Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1416 - Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení


Popis

Rozhledna Hradišť, vybudovaná jako součást projektu 7 kadlínských zastavení. Dřevěná stavba poctivé konstrukce dosahuje výšky 19 metrů. Z vyhlídkové plošiny spatříte Říp, Vrátenskou horu, Bezděz, Ještěd, Chlum i vrcholky Krkonoš.

Mapa

Navštívil jsem Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Muzeum obce Kadlín
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ROZHLEDNY
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Mělník
Poloha:
50°23'45"N 14°42'24"E
Hodnocení:
2.87
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1416 - Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 1416 - Rozhledna Hradišť a 7 kadlínských zastavení


19.08.2021 - dostupná bez problému
24.07.2021 - dostupná bez problému
15.05.2021 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Pavel Povondra
Pavel Povondra
rozhledna
Rozhledna byla přístupná a otevřená, ale nebylo kde koupit známku.
 
Ondřej Kindl
Ondřej Kindl
Tz
Známka koupena v muzeu kde je dobrovolné vstupné k rozhledně se autem nedostanete je tam zákaz, ale je to kousek.Jinak rozhledna je přístupná pěkná.
 
Ronald Koch
Ronald Koch
Známka na rozhlednľ nedostupná!
Na rozhledně známka není, jen v muzeu, které bylo v čase návštěvy (pátek cca 17:20) zavřené. Navíc, i samotná rozhledna byla zavřená v čase, když měla být otevřená.
 
Pavel Hubáček
Pavel Hubáček
1416
Zakoupena v muzeum v Kadlíně 7.5.2017.Otevřeno so a ne od 13hod. Ale o státních svátcích mají zavřeno.Takže klika,že jsme byli v neděli.
 
Luděk Slabý
Luděk Slabý
About
Provoz rozhledny je od 10 do 18h. Je tam jen kasičku pro dobrovolné vstupné. Nahoru to máte 70 schodů. V létě je nahoře, ale celkem dost nějakých můr, nebo co to je ;-)
 
Václav Tobiáš
Václav Tobiáš
Dostupnost
Dopoledne na MÚ jsem známku získal bez problémů. Děkuji za vstřícnost a ohleduplnost. Moje hole to občas potřebují. :-)
 
David Javorský
David Javorský
známka
Na rozhledně známku rozhodně nehledejte!
 
Martin Průcha
Martin Průcha
Vysvětlení
Trochu se mi nelíbí ona přestávka, kterou do puntíku dodržují, třebaže sedí v domě s otevřenými okny a slyší, že se pod okny bavíme o známce. Vím, že mají nárok na přestávku, ale zase tam tolik návštěvníků asi nemají, tak čas na jídlo si mohou udělat prakticky kdykoli
 
Renda
TZ koupena v Muzeu Kadlín.Pozor mají polední přestávku od 12 - 13hod.
 
K + E
TZ je dostupná v Muzeu Kadlín, které je součástí Obecního úřadu. Rozhledna je nádherná a výborný výhled do okolí.
 
Waynee
Příjemná procházka od muzea k rozhledně..... Byli jsme mimo sezonu, ale na www.kadlin.cz sehnali číslo na pana starostu a ten ochotně otevřel muzeum a prodal tz......
 
vláďa
Rozhledna Hradišť a i expozice v Kadlíně samotném stojí za návštěvu. Dnes se zde konal Květinový den, byla zde i pouť, takže ani děti se nenudily. Známek dostatek v muzeu.
 
sony
Návštěva v Kadlíně nás velmi mile překvapila. Pan starosta se nám začal věnovat ještě dříve, než usedl do svého křesla. Muzeum malé, ale hezké. Nečekali jsme, že v takové malé vsi mají něco tak povedeného. Rozhledna kousek a je moc pěkná. Určitě stojí za návštěvu.
 
Tatík
Dnes začala sezóna a byli jsme přivítáni jako 5. a 6. návštěvníci panem starostou a pecnem chleba, koláčem, pytlem brambor a pytlíkem cibule. Po bídné cestě od Mělnického Vtelna (ani ta cyklotrasa není spolehlivá a vede přes osázené pole) s třemi zajížďkami moc příjemné. Turistických známek, pohledů i suvenýrů dostatek v muzeu, vstupné 20,- (10,-) Kč. K rozhledně je to kilometr skoro po rovině, vysoká je 19 metrů (70 schodů), výhled dnes však stěží k Vrátenské Hoře a Bezdězu. V plánu je sázení plodin kolem rozhledny a další akce-viz web. Bravo!
 
Pařez
pardon, termín, kdy známka byla vykoupena a momentálně není je 5.8.
 
Stoupa
rozhledna na poměrně nečekaném místě uprostřed pole, ale pěkná, kompletně ze dřeva, které ještě voní...moc pěkné i malé muzeum v Kadlíně u místních starousedlíků, kde je k dostání TZ...tip na fajn výlet
 
gerbera
Roční výročí
Právě dnes a zítra se slaví roční výročí otevření rozhledny Hradišť. Bude to velká sláva. Určitě přijeďte. Více na www. kadlin.cz, kde se nachází i pozvánka.
 
Ondřej Pospíšil
Paráda
Skvělý, všem doporučuju muzeum i rozhlednu. Ve vsi je ještě zajímavý kostel a teď naučná stezka. Ale ten zápal místních obyvatel by mohli závidět snad všechny ostatní vesnice od Mělníka do Ml. Boleslavi. No nic. Jo známu mají v muzeu, kde mají klasicky od út do ne 9-12,13-17.
 
Jarda kolař
Je to fakt dobrý
Všem doporučuji,rozhledna ještě voní novotou,není na ní ani jedna anténa a ani nebude, jak mi řekli v muzeu ve vsi.Vrátenka je proti tomu strašidlo. Muzeum pěkné,známka bez problémů a pohlednice jako vstupenka.Kdo bude cestou ze Mšena hledat kudy do Kadlína,(dopravní směrníky nejsou)ať se drží cykloznačení-dovede vás tam trasa 0009.Ahoj.
 
Keži
Rozhledna + muzeum
Rozhledna Super,vstupné dobrovolné do kasičky.Obdiv nad zápalem místních obyvatel.TZ k zakoupení v sobotu od 9-12 a 13-17 v muzeu v Kadlíně,které též stojí za shlédnutí.Vřele toto místo všem doporučuji!!!
 
simeon
rozhledna
Zdá se, že se jedná o zázračnou vizi Obecního úřadu v Kadlíně. Vybudoval naučnou stezku, rozhlednu, na OÚ muzeum kovářství, obnovil zaniklé cesty, a to i s dotací z EU. Byl jsem na rozhledně, výhled pěkný, Bezděz, Ralsko, Kozákov, Krkonoše, Říp... Vstupné bylo dobrovolné, známky se prodávají na OÚ, a to i v neděli!!! Držím palce a myslím, že je to zlaté místo.
 
Vojta
Otevírací doba
Rozhledna je pěkná a stojí za návštěvu, otevřeno má bohužel jen v sezóně tj. duben až říjen od úterý do neděle vždy od desíti do šesti do večera.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2779 Turistických známek
2671 Výročních TZ
277 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek