Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1881 - Černokostelecký zájezdní pivovár


Popis

Pivovar v Kostelci nad Černými lesy byl založen v 16. století. Pivovarský areál se skládá z pivovarského muzea a z unikátního žentourového mlýna – žentour je součástí muzea. http://www.pivovarkostelec.cz/

Mapa

Navštívil jsem Černokostelecký zájezdní pivovár

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Zájezdní hostinec, Kostelec nad Černými Lesy (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÉ PIVOVARY
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Praha-východ
Poloha:
49°59'52"N 14°51'53"E
Hodnocení:
2.9
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1881 - Černokostelecký zájezdní pivovár


11.07.2021 - dostupná bez problému
26.06.2021 - dostupná bez problému
26.04.2021 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Známka v místním hostinci jen za 35 Kč.
 
Lenka Richtrová
Lenka Richtrová
:-)
TZ u výčepu restaurace. Pěkné prostředí, pro pivaře jak dělané. :-)
 
Petr Dolejš
Petr Dolejš
Pivovar
Do pivovaru jsme přijeli na oběd v rámci husích specialit. Jídlo v celku dobré,svíčková výborná,husí játra normální,ale žebra nic extra.Prostředí a obsluha příjemné. Pivo chutné. Pivovar pěkný ale prohlídka se bohužel nekonala.
TZ bez problému u výčepu v restauraci.
 
Aleš Nekvapil
Aleš Nekvapil
TZ
Černokostelecký pivovár jsem navštívil na oslavu jeho 16. výročí, kde probíhal také den otevřených dveří. Turistickou známku, společně s růžovou etiketou/táckem ,,Černá svině" jsem zakoupil uvnitř pivovaru/restaurace. :) Ochutnal jsem piva Černá svině 13% tmavý speciál, což je vynikající sladší černé pivo, dále Medokostelecké 15% s voňavou příchutí medu (3% lesního medu z Jeseníků nebo Beskyd) a nakonec světlý speciál Výroční BOCK 16%. Z pochoutek z jídelního lístku jsem neodolal vepřové krkovičce na Černé svini s knedlíčkem a zelím. :) Prošli jsme si také celý pivovar a dozvěděli se neskutečně moc zajímavých informací. Po celý rok zde probíhá desítka akcí. Opravdu velice krásné, zajímavé, živé místo, které stojí za to navštívit. ;)
 
Michaela Veselá
Michaela Veselá
Pivovar
Pivovar za návštěvu stojí jak kvůli pivu, tak jídlu, tak kvůli dobovým předmětům a fotografiím. Vyborne i parkování, známka u sympatické obsluhy.
 
MARTIN PŘIBÍK
MARTIN PŘIBÍK
Pivovar
Minulý čtvrtek jsme známku v pohodě zakoupili u obsluhy pivovarské restaurace, velmi dobré jídlo, příjemné prostředí, milá obsluha, na čepu mnoho piv, bohužel aktuálně jen jedno černokostelecké (Černá svině), zbylé druhy vlastního piva (4) bylo možno zakoupit v originálních PET lahvích.
 
Martin Průcha
Martin Průcha
Dostupnost
Známka zakoupena v pivovaru
 
Oldřich Dolejší
Oldřich Dolejší
TZ
Středa 23.10.2013 Zájezdní hostinec rychlá obsluha, výborná kuchyň,menu (89 Kč),TZ za (30 Kč), prohlídka pivovaru pouze v sobotu v 15:00 hodin. Na dvoře pivovaru historické auto, turistické cedule a mnoho dalších věcí k pivovarnictví.
 
KamPa
Sobota
Dne 18.5 Černokostelecké Vysmolení.Pěkná a zajímavá akce.Ukázka bednářského řemesla,ochutnávka mnoha piv regionálních pivovarů,pouťové atrakce,jízda veteránů atd.Exkurze v pivovaru za 7O Kč poněkud ponurá,neboť se koná v prostorách zrušeného a zdevastovného pivovaru.Už se ale blýská na lepší časy,a za rok se má výroba opět rozjet.Držíme palce.
 
Milan
Mohu jenom potvrdit.Příjemné prostředí a obsluha a zárověň krásné zakončení výletu.
 
vláďa
Ideální místo na zakončení výletu. Po ujití cca 15 km z Ondřejova, přes Voděradské bučiny a Jevany jsme se v hostinci tak rozseděl, že mi málem ujel autobus na Prahu. Zájezdní hostnec je udělaný moc pěkně, otvírají denně od 11 hodin. Prohlídka pivovaru je vždy v sobotu od 15 hodin, pro skupinu minimálně šesti lidí. Známek mají dostatek.
 
Karolína Černá
Dobré jídlo. Dobré pivo.
 
Michael (StrakaNaVrbe)
Příjemné prostředí, dobré pivo. Doporučuju!A kolem ty Voděradské bučiny jsou taky skvělé...
 
Wilda
Stylovka
Úžasná hospoda s úžasnou atmosférou. Spousty domácích pochutin a squelých nápadů. I když pivovar sám své pivo již nevyrábí , určitě stojí za návštěvu. Děkuji byl to zážitek.
 
Libor
17.11.2011 - TZ dostupná v Zájezdním hostinci "pivováru" :-) Část expozice pivovaru možno shlédnout ve dvoře, v hostinci jsem dostal tolik tlačenky, že jsem to málem nezvládnul... (a propos: zajímavé toalety)
 
Luděk
Pivovár Černý Kostelec
Vždy žasnu nad úsilím lidí, vedených Qwjetákem a Vodouchem, tedy Milanem Starcem a Tomášem Vodochodským, jak vyrvali ze spárů zapomnění a pozdvihli kdysi jistě pěknou industriální památku. Děkuji a doporučuji, nejen za dobré jídlo a pití, ale i za sérii přednášek o průmyslovém dědictví českých zemí.
 
kala2
Zájezdní pivovar - hostinec
Otevřeno denně 11 - 23. Velký výběr skvělých jídel. Celá škála piv z malých pivovarů. Muzeum pouze v sobotu od 15. Prohlídka trvá 60 min. Minimální počet osob 6, vstupné 70 Kč.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2741 Turistických známek
2596 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek