Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1944 - Automuzeum Terezín


Popis

Automuzeum Terezín má ve sbírce více jak 100 exponátů. Toto muzeum je zaměřeno na osobní automobily a motocykly z dob socialistické éry převážně z období 1960-1990. Jedná se o vozidla značek Trabant, Wartburg, Škoda, Tatra, Dacia, Lada, Moskvič. http://www.automuzeum-terezin.cz/

Mapa

Navštívil jsem Automuzeum Terezín

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku Toto místo prodává také výletku
Automuzeum Terezín
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
SKANZENY A MUZEA
Kraj/okres:
Ústecký kraj/Litoměřice
Poloha:
50°30'50"N 14°9'34"E
Hodnocení:
2.548
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1944 - Automuzeum Terezín


27.08.2021 - dostupná bez problému
14.08.2021 - dostupná bez problému
14.07.2021 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
V muzeu i před rokem v době covidu.
 
Michaela Ťoupalová
Michaela Ťoupalová
Automuzeum Terezín
Byli jsme ochotnou paní vpuštěni do muzea i s hafany v batozích. Popravdě jsem tedy očekávala více - naleštěné a vymazlené veterány. Auta zaprášená, některé exponáty nemají se socialistickou érou nic společného, osvětlení mizerné. Škoda no. Parkování přímo v tomto areálu zdarma.
 
forro stanislav
forro stanislav
TZ
Pomalu zbytečná diskuze o ceně známky,když skoro všude stojí 40.- a v Praze jsem koupil známky i za 45.- či 50.-Jinak pan prodavač v pohodě.
 
Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
doporučuji
Po přečtení této diskuse jsem napůl čekal za pultem člověka s rohy, ale místo toho tam byl velice milý pán, který mi ochotně poradil se všemi dotazy a navíc mi ještě ušetřil nějakou tu korunu. Mají tam v Terezíně totiž jakousi akci, že když máte potvrzení z tohoto muzea, dostanete jeden vstup do některých muzeí ve městě zdarma. A ačkoli jsem po pravdě říkal, že do žádného dalšího muzea už dnes nepůjdu, dal mi pán toto potvrzení stejně, bez data, ať si ho prý doplním sám, až půjdu.

Takže k předchozí diskusi asi tolik, že jednání obsluhy bývá často z velké části úměrné jednání zákazníka. ;-) Já muzeum i jeho obsluhu rozhodně doporučuji.
 
Lenka Volencová
Lenka Volencová
"automuzeum"
No, nevím proč je TZ zrovna zde... exponáty špinavé, zaprášené, pokálené holuby...rodinné vstupné 200,- za to tedy nestojí.
 
Lenka Volencová
Lenka Volencová
"automuzeum"
No, nevím proč je TZ zrovna zde... exponáty špinavé, zaprášené, pokálené holuby...rodinné vstupné 200,- za to tedy nestojí.
 
Jiří Smutný
...
TZ zakoupena přímo v automuzeu.
Příjemný personál, krásné exponáty.
Přímo před muzeem je pro děti dětské hřiště. Velice příjemné pro děti. Teplo bylo sice neúnosné, ale i tak se děti trochu zabavili a já si s manželkou vychutnal kávu Latte.
Díky za příjemný čas strávený u vás. Budu jen doporučovat.
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Dobrý den pane Jiří, já osobně se se známkou za 35 setkal poprvé, ať jsem místo navštívil, nebo ne. Nešlo však ani tak o cenu, jako o chování. Pravda mám jich jen 655, takže mne čeká ještě mnoho překvapení a jistě i nepříjemných setkání. Víte, pokud je vše v pořádku, tak se nijak nevyjadřuji. V tomto případě jsem nějak musel. Pozitivní motivaci v podobě slevy majiteli chválím, bohužel však diskriminace neplatících vstupné mě přijde dosti přestřelená. A jen k jídlu: já nekritizuji, že pan majitel jedl. Jen ať jí. Jde o to, že jako obsluhující nemám za pultem, kde je jasná komunikace se zákazníkem co dělat. A restaurace v prostoru památníku mi přijde značně nevhodná. Tato měla být úplně mimo objekt. Je to však otázkou přístupu každého z nás. Jak jsem psal o tuto dobu se zajímám a nějak mě nešlo se v celém Terezíně najíst. Ale to je věcí každého z nás jak na něj určité místo zapůsobí.
K registraci: myslím, že ač nesběratel, tak se pan majitel registrovat musel a tudíž může vesele kritizovat, obhajovat, hlasovat a konat si reklamu. Myslím, že by sem přispět nemohl bez registrace na stránkách. A registrace s nějakým prokázáním, že jde skutečně o sběratele by asi byla složitá, nemohu však soudit, nejsem z oboru IT.
A už jen poslední věc: je vizitkou každého člověka, jak se chová ke každému, ať si ke mě vstupné zaplatil či ne. Já se s takovým přístupem setkal opravdu poprvé a reagovat na něj musel.
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Ono se celá tato diskuse naprosto otočila, díky rozboru majitele automuzea, úplně jinam. Nějak záměrně odvedl pozornost od podstaty mého hodnocení. To znělo takto a bylo to mé hodnocení místa, můj pohled na věc, na kterém jsem byl a tuto zkušenost měl:
Nechutnost
Po prohlídce Malé pevnosti, která ve mě zanechala silný zážitek, jsem zde zažil naprosto odbornou obsluhu mlaskajíce žvýkající snad klobasu malém trčící z pusy. Mezi mlaskanim si řekl o 35,- za TZ. To rozhodlo, že jsem nějak neměl chuť na prohlídku a o tuto tím přišel. Toto by v těsné blízkosti takovéhoto pietního místa neměl zažít nikdo.
A jak manipulativně se vše odvrátilo od podstaty krátkého sdělení.
 
Kamil Pokorný
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Dobrý den vážení. Velice zajímavá diskuze. Tak přidám svůj pohled na věc. Osobně se mi příčí lidé, kteří jen urážejí a napadají (tentokráte udělám vyjímku a budu se chovat stejně na přispěvovatele, jak se chovají oni).
To jste se pane Kamile tedy předvedl. Urážet umíte tedy skvěle.
Pro automuzerum: nereagujte: čím víc se s hovnem člověk maže, tím víc hovno smrdí. Myslím, že to nemáte zapotřebí.
Paní Evo, proč myslíte, že by měl navštívit odborníka? Nepotřebuje tu návštěvu spíš vy? Zajímalo by mě, z čeho tak usuzujete. Mě naopak připadá, že pan automuzeum se pouze bránil atakům pana Kamila.
Pane Jiří myslím, že je v pořádku, že zde může i protistrana reagovat a ohradit se proti napadení. Určitě i můj příspěvek vyvolá reakce. A já na to opět rád budu reagovat.
Kde to vlastně začalo? Kamil měl problém s mlaskáním a cenou 35 Kč. Toto vadí i mojí ženě (mlaskání). Tak nevím, jestli pan Kamil není nějaký "zženštělý" typ (myslím tím 4%). Normální chlap se nad tím povznese. Tím nechci napadat naše "teplejší" spoluobčany. Možná by pan Kamil měl navštívit restauraci "U modré ústřice". Tam by se setkal s větším pochopením.
 
automuzeum
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Dobrý den pane Pokorný, děkuji za podporu, ale toto je trochu příliš. Myslím, že není vhodné na tomto webu používat vulgarismy (jako hovno) a napadat někoho (urážet ho), že je čtyřprocentní (i gayové a lesbičky jsou lidé a mnohdy daleko slušnější a příjemnější než někteří z nás). Nemá smysl klesat na úroveň pana Kamila Zsiraye (který použil slovo hovado a i jiné urážky).
Rozhodl jsem se, že se již nebudu zapojovat do diskuze, ale prostě občas musím přidat komentář.
 
automuzeum
Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Nemáte slov? To je v pořádku. Myslíte si své? To je taky v pořádku. Říká se: 100 lidí - 100 chutí.
Co si myslíte je tedy jen vaše věc (váš problém). Mně do toho nic není. Já tu pouze uvádím fakta.
K sbírání TZ: nikde jsem nepsal, že jsem sběratelem TZ. Ale pokud nějaké místo navštívím, tak si kupuji suvenýry na navštívené místo. Např. když jsem byl v Egyptě u pyramid, tak jsem si tam koupil suvenýr ve tvaru pyramidy. Při návštěvě Korfu jsem si koupil magnetku ve tvaru tohoto ostrova. Kdybych tam nejel, tak bych si tento suvenýr nekupoval. Proč? Pokud vy sbíráte suvenýry na místa, kde jste nebyl, tak je to samozřejmě vaše věc. Já vám v tom bránit nebudu. Jen vysvětluji, že my pouze zvýhodňujeme návštěvníky. Je to myslím naprosto běžné. Vždyť i např. mobilní operátoři zvýhodňují svoje zákazníky tím, že mají výhodnější volání do vlastní sítě. A příkladů bych našel daleko více.
Sem si nechodím hasit pošramocenou pověst. Jsem pozitivní člověk. Když je někdo nespokojený, tak je to jeho problém - ne můj. Znám spousty lidí, kteří se snaží na všem vidět pouze negativní. S takovými lidmi se raději nebavím. Jen kazí člověku náladu. Mám raději lidi, kteří vidí sklenici do poloviny plnou, než ty, kteří vidí sklenici z poloviny prázdnou. Na všem si hledám vždy něco dobrého. I na diskuzi s vámi vidím něco pozitivního: alespoň jsem dosáhl toho, že po předložení argumentů vám došla slova.
:)
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Rozhodně mě slova nedošla a vaše argumenty jsou pro mne a mnoho dalších jen hromada trusu. Mimochodem, i když jsem Vaše muzeum nenavštívil na místo jsem se dostavil. V zahraničí si kupujte kýče dle libosti, pro takové je tam nabízejí. A s vasim přístupem, kdyz vám je jedno, jaký názor má zákazník se divim, že fungujete. No to je to parazitovani blízkostí tak silného místa. Tak pokud nejste sběratelem a nehodlate nam sdělovat skutečnosti z turistických mist a tyto hodnotit a chválit či kritizovat, tak nechapu proč zde svou přítomnosti a lží obtezujete. Reklamu si zaplatte na googlu a podobně a necinte si klamavou zde. Já o Vás neměl ponětí dokud jsem se nepodíval na známku Terezína na internetu.Vy máte jedinou jistotu návštěvníků jen díky památníku. Je mi s takových jako vy na zvracení, obzvlášť když máte takový žaludek ještě diskutovat. Jděte se starat o vaše vozy, jistě jsou nádherné, to nepopírám, ale vy jako člověk jste v mnoha očích klesl.
 
Eva Kosová
Eva Kosová
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Pane automuzeum, pročítám si zprávy zde a poradila bych vám návštěvu nějakého odborníka. V muzeu jsem byla, je krásné, ale jinak jsem spokojená také nebyla. Taktéž mi nepřijde moc košér, že je takové muzeum v takové blízkosti památníku a v této žabomyší válce mezi vámi a panem Kamilem se přikláním spíše na stranu Kamila. Z vašich "argumentů" cítím jen alibizmus, kdy ze sebe v jednu chvíli děláte chudinku a v druhé se povyšujete na sběratele, kteří se dostaví, ale nezaplatí vám vstupné. Jak již napsal p. Kamil, každého sběratele zajímá něco jiného a já navštívila vaše muzeum jen proto, že tam chtěl manžel. Nebýt jeho koupím si známku a odjedu. Váš přístup a zprávy zde mi přijdou hloupé a přízemní a také bych se přiklonila k tomu, aby jste se do hodnocení nezapojoval. Mělo by to být místo pro výměnu názorů "sběratelů" a to vy nejste. Spíše samotným přístupem na místě než zde rádoby vašimi, jak jste nazval "argumenty", se nějak navážet a útočit na nespokojeného SBĚRATELE TZ.
 
Jiří Cmíral
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Dobrý den, i já sleduji tuto velice zajímavou diskuzi. Pro pána z automuzea: souhlasím s paní Evou. Toto je diskuze pro sběratele známek. Nepřipadá mi vhodné, aby se do diskuze zapojoval někdo jiný. Je to místo pro nás, kdo sbíráme známky a navštěvujeme místa. Pro pana Kamila: s cenou 35,-Kč se bohužel setkávám na více místech a mnohdy mi nikdo nedá slevu za to, že místo navštívím. Proto bych cenu příliš nekomentoval. Jednání na některých místech jsou bohužel žalostná. Mnohdy jsou prodávající nepříjemní a to k nim dokonce jdu.
Přijde mi spíš zajímavé, že někdo nabízí lepší cenu za návštěvu. Osobně mám pouze známky z míst, která jsem navštívil. Automuzeum jsem navštívil a známku jsem si tam koupil. Pokud bych muzeum nenavštívil, tak bych o známku neměl zájem i kdyby stála méně jak 30,-Kč. Rozumím tomu, když někteří chtějí ale jen známku a místo navštívit nehodlají. Je to prostě takový "koníček". Rozumím i tomu, že někdo chce více peněz (35,-Kč) při NEnávštěvě.
K chování pana majitele jen toliko, že já osobně jsem s panem trochu diskutoval. Nepřipadal mi nijak protivný. Ochotně mi poskytl informace o vystavených modelech. Jsem totiž již skoro důchodce a vystavovaná vozidla jsou moje "srdeční záležitost".
Co mi ale připadá dosti nefér je to, že někdo napadá konzumaci jídel či nápojů v blízkosti pietního místa. Já naopak toto oceňuji. Nedovedu si dost dobře představit, že bych navštívil Památník a neměl možnost se občerstvit. Připadá mi to naprosto normální. Kde jsou lidi, tak je prostě občerstvení. Spíš kritizuji to, že někde nedokáží toto zařídit. Památník je sice pietní místo, ale navštěvují ho lidé, kteří mají svoje potřeby. To je stejné jak s veřejnými záchodky. Ty jsou také v Památníku. Myslíte, že je vhodné vykonávat svou tělesnou potřebu v místech, kde trpělo za války tolik lidí?
Ještě jeden poznatek. Po přečtení všech diskutujících to vypadá tak, že v podstatě jsou hlavně nespokojení ti, kteří muzeum nenavštěvují (nejde pouze o toto automuzeum, ale známková místa všeobecně). Vždy jsou negativní reakce na místa těch, kteří místo nenavštíví a naopak spokojení jsou ti, kteří tato místa navštíví.

Dále trochu odvážná představa. Třeba by se mohlo vedení TZ zamyslet nad webem a zpřístupnit diskuzi k jednotlivým místům pouze nám sběratelům. Udělat nějakou registraci a neregistrovaní uživatelé by prostě nemohli dávat příspěvky (něco jako u hlasování o nových turistických místech). Tím by se tento web zbavil "nesběratelů", kteří ventilují své názory a přitom v podstatě o naší "komunitě" nic neví. Mnohdy může někdo chválit nebo pomlouvat konkurenci a přitom ovlivňovat ostatní sběratele svými příspěvky.
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Na vás už nemám slov pane!!!!! Myslím si o vás své a po me osobni zkusenosti to nic nezmění stejně jako se nezmění můj výše zmíněný názor. Mimochodem pochybují že jste sběratelem TZ. Sem si chodite jen hasit pošramocenou pověst, jelikož nejsem sám.
 
automuzeum
Re: Nechutnost
Drahý Kamile,
v sobotu jsem v automuzeu obsluhoval já. Vzpomínám si na Vás. Byl jste jediný, který skoro běžel, chtěl jsi pouze TZ a hned běžel zpět k autu. O návštěvě muzea jsi ani neuvažoval. Přišel jste v době oběda a já jsem zrovna jedl (mleté maso a salát). Ani jsem nestihl polknout sousto a vy jste hned vybalil, že chcte TZ. Bohužel jsme měl před 14ti dny úraz a mám nathané vazy a oteklé dásně na předních zubech a tak nemohu kousat (pořádně stisknout) a pouze "žvýkám" bočními zuby. Jíst "normálně" je pro mě boletivé, neboť při jakémkoli kousnutí si zároveň kousnu do dásně (otoku).
Pokud se pohoršujete nad tím, že někdo jí 300 metrů od pietního místa, tak běžte přímo do Památníku, kde je restaurace a dále několik kiosků i na přilehlém parkovišti. Ti lidé, kteří si něco k jídlu koupí, tak to taky snědí. Nebo si myslíte, že si to vezmou domů a nají se až doma? Já jsem "domorodec". V automuzeu jsem od 8 hod do 18 hod. Podle Vás bych tedy nesměl 10 hodin jíst? V týdnu jezdím do restaurace ve městě a na 30 minut zavírám. O víkendu bohužel nestíhám. Jsem tam pro lidi, kteří rádi přijdou. A pro návštěvníky, kteří přijdou do automuzea, máme TZ za 25,-Kč.
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Re: Re: Nechutnost
Tahle Vaše odpověď mluví sama za sebe a jen potvrzuje to co jsem si o vás myslel. V hnusu restaurace uvnitř památníku s vámi musím souhlasit. O toto období se zajimam a najedl jsem se až Litoměřicích, v Terezíně mě to nějak nešlo. Jinak jste nějak nepochopil co jsem svým hodnocenim sděloval, ale to mne také nepřekvapuje. A vaše alibisticke vysvětlení nějak tu nechutnost, kterou jste předvedl nezmění.A vážený pane, mělo by být jedno, zda se člověk podívá do vašeho muzea nebo ne. Diskriminujete návštěvníky, kteří preferují spíše památky, muzea, památníky, rozhledny. K lidem, kteří chtějí jen známku se chovate jako hovado. Vám TZ nikdy přidělena byt neměla. A s plnými ústy se nemluví, to ví ma 4 leta dcera, a už vůbec ne obsluhuje zákazník, o kterém nemáte ponětí co bude požadovat. Je to projev neúcty. U vas možná výchovy, či vašeho IQ.
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Re: Re: Nechutnost
A nejsem si vědom, že bych si s vámi začal tykat. I když sam nemáte ponětí jak oslovovat. Víte vy a podobní jste se jen začali priživovat a parazitovat na takových smutnych místech jako je Pamatnik u vas v Terezíně. Muzeum můžete MIT sebekrásnější, ale slušného člověka to z vas neudělá. Přeji vás klidný zbytek života.
 
automuzeum
Re: Re: Re: Nechutnost
automuzeum
Re: Re: Re: Re: Re: Nechutnost
Nemáte slov? To je v pořádku. Myslíte si své? To je taky v pořádku. Říká se: 100 lidí - 100 chutí.
Co si myslíte je tedy jen vaše věc (váš problém). Mně do toho nic není. Já tu pouze uvádím fakta.
K sbírání TZ: nikde jsem nepsal, že jsem sběratelem TZ. Ale pokud nějaké místo navštívím, tak si kupuji suvenýry na navštívené místo. Např. když jsem byl v Egyptě u pyramid, tak jsem si tam koupil suvenýr ve tvaru pyramidy. Při návštěvě Korfu jsem si koupil magnetku ve tvaru tohoto ostrova. Kdybych tam nejel, tak bych si tento suvenýr nekupoval. Proč? Pokud vy sbíráte suvenýry na místa, kde jste nebyl, tak je to samozřejmě vaše věc. Já vám v tom bránit nebudu. Jen vysvětluji, že my pouze zvýhodňujeme návštěvníky. Je to myslím naprosto běžné. Vždyť i např. mobilní operátoři zvýhodňují svoje zákazníky tím, že mají výhodnější volání do vlastní sítě. A příkladů bych našel daleko více.
Sem si nechodím hasit pošramocenou pověst. Jsem pozitivní člověk. Když je někdo nespokojený, tak je to jeho problém - ne můj. Znám spousty lidí, kteří se snaží na všem vidět pouze negativní. S takovými lidmi se raději nebavím. Jen kazí člověku náladu. Mám raději lidi, kteří vidí sklenici do poloviny plnou, než ty, kteří vidí sklenici z poloviny prázdnou. Na všem si hledám vždy něco dobrého. I na diskuzi s vámi vidím něco pozitivního: alespoň jsem dosáhl toho, že po předložení argumentů vám došla slova.
:)
 
Kamil Zsiray
Kamil Zsiray
Nechutnost
Po prohlídce Malé pevnosti, která ve mě zanechala silný zážitek, jsem zde zažil naprosto odbornou obsluhu mlaskajíce žvýkající snad klobasu malém trčící z pusy. Mezi mlaskanim si řekl o 35,- za TZ. To rozhodlo, že jsem nějak neměl chuť na prohlídku a o tuto tím přišel. Toto by v těsné blízkosti takovéhoto pietního místa neměl zažít nikdo.
 
automuzeum
Re: Re: Re: Nechutnost
Za tykání se omlouvám. Neopravil jsem to všude. Původně jsem oslovoval TY, pak jsem to opravil na VY (běžně se na fórech uzavřených skupin používá tykání, proto jsem původně psal TY). Bohužel ne všude (jsem to opravil).
K návštěvě automuzea: Jen sem okopíruji to, co je napsáno hned jako první na těchto stránkách: "Jsou to kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou suvenýrem a zároveň "potvrzením" o dosažení turisticky atraktivního místa. Jinde je nelze koupit".
U nás je automuzeum, proto je to suvenýr pro NÁVŠTĚVNÍKY AUTOMUZEA. Byl jste návštěvníkem? My pro NÁVŠTĚVNÍKY máme cenu ještě nižší, než je doporučená prodejní. Kdo k nám nejde, tak si u nás známku může zakoupit, ovšem již bez zvýhodnění. Hlásáte tu něco o svém IQ. No pokud máte IQ alespoň 100 (což je prý průměr v ČR), tak jistě chápete pojem DOPORUČENÁ. Pravděpodobně jste si toto neuvědomil. Jsme v tržním hospodářství a ceny určuje trh (bohužel nebo bohudík - záleží na úhlu pohledu).
K jídlu: ano, máte pravdu. Je to neslušné a omlouvám se.
K diskriminaci: ano, diskriminuji. Ale ne vás. Pouze zvýhodňuji NÁVŠTĚVNÍKY (pozitivní diskriminace).
K hovadu: nechovám se tak, neboť tímto slovem se označuje ten (myšleno jako nadávka), kdo se chová sprostě. Já se tak nechovám, ani tak nemluvím.
K projevu neúcty: Pokud jste to tak cítil, tak se omlouvám. Nemyslel jsem to tak.
K výchově: Omlouvám se za své rodiče. Asi mě špatně vychovali.
K IQ: Omlouvám se za své IQ. Asi nedosahuje vašich závratných výšin. Jsem průměrný občan ČR. Příště tedy prosím, aby jste ode mě neočekával něco více než průměrného. MATFYZ jsem nestudoval.
K přiživování a parazitování: v tomto vás musím zklamat. Neparazituji ani se nepřiživuji na Památníku. Jsem ve svém automuzeu, ve svém areálu. S Památníkem nemáme nic společného. Neprodáváme jejich suvenýry a propagujeme pouze automuzeum. Jen pro zajímavost: automuzeum si na svůj provoz nevydělá. Je to koníček, který je dotován z jiné naší firmy.
 
Petr Orvoš
Petr Orvoš
30.7.2015
Prohlídka muzea vedle parkoviště Památníku Terezín stojí určitě za to. Za vstupné 50,- Kč si v jedné hale můžete nostalgicky zavzpomínat na vozidla ze "socíku" (Vartburg, Lada, Škodovky, Trabanty, apod.) + pár zajímavých kousků z "prohnilého" západu na srovnání. Focení je povoleno. Součástí je i kavárna, kde se ale nevaří. TK bez problémů dostupná.
 
Petr Král
TZ
...byla poslední...
25,-Kč a 100 vstup pro naší rodinu (2 dospěláci + 2 děti + 1 batole)
Obsluha příjemná, auta pěkná.
Co mě překvapilo, foťák se neúčtuje. To už je snad jen tady. Všude jinde už za foťák bohužel připlácíme.
 
Kamila Piskallová
Kamila Piskallová
Automuzeum
8.6. 2015 známku nemají,proč nám nebylo vysvětleno...
 
olda
automuzeum
Dnes známka bez potíží dostupná pro návštěvníky muzea.Jednotlivé vstupné 50,-kč,známka za 25,-.Pán si jen postěžoval,že jich má málo.Prý objednával,ale ještě nepřišly.
 
Ruda
Automuzeum
TZ v kiosku. Zmrzka, občerstvení, slunce svítilo :-)
 
Honza Š.
Re: 14/07/2014
TZ v baru. Cena 25,-
Na parkovišti automuzea kiosek s kebabem.
Kebab neznám, ale dal jsem si tam klobásu.
Vše ostatní popsáno výše.
 
Petr Pavel
14/07/2014
Dnes známka k dostání.Rodinné vstupné 100 Kč, známka za 25 Kč. Mají i STAMP medaile a štítky.
Parkovné jsme zaplatili 50 Kč ale u vstupu do automuzea nám to odečetli, tak parkovné vlastně zdarma.
Automuzeum určitě stojí za návštěvu. Jen škoda, že tam nevaří. Mají tam pouze kavárnu. Hned vedle je ale parkoviště Památníku a tam se dá něco k snědku pořídit. Ceny tam jsou ale o dost vyšší, než v běžné restauraci.
 
Lubomír Zemko
Lubomír Zemko
14/06/2014
Dnes známku neměli.
 
Libor Marek
Libor Marek
01/03/2014
TZ v So dostupná v pokladně muzea pro návštěvníky muzea za 25 Kč, rodinné vstupné 100 Kč + parkovné pro návštěvníky zdarma. Muzeum určitě stojí za krátkou návštěvu.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
Automuzeum
Známka v neděli odpoledne bez problémů k dostání v pokladně automuzea za 25,- Kč. Člověk si zde zavzpomíná na mládí, kdy se vystavené vozy proháněly po našich silnicích.
 
Pavel Strádal
Re: předražené
Bordel je, že někdo nenavštíví turistické místo a chce známku.
Na jiném místě těchtio stránek se řešilo, jak někdo může chtít známku a přitom nenavštívit místo.
já bych zakázal prodávat známky na kšeft. Pokud vím, tak TZ je suvenýr na navštívené místo. Proč tedy prodávat známky lidem, kteří místo nenavštíví?
Známku pro nenávštěvníky bych prodával za cenu vstupenky + cena známky. Každý by si hned rozmyslel, jestli místo navštívit či nikoli.
 
Zdenka
předražené
cena známky 50,- neboť jsme nešli dál a spěchali
jsme do Památníku. Souhlasím s Bondem, je to bordel!
 
Róbert Fabian
Róbert Fabian
Hmmm
Dnes jsme zakoupili pouze jednu a tu skonfiskoval brácha, tedy došli :) Cena pro návštěvníky 25 Kč a k tomu pohled s razítkem free :)
 
Bond
Tak do tohodle muzea už v životě nejdu, z principu to beru jako nejhorší známkové místo, nechápu proč si nemůžu koupit známku, když do muzea prostě nejdu. Co to je za nesmysl? Nakonec mi jí prodali za 50 Kč, takhle drahou jsem jí nikde nesehnal. Prosím TURISTICKÉ ZNÁMKY Z JANOVIC U RÝMAŘOVA, aby se nad tímto místem zamysleli, tohle pro turisty, kteří se honí za vaším produktem všude možně dobrý není, mělo by to zmizet z vaší mapy.
 
Pavel Strádal
Re: Re:
Re:
to jste měl.
Já byl v muzeu a stejně jako Róbert Fabian ji mám za 25 Kč. K tromu pohled a razítko zdarma + pro děti lízátka :)
Jako rodina (já, manželka, naše dvě děti a bráchovo kluk jel taky s náma) jsme platili 100 Kč.
Navíc docela pecka - parkoviště je zde zdarma. Šli jsme i do pevnosti (děti zůstali v muzeu na trampolíně) a parkovat nás pan majitel nechal u automuzea. Tak úspora 70 Kč za parkovné.
_____

Rada pro všechny: pokud se chystáte do Památníku Terezín, tak jeďte do automuzea. Kdo navštíví automuzeum, tak má parkování na celý den zdarma.
Je to tudíž levnější a ještě člověk něco navíc vidí :)
 
Václav Tobiáš
Václav Tobiáš
Re:
Souhlasím s vaším názorem. Podíval jsem se do diskuse, jaké mají zkušenosti ostatní sběratelé, a hned první zkušenost souhlasí s mojí zkušeností. A dokonce mi mladík, co mi prodával TZ, tvrdil, že jim to bylo doporučeno! Kdybych to věděl dopředu, tak jsem tam ani nejel a jejich číslo bych nahradil žolíkem. Klidně bych si poznamenal: NEDOSTUPNÁ.
 
Tatík
Vše podstatné viz níže, muzeum je pod parkovištěm u Malé pevnosti.
 
Rita
Známka za 50,-
Známku mají, ale pokud nenavštívíte muzeum, prodávají známku za 50,- Kč. S lístkem do muzea je za 30,- Kč. Muzeum je pěkné, zajímavosti nejen pro zájemce o automobily, ale podmiňovat prodej vstupem do muzea, zvláště pokud jste tam už byli a známku neměli mě připadá nevhodné. Po třetí tam už určitě nepojedu a známku si objednám v Rýmařově za 30,-Kč. Zřejmě tržní hospodářství...
 
Věra
Pan majitel ochotný,mají známku a ještě jako bonus kompas.otevřeno od 10hod.Doporučuji.
 
Vilimovsky
"Vstřícný personál"
Potvrzuji, že pan majitel (člověk na baru) podmiňuje prodej známky vstupenkou do muzea, prý jich má málo....
 
kaer morhen
Dnes jsme si v rámci Josefínských slavností zašli do automuzea pro známku a na kafe.Nárok na TZ máme,neboť jsme muzeum navštívili loni o Vánocích(to ještě TZ nebyla vydána).Obsluhující nám sdělil že TZ je pouze ke vstupence do muzea.Prý tam lidi brali známky po desíti.Po chvilce ukecávání a dělání psích očí mi ji prodal.Kafe dobrý,muzeum bezva,venku stojí tři double deckery,GAZ,BVP.Doporučuji!!!A pane majiteli....díky za tu známku.
 
Jarda
Velice ochotný pan majitel. Mají jak TZ č.1944 tak i TZ kompas. Byl jsem mile překvapen, že si můžete vše v tomto automuzeu nafotit popřípadě nafilmovat bez omezení, což jinde vůbec nelze, popřípadě za tučný poplatek. Je zde i možnost občestvení.
 
Honza Pásler
Sbírka veteránů se soustředí zejména na auta českých sinic z 60. - 80. let minulého století, takže my dříve narození můžeme zavzpomínat na ta embéčka, žigulíky nebo trabanty, v nichž si mnozí z nás v mládí vozili své zadečky.
 
kala2
Naši veteráni
Běžte se, pánové, pokochat, v čem jsme ještě nedávno jezdili. Třeba i slzička ukápne ? Otevřeno je každý den od 9.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2800 Turistických známek
2707 Výročních TZ
280 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek