Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 160 - Zoologická zahrada v Praze


Popis

ZOO v Praze - Tróji.

Mapa

Navštívil jsem Zoologická zahrada v Praze

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
ZOO Praha - suvenýry (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZOOLOGICKÉ ZAHRADY
Kraj/okres:
Praha/Praha-město
Poloha:
50°7'0.27"N 14°24'39.1"E
Hodnocení:
3
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 160 - Zoologická zahrada v Praze
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 160 - Zoologická zahrada v Praze
Obrázek č. 3, Turistické známky, No. 160 - Zoologická zahrada v Praze
Obrázek č. 4, Turistické známky, No. 160 - Zoologická zahrada v Praze


29.09.2023 - dostupná bez problému
26.08.2023 - dostupná bez problému
03.08.2023 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Tomáš Procházka
Tomáš Procházka
TZ
Známka je a je i na několika místech. Kupoval jsem v suvenýrech u slonů, ale měli známku i v novém pavilonu opic a ještě na několika místech kde prodávaly suvenýry a i v obchodě s plyšáky u hlavního vchodu.
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z pokladny Zoo.
 
Petr Dolejš
Petr Dolejš
Zoo
Pražská zoo je moc pěkná. Ale chce to trefit správné datum,jinak jsou zde davy lidí,hlavně rusky mluvících.
 
Radek Košvanec
Radek Košvanec
tz
TZ bez problému ve stánku se suvenýry, my kupovali U tapíra. Pražská ZOO je fakt pěkná, jen jsem si tam připadal jako v Moskvě a ne v Praze.
 
Martin PLOS
Martin PLOS
TZ
Zoo Praha si stále udržuje vysokou úroveň poskytovaných služeb, otevírací doba, ceníky vstupného a parkovného odpovídají dle webových stránek. Známku jsem zakoupil 18. 8. 2018 v suvenýrech u restaurace Gulab za 35,- Kč.
 
Michaela Ťoupalová
Michaela Ťoupalová
Vysoká úroveň.
Nádherná zoo. Jít sem znamená vyrazit brzy, nejlépe na otvíračku a strávit zde celý den (ale ani to nestačí k tomu, aby si člověk zoo užil plnými doušky). Už chápu význam permanentky, kdo je místní, určitě by si ji měl pořídit. V zoo se stále buduje a opravuje. Opravdu netuším, co bych měla vypíchnout, je toho tady tolik k vidění. Celý areál je kromě úžasných expozic a zvířat plný doplněný o sochy, upravené záhony a další zajímavé věci. Kromě toho oceňuji restauraci Gulab (u slonů), v které mají moc chutná a nepředražená jídla. Žádné komerční smaženiny a jiné hnusy, takže doporučuji!
 
-
Re: Vysoká úroveň.
Co je na smaženinách komerčního? Argumentace hodna houpajícího koně
 
Petr Pařízek
Petr Pařízek
Parkovné
Pozor,parkovné v sezóně činí 200Kč.
 
vít procházka
vít procházka
hezká
ZOO je moc pěkné.
 
vít procházka
vít procházka
hezká
ZOO je moc pěkné.
 
Aleš Nekvapil
Aleš Nekvapil
TZ
TZ zakoupena, společně s mapkou ZOO, v suvenýrech ,,U Želv". =) Po Zoo bych mohl chodit a fotit celé dny. K vidění byly opět úžasné expozice, nové pavilony nebo malé přírůstky! =) Při pondělním ,,Happy mondays" bylo v zahradě v 9:09 už celkem 170 návštěvníků a odpoledne se to vyšplhalo na parádních 2816! Ovšem stále ideální číslo na to, že je podstatě u všech výběhů klid na dobrou fotku nebo video. =) Krásně strávený slunečný podzimní den!
 
Jana Korbášová
Jana Korbášová
TZ Praha
Vřele doporučuji navštívit obchůdek Turistashop v Praze na Bělehradské ulici 575/63. Mají zde mj. nepřeberné mnnožství TZ Prahy a navíc jsou zde velmi ochotní ! Opravdu doporučuji !
Jana z Ostravy.
 
Adéla Zemanová
Adéla Zemanová
Dostupná bez problému
TZ v Turistaschopu v Bělehradské.
 
EVŽEN
vydírání
Připadá mi to jako vydírání kvůli známce zaplatit vstupné.V zoo jsem byl když jsem ještě nesbíral. Pro mě podobné ŘEŠENÍ-známka na BĚLEHRADSKÉ v prodejně turistických map.Zavřeno jen v neděli.
 
Petra Koppová
Petra Koppová
ZOO
známka dostupná bez problémů všude po zoo, ale nemají nálepky
 
Václav Valeš
ZOO Praha
Při dnešní návštěvě ZOO Praha, jsem zjistil, že se dá koupit zcela nová turistická známka (na jedné straně je zobrazena hlava hrocha a na druhé straně hlava slona). Tato známka není zde doposud uvedena.
 
Libor
Po dvou letech opět návštěva zoo. Trojskou kartu mohu doporučit,já sám jsem toho využil. Známka koupena v suvenýrech ,bez problému.
 
Jaroslav Švejda
Zoo Praha
Dnes jsem byl s přítelkyní v ZOO Praha. Výlet byl zdařilí,ale TRZ se nám sehnat nepodařilo.Bohužel všechny vyprodány.
 
Roman
známka dostupná
Zoo jsme navštívili dnes před zdražením. Cena je sice vysoká, ale. Stačí si koupit Trojskou kartu a za 280,- můžete navštívit zoo, botanickou a zámek (karta platí od 1.4. do 30.9.), což už po rozpočítání na jednotlivá místa není špatné. Známku mají v suvenýrech U Gastona, vybrat si můžete, je jich dost. Paní prodavačka ovšem není moc příjemná, navíc je tam jen jedna na všechny ty turisty a když se přidá ještě anglicky mluvící zájemce o suvenýr, je paní v koncích...
 
Laura
nesouhlas s predrazenou znamkou
Dobry den,chtela bych i ja rici svuj nazor na "Předrařenou známku". >> Citace ze stranek TZ: Co to jsou Turistické známky? ----Jsou to kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou suvenýrem a zároveň "potvrzením" o dosažení turisticky atraktivního místa. Jinde je nelze koupit!---- Toto by mel brat na vedomi kazdy kdo sbira TZ.ZOO jsme s rodinou navstivili 10.9.2011 a moc se nam zde libilo. Lachtani isloni predstaveni byla moc krasna, svezli sme se i masinkou k rozhledne. Nejvice se mi libil ledni medved a jeho plavecke dovednosti a vydra ktera krasne pozovala fotografum :D Jedine co me na cele zoo trosku mrzelo bylo to ze planek zoo je za penize.
 
eMPage
Napíšu to trochu jinak, abych nevypadal "jakože" neuznávám význam ZOO. Semtam nějakou ZOO navštívím, i v té pražské jsem byl (asi před 5-6 lety), ale za ty současné peníze nevidím důvod se jít podívat dovnitř na nová mláďata, když je to tak zhruba vše, co je nového oproti mé poslední návštěvě. Měli by dát alespoň rozuměnší cenu za vstup. Jinak osobně si stojím za názorem, že ne každého turistu zajímá všechno, kde jsou známky. Já mám rád jeskyně, rozhledny, hrady dokonce i muzea, ale rozhodně nemusím navštívit kostely nebo zámky. Známka by neměla sloužit coby donucovací prostředek k návštěvě a zaplacení leckdy přehnaného vstupného. Má jen upozornit na zajímavé místo, kde je vhodné se zajet podívat a pokud to někoho zajímá, tak se může podívat i dovnitř.
 
Petr
nesouhlas s minulým příspěvkem
Nesouhlasím s minulým příspěvkem.Dnes jsme s rodinou navštívili ZOO Praha a opět jsme byli naprosto nadšeni.Pokaždé je k vidění něco nového.Nové mládě lachtana,malý hrošík Váleček,všechny tři mláďata goril,koťata jaguárů a spousta jiných.Nové pavilony jsou nedostižné.Na tuto ZOO je nutné si rezervovat celý den,protože je nádherná.A to, že se nedá známka koupit před vchodem je jen dobře, splňuje to účel TZ, kterých měli včetně výroční 80.let ZOO, dostatek ve všech suvenýrech.
 
eMPage
Jen abych vysvětlil pojem "Předrařená známka". V tomhle případě totiž cena známky činí 180 korun (30 známka a 150 vstup do zoo). Třebaže sběratel a vášnivý turista, jsou místa, které mě nezajímají nebo mě v jejich návštěvě brání nehorázná cena. Nechápu logiku proč se známka prodává jen uvnitř a ne na pokladnách jako je tomu u ostatních zoo, která jsem již navštívil. Nezbvývá mi nic jiného, než si tuto známku nechat poslat z Rýmařova, protože platit takový prachy za nic (snad jen gorily za něco stojí) se mi vůbec nechce.
 
Peptullix
V ZOO jsme byli 28.7.2011. Známku jsem si koupil, i když už jí mám, protože má jiný motiv.
 
Lenka
Dne 2.července jsme navštívili pražskou zoo. Známek dostatek. K dostání též VZT k 80 výročí zoo.
 
thief
troja
V pátek byl krásný den, ani horko ani deštivo. O víkendu bych si do zoo netroufnul, je tam moc narváno... Takhle jsme stihnuli za den projít celou zoo (nooo, manželka odpadla "U Gastona", měla si vzít pohodlnější boty). Nejvíc se nám líbilo krmení tučňáků, lední medvědi, ptačí voliéry a gaviálové a indická džungle. Nejvíc se těšíme až bude dostavěný výběh pro slony. Zlepšit by se dali klece s menším ptactvem, přece jen je vidět, že do moderní zoo jako je ta pražská klece nepatří. Takže zážitek skvělý, je nutné si vyhradit celý den. TZ v suvenýrech.
 
Musťa
Obrovský kus práce odvedený v zoo Praha obdivuji a všem doporučuji shlédnout. Není to pouze o zvířatech, ale o samotném prostředí. Známky ve všech suvenýrech.
 
Petr Komárek
Návštěva hradu Sovinec
Je to opravdu krásný hrad a je vidět,že jeho rekonstrukce byla velmi pečlivá.Navíc se zde asi 3 měsíce koná výstava tz 2010.Známku zde koupíte bezproblému.*hrad Sovinec=super místo!
 
Kampa
Včera dne 25.3 jsme po delší době navštívili zoo.Počasí super,vždyť padaly teplotní rekordy.V zoo se od povodní udělal velikánský kus práce,stále se buduje a zlepšuje a zahrada jenom vzkvétá.Překvapilo nás,kolik lidí se ve všední den do zoo vydá.Škoda že nebylo otevřeno více stánků s občerstvením,a že ještě nejezdila lanovka.TZ spolu VTZ Nechme šelmy žít,zakoupeny bez problémů v suvenýrech u východu.Otevřeno celoročně od 9.hodin.V březnu do 17,v dubnu a květnu do 18,a od června do srpna otevřeno až do 19 hodin.
 
Ajka
Po delší době jsme opět navštívili ZOO.Zahrada je nádherná,určitě stojí za prohlídhu.TZ měli dostatek.
 
tom
známka je dostupná i skoro vw všech suvenýrech
 
Milča
Trojská karta
při lovu turiskických známek a zážitků s tím spojených nás vítr zavál do pražské Troji, původně jsme měli v plánu do zoo vůbec nejít, protože tu jsou ještě dvě zajímavosti, které jsme ještě neviděli - botanka a zámek. díky akci nazvané "trojská karta" jsme nakonec plány změnili. je to vstup do všech tří atrakcí za výhodnou (opravdu velice výhodnou) cenu, navíc na shlédnutí máte čas do konce října (tj. do konce trvání akce).botanka byla naprosto úžasná (bude se mnou jistě souhlasit každý kytkomil) navíc s výstavou kaktusů, zámecká zahrada nádherná a zoo - třešnička na dortu!
 
Adam
Naprosto v pohodě!
6.5.2009 jsem byl v Pražský ZOO a koupil jsem TZ ve stánku se suvenýrama u Afrického domu.Pani jich měla dost.Kousek od hlavního vchodu je budova(Vzdělávací centrum) a tam taky prodávají suvenýry.TZ měli taky dostatek a měli i Výroční TZ-Rok žáby.
 
Tonda
Pro ty, co jdou do ZOO jenom pro TZ, musíte jít do Informací a poprosit o 15ti minutovou volnou vstupenku. Známka se dá koupit v suvenýrech pár kroků od turniketů (velká skleněná budova vlevo dole).
 
Barbora
naprosto mě fascinovala indonéská džungle, kde jsem měla kousek od všech zvířat, byli jako v přirozeném prostředí :) prostě všechno ej tam úžasné,a le je toho tam tak hodně, že jsme asi za 8 hodin nestihli projít uplně všechno :) kžadopádně moc doporučuji, s přítelem se tam opět chystáme. Známku jsme sehnaly bez problémů a rovnou jsme si koupili i výroční Rok Žáby :)
 
Matěj
skvělé
ZOO Praha je skvělá - mám roční vstupeknu za 300,- Kč (studentská) a každý den něco nového - jak stojí v prospektech. Jinak TZ mají v mnoha obchůdcích, ale pouze uvnitř zahrady - prostě musíte jít dovnitř, což je ale dobře - splňuje to účetl TZ.
 
David
"Dobrá obchodnice"
V Zoo jsem byl v neděli, známku (mají nový motiv) jsem si chtěl koupit u východu. Měl jsem asi zajít do jiného krámku. Paní byla naštvaná, že musí být v neděli v práci a když jsem chtěl za známku zaplatit(50,- korunou) tak mi řekla, že nemá drobné. Tak neměla ani kšeft. Tak prosím nenechávejte nákup až na poslední chvíli, jako já.
 
vlaloun
Doporučuji
Jen jediné : jeďte se podívat, stojí ta za to!!!
 
Aleš P.
ZOO
Známky jsou k sehnání ve všech stáncích se suvenýry. ZOO je perfektní, je to opravdu na celý den, sami jsme chodili pět hodin a určitě jsme neviděli úplně všechno :-)
 
Stanislav Selič
TZ bez problémů
TZ ZOO Praha a ještě VTZ Rok žáby jsem koupil v sůvenýrech u Rotschildů, tam jak se jde k žirafám, TZ měli hodně, obsluha ochotná
 
Perikles
Známku měli jen v suvenýrech u východu. Trochu zastrčený stánek za staveništěm pro lachtany vlevo od vchodu. V ostatních stáncích vyprodáno. VTZ Rok žáby byla hojně ve všech suvenýrech, VTZ 75 let ZOO už nikde nemají.
 
magipriba
TZ No. 160 a VTZ ROK ZABY v pohode dostupne v prodejne suvenyru u GASTONA i za vstupem do ZOO smerem od Trojskeho zamku.
 
Jak96
Turistická známka je dostupná v obchůdcích (které jsou v zoo rozmístněny všude možně). - Také jsem tam koupil výroční turistické známky: 1. 75 let pražské zoo *1931-2006 2. Archa obojživelníků *Rok žáby 2008
 
Sawyer
Známku jsem koupil v suvenýrech u jižního vchodu plus výroční známku k 75 létům zoo v roce 2006. Zoo je super, naprosá nádhera, moderní způsob prezentace zvířat, mizí klece, ke zvířatům máte kousek, nádhera. Výborná je indonéská džungle, kde létají mezi návštěvníky kaloni a prší ze stropu - inu, džungle :-).
 
Katka Váňová
ZOO
Miluju zologickou zahradu v Praze, od povodní 2002 se tam všechno moc moc zvelebilo a pokud jim můžu pomoct častýma náštěvama ráda to udělám, ty peníze co tam těčou jsou tam opravdu vidět a je to dobře. Vřele doporučuji, ale je to na dva dny a nebo jeden ale opravdu celej. ;)) turistickou známku jsem tam koupila bez problémů nahoře u občerstvení, teda kousek od něj v novém stánku se suvenýrama. Vlastně tam jsem se rozhodla že je začnu sbírat. Kačka
 
Alena Čechová
Zoo
Pražská zoo opravdu stojí za zhlédnutí. Dokonce tam mají i zdarma občerstvení pro psí turisty. Africký dům a prales jsou opravdu úžasné. Jen turistickou známku tam už měsíc nemají. Al.
 
Katka Kratochvílová
Turistické známky v ZOO v Praze stále nemají :-(
 
Michaela Poláková
Není TZ
Ahojky všici,tak jsme navštívili s dětma Pražskou ZOO-moc pěkné,pavilony nádhera,gorili jsme neviděly-velikánská fronta,jinak zvířátka všechna venku, ale co mě fakt naštvalo,že nebyla TZ v celé ZOO.Nechápu,když ví že ZOO navštěvuje tolik lidí,proč známek nemájí víc,ale jak to vypadá podle příspěvků,které jsou zde napsané, to není nic nového.Chtělo by to se polepšit milá ZOO!!! Proč jinde jsou a tady ne!!! A ten vstup ta cena taky dosti vysoká.Parkovné a ještě taková pálka u vstupu-kam až se ta cena asi vyšplhá :-(((
 
Malviny
Nemit TZ na takovem miste je ostudne...
...ale jak koukam na ostatni prispevky, je to normalni stav. Stejne jako Stoupa jsem se dozvedel, ze TZ nejsou a nevi, kdy budou.Jinak dospele vstupne bylo normalni (dospeli 100, deti 70, viz http://www.zoopraha.cz/vstupne.php), jan landa asi chytil nejakou akci.
 
Stoupa
zoo moc pěkná, ale zklamal mě zavřený pavilon šelem (kvůli mláďatům) a hlavně nedostupnost TZ, prý jsou beznadějně vyprodány a neví, kdy budou :-(
 
jan landa
ZOO PRAHA
krásná ZOO. mnoho hustých zvířat. vstup dítě 30kč dospělí 50 kč
 
Iva Zvárová
opět vyprodáno
Dnes jsem se při výletě na Trojský zámek zastavila v ZOO pouze pro známku, kterou jsem si chtěla koupit už v květnu (kolem státních svátků, den už přesně nevím) a tenkrát mi bylo řečeno, že je vyprodaná, ale že určitě brzy přijde. Dnes mi bylo sděleno totéž. K dispozici je pouze Výroční známka Madagaskar. Navíc známku prodávají pouze v Informacích uvnitř ZOO, a to znamená projít turnikety (v Informacích u vchodu půjčují lístek na 15 minut, což mi ale v případě, že jdu s dětmi, sotva stačí na doběhnutí k prodejnímu místu a zpět). Nevím, kdy se pro známku opět dostanu, děti stejná ZOO už příliš nebaví a na zajetí si pro ni jen tak je to trochu z ruky, i když jsem z Prahy.
 
Ostravak
Velice malá dostupnost turystyckých známek.
 
ostravak
Vaše zologická mě velice překvapila.
 
Tereza
Byla už jsem tam několikrát a vždy se mi to líbílo.Teď se ale narodila ta malá gorilka Tatu a bylo tam tolik lidí že se to ani nedalo spočítat.¨Jinak je to tam moc hezké.
 
Luboš Dvořák
Bylo to výborné.Doporučuji návštěvu.
 
Luboš
Vevnitř
Vůbec by neškodilo, kdyby TZ prodávali i v IC u vstupu
 
Martin
Tak jsme se vratili s rodinou prave ze ZOO Praha a muzu vam rici,pripadal jsem si jak na Vaclavaku. ZOO je sice krasna, ale dnes tam bylototalne nasvihano. Vsude mraky lidi, pred pavilony Indoneska dzungle,pavilon selem, pavolon goril fronty pocitam na nejmene pul hodinky.Minule jsme jeli ve vsedni den a nebylo to tak hrozne, takze mojedoporuceni, nejezdete o vikendech za pekneho pocasi ;)
 
Tereza
Zoo se mi moc líbila,byli tam králíci, kozy,opice a nejvíc se mi líbili kůzlátka.
 
Milan
Zoologická moc pěkná.
 
wrahounek
TZ opět k dostání v suvenýrech U Hrocha. Jestli se zpětně vrátíte pro známku, pustí vás pro ní dovnitř.
 
Kudrnka
Zoo byla super,bohužel mají pouze výroční známku.
 
Tomas.P
Všichni pejsci co tam mají jsou moc hezký.
 
Iva
Zoo je skutečně zajimavá, ale bohužel bez normálních známek. Je hezké, že mají výroční známky,ale bohužel nikde neměli tu "normální". Škoda,tak snad příště.
 
Ondra a Martin
Moc se nám tam líbilo a všem doporučujeme návštěvu. Nejvíc se nám líbili sloni.
 
Radmila
ZOO je moc hezká, zajímavé výběhy, krásné pavilony, spousta zvířat, které jinde neuvidíte, lanovka, hodně míst k posezení a odpočinku.. Cítili jsme se tady moc dobře. Občerstvení i WC na slušné úrovni. Přišli jsme hned v 9.00 hod. takže nával nebyl tak hrozný, ale když jsme odpoledne odcházeli, byla tam fakt hlava na hlavě. Ocenili jme možnost zapůjčení vozíčku pro děti. Je to skvělý nápad, děcka to baví a nefňukají, že je bolí nohy. V žádné jiné ZOO jsem to ještě neviděla. Známku jsme koupili v suvenýrech u východu za 25,-Kč.Areál je velmi rozlehlý a spletitý. Škoda, že není značen žádný doporučený směr obchůzky. I podle plánku bylo složité obejít účelně vše a nemotat se dokola, kde už jste jednou byli.
 
Gaston
Suvenýry jsou sice u hrochů, ale jmenují se Suvenýry u Gastona!
 
Gaston
Suvenýry jsou sice u hrochů, ale jmenují se Suvenýry u Gastona!
 
FUJ
Předražená známka za 30 Kč! FUJ!
 
Jarmilka
TZ byla k dostání bez problému a běžná cena tz byla 25 kč,procházka ZOO o.k. Jen moc lidiček o víkendu,nejlépe je jít ve všední den:-)
 
Milka
Vzhledem k tomu, že bydlím pár minut chůze od zoo, jsem tam pořád. Zásadně však ve všední den - to je to tam
úplně super! Za poslední 3 roky se zoo tak strašně změnila. Navštívila jsem mimo jiné zoo v Liberci, Ústí
(děs), Chomutově (taky hrůza), Ostravě, Dvoře Králové nebo zoo Ohrada a také několik zoo zahraničních. Z
našich zoo nesahá té pražské žádná ani po kotníky, řekla bych, že je v mnoha směrech srovnatelná spíše s těmi
zahraničními. Všechny pavilony v zoo byly postaveny v posledních několika letech a ten poslední, kde jsou v
současnosti velcí savci, se brzy začne stavět. Návštěvu všem vřele doporučuji, ale jak říkám, chce to ve
všední den, víkendy nebo prázdniny jsou smrtící...
 
reny
divoký!
souhlasím, že návštěva zoo rozhodně není relaxací, ale spíš zkouškou nervů a sociální snášenlivosti. přesto
doporučuji, rozhodně se mnoho vylepšilo a stále vylepšuje, zvířata vypadají spokojeně a snad jim to množství
lidstva nevadí tolik jako třeba mě, koneckonců z tržeb taky žijí. známky jsem viděla v suvenýrech u vchodů.
 
R
TZ tez v novych suvenyrech U TAPIRA. doporucuji navstevu spise ve vsedni den, dnes MAZEC!!! 10 000 lidí!!
Fronty pred pavilony!
 
Radka
Zoo
ZOO je rok od rohu hezčí a hezčí, známka je za 25,-
 
Iva
Tento týden jsem s dětmi navštívila tuto zoo a líbila se mi, zvířata, pavilony, dětská zoo vše fajn. Co se mi
však nelíbilo byla kvalita služeb (u stánků s občerstvením, wc apod.). Také tam byla hlava na hlavě, což mi
dost vadilo, ale to je letní sezóna, co se dá dělat. Přišlo mi to dost jako takový zábavní
"průmysl". TZ dostupná bez problémů! A hurá na nějaký zapadlý hrádek nebo zříceninu, na relaxaci
tohle moc nebylo :-) !
 
rarasek
ZOO
Chodíme tam každé léto a je tam pořád krásně a pořád něco nového. Vyšli jsme si do ZOO 21.5. a stály se fronty
nejen na pivko ale i do pavilonu.
 
Danča
Známka tam je o 5Kč dražší než na jiných místech.
 
Lenka Havlickova
Nejhezčí ZOO,jakou jsem kdy viděla.Zejména Indonéský pavilon mě nadchl,připadala jsem si jako v
pralese.Rozhodně stojí za návštěvu.
 
Tasho
Suvenyry U hrocha jsme nenasli, v pavilonu plysaku ji meli. ZOO opravdu stoji za navstevu, je hrozne velka,
moc pekne nove upravena, zviratek jsme videli spoustu, prijemna prochazka. Srovnavat ZOO pred a po povodnich
je temer nemozne, jednoznacne mnoho vylepsili. Od dubna do zari denne nabizi v urcene hodiny specialitky jako
krmeni vyder, klokanu...
 
raf
Dostupná a stále za 20,- Kč.
 
Jan Mazáč
V Praze jsme byli v listopadu.V ZOO jsme byli v pavilonu šelem,velkých želv,goril, plazů a slonů.Je tam
nádherně.Návštěvu vřele doporučuji!
 
Barča
v pavilonu plyšáků neměli TZ
 
Zuza
Po letech jsem opět navštívila ZOO, a byla jsem docela zklamaná. Za 80,- Kč vstupného teda nic moc. V ZOO ve
Dvoře Králové je vstupné stejné a celkový dojem nesrovnatelně lepší (lepší kompozice zahrady, estetičtější
výběhy se skly místo mříží, mnohem hezčí specializované pavilony).
 
Ampi
Moje TZ.č 4, Kunětická Hora je č.5.
 
Pirko
Ja se naopak setkala s ochotnym panem hlidacem, ktery me do zahrady bez namitek pustil. Mozna si myslel, ze uz
bych prohlidku stejne nestihla. Ale jak rikam, bez problemu a s usmevem. Mozna Kozukovi narazili na morouse.
 
Vašek a Linda Kozukovi
Při naší návštěvě jsme si chtěli pouze koupit známku, jelikož v zahradě jsme již dávno byli a o opětovnou
prohlídku neměli tedy zájem. Bylo nám ovšem řečeno, že suvenýry a turistické známky prodávají pouze uvnitř
areálu a tedy si musíme koupit vstupenku za 80,-. Což se nám nechtělo.
 
paya
Návštěvu bych doporučoval příští léto- zatím zde panuje čilý stavební ruch a velká pohoda to vážně není. Navíc
i těch zvířat je momentálně víc k vidění v jiných ZOO...
 
Milka
Do zoo to mám 10 minut pěšky, vlastním celoroční studentkou pernamentku a běžím tam kdykoli nemám co dělat. Úplně celá dolní část zoo se nyní předělává - budou tam jen zvířata, která budou v případě nutnosti dobře přemisťovatelná, staví se protipovodňové zábrany, vylepšují se stávající pavilony a staví nové budovy. Nyní byl otevřen zcela nový pavilon Afrika zblízka (u horního vchodu), v brzké době by měl být otevřen pavilon Sečuán (v dolní části zoo) a koncem léta Indonéská džungle - obrovský pavilon, jehož výstavba se předpokládá na 170 mil. Kč!
 
David K.
Kde je známka
Mají ji pouze v "pavilonu plyšáků" u východu. Na místě suvenýrů u dolního vchodu se nyní staví
nový přednáškový sál a suvenýry "U hrocha" jsou někde v Hamburku...Velmi doporučuji, je to
super zoo a je potřeba ji pomoci po povodních.
 
Klárinka
Zoo je pěkná, ale těď se tam stále něco opravuje a renovuje kvůli loňským povodním. Koncem roku 2003 má být postaven nový areál pro opice "Džungle" a taky reknostruují výběhy pro šelmy. Takže kdo si počká, ten se dočká.A udělejte si na prohlídku celý den, je zde i zámeček Trója, který určitě stojí za shlédnutí, já jsem to bohužel nestihla.
 
adesnaj
Známku mají:a/ suvenyry hl. vchod do ZOO (hned při vstupu do ZOO, na proti mírně do leva).b/ suveníry u hl. východu ze ZOO (na pravo při východu), ale v suvenýrech u hrocha jsem je neviděl, tak nevim!!!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2867 Turistických známek
2790 Výročních TZ
286 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2023 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek