Turistické známky - oficiální stránky
 

Výtvarná soutěž na novou obálku Turistického známkového deníku formátu A5!

 

 

Milí sběratelé,
 
10. května proběhla uzávěrka výtvarné soutěže na novou obálku Turistického známkového deníku, kterou obeslalo 14 amatérských výtvarníků. Účast byla dokonce mezinárodní - tři obrázky přišly od polských sběratelů Turistických známek! Děkujeme tímto všem našim výtvarně nadaným sběratelům za účast a zaslané obrázky - udělali jste nám velkou radost:)

Ilustrace nakonec nebudeme posuzovat sami, ale necháme to opět rádi na Vás - můžete si je prohlédnout na odkazu https://studio.turisticke-znamky.cz/hlasuj/ a zde také hlasovat pro svého favorita - nejpozději do středy 27. května do 8.00 hodin ráno. Sami jsme zvědaví, který námět vyberete a předem děkujeme za vaše hlasy.

Autorovi nejhezčí kresby vyrobíme zdarma Osobní turistickou známku. Všem účastníkům pak zašleme zbrusu nový deník s obálkou od Marko Čermáka podle vlastního výběru. A proč od Marko Čermáka? Po vyhlášení této soutěže se nám totiž podařila nečekaná věc - získali jsme od Marka souhlas s použitím pěti jeho nádherných kreseb... Je tedy jasné, že Marko Čermák - kreslíř Rychlých šípů a profesionální ilustrátor - bude ten, jehož obrázky se objeví na nových Turistických známkových denících. Doufáme, že se Vám budou líbit:)

 

 

K dnešnímu dni je vydaných:
2616 Turistických známek
2477 Výročních TZ
260 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Soutěž na obálku deníku
Klub TZ!!! Infocentrum a MuzeumTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoCentrum Paraple logoTuristika.cz logo
 
Dobrý anděl

Rodinné Jeseníky

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2020 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek