Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1332 - Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy


Popis

Muzeum v Roztokách spravuje sbírky dokumentující vývoj přírodních, společenských a kulturních poměrů v Čechách.


Mapa

Navštívil jsem Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Středočeské muzeum, Roztoky u Prahy (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
SKANZENY A MUZEA
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Praha-západ
Poloha:
50°9'29.78"N 14°23'57.85"E
Hodnocení:
2.841
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1332 - Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy


18.02.2024 - nemají sběratelský předmět
23.09.2023 - dostupná bez problému
27.06.2022 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Martina
Roztoky
Krásné místo, strávili jsme tu hodně času. V zámku jsou dva okruhy, oba zajímavé a velmi příjemná a usměvavá paní původkyně, kterou jsme měli jen pro sebe (byli jsme v pátek dopoledne). Líbil se nám i ateliér Zdenky Braunerové a Archevita. Hezká je i procházka malým zámeckým parčíkem. Turistické známky k dispozici, i pěkné pohledy a razítka. Chválíme :-)
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z muzea
 
Lenka Richtrová
Lenka Richtrová
:-)
TZ zakoupena při vstupu do areálu parku vlevo u prodeje vstupenek za Kč 36,-. Příjemné a hezké místo.
 
Ondřej Kindl
Ondřej Kindl
Tz
Známka stále za zvláštních 36 korun což nám nevadilo prošli jsme si park.
 
Veronika Žitníková
Veronika Žitníková
TZ
Zakoupena na pokladně za zvláštní cenu 36kč. Interiér jsme bohužel neviděli, na prohlídku musí být minimálně 6 osob.
Ale i zvenku tvrz/zámek stojí za shlédnutí. Krásně zrekonstruováno!
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
24.6.2016
TZ pořízena v muzeu.
 
Jan Plaček
Jan Plaček
TZ
TZ koupena v pokladně muzea.Je tam i malá kafírna.
 
Zdeňka Nemravová
Zdeňka Nemravová
tz
TZ 180-Levý Hradec už neprodávají./ EET/
 
Jan Holeček
Jan Holeček
Předražené známky
TZ 1332 zakoupena v pokladně Muzea za 36,- Kč !!! Spolu s ní zakoupena tamtéž TZ 180 Levý Hradec za 33,- Kč. V obou případech asi ne příliš korektní ceny!
 
Jan Lutrýn
Jan Lutrýn
Roztoky
Známka zakoupena v kavárně v zámku Roztoky spolu s TZ 180 Levý hradec. Obě známky mírně předraženy - 33 a 36 Kč.
 
Milan Šperka
Milan Šperka
Známka za 36,- Kč....
Jinak v pokladně mají i TZ 180 - Levý Hradec za 33,- Kč. Zajímavé ceny...
 
Aleš Nekvapil
Aleš Nekvapil
TZ
Návštěva o svátku 28.10. při ,,Dni Středočeského kraje". Velmi milý a ochotný personál, prohlídka zámku byla velice zajímavá a dozvěděli jsme se plno zajímavých informací. Krásný zámecký park, občerstvením nebo ,,knihobudkou". TZ zakoupena společně se vstupenkou.
 
Nela Beranová
Nela Beranová
Zajímavé muzeum
Je zde velice ochotný personál a paní průvodkyně byla velmi příjemná a podala vyčerpávající informace. Známka byla zakoupena bez problému v pokladně.
 
Ivo
Ivo
Mezinárodní den archeologie
Známka v pokladně bez problémů, bohužel v rámci prohlídky Mezinárodního dne archeologie jsme stihli jen výstavu Od bezu k šafránu (Barvířské rostliny), zato s komentářem její autorky. Na zámeček se budeme muset vrátit někdy příště...
 
Jocker
Zámek je otevřen!
Zámek byl po 12 letech koncem června 2014 otevřen. A jeho prohlídka stojí za to. Chvíli jsme si připadali jako pražští lufťáci. Holkám se líbily hlavně šaty a kuchyně. A nám všem příjemné posezení v zámeckém parku.
 
Martin Průcha
Martin Průcha
Dostupnost
Známka koupena na pokladně společně s TZ 180. Za návštěvu rozhodně stojí i místní vlakové nádraží ještě s původní budovou a velice hustým provozem :-D
 
magipriba
Známka bez problému zakoupena ve Středočeském muzeu. Nedaleko něj výborná restaurace Tiché údolí. Fajn jídla, příjemná obsluha. Procházka samotným Tichým údolím je parádní.
 
LuckyLukys
Navštívil jsem muzeum 5.9.12.Zakoupil jsem i známku č.180 Levý Hradec.Podle názvu Středočeské muzeum bych si představoval něco víc,ale i tak se mi výstava Ondřeje Sekory a dřevěných ptáčků líbila.Celý areál je stále v rekonstrukci.
 
jerry720
Roztoky u Prahy.
Návštěva v sobotu 29. 10. 2011. Zámek je z důvodu rekonstrukce uzavřen od konce července 2011. Ve výstavních prostorách muzea momentálně probíhají dvě velmi zajímavé výstavy - "Dárek z pouti, poutní a pouťové umění" a "První dámy – osud, poslání, úděl?" Zejména tu druhou výstavu o manželkách všech našich prezidentů vřele doporučuji, měla by trvat do konce února 2012. TZ jsem bez problémů sehnal v pokladně muzea.
 
Tomáš
Známka bez problémů, ale zámek je v rekonstrukci a bude probíhat přibližně rok. Jinak tam je výstava časopisu čtyřlístek.
 
libor
Návštěva muzea 8.5. 2011-známka bez problému u pokladny,spolu s ní lze koupit i známku č. 180 Levý Hradec.
 
Petr
Zajímavá výstava,krásný zámek,milý personál.Vstup 50 Kč mi,ale přijde vysoký vzhledem k rozsahu trasy.
 
Jarda
Zakoupeno v muzeu za 30 Kč.
 
Dan
Známek č.1332 mají v Roztokách na zámku dost, ale známka č.180 Levý Hradec je tam už vyprodaná (u kostelíku na Levém Hradci ale dostupná je).
 
Libor
dnes platilo vše, co napsal Slávek níže - jen výstava hraček byla nahrazena výstavou kostýmů z českých filmových pohádek, vstupné příznivé - 50 Kč na všechny expozice dohromady :-), bohužel výstava betlémů dnes končí...
 
Slávek Č.
Známky dostupné
Ano známky,protože je v pokladně zámku je k dostání kromě No.1332 také No.180 Levý hradec.Obou bylo dost a paní dala vybrat.Takže neváhejte a do Muzea v Roztokách u P. zajděte.V objektu jsou moc pěkné expozice . výstava betlémů (na zámku) a v Galerii výstava českých výrobců hraček.Typ na nedělní výlet jako noha.
 
Netorack
Dnes známky neměli, prý přes Vánoce všechny vyprodali.
 
Ing. Černý Květoslav
TO jsou suvenýry
Vidím,že ještě řada sběratelů TZ nezaznamenala přítomnost Turistických suvený-rů na pultech prodejen se suvenýry a dalších prodejců.Jsou to da facto TZ,ale menších průměrů a často dvoustranné.Proto stojí většinou více a to 30kč.Takžežádné divné TZ!Seznam těchto Suvenýrů je v hlavní nabídce TZ,a to až téměř do-le v oddíle Ostatní produkty.To´t vše.Lovu zdar!
 
Jarin
dnes jsem známku v Roztokách rovněž pořídil za 25CZK, čili netuším kdo uvádí že je předražená. Ano Raf má pravdu, že jakýsi dřevěný suvenýr který se dosti podobá TZ a poslední dobou se vyskuteje často, není originální TZ a stojí více nez TZ samotná. Že by to sem vložil sběratel začátečník? ;)
 
raf
Předražená známka?
Známka stojí 25,- Kč. Takže nevím z jakého důvodu tady někde dne 20.9. 2008 avizuje, že mají předraženou známku. Možná je to proto, že prodávají turistický suvenýr, který je podobný turistické známce a ten je za 29,- kč.
 
Klára
Za 15 Kč (studentky) jsme viděly 4 expozice (Merkur, Firmfárum, Z. Braunerová a historie zámku) a také byla ten den vernisáž zajímavých plastik v zahradě... Navíc maj levný bufík a spoustu TZ :)
 
Honza Pásler
Muzeum na zámku (bývalé tvrzi) nabízí několik zajímavých expozic. V současné době je to - výstava o porodnictví a péči o dítě- výstava textilní tvorby, zejména kanafasů- stálá expozice o historii zdejší tvrzeA to vše za pouhých 30,- Kč
 
Stoupa
moc pěkné známkové místo, na své si přijdou nadšenci aut a autobusů - je tu v muzeu povedená expozice malých modelů...zajímavá je i výstava vycpaných zvířat...TZ v pokladně v pohodě u ochotné pokladní
 
Marie
Výstava vánočních ozdob
Dnes jsme byly v Roztokách na výstavě vánočních ozdob a musím říct, že se nám to moc líbilo.My jsme se tam dostaly z Klecánek přívozem, který jezdí celoročně! Pro děti moc prima zážitek.
 
Jarmilka
Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy je velice dostupné všemi prostředky,vlakem,busem,autem a pěší :)My jsme tam jeli busem 340 a zpět busem 350,muzeum se zámečkem se mi zdálo velice pěkné a zrovinka tam mají výstavu perníku.TZ dostupná bez problému a dá i vybrat.Příšte jedeme na Levý Hradec se podívat.
 
Dav
...
Známka bez problémů v pokladně muzea. Jinak muzeum je pěkné, příjemně upravené okolí. Doporučuji pěší cestu ze Sedlce a klecanským přívozem do Roztok. I s Levým Hradcem se to dá hezky stihnout za půl dne.
 
Tatík
21.5.2006 vstup do zámku zdarma (Den muzeí).Turistických známek dostatek,končí právě výstava designéra
Krále,pokračuje výstava módy ze šedesátých let.Pozor na uzavřenou Roztockou ulici kolem Vltavy,nutná dlouhá
objížďka přes Suchdol a Únětice.
 
Mirka
Jsem ráda,že již máme známku Roztockého zámečku, kde jsme měli svatbu a kam se rádi s rodinou vracíme.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2921 Turistických známek
2916 Výročních TZ
289 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek