Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1416 - Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení


Popis

Rozhledna Hradišť, vybudovaná jako součást projektu 7 kadlínských zastavení. Dřevěná stavba poctivé konstrukce dosahuje výšky 19 metrů. Z vyhlídkové plošiny spatříte Říp, Vrátenskou horu, Bezděz, Ještěd, Chlum i vrcholky Krkonoš.

Mapa

Navštívil jsem Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Hradišť - Kadlín, rozhledna (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Muzeum - Kadlín (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ROZHLEDNY
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Mělník
Poloha:
50°23'45"N 14°42'24"E
Hodnocení:
2.87
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1416 - Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 1416 - Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení


12.10.2018 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
06.09.2018 - dostupná bez problému
21.01.2018 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ronald Koch
Ronald Koch
Známka na rozhlednľ nedostupná!
Na rozhledně známka není, jen v muzeu, které bylo v čase návštěvy (pátek cca 17:20) zavřené. Navíc, i samotná rozhledna byla zavřená v čase, když měla být otevřená.
 
Pavel Hubáček
Pavel Hubáček
1416
Zakoupena v muzeum v Kadlíně 7.5.2017.Otevřeno so a ne od 13hod. Ale o státních svátcích mají zavřeno.Takže klika,že jsme byli v neděli.
 
Luděk Slabý
Luděk Slabý
About
Provoz rozhledny je od 10 do 18h. Je tam jen kasičku pro dobrovolné vstupné. Nahoru to máte 70 schodů. V létě je nahoře, ale celkem dost nějakých můr, nebo co to je ;-)
 
Václav Tobiáš
Václav Tobiáš
Dostupnost
Dopoledne na MÚ jsem známku získal bez problémů. Děkuji za vstřícnost a ohleduplnost. Moje hole to občas potřebují. :-)
 
David Javorský
David Javorský
známka
Na rozhledně známku rozhodně nehledejte!
 
Martin Průcha
Martin Průcha
Vysvětlení
Trochu se mi nelíbí ona přestávka, kterou do puntíku dodržují, třebaže sedí v domě s otevřenými okny a slyší, že se pod okny bavíme o známce. Vím, že mají nárok na přestávku, ale zase tam tolik návštěvníků asi nemají, tak čas na jídlo si mohou udělat prakticky kdykoli
 
Renda
TZ koupena v Muzeu Kadlín.Pozor mají polední přestávku od 12 - 13hod.
 
K + E
TZ je dostupná v Muzeu Kadlín, které je součástí Obecního úřadu. Rozhledna je nádherná a výborný výhled do okolí.
 
Waynee
Příjemná procházka od muzea k rozhledně..... Byli jsme mimo sezonu, ale na www.kadlin.cz sehnali číslo na pana starostu a ten ochotně otevřel muzeum a prodal tz......
 
vláďa
Rozhledna Hradišť a i expozice v Kadlíně samotném stojí za návštěvu. Dnes se zde konal Květinový den, byla zde i pouť, takže ani děti se nenudily. Známek dostatek v muzeu.
 
sony
Návštěva v Kadlíně nás velmi mile překvapila. Pan starosta se nám začal věnovat ještě dříve, než usedl do svého křesla. Muzeum malé, ale hezké. Nečekali jsme, že v takové malé vsi mají něco tak povedeného. Rozhledna kousek a je moc pěkná. Určitě stojí za návštěvu.
 
Tatík
Dnes začala sezóna a byli jsme přivítáni jako 5. a 6. návštěvníci panem starostou a pecnem chleba, koláčem, pytlem brambor a pytlíkem cibule. Po bídné cestě od Mělnického Vtelna (ani ta cyklotrasa není spolehlivá a vede přes osázené pole) s třemi zajížďkami moc příjemné. Turistických známek, pohledů i suvenýrů dostatek v muzeu, vstupné 20,- (10,-) Kč. K rozhledně je to kilometr skoro po rovině, vysoká je 19 metrů (70 schodů), výhled dnes však stěží k Vrátenské Hoře a Bezdězu. V plánu je sázení plodin kolem rozhledny a další akce-viz web. Bravo!
 
Pařez
pardon, termín, kdy známka byla vykoupena a momentálně není je 5.8.
 
Stoupa
rozhledna na poměrně nečekaném místě uprostřed pole, ale pěkná, kompletně ze dřeva, které ještě voní...moc pěkné i malé muzeum v Kadlíně u místních starousedlíků, kde je k dostání TZ...tip na fajn výlet
 
gerbera
Roční výročí
Právě dnes a zítra se slaví roční výročí otevření rozhledny Hradišť. Bude to velká sláva. Určitě přijeďte. Více na www. kadlin.cz, kde se nachází i pozvánka.
 
Ondřej Pospíšil
Paráda
Skvělý, všem doporučuju muzeum i rozhlednu. Ve vsi je ještě zajímavý kostel a teď naučná stezka. Ale ten zápal místních obyvatel by mohli závidět snad všechny ostatní vesnice od Mělníka do Ml. Boleslavi. No nic. Jo známu mají v muzeu, kde mají klasicky od út do ne 9-12,13-17.
 
Jarda kolař
Je to fakt dobrý
Všem doporučuji,rozhledna ještě voní novotou,není na ní ani jedna anténa a ani nebude, jak mi řekli v muzeu ve vsi.Vrátenka je proti tomu strašidlo. Muzeum pěkné,známka bez problémů a pohlednice jako vstupenka.Kdo bude cestou ze Mšena hledat kudy do Kadlína,(dopravní směrníky nejsou)ať se drží cykloznačení-dovede vás tam trasa 0009.Ahoj.
 
Keži
Rozhledna + muzeum
Rozhledna Super,vstupné dobrovolné do kasičky.Obdiv nad zápalem místních obyvatel.TZ k zakoupení v sobotu od 9-12 a 13-17 v muzeu v Kadlíně,které též stojí za shlédnutí.Vřele toto místo všem doporučuji!!!
 
simeon
rozhledna
Zdá se, že se jedná o zázračnou vizi Obecního úřadu v Kadlíně. Vybudoval naučnou stezku, rozhlednu, na OÚ muzeum kovářství, obnovil zaniklé cesty, a to i s dotací z EU. Byl jsem na rozhledně, výhled pěkný, Bezděz, Ralsko, Kozákov, Krkonoše, Říp... Vstupné bylo dobrovolné, známky se prodávají na OÚ, a to i v neděli!!! Držím palce a myslím, že je to zlaté místo.
 
Vojta
Otevírací doba
Rozhledna je pěkná a stojí za návštěvu, otevřeno má bohužel jen v sezóně tj. duben až říjen od úterý do neděle vždy od desíti do šesti do večera.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2603 Turistických známek
2445 Výročních TZ
259 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Soutěž s Maxiznámkami
Speciální ediceKlub TZ!!! Infocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2020 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek