Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 187 - Děčínský Sněžník


Popis

Nejvyšší hora Děčínkých stěn s kamennou rozhlednou a turistickou chatou.

Mapa

Navštívil jsem Děčínský Sněžník

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Penzion a restaurace Pod Rozhlednou, Sněžník (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Penzion Hraniční Bouda, Sněžník
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Hotel Hřebenova bouda, Sněžník (web)
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Oblastní Muzeum, Čsl. mládeže 1/31, Děčín (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Informační centrum Děčín, K.Čapka 1441/3 (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
LABSKÉ PÍSKOVCE
Kraj/okres:
Ústecký kraj/Děčín
Poloha:
50°47'34.98"N 14°6'30.68"E
Hodnocení:
2.931
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 187 - Děčínský Sněžník
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 187 - Děčínský Sněžník
Obrázek č. 3, Turistické známky, No. 187 - Děčínský Sněžník


07.11.2023 - dostupná bez problému
02.06.2023 - dostupná bez problému
15.08.2022 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Aleš Socha
Aleš Socha
Odkud?
Z infocentra v Děčíně. Infocentrum vypadá nádherně.
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Zakoupeno v hospodě pod rozhlednou.
 
Václav Toth
TZ
Známka zakoupena v restauraci pod rozhlednou.
 
Jaroslav Bořík
Jaroslav Bořík
výstup
K rozhledně se v pohodě dostanete i s kočárkem - dá se zvládnout i cesta - zkratka z Drážďanské vyhlídky (pokud koukáte z vyhlídky, máte zkratku za zády). Jen několik desítek metrů více kamenů až téměř u rozhledny. Po asfaltce první polovinu strmý výstup, druhá část prakticky po rovině.
 
Michael Bronec
Michael Bronec
známka jak kde
Chlapík makající přímo na rozhledně známky nevede a snad proti nim i něco má (anebo je prostě preventivně přednasraný vůči všemu), ale lze ji koupit o kus dál v chatě a rozhlednu rozhodně doporučuji! Je tam nádherný výhled do širého (fakticky!) okolí...
 
LukasZ
LukasZ
Rozhledna
Známku lze koupit v restauraci Pod rozhlednou. V bistru přímo pod rozhlednou známky nevedou.
 
Broskvoň Obecný
Broskvoň Obecný
Děčínský Sněžník
Turistická známka koupena v děčínském infocentru, známku prodávají i v penzionu a restauraci pod rozhlednou. Na děčínský Sněžník velmi příjemná procházka od parkoviště pod Sněžníkem. Doporučuji jít na vrchol po vyasfaltované cestě s odbočkou na drážďanskou vyhlídku odkud je moc pěkný výhled na celé Česko - saské Švýcarsko. Zpáteční cestou poté po značené červené, po cestě opět několik luxusních vyhlídek a k tomu krásná příroda. Na rozhlednu symbolické vstupné asi 15 Kč plus vratná záloha 100 Kč za klíč, který půjčují i se vstupenkou v kiosku u rozhledny. Jestli zde prodávají známky nevím, nikde sem je zde neviděl. Rozhledna hezká, výhled opět luxusní do všech stran. V restauraci pod rozhlednou příjemná obsluha, dobré jídlo, trochu ale draze :) Místo rozhodně velmi pěkné.
 
hlodavec
TZ 187
TZ zakoupena v restauraci Pod Rozhlednou. V kiosku u paty rozhledny o TZ nevěděli, jestli je vedou v restauraci, nevěděli. V restauraci je vedou, ale tak extrémně znuděného a voráchlého pingla jsem v životě nepotkal. Byla to síla!!!
 
Martin
TZ 187
Známka zakoupena v IC Děčín v knihovně na nábřeží Labe. Dá se též koupit v penziónu Pod rozhlednou. Kiosek a občerstvení pod rozhlednou, kde se půjčují klíče na rozhlednu je otevřen pouze do 17 hodin.
 
Michaela Ťoupalová
Michaela Ťoupalová
Super místo.
K rozhledně vede od hlavní silnice (kde necháte auto na parkovišti) asfaltová cesta, a i když se to nemusí zdát, vede nádherným prostředím. celý vrch je obklopený pohádkovým prostředím především modřínových hájů. Na vrcholu je kromě vlastní rozhledny i několik skalních vyhlídek. Sama rozhledna je moc pěkná stavba a výhled z ní je opravdu překvapivý, do všech světových stran. Toto místo určitě doporučuji, je nádherné.
 
Ivan Strakoš
Ivan Strakoš
:)
Krasna prochazka
 
David
TZ
Dne 21.6.2017 známka zakoupena v Penzionu Pod Rozhlednou. Raznice obrázku č. 1. Mnoho známek bylo špatně vyražených, tak je třeba hledat nějakou dobrou. Naštěstí obsluha byla velmi ochotná a dovolila mi známku vybrat.
 
Vítek
Předražená známka
V restauraci pod rozhlednou prodávají známku za 35 kč.
 
Michaela Veselá
Michaela Veselá
Dostupnost
Známka dostupná ( spolecne s mnoha dalšími) v IC v děčínské knihovně na nábřeží.
 
Pavel Semanský
Pavel Semanský
neděle
Ačkoliv je rozhledna v rekonstrukci,tak stojí za to si sem vyšlápnout.My sem přišli po červené od Hraniční boudy,a je to stále po asfaltce do mírného kopce.Rozhled je parádní i od kiosku.
 
VV
Zavřená rozhledna
Rozhledna je do konce září 2014 zavřená.
 
Milan Urban
Milan Urban
TZ
TZ zakoupena v Jílovém v na obecním úřadu.
 
Darina Vorlíčková
Darina Vorlíčková
Sněžník 22.3 2014
Výlet na děčínský Sněžník super. Šli jsme po červené od Hotelu Hřebenová Bouda, kde za zaparkování auta na celou dobu chtěli pouze 30,- Kč. Cesta nahoru moc pěkná i vzhledem k počasí které jsme chytli. Po zakoupení lístku jsme v kiosku pod rozhlednou obdrželi klíč od rozhledny a mohli jsme tak vystoupat na její vrchol. Známka v kiosku nedostupná a navíc paní která tam obsluhuje je vyloženě nepříjemná. Pokud si nechcete zakoupit předraženou studenou klobásu tak jí vaše dotazy prakticky obtěžují. Cesta zpět po hřebenu přes Drážďanskou vyhlídku a pak zpět po červené k hotelu.
 
Eva Kunešová
Eva Kunešová
9.3.2014
Cesta na vrchol zvláště v horní partii po červené značce velmi pěkná. Pohled z rozhledny kruhový ničím nezastíněný. Známka pouze VTZ ke 150. letům rozhledny v restauraci pod rozhlednou. Pouze číšník nějak nestíhal. TZ 187 v zámku Jílové společně s TZ 1285.
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
LUXUS
Šli jsme po zelené z Kristina Hrádku(kde je malé parkoviště u silnice), les byl naprosto unikátní. Nejprve rozsáhlý břízový les a potom výše borovice. Nahoře je unikátní stezka po vrcholu kamenné stěny. Fakt nádhera a ktomu ještě výhledy z rohledny do okolí, prostě luxus výlet. Známka pořízená v restauraci, ale kupoval jsem poslední.
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
29. 7. 2013
datum návštěvy
 
Jan Vávra
Bylo mírně pod mrakem ale jinak paráda.V bufetu pohodová obsluha,pivo Březno studené.Známka dostupná v pohodě ve venkovnim automatu.Vřele doporučuji.
 
Martin
Známku jsem sehnal v pohodě v Hřebenovce, bohužel vrchol i s rozhlednou se koncem října topil v mlze. Holt riziko podnikání jezdit na podzim na rozhledny :-). Nicméně, když na rozhlednu, tak na rozhlednu, i když byla vidět v momentě, kdy jsem k ní došel. Zabránit závěrečnému ataku na vrchol rozhledny to nemohlo zabránit :-) Taky ale bylo prd vidět!
 
Janucha
Dostupná, ale ...
Nádherný výhled z rozhledny, ale velice nepříjemná paní v bufetu a div, že nám nevynadala, když jsme se zeptali, zda prodává tur. známku.
 
vláďa
Známku jsem pro jistotu zakoupil už v Děčíně hned po vystoupení z vlaku v infocentru u oblastního muzea. A udělal jsem dobře. Na rozhledně známku neseženete, měli ji až na zámku v Jílovém. Jinak cesta po červené z Děčína na Sněžník je sice trochu náročnější, ale odměnou jsou krásné výhledy při cestě z Koňské hlavy k rozhledně, a to jak na českou, tak i na německou stranu.
 
Paxis
TZ Není
Výšlap na Sněžník byl pěkný na Sněžníku v bistru TZ nemají ale široká nabídka TZ z okolí je v IC Děčín kde byla právě i zakoupena TZ Sněžník
 
Roman
21.8.2010: ani jedno z obou míst na Sněžníku známky nemělo25.8.2010: známka dostupná na na MÚ Jílové
 
Dan
Známka v bistru přímo u rozhledny vyprodána, Hřebenová Bouda byla v den mé návštěvy z důvodu malování taky zavřená, ale na Hrabiční Boudě k mání známka je bez problému (pivo Březňák tam mají za 18 Kč). Dále TZ č.187 je v prodeji také v pokladně u vstupu do Tisských stěn.
 
Radka
TZ jsme bohužel v bistru u rozhledny nesehnali. Ale dali jsme si závazek, že se půjdeme na rozhlednu projít ještě jednou, protože viditelnost nebyla příliš jasná a jaro ještě není v plném proudu, tak se nám ji podaří jistě sehnat příště. Ale i tak to byl velice příjemně strávený čas.
 
Lukáš
TZ je dostupná ma Jílovském zámku,obou boudách.Na městském úředě jsem nebyl.TZ se prodává i uplně nahoře u rozhledny v bistru.Cesta byla velmi náročná ale pohled i když ne úplně jasný stál za to.
 
Matulinka
Děčínský Sněžník...moc pěkná rozhledna, bohužel, i když jsme tam byli během pracovní doby a nějakou chvíli jsme si tam i počkali, tak měli zavřeno a dovnitř jsme se nedostali..upravují si svou otevírací dobu, jak chtějí. Nahoru jsme se tedy škrábali úplně zbytečně!!
 
Mysak
Hrebenova bouda
Vyslap k rozhledne muzeme jen doporucit - za sobotniho vetrneho pocasi byl videt i Jested a Rip, velka cast Stredohori...nadhera. Zaroven musim pochvalit kuchare (a nejen jeho) v penzionu Hrebenova bouda, kde jsme se stavili na veceri - tak vybornou cesnecku uz jsem dlouho nemel ! Vsechna cest...
 
Klára
Rozhledna Sněžník
Výlet byl krásný, hezké slunečné počasí. Pod kopcem na parkovišti foukal vítr, ale nahoře bylo teplo a bezvětří. TZ spolu s výroční TZ prodávají na rozhledně na Sněžníku. Cena parkovného je na celý den 30 Kč. Doporučuji i jako krásný výlet pro rodiče s malými dětmi a kočárky. Nahoru vede krásná asfaltka.
 
Pinďa
Hřebenová Bouda
Penzion, či hotel byl otevřený, uvnitř vonělo z kuchyně zelí a u výčepu jsem koupil poslední TZ. Ale je objednaná nová zásilka. Ceduli "Na prodej" jsem nikde neviděl. Možná, že tam už je nový nájemce. Kopec si nechám na jindy. Foukal studený vítr a byla špatná dohlednost.
 
AFIk
Potvrzuji předchozí příspěvek.V penzionu Hraniční bouda dostatek a penzion Hřebenová bouda je uzavřen a na prodej
 
Mirda a Ajka
Bylo dnes krásné počasí a i když jsme na Sněžníku byli už několikrát, tak jako nový zběratelé TZ jsme se sem vydali znovu.Rozhledna a výhled z ní na okolí je dechberoucí krása,když je totiž krásné počasí bez nějakého oparu nebo smogu,tak jde vidět neuvěřitelně daleko.TZ jsme koupili v penzionu Hraniční Bouda, ale věřím,že pod Rozhlednou je meli také.Jen upozorním,že na 2Km vzdáleném parkovišti kde asi každý nechá automobil a jde na rozhlednu pěšky, stojí hotel Hřebenova bouda, ale je na prodej a nikdo tam není,tak zde známku už asi nekoupíte.
 
Michal
Jako děčíňák jsem si za krásného počasí udělal "výšlap" na Sněžník a přestože už jsem zde byl mnohokrát tak známku ještě nemám. Jako vždy ji nikde neměli, ale nelituji nechodím tam přeci proto abych měl další kus. Jinak všem doporučuji za pěkného počesí je krásný výhled.
 
Karel
Proč?
Proč tato známka není vedená pod rozhlednami? Nebylo by to přirozenější a logičtější? Jenom se ptám.
 
Keži
Rozhledna Sněžník
Nádherná neděle,počasí a výhled byly fakt super,opravdu nám přálo.Rozhledna otevřena už od 1.4.,bufet a restauračka také.Placka s novým motivem zakoupena v bufetu přilepeném na patě rozhledny,cena 25kč,vstup 20kč,děti 5kč,záloha na klíč od rozhledny je 100kč.Přeji všem pěkné zážitky!
 
Ludvík Plecitý
Nádherný výlet na Děčínský Sněžník. Po složení zálohy na klíč od vstupu na rozhlednu a po vystoupání schodů až nahoru se naskytnul přenádherný výhled po okolí. Navíc jsme měli štěstí i na počasí, takže krásnému výhledu opravdu nic nebránilo. Poté co jsme se pokochali pohledem po okolí jsme sestoupili do kiosku, který je součástí rozhledny. Zde naprosto dostupná koupě turistické známky a rovněž tak i ostatní nákup - kávy, nanuků atd. bez problémů přívětivou obsluhou. Vřele doporučujeme návštěvu této nádherné rozhledny !!! Je opravdu super!
 
Ludvík Plecitý
Nádherný výlet na Děčínský Sněžník. Po složení zálohy na klíč od vstupu na rozhlednu a po vystoupání schodů až nahoru se naskytnul přenádherný výhled po okolí. Navíc jsme měli štěstí i na počasí, takže krásnému výhledu opravdu nic nebránilo. Poté co jsme se pokochali pohledem po okolí jsme sestoupili do kiosku, který je součástí rozhledny. Zde naprosto dostupná koupě turistické známky a rovněž tak i ostatní nákup - kávy, nanuků atd. bez problémů přívětivou obsluhou. Vřele doporučujeme návštěvu této nadhérné rozhledny !!! Je opravdu super!
 
TortugaPearl
Na rozhlednu jsem se vydala z Jílového u Děčína, kam se dá dojet vlakem - cesta je turisticky značena, vede březovými lesy a několikrát protíná silničku do Sněžníku. Rozhledna za tu námahu opravdu stojí! :-)
 
Jirka K.
Rozhledna
Když jsem šel k rozhledně bylo hezky, ale když jsem byl vní ( 8. 5. ) začalo pršet.Něco však bylo vidět z okének před výstupem na kovové schody.
 
Netopýr František
V bufetu se již pochlapili
Na 1.máje již TZ 187 v bufetu pod rozhlednou bez problémů. Krásné počasí, nádherný výhled z rozhledny, dokonce i ti Němci se mi zdáli o něco sympatičtější, než jindy. Snad žádný nezapomene říci "Tóóópry den" nebo alespoň "grüß Gott". To Češi se vybavují mezi sebou, ale na pozdravení většina z nich k odpovědi ani hubu neotevře...
 
Margita
Restaurace na Sněžníku zavřena, v kiosku pod rozhlednou znáku nemají.
 
Margita
Restaurace na Sněžníku zavřena, v kiosku pod rozhlednou znáku nemají.
 
martin pribik
na decinskem snezniku znamky vyprodany,hrebenova bouda v obci sneznik pusobi opustene a nesympaticky(cedulky s preskrtnutym bicyklem na plote kolem zahradky),znamku lze zakoupit v hranicni boude
 
Lenka
V pondělí dopoledne jsme se sem vydali s mým miláčkem,nádherná romantická procházka,úžasný výhled daleko do kraje...jen to mužské riskování na samém krajíčku skal mi dělalo zle od žaludku,jinak nádhera,občerstvení na rozhledně v provozu,milá obsluha,jen známku neměli.Dá se ale zakoupit dole v penzionu Hraniční Bouda.Děkuji tímto Járovi za krásný den!
 
Mirka
Známku neměli
V sobotu jsme byli asi půl hodiny před zavíračkou na rozhledně. Příroda je tu nádherná, počasí bylo bezva, takže výhled stál za to! Bohužel v bufetu známku neměli, ačkoliv na dveřích mají plakátek o prodeji TZ. To mě docela naštvalo. :-(
 
Mirka
Známku neměli
V sobotu jsme byli asi půl hodiny před zavíračkou na rozhledně. Příroda je tu nádherná, počasí bylo bezva, takže výhled stál za to! Bohužel v bufetu známku neměli, ačkoliv na dveřích mají plakátek o prodeji TZ. To mě docela naštvalo. :-(
 
lois
Na druhý pokus OK
Po roce TZ bez problému v bufetu,zřejmě proběhla výměna obsluhy ? Cedule tz nevedeme již na dveřích není.(třeba znovu až dojdou známky si bude někdo omlouvat vlastní neschopnost poslat objednávku) Nyní milá obsluha....
 
janča
Super krása
Včera jsme se vyškrábali na rozhlednu na Děčínském Snežníku,fakt krása,krásný výhled,ikdyž sme lehce zmokli stálo to za to,na rozhledně VIP sami prostě pohoda.Tur.známku sme sehnali v občerstvení pod rozhlednou kde prodávají vstupenky na rozhlednu :-) doporučuju
 
Exner
Neměl jsem problém
Oproti předchozím příspěvkům, jsem 25.2.2007 neměl na Sněžníku problém. Známku jsem koupil v občerstvení. Někde píšou, že Děčínský Sněžník je otevřen jen v sezoně. Není to tak: Duben-říjen Po-Pá10-17,So,Ne 9-17. List.-Břez. celý týden 10-16. Ale v řípadě nepříznivých klimatických podmínek je zavřeno. Včera taky moc hezky nebylo, zato bylo otevřeno.
 
lois
NEVEDEME
07 08 06 Na žádném z uvedených míst tz nemají a to ani v obci Sněžník v občerstvení pod rozhlednou na dveřích velká cedule tz nevedeme na tyto cedule snad původem z Krkonoš ,kde jsou též na místech tz k vidění mám jednoduchou odpověd ,nevoní vám mé peníze ,nevadí utratím je jinde a tak ani očerstvení na Sněžníku se nekonalo.Sama rozhledna stojí za vidění stejně jako stolová hora na níž leží,jen to spojení z Děčína 2 spoje denně (1 v 6:45) Koneckonců alespoň vstup je zdarma a výhled ůžasný.
 
Pitrísek
Už budou!
Od dnešního dne budou turistické známky Děčínského Sněžníku opět k dostání v občerstvení Pod rozhlednou. Standy je mi líto, nestihl to o dva dny... Doufám, že známky vydrží na dlouho.
 
Stanislav
Děčínský Sněžník
V turistické mapě je napsano že znamku lze zakoupit v občersvení nebo v restauraci pod rozhlednou,a na dveřích mají napsáno že turistické znamky nevedeme.Tak dik za pěknou procházku do pěkného kopce,ale výhled byl parádní.
 
Lancelot
Kde jsou tam známky..?
Dneska jsem tam byl a stále jsem ji nesehnal..je to škoda..to místo je opravdu krásné.. Ale ať mi někdo řekne, kde se to tam teda dá sehnat..? Asi by to chtělo opravit v mapě a tak..
 
Dav
....
Příjemný den všem, výlet na Sněžník skutečně stojí za to, bohužel přístup a ochota personálu na rozhledně je odpuzující. Už na dveřích bufetu arogantní vzkaz, že známky skutečně neprodávají. Když se zeptáte, dostane se Vám "vysvětlení", že je s tím moc práce. Musí se objednat atd.... O "pohotovém" a inteligencí a ochotou překypujícím pánovi v pokladně rozhledny ani nemluvě. V restauraci už o dost milejší, ale ani tam nelze uspět.. Škoda.
 
Zdeňka K.
Známky na D.S.
Rozhledna byla krásná.Její vyhlídkou jsme ukončili pěkný výlet na Tiské stěny.Mohu všem pouze doporučit a to i
s malými dětmi.Ovšem dostupnost známky nám dokonale dojem pokazila!!!V bufetu pod rozhlednou známku vůbec
neměli a ještě se cítili dotčeni,že ji chceme.Dali nám tedy "dobrou"radu-ať ji zakoupíme v hotelu
u parkoviště.Tam koukali téměř stejně,takže jsme odjeli bez známky.......
 
Zdeňka K.
Známky na D.S.
Rozhledna byla krásná.Její vyhlídkou jsme ukončili pěkný výlet na Tiské stěny.Mohu všem pouze doporučit a to i
s malými dětmi.Ovšem dostupnost známky nám dokonale dojem pokazila!!!V bufetu pod rozhlednou známku vůbec
neměli a ještě se cítili dotčeni,že ji chceme.Dali nám tedy "dobrou"radu-ať ji zakoupíme v hotelu
u parkoviště.Tam koukali téměř stejně,takže jsme odjeli bez známky.......
 
Pavel.S.
TZ zakoupena v bufetu u rozhledny v dostatečném množství. Též velký výběr občerstvení a pohlednic. Bylo
nádherné slunečné počasí a z rozhledny byl úžasný výhled do všech stran. Za vstupné 10,- Kč to stálo zato.
akorát se musí v bufetu vyfasovat klíč proti záloze 100,- Kč, protože na rozhledně nikdo neobsluhuje. VTZ
Mikroregion Labské skály v bufetu nemají.
 
vasek a prckove
decinsky sneznik
Dobre spojeni z Decina autobusem 9/30 do Snezniku. Odtud 2 km. na rozhlednu. Znamka dostupna bez problemu v
obcerstveni pod rozhlednou.
 
Vláďa
Děčínský Sněžník
I přes horší výhled 3.9.2005 byla cesta pro nás i choďáky na Děčínský Sněžník pěkná, známka byla k dostání bez
úproblémů v bufetu pod rozhlednou.
 
tereza
sněžník
určitě se na tuto rozhlednu jděte podívat.Vstupné na rozhlednu je okolo 20Kc a stojí to za to!!!!!Doprava i
autobusová:))))
 
Petr
Děčínský Sněžník
Rozhledna je moc hezká a výhled také stojí za to. V bufetu pod rozhlednou známky neprodávají, ale v restauraci
nám dali i vybrat.
 
Hana Burianová, MUDr.
Rozhledna je fantastická
Počasí nám přálo jen částečně, v bufetu známku nemají (bufet socialistický), v restauraci mají (restaurace
kapitalistická). V bufetu sam Čech, restauraci jenom Němci. Do Evropy daleko!!
 
Dejzzy
V bufetu pod Děč. sněžníkem jsme koupili výroční TZ. V restauraci jsme koupili TZ rozhledny.
 
Josef
Někdo s námi žertuje
Nevím, jak je to se strojem času, ale myslím, že 31.12.2004 TZ ještě dostupná nebyla...
 
Karel
Krasny vyhled do okoli.Urcite stoji za to si na rozhlednu vystoupat. Ale mam i pripominku a to k restauraci
Pod rozhlednou. Sice jsem napsal dostupna bez problemu,ale jiz ve 15:00 byla restaurace zavrena(oteviraci doba
do 16:00) a pouze diky tomu ze se majitele opalovali na slunicku jsem ji ziskal. Meli by znamku prodavat na
rozhledne.
 
Jakub Líbal
Ahoj sběratelé. Cesta na Deč. Sněžník není ani moc náročná. Známku v bufetu neprodávají a v restauraci maji
otevřeno pouze od 11 - 16 h a ještě neotevřou v jedenáct. V restauraci jsou velmi neochotní. Určitě by se mnou
všichni souhlasili aby prodávali známku v bufetu kde mají otevřeno od 9 - 18 h. Určitě by to chtělo změnit.
 
Jan Horský
Děčínský Sněžník
při cestě z Tiských stěn do Děčína jsem již po třetí navštívil rozhlednu Děčínský Sněžník. Je to nádherná
kamenná rozhledna, která určitě stojí za shlédnutí. Při pěkném počasí, které jsem tentokrát měl je nádherný
rozhled po krajině. Všem vřele doporučuji. S pozdravem Honza
 
Rosťa
V občerstvení na rozhledně se známky neprodávají a chata byla po 16 hodině uzavřena i když bylo nádherné
počasí a zájemců kvanta.
 
Standa
Známky prý došly.
Restaurace u rozhledny byla zavřená a pani na parkovišti říkala , že prý známky došly a nové majitel neumí
objednat.
 
Filip a Martina
Známku nám prodala velmi nepříjemná obsluha v restauraci pod rozhlednou kam je vstup pouze pro objednané po
zazvonění vyšla obsluha se slovy cituji:"to ste zvonili vy? ty vole já tady snad budu prodávat
turistický známky do půlnoci to snad není možný, na to se můžu vysrat,!!!doufám,že to máte přesně".no to
je teda síla,nevím proč známku neprodávají ti co mají rozhlednu jsou mnohem vstřícnější.vstupné 20Kč hezký
výhled,ale pozor na úchylnýho prodejce známek!!!!!
 
Bob
16.7. TZ byla, rozhledna vymalována a pěkně prokoukla.
 
Jarda
Krásný výhled a z venku krásná stavba. TZ měla být v restauraci, která má otevřeno do 16 hodin. Už v 15:40 ale
bylo zavřeno. Obsluha restaurace ale po zaklepání otevřela a nabídla zaslání známky, kterou prý čekají, za 20
korun. Bez problémů dali razítko restaurace...
 
Jiří Sedláček
Rozhledna Děčínský Sněžník
Rozhledna je v dost špatném stavu. Vnitřek se zrovna maluje, pozor na barvu!!Známka má být k dostání v blízké
restauraci, bohužel není. Je prý rozebrána a na nové se dlouho čeká. Nabídli za ponechání 20,-Kč+poštovné
zaslat známku po dodání. Nevím jen proč není známka k dostání přímo v pokladně rozhledny.
 
Pavel
Krásný rozhled ze stolové hory. Klíč k rozhledně je v bufetu pod ní. Ne v restauraci. Tam mají mít TZ. Na
rozhlednu je OPRAVDU zákaz vjezdu, protože tam vedou turistické stezky. To pro "motorizované loviče
TZ".
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2871 Turistických známek
2801 Výročních TZ
286 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACE
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2023 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek