

No. 2389 - Vrch Třemošná, CHKO Brdy
Popis
Hora Třemošná se nachází v Brdech 5 km západně od centra Příbrami a představuje výraznou krajinnou dominantu oblasti. Třemošná je velmi zajímavá i z přírodovědeckého hlediska: na strmých svazích se nachází až 200 let starý původní porost, kterého je v Brdech velmi málo. V létě jde o jeden z nejnavštěvovanějších vrcholů Brd, v zimě pak Třemošná a okolí představuje překrásný, hojně využívaný běžkařský terén.www.objevbrdy.cz/misto/tremosna-779-m-vrchol-turisticke-rozcesti.html
Mapa
Navštívil jsem Vrch Třemošná, CHKO Brdy
Prodejní místa:

Pizzeria & Restorante Atollo, Mariánská 285 (
web)

Pivovar Podlesí, Podlesí 139 (
web)

Infocentrum MÚ Příbram, Zámeček - Ernestinum, Tyršova 106 (
web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
CHKO
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Příbram
Poloha:
49°41'30.49"N 13°56'23.67"E Hodnocení:
Fotogalerie:
22.09.2020 - dostupná bez problému
29.07.2020 - dostupná bez problému
08.08.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvekMartin Kratochvíl
Známka
Známka zakoupena v IC v knihovně Jana Drdy
Vladislav Stárek
Třemošná
Známka zakoupena na zámečku v centru Příbrami. Cesta na Třemošnou i na kouzelnou vyhlídku Kazatelna začíná u parkoviště na konci obce Orlov.
Vlastimil Blažek
tz dostupna
V IC pribram bez problemu
Michaela Veselá
Pivovar a kopec
Známka v pivovaru, kam je uzitecne zavítat pokaždé po cestě z kopců.
Pavel Semanský
Sobota
TZ bez problému dostupná v pivovaru v Podlesí,kde jsme se dobře najedli a ochutnali výborné pivo.Otevřeno je denně od 10.30 hod.
Na Třemošnou je nejlépe vyrazit z parkoviště na konci Orlova,kde začíná i končí modře značená naučná stezka o délce 3,5 km.
Jaroslav Bašta
Dostupnost
TZ bez problémů dostupná v pivovaru Podlesí
Vlasta
Dostupnost
Bez problémů sehnáno. Krásné místo...
Martin JAROLÍMEK
Dostupnost.
TZ bez problémů dostupná dne 07. 06. 2017 v IC Zámeček v Příbrami.
Vladimír Huml
TZ
Kouepna v IC Příbram (Ernestinum).
David Kožmín
TZN
navštívil jsem vrch třemošná a znamku jsem nesehnal na žadném uvedeném prodejním místě.
Hynek Harvánek
Re: TZN
Dobrý den, velice mě mrzí, zda jste ji v dubnu nesehnal. Známky jsou a jejich dost. Napište mi prosím na hynek@objevbrdy.cz a domluvíme se. H