Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1143 - Velká Bystřice


Popis

Renesanční a barokní zámek, dnes hotel ve stejnojmenné obci severně od Olomouce.

Mapa

Navštívil jsem Velká Bystřice

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku Toto místo prodává také výletku
Turistické informační centrum, Velká Bystřice (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZÁMKY
Kraj/okres:
Olomoucký kraj/Olomouc
Poloha:
49°35'38.4"N 17°21'29.51"E
Hodnocení:
2.452
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1143 - Velká Bystřice


13.07.2021 - dostupná bez problému
08.08.2020 - dostupná bez problému
29.07.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Petr Pauly
Petr Pauly
TZ a dvě VTZ
Zdravím, známka dostupná bez problémů v IC vedle zámku a mají tu i poslední kusy VTZ 20 let Asociace turistických informačních center České republiky a VTZ 440 let od návštěvy Jindřicha II. z Valois
 
Zdeněk Macháček
Zdeněk Macháček
Velká Bystřice
Známka zakoupena v IC současně s VTZ 440 let od návštěvy Jindřicha II. z Valois.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
V IC
Známka zakoupena v infocentru. Součástí infocentra je i malé muzeum hanáckého kroje. K dostání byla i VTZ 440. let od návštěvy Jindřicha III. z Valois ve Velké Bystřici.
 
Ondřej Fiala
Ondřej Fiala
Známku by měli prodávat v recepci hotelu
TZ nelze ze záhadného důvodu sehnat v recepci zámeckého hotelu, přestože se jedná o TZ tohoto zámku/hotelu a recepce má otevírací dobu denně a prakticky nepřetržitě. Naopak infocentrum, které je asi 50m od recepce, už tak flexibilní otevírací dobu nemá (např. v sobotu v poledne zavřeno).
 
Tomáš Parák
Tomáš Parák
Velká Bystřice
Známka zakoupena v infocentru.
 
Zvláštní městečko
TZ zakoupena v infocentru na zámku. V místě i výroční TZ 440 let od pobytu krále Jindřicha II. z Valois.
Zámek se v zadní části opravuje. Otevřena restaurace a penzion. Zajímavá radnice, dva kostely, socha TGM, celkem poklidné místo.
 
Jiří Zubek
Jiří Zubek
8.2.2014
TZ bez problémů zakoupena v neděli v podvečer v místním IC. Příjemná paní prodala i nálepku a TZ rozhledny Božka + dvě razítka.
 
Jiří Kunášek
Jiří Kunášek
doporučuji
Vřele doporučuji informační centrum ve Velké Bystřici. Milá paní a velké množství materiálů, známka samozřejmostí. Měla i známku nedalekých Přáslavic.
 
Martin
Restaurace Nadační měla zavřeno, hotel Zámek stejně tak a OÚ v neděli pochopitelně také. Nakonec jsme si všimli infocentra vedle hotelu. Příjemný pán nám prodal známku a měl i známku nedaleké rozhledny v Přáslavicích.
 
Chroustal
Ve středu odpoledne TZ dostatek u velmi sympatické paní v infocentru vedle zámku. Má spoustu materiálů jak pro turisty, tak i pro cyklisty. Velmi hodná a milá paní.
 
petazavinac
Velkou Bystřici jsme navštívili v pondělí odpoledne. Nejprve jsme zamířili do hotelu zámek - zavřeno. A nikde žádná cedule, jestli jen teď nebo pořád. Vedle zámku jsme si všimli šipky k infocentru - zavřeno. Opět nikde žádná otevírací doba. Tak jsme zamířili do restaurace (hospody) Nadační. Paní za výčepem nám řekla, že tady známka není, prý ji prodávají za rohem u zmrzliny. Okénko se zmrzlinou jsme našli, slečna co tam prodávala byla dost udivená z toho, že by tady měla něco prodávat. A odkázal na kulturní dům, prý tam posílá všechny. Jestli tam známku ale mají, to nevěděla :-) Tak jsem neriskovali a zamířili vedle na městský úřad. Po několik dotazech a klepání na zamčené dveře jsme nakonec koupili - u paní na stavebním odboru v prvním patře :-)
 
Jana
Hotel Zámek zavřený,v restauraci nic nemají,prý jen na OÚ.Tam není taky nic a poslali nás zpátky do restaurace,že známky mají jen tam.No hrůza,pak si vyber!
 
Tally
Ve Velké Bystřici jsme se na zámku zastavovali dopoledne v sobotu 26.5.2012, bohužel nikde ani noha; Íčko otevřené až odpoledne. Ale jak tak koukám, tak paní Zdena píše, že TZ stejně nemají :-(
 
Zdena
Zase není !
Již 2x jsem byla pro známku na Zámku. Opět marně. Sám pan ředitel mi řekl, že mají objednanou již 14 dní, ale firma nevykrývá objednávky!!! Tak kde je pravda???
 
Sup bradatý
Sedláci u Chlumce (Velké Bystřice)
28.4.2011 v hotelu Zámek ochotná obsluha litovala že známku nemají, v restauraci Nadační číšník najisto tvrdí, že co je tam nový majitel, tak tam placky nikdy neměli!!! No a na OU už bylo pozdě.
 
MLHOŠ
Hotel Zámek - to je jistota !
Městský úřad - pobíhalo nás tam více ale nikdo nikde...?Restaurace Nadační - tady ani obsluha neví, co je to turistická známka - připadal jsem si jako Debil !!!Hotel Zámek - sem zajděte rovnou! Známku tady mají - a ta obsluha .....!!!
 
patrik
velká bystřice
Restaurace nadační - známky nemají
 
jirkacek
Velká Bystřice
Zámek jsme opět navštívili letos v zimě, obešli jsme si jej kolem dokola , nahlédli i dovnitř . Známky měli ještě za 25 kč bez samolepky - k dispozici v recepci hotelu. Pokud chcete vidět fotografie či se něco o zámku dozvědět , podívejte se příspěvek na www.turistika.cz a dozvíte se více.
 
George Opl
Městský úřad známky má, na zámku stále nejsou.
 
andy
Dnes měli v hotelu poslední známku, budou objednávat. Městský úřad známky má.
 
Zdeněk
Na zámku měli TZ zase vyprodanou, tak jsme to zkoušeli na městském úřadě. Chvíli jsme hledali správné dveře, pak nám pomohla jedna velmi ochotná paní úřednice a zavedla nás do 1. patra do pokladny, kde nám po menší peripetii prodala známku. Ochoty úředníků vyjít vstříc, v dnešní době, si cením!
 
Mikek
Na zamku koupeno bez problemu.
 
Filip
Dneska, tj v sobotu okolo 1300 jsem zakoupil známku na recepci v hotelu, ostatní místa jsem nezkoušel. Ale tam to bylo bez problémů.
 
Jirkacek
Hotelový zámek
Ahoj lidi,tak jsem se vydal z Olomouce pro TZ na zdejší zámek.....ale opravdu jen proto,aby mi nechyběla ve sbírce.Věděl jsem totiž,že ze zámku je už dávno hotel,takže pokud se tady neubytujete,nic si neprohlédnete.Nevím,jestli je šťastné do takovýchto zařízení TZ dávat....ale co,TZ je doma a co je doma to se počítá...Jinak TZ měli na známek dost,pouze se slečna na recepci divila,když jsem si chtěl vybrat ten správný ,,odstín" a nechtěla ji dát z ruky...
 
gerbera
TZ mají pouze na Mú, na Zámku stále není - je vyprodána. V Nadační známku nevedou.
 
Luboš
známky nejsou
V restauraci hleděli jak na blázna - známky prý nikdy neprodávali, v hotelu Zámek ji sice prodávají, ale momentálně ji nemají a Městský úřad zavřeno. Nikde není prodej označen.
 
jiřík
nevím jak jinde.ale hotelu Zámek ji mají a hromadu.
 
Jana
V hotelu známku nevedou, v restauraci ji zrovna neměli a obecní úřad je o víkendech samozřejmě uzavřen. Ale stojí za to se tu zastavit a zámek-hotel si prohlédnout (i když jen zvenku).
 
Roman
Tak už ji mají
Známku na zámku nemají (zatím) a také o ní vůbec nevědí. To samé v restauraci. Na obecním úřadě, pardon, na
radnici :-) také nic nevěděli, ale ochotná paní na matrice to vytelefonovala a zjistila, že už na úřadě známky
několik dnů leží. Byla nám tedy jedna prodána, asi první :-)Během pár dnů budou TZ dodány na zámek i do
restaurace. Všechna tři místa leží v okruhu asi 100 m od sebe...Na zámku neočekávejte expozici nebo
prohlídku, je to hotel.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2750 Turistických známek
2609 Výročních TZ
274 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek