Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1761 - Dinopark Plzeň


Popis

Zábavný park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech. Součástí parku je naučná stezka, dětské paleontologické hřiště a jiné atrakce pro děti i dospělé.

Mapa

Navštívil jsem Dinopark Plzeň

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Dinopark Plzeň (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
NEZAŘAZENO
Kraj/okres:
Plzeňský kraj/Plzeň-město
Poloha:
49°45'36"N 13°21'27"E
Hodnocení:
2.878
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1761 - Dinopark Plzeň


06.07.2024 - dostupná bez problému
07.05.2023 - dostupná bez problému
13.04.2023 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Štěpán Šafařík
Štěpán Šafařík
TZ a místo
TZ známku prodávají v Dino Shopu a stojí 40 kč. Dinopark máta prošlí přibližne za 2 hodiny a zoo tak za 4,5 hodiny ale záleží na vašem tempu
 
Vlastimil Blažek
Vlastimil Blažek
TZ dostatek
Známek měli dosti :) Jinak za nás byl zajímavější Dinopark, než samotná ZOO, kde byla zvířata zalezlá, neviditelná ani přes sklo, spousta výběhů v rekonstrukci - v Dinoparku všechna zvířata venku, dobře viditelná :D
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Známka dostupná v Dinoparku.
 
Vladimír Huml
Vladimír Huml
TZ
Zakoupena v suvenýrech v Dinoparku.
 
Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
TZ
V suvenýrech v Dinoparku nemají, neúspěšně jsem zkusil i prodejnu suvenýrů v ZOO (mají jen vlastní známku) a plzeňské IC (Dinopark nikdy neměli).
 
Milan Doležal
Milan Doležal
TZ
TZ dostupná pouze v dinoparku a vstup je logicky podmíněn zakoupením vstupenky. A jelikož děti už odrostli nevím proč bych si měl kupovat vstupenku, když chci jen známku. Přitom si myslím, že by nebyl problém mít pár známek i u vstupu, navíc když je stánek se suvenýry asi 15 metrů za vstupním turniketem.
 
Petr Vlasák
Petr Vlasák
TZ
Koupena v suvenýrech.Všeho dostatek.
 
Maty
TZ
Známka v suvenýrech za 35 kč. (poslední 3)
 
Aleš Nekvapil
Aleš Nekvapil
TZ
Zakoupena v obchodě v Dinoparku u příjemné obsluhy. :)
PS: Pokud chci TZ z Dinoparku, měl bych navštívit Dinopark, pokud chci TZ z Hrčavy, měl bych navštívit Hrčavu... ;)
 
Vojtěch Stárek
Vojtěch Stárek
Známka v Dinoparku
Známka se dá získat pouze v Dinoparku. Což si myslím je na prd.Já jsem chtěl pouze do Zoo a né do Dinoparku a proto sem jí nemohl získat,podle mě by měla být dostupná i v zoo. Jinak souhlasím,že by známku měla mít i Synagoga.
 
Petra Šmolíková
Petra Šmolíková
Re: Známka v Dinoparku
Já jsem šla pouze pro známku Dinoparku (který jsem dříve navštívila) a paní na pokladně mě pustila bez vstupného do prodejny suvenýrů. Samozřejmě jsem si jen koupila známku a hned jsem odešla.
 
jiri.jirek@icloud.com
jiri.jirek@icloud.com
Skvělá zábava
Dinopark v Plzni je opravdu krásný a příjemný zážitek, Spousta zajímavých úkazů rostlin a samozřejmě zvířat. Vynikající bylo i 3D KINO a mnoho dalších hezkých zážitků. Opravdu všem doporučuji tento výlet absolvovat.
 
Michaela Ťoupalová
Michaela Ťoupalová
moc pěkné
I pro dospěláka moc pěkný výlet a podívaná. Dinopark sice není velký, ale je zde k vidění mnoho dinosaurů i rostlin, zábavný park pro děti a 3D kino s desetiminutovým videem o triceratopsovi. Navíc u každého exponátu si můžete přečíst kraťoučký, leč výstižný a zajímavý textík, týkající se nejdůležitějších informací daného druhu.
 
Franta
Plně souhlasím s předchozími příspěvky. Ovšem jako rodič malých dětí, kteří si toto místo náramně užili mi nezbývá než souhlasit s TZ udělenou výjimkou a přidělěním známky i tomuto místu, byť pro dospěláky jsou jistě zajímavější místa:-)Pro rodiny s dětmi ideální výlet.
 
PetrBlade
Taky bych hlasoval pro synagogu nebo budovu divadla JKT. Rozhodně lepší než toto nebo TZ "TechnoManie".
 
sokoj
Dinopark je naprosto o.k. Ale myslím, že by TZ víc seděla např. unikátní Velké synagoze v Plzni. Dinoparků je v ČR už pět a až jich bude (víceméně podobných) třeba třicet jen doufám, že nebude takto třicet TZ.
 
gallisek23
Výlet
Dnes jsem navštívil s rodinou ZOO+Dinopark. Vstupné do obou dvou pro dospěláka je 190,- Kč a pro děti od 3 let 130,-Kč. Opravdu to stojí vidět na vlastní oči hlavně ty dinosaury. I ZOO je moc pěkná. TZ mají v Dinopar schopu hodně a další různé věci pro děti. Video v 3D je taky moc pěkné. A parkování je u hlavního vstupu dole za 50,- Kč pro osobák na celý den. Dneska byl asi poslední letní teplý den tak jsem tam vyrazili a děti jsi to moc užili. Tak mohu to všem vřele doporučit.
 
Libor
07.05.2011 - TZ momentálně nemají :-( (jak již konstatoval Luky79 níže), nicméně pro děti ve spojení s návštěvou ZOO ideální místo - nejen dinosauři, ale i 10 min. 3D film v kině a dětské hřiště
 
Luky79
Dočasně...
...musím říct, že známky nemáme. Počítám, že během 14ti dnů by měly být opět na skladě. Díky za pochopení.
 
Jaroslava
Dinopark zavřen ale podívat se můžete. Dinosauři se nehýbají, můžete až k nim. Jinak zoo se mi zá velice drahá. Málo zvířat.
 
Peťulka
Milé překvapení, že se známka objevila. Šla jsem se jen zeptat, zda náhodou známku nemají a měli, potěšilo mě to. Dostupná je uvnitř areálu Dinoparku v obchůdku, ne na pokladně Zoo.
 
peterson
Bohužel o víkendu nebylo nikde nic
 
Luky79
4.10. - TZ je v areálu Dinoparku bez problému k zakoupení.
 
Luky79
4.10. - TZ je v areálu Dinoparku bez problému k zakoupení.
 
peterson
Tak se snad po dnešku probudí a dají to dopořádku.
 
jardafredo
Od 1.10. mají TZ někde v kanclu, telefonicky to potvrdila paní na telefoním čísle na Dinopark a ještě nebyli schopni ji dát do prodeje.
 
peterson
Dnes jsme byli v dinoparku.U vstupu ze Zoo,u vstupu z Vinice i v Dinoshopu jsme na dotaz,zda mají TZ dostali stejnou odpověď : "Turistickou známku má pouze Zoo,Dinopark ji nemá!!!Myslel jsem,že pokud na těchto stránkách vyjde informace,že TZ byla vydána,znamená to,že TZ lze již na tom daném místě zakoupit.Byla to černá kaňka na jinak pěkném 300 kilometrovém nedělním výletu
 
jardafredo
V areálu není, je extra oplocen, má samosttané vstupy i vstupenky. Kdo nechce do ZOO nebo naopak nemusí. Tedy je to samostatný turistický cíl. Známka by měla být v prodeji jen na kase Dinoparku ne na kase ZOO a naopak.
 
David
Tak nevím, Dinopark určitě není nejhorší turistický cíl, na druhou stranu ale prodávat 2 turistické známky na jednom místě (Dinopark je v areálu ZOO ) mi přijde trochu zbytečné.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2937 Turistických známek
2925 Výročních TZ
291 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Kudyznudy.cz – nejlepší začátek výletu

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek