Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1149 - Mostov


Popis

Pseudogotický zámek západně od Kynšperka nad Ohří, obklopený krajinářským parkem. Dnes hotel, část veřejně přístupná. Cenný soubor kachlových kamen.

Mapa

Navštívil jsem Mostov

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Infocentrum, M. Gorkého 1, Kynšperk nad Ohří (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZÁMKY
Kraj/okres:
Karlovarský kraj/Cheb
Poloha:
50°6'48"N 12°29'24"E
Hodnocení:
2.697
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1149 - Mostov


21.07.2020 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
12.07.2020 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
23.06.2020 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Daniel Havlík
TZ 1149
Zámek dle sdělení místního zaměstnance patří Pražskému arcibiskupství, které se jej snaží neúspěšně prodat. Je už třetím rokem zavřen a známku ani nechtějí. Navrhuji toto místo zrušit!
 
Renata Bezděková
Renata Bezděková
TZ 1149
Již třetím rokem zde hotel nefunguje a nepřístupný objekt je nabízen k prodeji. Žádná recepce zde neexistuje, zbytečná cesta. Na stránkách turistických známek je třeba aktualizovat.
 
Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
TZ
Zámek zavřen, po hotelu ani památky. Pusto, žádný život.
 
Petr Orvoš
Petr Orvoš
26.7.2018
Zámek je pro rekonstrukci uzavřen až do konce října 2018. Známka se nedá pořídit, vše je uzamčené, i vjezdová brána k objektu. Za branou a okolo zámku je vidět stavebníky. Zámek má nového majitele - arcibiskupství pražské - tak uvidíme zda známka a přístup v budoucnu zůstane. Pro nás smůla a pro ostatní informace a varování ať šetří své kroky minimálně do skončení oprav. Jinak okolí cyklostezky Ohře je nádherné, občerstvit se dá v blízkých Nebanicích v restauraci Zlatá podkova (typicky čeká jídla).
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
12. 11. 2017
TZ bez problémů v recepci zámku. Zámek je obklopen velikou zahradou, v tomto období už moc neudržovanou. Slouží jako hotel, údajně pro turisty jsou k dispozici prohlídky určitých prostor, ale to jsme nezjišťovali.
 
Jan a Zdeňka Hejnovi
Jan a Zdeňka Hejnovi
za 40,-
2 ze 3 zaměstnanců nemají ponětí, že Mostov turistickou známku má a odkážou vás na infocentrum v Chebu, kde jich dle jejich slov "mají hodně". Ten třetí zaměstnanec je recepční, která Vám TZ s úsměvem prodá za 40,- Kč... Zámek vypadá pěkně, nicméně se jen hemží německými rekreanty.
 
Pavel Fryček
Pavel Fryček
TZ
TZ nedostupná. Muž v recepci celkem příjemný, prý momentálně nemají. Kamna jen ve vedlejší místnosti, vstupní hale a restauraci. Pěkné okolí zámku, ale na konci světa.
 
Jaroslav Pěkný
Jaroslav Pěkný
TZ
Byl jsem zde již potřetí, stále ale říkají, že čekají na dodávku známek. Nějak jejich zájmu /spíše nezájmu/ nerozumím.
 
karel
tz
Hruza v tomto hotelu se to snad prodava jen ubytovanym.
 
Libor
Neochota
Nejen ze nemaji tur.známku poněkolikáté ale vždy jsem narazil na tak neochotny personál ze známku asi ozelim
 
 TNC
TNC
Dostupnost TZ
O známce vůbec nic nevědí, mají jen razítko.
 
Lucie Balcarová
Lucie Balcarová
Zámek Mostov
V zámku funguje hotel hlavně pro německou klientelu, bylo otevřeno, ale problém se známkou stále trvá. Na recepci, která je v Atlasu turistických známkových míst označena jako oficiální prodejní místo, nám řekli, že známku vůbec nevedou. Dají vám ale razítko, za které je možné si pak známku nechat poslat z Rýmařova. Jinak jde o malebné místo, zámek je opravený, před ním tryská fontánka s udržovaným parčíkem. Ideální pro krátké zastavení při vyjížďce na kole.
 
magipriba
MOSTOV
Zámek i restaurace jsou pro veřejnost uzavřeny, před zámkem funguje jakýsi stánek s občerstvením (předražené pivo), k dispozici není ani toaleta, vše působí poněkud partyzánským dojmem, turistické známky ani pohlednice nemají.
 
Tomáš Cejka
Tomáš Cejka
Zámek Mostov
TZ nemají, zámek je prý v insolvenčním řízení a insolvenční správce jim tyto "nadstandardy" nepovolil. Umožnili nám alespoň prohlídku kaple a zimní zahrady.
 
Haník
zámek Mostov
Známky na zámku ani nikde v okolí nevedou, zájem prodávat nemají, orientují se na zcela jinou klientelu. K čemu toto známkové místo slouží?
 
Martin
Po dotazu na recepci, zda si mohu zakoupit TZ, zněla odpověď kyselé paní recepční : Nemůžete, protože známky nejsou a již nikdy nebudou !
 
Romča
Zámek Mostov
Dne 3.9.2011 jsme se zastavili na zámku Mostov. Chtěli jsme jít na prohlídku sbírky porcelánu, která zde měla být. Bylo nám ovšem řečeno, že zde již není. Tak jsem si alespoň koupili TZ a pohled a vyfotili zámek zvenčí. Je moc pěkný se skvělým parkem okolo. Ale upozorňuji, kdo se tady chce ubytovat - je to hotel - že je to dost drahé (dvoulůžkový pokoj od 2000,- Kč výše).
 
Libor
19.05.2011 - zámek moc hezky opravený, pěkný pohled zejména ze zahrady s fontánou, TZ bez porblémů na recepci - pěkná je i blízká lávka pro pěší přes řeku
 
roman
kamna
krásná sbírka kamen, jen někteří "turisté" ze zahraničí je poškozují. prý sbírají suvenýry.....začal bych s nástrahou pro potkány.....
 
mappy
Zámek zvenku hezký, ale v sobotu zavřený.
 
Tatík
Zámek je asi kilometr od sjezdu ze silnice č. 6 na Odravu (úzká asfaltka). Jde o hotel krásně zrenovovaný, turistické známky i pohledy mají v recepci, otevírací doba viz níže. V přízemí ve třech místnostech výstava porcelánu, když jsme si ale chtěli prohlédnout jen kachlová kamna (v přízemí a v 1. patře), tak vstupné nechtěli.
 
Radek
Hezký zámek v klidném prostředí s restaurací. Pozor TZ bez problémů k zakoupení, ale celá várka přišla bez kupónů. Na zámku miniprohlídka historie porcelánu za 30,- Kč.
 
Vavřík Ag
Trochu z ruky, slohově žádný zázrak, ale známku měli v pohodě v recepci !
 
black demon
Známka je již ode dneška v prodeji.Recepce je otevřena denně od 7,00 do 19,00 hod.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2732 Turistických známek
2581 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek