Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1810 - Rozhledna Anna, Orlické hory


Popis

"Rozhledna Anna stojí na Anenském vrchu v Orlických horách a měří 17 metrů. Sloupy tvoří modříny a odpočinkové plošiny jsou z dubového dřeva. http://www.turistika.cz/mista/rozhledna-anna"

Mapa

Navštívil jsem Rozhledna Anna, Orlické hory

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Muzeum pevnost Hanička (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ROZHLEDNY
Kraj/okres:
Královehradecký kraj/Rychnov nad Kněžnou
Poloha:
50°12'57"N 16°30'44"E
Hodnocení:
3
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1810 - Rozhledna Anna, Orlické hory


09.08.2018 - dostupná bez problému
22.07.2018 - dostupná bez problému
07.07.2018 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Radim Kubelka
Radim Kubelka
TZ
Známku jsme bohužel nesehnali, protože jsme šli trasu k rozhledně od Říček. Také nerozumíme tomu, proč známka není dostupná i na jiném místě, ten den jsme neměli zamířeno k tvrzi Hanička. Jinak rozhlednu moc doporučujeme, je z ní úžasný výhled :).
 
Libor Marek
Libor Marek
07.05.2016
Příjemný výšlap, od tvrze Hanička cca. 3,5 km. Atraktivní trasa posetá různými vojenskými bunkry, poslední 2 přímo u rozhledny. TZ koupena na Haničce.
 
libor
Známku jsem koupil na Haničce . V pevnosti jsem byl dvakrát,takže jsem jí jenom koupil a šel dál. Na rozhledně jsme byli loni,ale počasí nám bohužel nepřálo.
 
hovnař
zmrdi!!!!!!!!!!!!
To sou čupky maj zavřeno v Haničce až od května
 
jerry720
Rozhledna Anna.
Rozhlednu Anna na Anenském vrchu jsem navštívil v pondělí 22. 08. 2011. Je z ní krásný kruhový výhled, mj. na hřeben Orlických hor, Kralický Sněžník, Suchý vrch, okolí Orlického Záhoří, Rokytnice v Orlických horách, Žamberku, a Rychnova nad Kněžnou. Z parkoviště na Mezivrší je to pohodlnou lesní cestou 2,5 km po červené turistické značce (posledních 500 metrů je poněkud větší stoupání). TZ jsem bohužel nesehnal, abych pro ní letěl na Haničku a pak nazpátek, to opravdu ne (zvlášť když už jsem na prohlídce pevnosti byl v loňském roce). Rovněž bych se přimlouval za to, aby byla k mání ještě na jiném prodejním místě (např. Rokytnice, Orlické Záhoří, Říčky). Mimochodem, jak bude tato TZ dostupná v zimě, když je Hanička zavřená?!
 
veselka
Rozhledna
Rozhledna Anna stojí určitě za návštěvu, ale proč se známka prodává jen na Haničce? Proč ne v některém infocentru Orlických hor, jako je třeba Deštné, Rokytnice nebo Říčky, Neratov?
 
Boban
Známka na Haničce k dostání v poho, i před otevírací dobou od ochotné paní z pokladny. Cesta na Anenský vrch s rozhlednou po turistické značce lehce do kopce, ale po dobře schůdné i na kole sjízdné cestě. Rozhled po dalekém okolí stojí za to.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2557 Turistických známek
2354 Výročních TZ
253 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceKlub TZInfocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
 
 
 
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

eBook čtečky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2019 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek