Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1684 - Rozhledna Slunečná - Velké Pavlovice


Popis

Rozhledna Slunečná byla slavnostně otevřena v květnu 2009. Najdeme ji v novém turistickém areálu Nad Zahradami východním směrem od města. Rozhledna je postavena ze dřeva, vnitřní točité vřetenové schodiště je ocelové.

Mapa

Navštívil jsem Rozhledna Slunečná - Velké Pavlovice

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Kiosek Pod Rozhlednou, Velké Pavlovice (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Vinařský penzion André, Velké Pavlovice, Pod Břehy 565/54 (web)
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Infocentrum, Velké Pavlovice, Hlavní (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Knihovna, Velké Pavlovice
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ROZHLEDNY
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Břeclav
Poloha:
48°54'19"N 16°50'2"E
Hodnocení:
2.933
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1684 - Rozhledna Slunečná - Velké Pavlovice


24.07.2019 - dostupná bez problému
07.07.2019 - dostupná bez problému
02.07.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Martina Cicvárková
Martina Cicvárková
Rozhledna
Známku mají přímo na rozhledně a v íčku ve Velkých Pavlovicích. Rozhledna pěkná, uprostřed vinic, krásný výhled. Je u ní otevřený bufet s občerstvením a známkami, dokonce i pěkné WC:-) Nedaleko zajímavá nová kaple sv. Urbana. My jeli na kole, dá se ale dojet i autem.
 
Zdeněk Macháček
Zdeněk Macháček
Rozhledna Slunečná
Známka zakoupena v IC Velké Pavlovice.
 
Broskvoň Obecný
Broskvoň Obecný
Rozhledna Slunečná
Známka zakoupena v informačním centru ve Velkých Pavlovicích. V prodeji ji měly během naší návštěvy také v kiosku u rozhledny. K rozhledně se dá dojet až autem. Výhled zní je luxusní. Kousek od rozhledny procházkou kolem vinic se nachází moderní kaple sv. Urbana.
 
Lenka Nesibová
Lenka Nesibová
TZ
jsme zakoupili v kiosku pod rozhlednou. Jsou tam k dostání i známky č. 632 - Velké Pavlovice a č. č. 1992 Rozhledna Kraví hora Bořetice, která je vidět z rozhledny na vedlejším kopci.

Rozhledna nabízí krásný výhled na okolní kopce a vinice.
 
Martin
TZ 1684
TZ zakoupena v IC ve Velkých Pavlovicích.
 
Karolína Bártová
Karolína Bártová
Nové prodejní místo TZ No. 1684, No. 632 a No. 1992
Milí sběratelé turistických známek!

TZ No. 1684 Rozhledna Slunečná Velké Pavlovice, TZ No. 632 Město Velké Pavlovice a TZ No. 1992 Rozhledna Kraví hora Bořetice jsou od 29. října 2015 k dostání na novém prodejním místě, na Vinařském penzionu André ve Velkých Pavlovicicích, www.penzion-andre.cz. Tento penzion je otevřen celoročně, včetně sobot, nedělí a svátků. Prodejní místo na benzionové čerpací stanici PAP OIL bylo z důvodu změny provozovatele zrušeno.

Karolína Bártová, TIC Velké Pavlovice
 
Eva Kunešová
Eva Kunešová
TZ
Známka zakoupena v IC. Rozhledna je velmi pěkná i krásně upravené okolí. Vše opravdu vzorové.
 
Pavel Janošek
Pavel Janošek
Rozhledna
TZ zakoupena v místní knihovně respektive infocentru 12.9.2014 při výletě na Znojemské vinobraní
 
Libor Marek
Libor Marek
27.10.2013
TZ zakoupena v neděli dopoledne ve stánku u rozhledny (spolu s TZ 632 a 1992). K azkoupenému burčáku nás paní navíc podarovla hrozny. Pěkná rozhledna, jen škoda toho mlhavého počasí. Navštíveno v rámci krátkého cyklovýletu 632-1684-827-1992 (cca. 10 km), malá půjčovna kol ve Velkých Pavlovicích u pí Moravcové.
 
vláďa
Známka k dostání na infocentru ve Velkých Pavlovicích, prodejna suvenýrů pod rozhlednou ve všední den v květnu ještě uzavřena. Z rozhledny suprový výhled na blízké i vzdálenější okolí.
 
Karolína Bártová
Známka k dispozici na benzince PAP OIL
Moc se omlouváme, známka 1684 Rozhledna Slunečná i 632 Město Velké Pavlovice je již bez problému k dispozici na benzince PAP OIL a to i o víkendech. TIC je mimo sezónu o víkendu zavřeno. Na benzince vás rádi obslouží.
 
Honza
TZ rozhledny nemají ani ve stánku pod ní, ani na ČS Pap-Oil, Informačka je o víkendu tradičně zavřená, neboť většina turistů jezdí na výlety - jak známo - v pracovních dnech a o víkendech dohání práci zameškanou ježděním po výletech.
 
Martin
Obě velkopavlovické známky, to jest města a vskutku nádherné rozhledny jsou k mání přímo u rozhledny v suvenýrech. IC je o víkendu zavřené, čili to je další možnost.
 
Karolína Bártová - TIC Velké Pavlovice
Turistická nálepka No. 1684 Rozhledna Slunečná
Milí sběratelé TURISTICKÝCH ZNÁMEK & TURISTICKÝCH NÁLEPEK!Turistické informační centrum Velké Pavlovice - prodejní místo TZ No. 1684 - Rozhledna Slunečná Velké Pavlovice, nabízí novinku - prodej TURISTICKÝCH NÁLEPEK No. 1684 Rozhledna Slunečná Velké Pavlovice a No. 632 Město Velké Pavlovice. Tak neváhejte a přijďte! Známky máme za 30,- Kč a nálepky za 12,- Kč.
 
PetrBlade
Známky u rozhledny budou až zítra a překvapivě se neplatí ani vstupné.
 
Lucka
Známku jsme zakoupili v infíčku ve Velkých Pavlovicích
 
Iva
Na benzince TZ nemají, ale stánek pod rozhlednou je již otevřen a TZ mají dostatek. Z rozhledny je překrásný výhled.
 
Honza Pásler
Rozhledna má zajímavý tvar, výhled na město Velké Pavlovice uprostřed vinic určitě stojí za to. Výstup z Velkých Pavlovic je spíš taková vycházka, asi 1,5 km po asfaltce mezi vinicemi.
 
Husita
TZ
TZ k dostání v kiosku pod rozhlednou, společně s TZ Velké Pavlovice - č. 632. Rozhledna je super stavba - moderní, kombinace dřeva a železa je zajímavá, pro některé návštěvníky trošku psycho, protože je vidět skrz schodnice. Na vyhlídkové plošině jsou na panoramatických panelech označeny zajímavé body v bližším i dalekém okolí, pro zahlédnutí některých z nich doporučuji dalekohled :))
 
jirkacek
Slunečná
K rozhledně jsme dojeli pohodlně autem - stojí asi kilometr od města. Je velmi pěkná , takže návštěvu rozhodně doporučuji. V době naší návštěvy otevřen domek pod rozhlednou se suvenýry a občerstvením , kde jsme koupili známku a dostali velmi hezké razítko.Fotky a další informace najdete na www.turistika.cz , vyhledejte uživatele jirkacek a moje turistické cíle.
 
Lucie
Známka zakkoupena na benzínce PAP OIL, mají i VTZ i TZ 632.Rozhledna pěkná, určitě je z ní pěkný výhled, ale nám ho bohužel zkazilo počasí. Auto jsme nechali u vinohradů a k rozhledně si vyšlápli pěšky:-)
 
K.aM.aradi
návštěvu doporučujeme
Rozhledna stojí za shlédnutí a super je i upravené okolí - bezplatné WC a domeček s dobrotami a vinným sklípkem a vlídnou obsluhou. Známka rozhledny i vinařské obce Velké Pavlovice k dostání.
 
Nalim L.
12. 8. známka zakoupena na čerpací stanici PAP OIL.
 
MEW-C4
Tak jsem si sem udělál výlet na mém biku. Velmi pro mne byla zajímavá konstrukce celé rozhledny. Jinak rozhledna a pohled na okolí byli super. Zajímavé je, že v okolí je hned několik rozhleden- Velké Pavlovice, Bořetice, Boleradice. Myslím, že zachvíli bude mít i Bořetická rozhledna známku :-) TZ jsem koupil v občerstvení+vinném sklípku pod rozhlednou.Tolik MEW-C4 a jedu dálll
 
hynek
V infocentru mají TZ dostatek.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2603 Turistických známek
2443 Výročních TZ
259 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Soutěž s Maxiznámkami
Speciální ediceKlub TZ!!! Infocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2020 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek