Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 999 - Tábořiště Na rybárně - Kralovicko


Popis

Oblíbený rybářský revír a tábořiště v údolí Berounky, proti proudu od Hradu Krašova.

Mapa

Navštívil jsem Tábořiště Na rybárně - Kralovicko

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Areál na Rybárně, Rakolusky
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
BEROUNKA
Kraj/okres:
Plzeňský kraj/Plzeň-sever
Poloha:
49°55'27.78"N 13°34'44.27"E
Hodnocení:
2.278
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 999 - Tábořiště Na rybárně - Kralovicko


19.05.2022 - dostupná bez problému
19.06.2021 - dostupná bez problému
17.09.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z tábořiště.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
Na Rybárně
Moc pěkný areál u Berounky a známek, včetně těch z okolí dostatek.
 
Jitka Kočí
Jitka Kočí
TZ a cesta autem
známka zakoupena v kempu na Rybárně, mají zde i Krašov a Libšejn a taky výroční "Plezeňská udice 2006". Cesta autem je tam opravdu dost drsná - přesně jak píše Martin Průcha, ale dá se to projet.
 
Martin Průcha
Martin Průcha
Dostupnost
Známka zakoupena v areálu Rybárna. Příjezdová cesta autem je hrozná a úzká. Dejde si velký pozor, protože přes cestu jsou vedeny odtokové kanály, které nejsou moc dobře vidět a hup je opravdu velký, brzděte :-) Jinak ceny všeho jsou opravdu přemrštěné (svíčková 108 korun) a vhledem k nádhernému počasí také hodně plno, takže stejně nebyla možnost kde si sednout. Přemýšlím, jestli opilci můžou pak vyplout na vodu...
 
dickee@seznam.cz Bayer
dickee@seznam.cz Bayer
Na Rybárně
Výborná zastávka na cestě putováním po Berounce. Moc příjemný a dobrý gril. Doporučuji grilovaného pstruha.
Známku jsme koupily v okénku restaurace. Mají ještě hrad Libštejn a Krašov a také ještě výroční z roku 2006.
 
Lukáš Kejmar
Lukáš Kejmar
Ahoj
TZ dostatek a dobře a levně se najíte a posilníte se na další výšlap, třeba směr Krašov.
 
K + E
Areál na Rybárně
TZ zakoupena v obchůdku Areálu na Rybárně. Mají také velký výběr jídel za příznivé ceny. Obsluha příjemná. Mají také TZ hradů Libštejna a Krašova.
 
Šakal
Areál na Rybárně, RakoluskyPrrrdelní místo... proč má taková díra v prodeji tolik známek. Prodejní místo se dnes (18. 06. 13) odvolávalo na to, že TZ kvůli povodních TZ objednali později. Dle oficiálního webu („Od 1.března 2013 zahajuje Areál Na Rybárně novou sezonu. Těšíme se na Vás denně od 8:00 do 22:00“) Co prodali do dnes? HNUSSS!
 
pindrucha
pátek 16.11.2012
TZ lze bez problému získat od ochotného majitele (provozovatele?) .Jsou k dispozici ještě 2 další TZ a jedna výroční.
 
Pavla
sobota 7.7.2012
TZ tábořiště bohužel nemají, v tomto prodlouženém víkendu vyprodána a znovu objednána. Jinak mají TZ441 Krašov aTZ1154 Libštejn - tu jsem ale koupila dnes poslední z vývěsky. Cesta k tábořišti je opravdu úzká, ale vyhnout se dá. Nabídka pití a občerstvení celkem bohatá.
 
Lucka
12.5.2012 areál Na Rybárně navštíven kvůli pořízení známky 999. Ještě mají č. 441 a č. 1154. silnice do tábořiště je hooodně úzká takže trochu dobrodružný. známky prodávají za 35 Kč
 
jerry720
Tábořiště Na Rybárně.
Návštěva ve středu 25. 04. 2012, hlavně za účelem pořízení TZ No. 441 a No. 1154. Místo bude mít skutečně význam jen a pouze pro vodáky, já jako obyčejný turista jsem na tomto místě nic zvláštního nenašel, tedy kromě božského klidu. Podle vypsané nabídky jídel a pití je zřejmé, že restaurace je již v provozu, ale nepotkal jsem tam nikde živou duši, tudíž jsem s TZ neuspěl.
 
Asan1
Dne 2.8.známky Libštejn,Tábořiště Na rybárně a Krašov už mají,ale předražené za 35 kč.
 
zuzka
opět nemají
Známku neměli v červenci minulý rok a teď ji nemají opět. Ani svoji, ani Libštejn. Ve srovnání s jinými tábořišti na Berounce je to dost hrůza, nechápu, proč je zrovna tady známkové místo, rozhodně by se našly lepší. Vzhledem k tomu, že o nabízení známek evidentně nemají zájem, by se mohlo aspoň výdejní místo pro Libštejn přemístit jinam (třeba do Liblína?). Plusové body dáváme za jídlo, všem opravdu chutnalo, jinak palec dolů.
 
Ivan
Prrrdelní místo... proč má taková díra v prodeji tolik známek ??? Hnali jsme se tam kilometry v neskutečném vedru a pak zase do krpálu zpátky... slečna mně s úsměvem řekla, že nemají ANI JEDNU známku (ani Rybárnu, ani Krašov, ani Libštejn), že prý se na ně lidé ptají, ale že prý už na ně měsíc čekají... nemají zájem o turisty, kašlou na to a ještě lžou... kdyby dali vědět do Rýmařova, tak jim do pár dnů dojde profi balík se všema třema známkama až na místo... tu jejich prrrrrdelní známku o ničem s číslem 999, tu si muzou strčit, ale kdyby tak aspon Libštejn měl ještě nějaké jiné prodejní místo, jako má naštěstí Krašov... takhle kdo chce Libštejn musí do týhle díry chtě něchtě a pak stejně psát do Rýmařova, což postrádá poezii koupě na známkovém místě... koho baví sbírat známky poštou ? Proč by známka Libštejna nemohla být třeba na íčku v Kralovicích... ?Kletě, ještě teď jsem vztekel.
 
magipriba
Nevím, proč právě tohle místo má svou turistickou známku, a ještě s tak pěkným číslem. Jedná se o běžné vodácké tábořiště se všemi klady a zápory, která k takovým místům patří. Plusové body u mě mají snad jedině za možnost zakoupení turistických známek Krašova a Libštejna. Všechny 3 známky jsou v tuto chvíli k mání.
 
FrancescoAffogato
Bratři turisté,vodácké tábořiště u Berounky. Nebránil bych se tam s Osadou zděšeného údolí vypravit a pobejt. Tábořiště tvoří posekaná louka u řeky v pěkném prostředí, dvě toi toiky, stůl s přírodní vodáckou stříškou a opodál pohostinství s velkou zahrádkou. P.S. dostupné všechny avizované 3 známky. Rybárna, Libštejn (výpravu na hrad též doporučuji) a hrad Krašov. Ten jsem si nezakoupil protože jsem ho nenavštívil a doufám, že to tak děláte také.. :)allora marameo ciao saccopelisti
 
Radek
Známku v areálu na Rybárně nemají, ani Krašovskou, ani Libštejnskou a ani vlastní Rybárenskou a ještě se slečna v okýnku tvářila jako že jí to strašně otravuje, takže jsme se ani nedověděli jestli známky jště někdy budou mít....
 
darkar99
Známky jsme obdrželi bez problému,měli svou, Krašov i Libštejn.Obsluha v pohodě ceny příznivé.
 
Perikles
Také měli jen Krašov, že prý nic objednávat nebudou, je konec turistické sezony. Navíc byli nepříjemní, že tam někdo vlezl.
 
JirkaK
Po vystání dlouhé fronty mi zdělili , že mají pouze TZ Krašov, ale tu už mám.
 
Sawyer
Na Rybárně nemají svoji známku, prodali mi hrad Krašov č. 441.
 
jarda
na rybárnu ani nechoďte : známky došly!
na rybárně známka No.999 není k sehnání. nemají ani známku krašova a lbštejna, která tu má být také k mání. jinak zde toho k vidění mnoho není a panelová cesta dost mizerná a jak panely skončí, tak je ještě o mnoho horší. nechte auto radši na konci panelky na kraji lesa a dolů sejděte pěšky.
 
Marek
Ani v plné vodácké sezoně tam na táboření není ani noha. Tábořiště nemá vodu na umytí natož třeba sprchu. WC = špinavá tojtoj. Ani nabízené ubytování v chatě nestojí za nic. Jediné co se dalo bylo pivo, ale zase protivná obsluha, takže celkový dojem také žádný. Toto turistické známkové místo bych jednoznačně zrušil. TZ dnes asi dostane každý kdo projeví zájem a láká na ně turisty. Jediné co je v tomto areálu zajímave je ZORBING. Ale ten se zde provozuje pouze v létě o sobotách a prodává vlastní výroční známku.
 
Keži
Na rybárně
Super místo!!!Právem zlaté!!!TZ i VTZ sedm druhů a dají ti vybrat.Ceny normální a jídlo i pití vynikající.Vřele doporučuji.
 
Věrka
Odbočka je sice dobře označena, ale panelová cesta nevede až k tábořišti - poslední třetina cesty je hrozně kamenitá, auta s přívěsy měla co dělat, aby se vyhrabala nahoru. Ani dolů není o co stát.Když jsme chtěli JEN turistickou známku, dívala se na nás slečna dost nevrle, ani vybrat nedala.
 
Tatík
Příjemné posezení při splouvání Berounky,jinak příjezd po panelové cestě mezi vesnicemi Bohy a Rakolusky (odbočka dobře označena).Turistických známek dostatek včetně Krašova a Libštejna (kde dnes bylo pusto) a dokonce Chlumu u Plzně,také tři VTZ.
 
Honza
Upřesnění
Známka č.999, 441 a 1154 a výroční známky maratonů na Berounce a Zorbing jsou k dostání pouze v areálu Na
Rybárně -Rakolusky 20, v Rybářská klubovně u Jima, Staniční2, Plzeň je k dostání znáka rozhledny Chlum u
Plzně a budou další výrpční se vztahem k Plzni
 
pepi
Vodácké tábořiště "Na Rybárně" bylo příjemným zastavením na našem putování za turistickými
známkami. V sobotu je otevřeno již od 9 hodin a k dostání zde byla nejen známka č.999, ale i č. 441 Krašov
(hrad stojí za návštěvu v každém případě), dále výroční turistická známka a do budoucna tu bude i známka
č.1154 hrad Libštejn, který je velice zajímavý z architektonického hlediska svou čtyřbokou věží se zaoblenými
hranami. Oba hrady jsou pohodlně dostupné s báječnými výhledy na řeku Berounku. PS : Ten z Krašova nemá chybu!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2788 Turistických známek
2693 Výročních TZ
278 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACE
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek