Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 583 - Hrubšice


Popis

Renesanční a barokní zámek s arkádovým nádvořím, západně od Ivančic.

Mapa

Navštívil jsem Hrubšice

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také výletku
Infocentrum, Palackého 9, Ivančice, (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZÁMKY
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Brno-venkov
Poloha:
49°5'32.53"N 16°18'25.66"E
Hodnocení:
2.091
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 583 - Hrubšice


01.05.2020 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
20.08.2019 - dostupná bez problému
07.08.2018 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Petr Cienciala
Petr Cienciala
15. 9. 2010
TZ z informačního centra Ivančice
 
Pinďa
Íčko
TZ v Ivančickém Íčku dostatek, otevírací doba celotýdenní, od dopoledne po odpoledne. Na zámku jsem nebyl, neb jsem jej několikrát v minulosti navštívil a odjel bez TZ. Tímto děkuji Íčku v Ivančicich, že vyplnilo prodejní mezeru. Škoda, že TZM skončilo jak skončilo, nejspíš měl zadavatel v počátečním nadšení jiné představy. Nakonec není ani první a myslím si, že ani poslední, který si pořídí hospodu a pak mu vadí, že mu do ní lezou lidi, jak pravil klasik. V tomto případě zámek. Škoda, nádvoří je opravené a vypadá opravdu pěkně.
 
Poly-c
TZ
Turistických známek v IC Ivančice , mají dostatek.
Zámek Hrubšice, i nadále chátrá a známka se zde prodávat neplánuje.
 
apple123
TZ
TZ 583 Hrubšice zakopena na íčku v Ivančicích...vzali jsme ale poslední vystavenou na štítu, už tam po nás nic nezbylo :-) snad brzo objednají, ale jak je psáno níže, nevím, jestli si Hrubšice TZ zaslouží...
 
Kadlík
Katastrofa...
Po zhlédnutí této historické katastrofy jsem na vážkách, jestli turistické známky ještě sbírat... Je to k pláči. Ivančice jsme prohlídli, Muchova expozice moc hezká, Řeznovický kostelík krásný. A tohle měla být tečka za výletem. Jestli zaplivaný pajzl ve zbořenisku, obklopený bordelem, starýma paletama, má co turistům nabídnout, tak v Rýmařově ztratili soudnost!!!! Tak depresivně nepůsobí ani romské ghetto v Kojetíně!!!!
 
Simča S.
Hrubšice by TZ neměly mít!!!!
Souhlasím s mými mnohými "předřečníky": zámek je uzavřen, nikdo se dovnitř nedostane, koukla jsem do hospody, kde mi bylo řečeno na rovinu že TZ nevedou a vést nebudou... Naštěstí jsme si ji před tím koupili v Infocentru v Ivančicích. Tu novou fasádu - jak upozorňuje Kastelán - museli fotit jedině uvnitř nádvoří, my jsme viděli naprosto otlučené a plesnivé stěny. Zakoupila jsem v hospodě pohled na kterém je vidět krásné vnitřní nádvoří, zvenčí je to ale děs. a PROČ má toto místo TZ fakt nechápu.....
 
Kastelán
Zámek
Tak zámek nám prokoukl s novou fasádou...http://www.ivancice.cz/deni-ddhrubsice07.php
 
MARKOS
AHOJKY. VČERA V SOBOTU V 16:45 JSEM ZNÁMKU SPOLEČNĚ SE ZNÁMKOU Č.477 SEHNAL BEZ PROBLÉMŮ V IC IVANČICE. POTVRZUJI OTVÍRACÍ DOBU UVEDENOU NA INTERNETU. HODNĚ ŠTĚSTÍ.
 
Tatík
Turistických známek dostatek v infocentru (galerii A. Muchy) v Ivančicích. Pohledy nejsou, ale to nevadí, protože by musely být z letadla a z velké dálky-zvenku opravdu děs. Podle návodu Pindi jsme ovšem použili okénko na pánském WC v hospodě a vnitřní dvůr opravdu nevypadá špatně. Hospodu samotnou jsme nevyužili, když o turisty nemají zájem.
 
hynek
souhlas s Fanou
23.4.2009 jsem se zastavil na "Zámku Hrubšice".Nic horšího jsem v životě neviděl a plně souhlasím s předešlým názorem.Bohužel v loňském roce touto dobou jsem zde byl rovněž a vůbec nic se nezměnilo.Hospodská jak loni, tak i letos tvrdí "TZ mi každým dnem mají dodát"!To by mne zajímalo, odkud tak dlouho jdou?
 
Fana
Turistická známka z Hrubšic je naprosto bez problémů přístupná v Ivančicích, přesně jak je psáno zde na webu. (4.4 2009)Ovšem "zámek", a přilehlá "stavení pro dobytek" v Hrubšicích opravdu nestojí za tu cestu. Naopak v Řeznovicích mají nádherný kostelíček, který si známku zaslouží, včetně navštívení hospůdky s povídavým barmanem, kde se TZ prodává.
 
František
Jak jsem již jednou psal,TZ je dostupná jen v infocentru Ivančice na Palackého náměstí právě pro její nedostupnost v Hrubšicích.
 
František Loucký
Turistická známka Hrubšice je dostupná, ale pouze v infocentrum Ivančice právě kvůli její nedostupnocti v Hrubšicích.Tedy v Ivančicích lze sehnat v infocentru 2 druhy turistických známek.
 
Komár
kuriozita
Že v Rýmařově si z názorů sběratelů nic nedělají, to už vím dávno, ač mě o tom Gin přesvědčoval. A není vůle k tomu "vyčistit" systém. Ale aby turistickou známku vlastnil zahulený pajzl, který navíc TZ nevede, tak to je opravdu kuriozita! Všechny odrazuji od cesty sem, nestojí to ani za ten kilometr cesty z Řeznovic, kde má TZ románský kostel. My jsme po shlédnutí interiéru a extreriéru nežádali ani razítko, prostě tuhle známku nechceme.
 
Pinďa
Zvenku fuj,
uvnitř huj. Škoda, že je zámek nepřístupný. Při pohledu otevřeným okénkem na pánském WC, vypadá vnitřek docela pěkně. Obzvlášť arkády v obou patrech. Majitel na zámku bydlí a po té, co se dohodne s památkáři, měl by začít s opravou venkovní fasády. Nevím, jestli to je pravda, zaslechl jsem to od vedlejšího stolu. Tak mu držím palce. Bohužel, TZ stále nejsou.
 
hynek
Nemají
20.srpna jsem navštívil Hrubšice a paní hostinská mi na požádání o TZ sdělila, že jí nemá.Dle toho co čtu v předešlých příspěvcích by mne zajímalo, co v tom Rýmařově dělají proto, že víc jak rok ji zde stále nemají.
 
Vláďa
Stále nemají
Potvrzuji předešlý příspěvek. Stále prý známky urgují, ale neúspěšně.
 
Pinďa
Téměř na den
Zámek jsem navštívil téměř na den stejně, o rok později. Vše je stejné, jako v loňském příspěvku. TZ nejsou, razítko bez problémů. Dokonce i vysvětlení od obsluhy, že tam nedávno psali, ale nic nepřišlo, bylo stejné. Že by dodávka trvala víc než rok, když jinde to funguje???
 
Puňa
Restaurace na zámku má od července nové majitele. Přesto, že nebyla otevírací doba, bylo otevřeno, takže jsem směle vstoupil. Uvnitř byl pán, který mi sdělil, že známky mají objednané od července a že jeho manželka už "tam" (zřejmě myšleno do Rýmařova) několikrát volala a dosud nic. Přesto mi sám od sebe nabídl, že mi dá aspoň razítko. Nemají ani známku 602 Temlštejn, která by zde taky měla být k dostání.Zámek, dá li se tomu tak říct, je v opravdu zbídačeném stavu a nic než restaurace zde nefunguje.
 
Filip
Zámek???
Ta stodola se nedá nazývat zámkem!!! Tohle místo si absolutně nezaslouží TZ!Obsluiha známku neměla a pochybuji, že vůbec měla zájem známky prodávat.Ve vesnici není vůbec NIC! Tomuto místu bych jednoznačně odebral TZ!!!Toto je jednoznačný příklad kdy byla dána TZ zbytečně a v tomto případě opravdu stojí za zamyšlení, zda mají takováta místa vůbec dostávat TZ.
 
JirkaS
Dorazil jsem do Hrubšic okolo 12.hodiny. Chvíli jsem hospodu hledal, abych pak zjistil, že otvírací doba je od 13:00 do 24:00 a vracet se mi pak nechtělo, tak snad jindy.
 
gerbera
Nezájem prodávat TZ
Nemají zájem prodávat TZV hospodě v Hrubšicích nemají ani 602 ani 583. Hostinská je prý nová, na známky čeká, má je ale objednané ? Dá Vám aspoň hospodské razítko. Takovýmto prodejcům TZ nepřísluší prodávat.
 
Pinďa
Nemají
Obsluha v restauraci příjemná a živá. Pivo nemohu hodnotit, neb jezdím autem, kafe pitelné, brambůrky z Ivančic nemají chybu. Známky prý mají objednané, místo nich jsem dostal razítko. Zámek a jeho nejbližší okolí by potřebovalo pořádnou finanční injekci. Opravdu to zvenku vypadá, že jedinné použitelné místnosti jsou součástí hospody.
 
kodlik
Pivo v hospůdce jako křen, obsluha byla rychlá, TZ bez problému dostupná a stála ještě 20 Kč. Zámeček je
spíše zbořenina, připadá mi, že jediná obyvatelná místnost je právě hospoda.
 
Michal Hájek
Dostupno
 
Michal Hájek
nedostupno
 
Petr F.
Hrůza
zámek, obslaha v restauraci mrtvá, ovšem pivo jako křen. TZ nemají, jsou objednané, ale z mého hlediska je TZ
to poslední co je zajímá.
 
Petr Novák
nic moc
Zámek se přestavuje, ..takže nic moc k zhlednutí,, jen procházka podle řeky z Řeznovic je hezká.Je to vubec
moc hezká trasa z Ivančic sem a zpátky..Známky možná mají ale v sobotu otevítají až v 15,00..a jinakasi taky
tak, je to vlastně vinárna,.,.
 
Claricia
Prodejní místo restaurace Na zámku - známky nemají, prý je mají objednané. Tak mám aspoň razítko a fotku okna
s nalepenou známkou...
 
martin
Známka je vyprodaná. Restaurace na zámku je otevřená o víkendu od 11 hod, jinak od 16 hod.
 
Lenka Šindelářová
Zámeček (pension) s restaurací, která byla kolem poledne zavřená - bez udání provozní doby (samolepka
prodejního místa na okně byla), jinak všude liduprázdno, otázka je, zda pension už funguje.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2718 Turistických známek
2573 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek