacku - kdoví kde skončila ...
 
Roman Vagner
Roman Vagner
Katastrofa
Zdravím. Teď jsem si přečetl diskuzi. A měl jsem to udělat dřív, než jsem tohle místo včera navštívil. Přesto se o tenhle "zážitek" podělím. Došel jsem někdy po 10. hodině, kolem chaty mrtvo. Přijdu ke ke vchodu, první dveře dokořán, druhé dveře dokořán, třetí dveře dokořán, čtvrté dveře dokořán, to jsem už stál v restauraci, ale nikdo tam. Volám ... nic. Po pár minutách doletěla paní z venku, civí na mě a ptám se jí, jestli sem patří a ona na mě, že já sem nepatřím. Začala mě pucovat co tady dělám, že má zavřeno, že to má napsáno na dvěřích (jak jste se výše dočetli, všechny byly otevřené). Tak jsem jí odvětil, že bylo otevřeno a že jsem šel dovnitř a nepředpokládal že v takový čas je ještě zavřeno. Ona že se se mnou o tom nebude bavit a prý co chci, říkám TZ. Nemám, kupte si pohlednici s razítkem, aby jste měl důkaz a nechte si ji poslat. Tak jsem jí odvětil, že tohle nepotřebuju, že mi ji dají i bez důkazu. Ona že ne, já ji říkám že jo a docela by se divila. Pak jsem ji řekl, že se mi teda nelíbí, jak se ke mě chová, že pokud má zavřeno, má zavřít dveře, že mi nepřijde nromálně nechat všechny dveře dokořán a pak mě buzerovat. Ona že se o tom nebude bavit. Odcházel jsem a volá na mě zezadu, že tam je ta cedule. A já na to: Když jdu koukám se dopředu a ne do boku. Ona na to že mám i do boku. Takže jaký je zavěr? Paní majitelka je s prominutím úplně mimo, bůhví co se na těch pobytech co nabízí odehrává, viděl bych to i na nějakou sektu, protože takové podivínské jednání tomu odpovídá. Takže tady zastávku neplánujte, vyfoťe si tragickou chatu, výhled na Vrchlabí a rychle dál, než dostanete pojeb.
 
zrusit
neochota
Proc tato chata ma znamku, kdyz je dodostupna a nekolik mesicu zavrena? Kdyz uz jednou si o ni zazadali a byla jim vyrobena, tak by se trochu snazit neli. Pokud ji turisteotravuji, at ji tedy zrusi. Obycejna stara chata a takovych vyhledu je mnoho.
 
Lenisek
Rozhled
Na dverich napsano, ze zavreno.Po zazvoneni pani otevrela,TZ nemaji...pokud nekdy meli...
 
MARTIN PŘIBÍK
MARTIN PŘIBÍK
Známku na chatě Rozhled
stále nemají. Ačkoliv bylo zavřeno, podařilo se nám upoutat pozornost nějaké paní, která vylezla ven a za 10,- Kč prodala letitou pohlednici s razítkem. Podobných chat je v těchto místech mnoho, známku by si z tohoto pohledu mnohem víc zasloužila například nedaleká Dvorská bouda, kde se o kolemjdoucí turisty postarají opravdu skvěle.
 
Radim
Radim
TZ
Známku nemají, ale dali nám razítko a máme si o známku napsat na TZ. Jinak byli ochotní a vstřícní.
 
Turista
Proč mají ještě známku?
Zkuste přemýšlet, známky jsou již vyrobené. Je potřeba je vyprodat. Poté bude přidělen jiné.
 
Honza Špatenka
Honza Špatenka
vše při starém
Koukali jsme že ani po roce se nic nezměnilo. Nevím proč ještě stále mají známku. Tahle situace trvá prý už aspon 3 roky.
 
káča
Známka není...
ženeme se pro známku - marně..."milá paní" z chaty, kam jsme vlezli i přesto, že bylo pro turisty zavřeno (byl tam nějaký "kurz" pro matky s dětma), naštvaně sdělila, že známku nemají že si ji mám nechat poslat, prodala mi za 10 korun pohled s razítkem...proč má tahle chata známku, fakt nechápu a naprosto souhlasím s názory ostatních
 
Vratislav Stříbrný
Vratislav Stříbrný
"Milá obsluha"
TZ bych zde zrušil, slečna mi naštvaně odsekla, že TZ asi nemá a i kdyby měla, že mi ji hledat rozhodně nebude, že mám smůlu a jestli už nic nechci, tak že můžu jít. No trochu jsem zalapal po dechu a byl jsem venku..., chyta není ani ničím zajímavá, na horách je plno lepších.
 
Pavel
stále nedostupná a zavřeno
Zřejmě je letos již po sezóně - na papíru na dveřích strohé informace - "zavřeno" a "turistické známky nemáme". Loni ji pouze neměli. Asi by bylo lepší, aby ji měli i jinde (někde v IC), nebo ji zde zrušit úplně.
 
ta.lent
Opalující se paní před chatou na dotaz po TZ stroze odpověděla, že známky namá a jinak je zavřeno z hygienických důvodů.
 
Honza Špagi
Jen jsme se přiblížili k chatě otevřelo se okno a paní na nás volala že mají zavřeno( v létě půl hodiny po obědě). Odpověděli jsme,že chceme jen TZ. Nemáme odsekla a odešla. Po chvíli přemlouvání nám dala aspoň razítka na staré pohledy. Kus za 10Kč. Na blízké boudě jsme se dověděli že známky nemají pernamentně protože je prostě neobjednají. Asi je to obtěžuje. Chata jinak v hrozném stavu. Stálo by asi za úvahu jestli má vůbec známku mít. Dělá turistickým známkám spíše ostudu.
 
Standa
Za chatou stálo auto, otevřenými okny bylo slyšet zvuky. Rozhled je ale pro turisty stále uzavřen, přestože zájem by evidentně byl. U dveří jsme se minuli s další výpravou, která si stejně jako později my fotila vývěsní štít. Proč asi, Rýmařove...? :) Na dveřích je provokativně vyvěšena cedule "turistické známky MOMENTÁLNĚ nejsou", zřejmě je tam pravidelně chodí někdo otravovat se známkou...
 
milan
chata Rozhled
zavřená, ve vnitř štěká pes, před chatou auto, ale nikdo neotvírá! Na dveřích telefon, ale ani ten nikdo nebere. Tur. známku bych přendal na jinou chatu, popř. zrušil.
 
lodivod
rozhled
To mi hlava nebere, 4 dny volna navíc v sezoně a před chatou dva psi, dveře otevřeny. Po vstupu zjistíte, že u baru sedí dvě ženské a v klidu se baví. Chata je prý zavřená a TZ nemají.
 
radek
rozhled
Chatu Rozhled bych okamžitě jako známkové místo hned vyřadil, baba- asi majitelka, nás ani nepustila dovnitř, prý známky nemá,bude mít až začnou najíždět hosté. Nevím koho čeká,já bych tam nespal a nejedl ani zdarma. Z chaty byl slyšet jen štěkot a linul se smrad, ušetřete kroky a raději se stavte na Hříběcí boudě.Zatím pro mě nejhorší chata, co jsem kdy viděl-a to jsem jich viděl už hodně!!!
 
K + E
Chata byla asi zavřená, ikdyž vstupní dveře byli otevřené, paní zřejmě majitelka nebyla ochotná ani otevřít, když jsme se ptali na TZ a prý už nejsou dva měsíce. Podle dostupnosti známky tady na těchto stránkách, jak uvádějí turisté je asi jen párkrát za rok a to je vše.
 
Vít Havránek
11.9. Zavřeno, ALE...
11.9. bylo sice oficiálně zavřeno, prováděna rekonstrukce, ale pokud tam narazíte na stejně ochotné a milé lidi jako já, tak po požádání známku přinesou. Pro mě osobně jedna z nejkrásnějších a nejvýstižnějších známek - všude okolo se pásli ovce a ovčácké psy okolo chaty jsem viděl hned dva...:)
 
Čestmír
udivený pohled plné jídelny a "promiňte, máme zavřeno"
 
joshula
Známka je v chatě k dostání v otevřeném občerstvení. Stačí projít předsíní a zahnout do levých dveří... Otevřeno je každý den a známek je zatím dostatek.
 
Mira a Vera
Chatu Na Rozcestí
Turistická známka č. 14 – Ze Svatého Petra přes Luční boudu, chatu Výrovku a chatu Na Rozcestí jsme se dostali až k chatě Rozhled. Před chatou stálo auto, v chtě byl slyšet pes, ale přes veškeré zvonění jsme se do chaty nedostali. Chatu jsem tedy vyfotil a známku si budeme muset nechat poslat :-(
 
Ilča
chata Rozhled
Doporučuji sem jít pouze za jasných výhledů. Nic jiného tu k vidění není. Chata v provozu moc není (opravy), ale známku mi prodali, žízní mě též nenechali umřít, do deště nevyhnali a wc mi též poskytli. Hafíky jsem viděla hned tři (mazlíci).
 
Jan Lutrýn
Uvedl jsem, že známka "dostupná bez problému", avšak na Výrovce. Na Rozhledu jsem to nezkoušel...
 
thief
rozhledy
Dorazili jsme na chatu v mlze a mysleli jsme, že si dáme po cestě na Rozcestí aspoň čaj. Chata byla zjevně otevřená a auta před ní stála. Jeden pán něco nakládal do auta před chatou a na dotaz zdali je otevřeno odpověděl s úsměvem: "No, ono je otevřeno a neotevřeno." Takže jsme usoudili, že o naši společnost nikdo nestojí a pokračovali v cestě na Rozcestí. Dle předchozích příspěvků si tipuji,že chata Rozhledy je spíše pro určitou vyvolenou společnost a turisty zde trpí jen občas. Nicméně psa jsme neviděli. :-)TZ zakoupena bez problémů na Výrovce.
 
AFIk2811
TZ dostupná na chatě za 25,-kč bez samolepky. Chata normálně funguje, i když to tak dle jejího stavu nevypadá. Otvírací doba je do 18:00. Jen pro doplnění předchozího příspěvku. Zvonek normálně funguje, jen se chce koukat, protože po otvíračce majitel či majitelka pouze vykouknou skrz okno. A zaměstnanci KRNAPu možná nevědí, kde se chata nachází, za to lidí co vlastní chaty v okolí to zaručeně vědí.
 
Zurt
Hlasování pro zrušení této známky
Byla bych pro zrušení této turistické známky. Dne 8.7.2010 něco kolem 16:00 v šílených vedrech jsme se od Chaty na rozcestí rozhodli na otočku ještě zajít na "chatu ROZHLED". Mělo nás varovat, že když jsme se zeptali zaměstnanců správy Krnapu (asi 1 km) od chaty, kde "Rozhled" je, a bylo nám dvěma milými lidmi odpovězeno, že o této chatě nikdy neslyšeli. No ale přesto jsme ji našli. BOHUŽEL.Pomalu chátrající dům. Štěkající pes. Otevřená okna v prvním patře. Otevřené osobní auto před chatou. Zvonek nefunčkní. A po 1 minutě už ani pes nebyl slyšet.....Odešli jsme zpět. Naštvaní, žíznivý, hladoví a zklamaní.Takové místo si říká TURISTICKÉ?
 
Barush11
Známka koupena na Výrovce za 30,-.
 
yahik
Známka koupena na Výrovce za 30 kč,spolu s TZ 13-
 
panda
Známku mají na Výrovce, ale za 30 Kč
 
Railm(il)an
Dne 9.2.2009 známka dostupná. V chatě sice tma a dva štěkající psi, ale po chvíli přišla paní majitelka a známku prodala. Jinak tuto TZ možno koupit také na Výrovce, ale za 30 Kč.
 
Jana
Ve čtvrtek jsme se s přítelem vydali pro tuto známku a kousek od chaty rozhled jsme potkali milou pani (majitelka chaty), ktera nam po kratkem rozhovoru a zjisteni ze bychom chteli tur.znamku pro nim zasla do chaty. Jinak se tato znamka take prodava na Vyrovce o par kilometru dale ale za 30kč
 
Martin Zelený
Perzonal chaty nebyl přítomen v restauraci ale po použitízvonku přišla brigadnice a znamku nám prodala huráááá!
 
Mirča
Známka
Chata byla zavřená, ale byla v ní paní, která okamžitě zaregistrovala náš příchod a přes otevřené okno nám známku prodala. Velice se omlouvala, že má zavřeno a že stojíme takhle u okna. Výhled nádherný....
 
Jan mikeš
chata zavřena
Chata je už asi rok zavřená a nechápu jak to že 30.3 se tam prodala tz.Jsem pro ji přemístit.
 
Honza
30.03 bylo otevreno a znamku meli...:-)
 
Petr
Na chatě pro neobsazenost zavřeno
 
Petr
Na chatě Rozhled jsem osobně byl 30.12.2007, ale turistické známky neměli a i ochota jim zjevně chyběla ... Ale výlet na běžkách v okolí stál 100 % za navštívení této lokality.Byl bych také pro návrh TZ 14 přemístit jinam, např. na Lyžařskou boudu.
 
šárka libjaková
na infu v Rudolfofě, mi bylo řečeno, že je již dlohoudobě chata uzavřena a že se snad jedná o jejím prodeji. Na infu v Peci vůbec nevědí kde to je. Bylo by dobré prověřit prodejní místo s odběratelem tz.
 
Luboš
TZ 14 existuje???
Prodává se ještě vůbec TZ 14? Nebylo by třeba rozumný jí předělat na Lyžařskou nebo Lesní boudu?
 
Milan
Arogance
Opravdu nechápu, kdo z Rýmařova zařadil tuto chatu na seznam TZ.Potkali jsme pani jak venčila psa a poslala nás takovým arogantním způsobem pryč,až nás zrak přecházel....
 
Ondřej Pospíšil
dostupnost
Hm, já tam byl tak před třemi lety, a koukám asi jsem jeden z mála kdo známku má :). To bude rarita...
 
Alena
známku nemají
 
Prokop Holý
Výstup na běžkách, krásný výhled, dobrá viditelnost, ale v boudě měli zavřeno.
 
Pajik
obcerstveni pro pocestne docasne zruseno, znamka nedostupna, pani sama navrhla ze mi da razitko, takze asi nejsem prvni ani posledni...
 
Jirka
Mám obdobnou zkušenost jako paní (slečna?) Svatava ze dne 22.7.2006. Občerstvení pro pocestné bohužel dočasně neměli a když jsem požádal o turistickou známku, dostal jsem razítko na kousek papíru, a radu, že si o známku mám napsat. Nabyl jsem dojmu, že tady známky snad nikdy neměli...
 
Svatava Tomová
Po strastiplném stoupání ze Strážného jsem zjistila, že pro pocestné nemají ani známky, ani občerstvení, ale slitovali se a za 30 Kč mi namíchali dzus s vodou do půllitru a ten jsem do sebe na ex obrátila. Za 10 kč mi prodali pohled srazítkem, abych si o známku napsala. Tak Vám ani nevím, byla tam ta známka někdy?
 
Blanča
Velmi příjemná paní, která se omluvila, že jim známky bohužel došly. Den návštěvy: 15. 2. 2006.
 
lois
25 09 05 Známka zakoupena bez sebemenčích potíží,obsluha příjemná.Na chatě se nevaří v prodeji pouze sušenky a
pití.Známky dala paní sama vybrat.
 
Sedy.V
Přímlouval bych se za přemýstění T Z na Hříběcí boudu, nejen já ale i dost mých přátel má s touto boudou
špatné zkušenosti.
 
jenda
Rozhled
Rozhled dost rozporuplný. Chata je ještě jakoby zavřená, ale měli odemčeno. Narazil jsem nejdříve na psa
velikosti telete, který mi začal hravě žrát mé lyžařské rukavice, pak na telefonující paní, která si ho
odmítala zavolat se slovy, že je tu doma. Pak mi známku prodala, dala i vybrat (ze 2:)), takze Rozhled spis o
sezone...
 
raf
Dobrá zpráva
Dnes (19. 9. 2004) jsem navštívil chatu Rozhled.Známky i nadále nemají. Ovšempodle sdělení
majitelky,známky už dorazily na poštu. Na tu se hodlá vypravit užtoto pondělí.Takže turisté a sběratelé,
TZ č. 14 bude opět k dispozici. Já jsem semusel spokojit ještě s razítkem a podpisem paní domácí.
 
nikie
seminář
tak já jsem to štěstí neměla. do chaty jsme dorazili zmrzlí a vlezli jsme dovnitř. nikdo tam
nebyl.........odemčeno, akorát za dveřmi bylo slyšet takové mručení. po deseti minutách si nás všimla nějaká
paní, která říká, že není z chaty, že oni tam mají jen nějaký meditační seminář. známku mi prodat nemůže,
vedení tu není a razítko mi taky nesmí dát (leželo na poličce před ní) a pak nás vyhodila ven z
chaty.........tam prostě nechoďte......nemá to smysl
 
Luboš a Pavla
V sobotu 17.4. kolem 15.00 bylo zavřeno. Pouhá přítomnost velkého "hafana" za sklem restaurace k
získání TZ vystavené ve vytríně u výčepu nestačila. Ale i pohled zvenčí pomohl ke zjištění, že půjde o
příjemné a vkusné zařízení.
 
Vojtěch Raiman
Nádherný výhled. Restaurace byla sice zavřená a známku neměli, ale paní nám ochotně prodala pití a dala nám
razítko.Pro ty, co nevědi, kde to je: Hezká procházka ze Strážného nahoru přes Hříběcí boudy směrem na
rozcestí- cca 4km
 
Myška
Byli jsme na chate v sobotu ve dve odpoledne, prijemna hospudka byla zavrena, ale pani nam prece jen znamku
prodala. Celkem zvlastni, ze maji v letni sezone zavreno, nebyli jsme sami, kdo se tam chtel zastavit.
 
J_J_J
Stejne jako na chalupe na rozcesti. Znamky nemeli. Zato byli aspon ochotni mi dat razitko. Horska chata
rozhled je asi 2 km od Chalupy na rozcesti smerem na Predni Rennerovky (Strazne).
 
Jana
Kde to vůbec je???? My jsme sice z Krkonoš, ale vůbec nevíme, co to je. Nemá to nějakej místní název?
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2898 Turistických známek
2874 Výročních TZ
289 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek