Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1518 - Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Betlémské náměstí 1, Praha 1


Popis

Muzeum, zaměřené na neevropské kultury, je součástí Národního muzea. V pražském domě U Halánků je stálá expozice americké a australské kultury, na zámku Liběchov ve středních Čechách můžeme vidět expozici asijských kultur.

Mapa

Navštívil jsem Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Betlémské náměstí 1, Praha 1

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Náprstkovo muzeum, Betlémské nám. 1, Praha 1
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
SKANZENY A MUZEA
Kraj/okres:
Praha/Praha-město
Poloha:
50°5'2.59"N 14°24'59.93"E
Hodnocení:
2.822
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1518 - Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Betlémské náměstí 1, Praha 1
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 1518 - Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Betlémské náměstí 1, Praha 1
Obrázek č. 3, Turistické známky, No. 1518 - Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Betlémské náměstí 1, Praha 1


08.10.2022 - dostupná bez problému
24.08.2022 - dostupná bez problému
30.05.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z muzea.
 
Josef Bušek
Josef Bušek
TZ Náprstkovo muzeum
Náprstkovo muzeum jsme navštívili v sobotu 22.2. Je to zajímavé muzeum s moc pěknýmy exponáty. Mě se asi nejvíc líbila egyptská část. Muzeum se dělí Egypt, Jižní Ameriku a Austrálii. To to muzeum určitě stojí za návštěvu. TZ dostupná bez problémů na pokladně.
 
Josef Bušek
Josef Bušek
TZ Náprstkovo muzeum
Náprstkovo muzeum jsme navštívili v sobotu 22.2. Je to zajímavé muzeum s moc pěknýmy exponáty. Mě se asi nejvíc líbila egyptská část. Muzeum se dělí Egypt, Jižní Ameriku a Austrálii. To to muzeum určitě stojí za návštěvu. TZ dostupná bez problémů na pokladně.
 
Tereza Čížková
Tereza Čížková
Muzeum
Muzeum celkem pěkné, ale spíše to řekne tomu, kdo se o africké kultury zajímá.
Co se týče paní, která seděla u šaten děs běs, před vstupem do expozic nás upozorňovala, že v muzeu se nepapá, nepije a na nic se nesahá. Což je v muzeu logické. Vysvětlovala nám to jako by nám bylo 5 let.
 
Aleš Nekvapil
Aleš Nekvapil
TZ - aleŠnekovy cesty
Po dlouhé době opět v mém oblíbeném muzeu. V období (8.12.2017-1.9.2018) zde probíhá nádherná výstava Indiáni. Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, na Betlémském náměstí, jsme také navštívili dne 14. června 2014 v rámci 11. muzejní noci. V nohách jsme měli již pochod Kozla cca 10 km a akci DEN KOZLA 2014. :0) Všechny kapacity fotoaparátů byly bohužel již vyčerpány. ;)
 
Hynek Sladký
Hynek Sladký
TZ
V muzeu došly,v Bělehradský prodávají starou jednostrannou archivní za novou cenu 35,-Kč.
(vlastně všechny TZ v Bělehradský okamžitě zdražily).
 
Radim Kubelka
Radim Kubelka
Muzeum
Známka byla bez problémů zakoupena přímo u pokladny. Expozice velice zajímavá :).
 
Jan Plaček
Jan Plaček
Známka
Zakoupena na Bělehradské v Turista shopu.
 
 testado
testado
1518
Turistashop- prodejna map, Bělehradská 63, Praha 2
 
Majka
Nemají :(
Známku bohužel neměli, ale šli jsme dovnitř i tak... Expozice Karla Maye byla bezva (pro ty co četli knihy, bezva!) Pak už jen stálé expozice Amerických a Australských kultur .) Pro známku se vrátím!
 
Alena
TZ dneska neměli :-( paní v pokladně velice příjemná,prý je mají objednané.
 
Biggest
Zakoupeno v na pokladně. No problém. Vevnitř jsem nebyl, ale určitě se ještě vrátím.
 
Jelen
dostupnost
9.8.2012 tz zakoupena bez problému v muzeu
 
frisco_crystal
Inventura
31. 8. 2011 - známku sice mají, ale bohužel neprodávají z důvodu inventury. Paní v pokladně se omlouvala, 1.9. prý již bude zase normální prodej. To jsem se zase trefila. :-(
 
Cody
3.5. známka vyprodaná, nevědí kde přijde. Expozice Středověké Japonsko už je zrušena, takže v Náprstkově muzeu Asijských, Afrických a Amerických kultur teď nenajdete ani Asijské, ani Africké kultury. Stálá expozice se věnuje Americe a Austrálii s Oceánií...
 
Michael
Známka v pohodě na pokladně.Doporučuju výstavu o samurajích a gejšách - středověké Japonsko...
 
Michal
Dnes jsem tam zavítal pro TZ, kterou ještě nemám i když jsem v muzeum byl alespoň 7x. Vstup byl díky tomu, že byl první čtvrtek v měsíci zdarma, ale známku bohužel neměli a ani žádný pohled, nic.A jako bonus paní za kasou byla pěkně jedovatá, když jsem se zeptal jestli maj TZ. Ani jsem se neodvážil zeptat, kdy je asi tak zas budou mít...fakt něco
 
Aleš P.
Tak tomuhle říkám muzeum. Mraky exponátů, vše výborně popsáno - paráda. Známek dostatek, ve vandrbuchu přibylo i razítko.
 
krvavyzub
Hezké muzeum
Moc pěkná expozice, vstupné jsem měl díky slevové kartě zdarma , a známek dostatek. Skoro ideál turistického známkového místa:)
 
krvavyzub
Hezké muzeum
Moc pěkná expozice, vstupné jsem měl díky slevové kartě zdarma , a známek dostatek. Skoro ideál turistického známkového místa:)
 
joshula
Asijská expozice na kterou jsem se tesil nejvíc je zavřená...
 
Zdenka
Známku jsme koupili bez problému, paní v pokladně byla docela milá, expozice pěkná - osobně se mi nejvíc líbila vitrína o eskymácích, to se snad v žádném jiném muzeu neuvidí.Škoda jen, že nemají turistické razítko, taky jse sbírám:-(
 
JirkaK
Známky dnes měli. Prodávají je v pokladně a pokud je neuvidíte vystavené, tak se zeptejte. Paní v pokladně je mívá schované v šuplíku. Doporučuji také výstavu o Thébách. Expozice jsou moc hezké, hlavně poslední místnost u Austrálie, kde můžete posedět a přitom poslouchat domorodou hudbu.
 
Turista Zdenda
Ani dnes známku v Náprstkově muzeu neměli.Údajně ji mají objednanou více, než měsíc.Byl jsem odkázán na Národní muzeum na Václaváku, tam ji prý mají - samozřejmě nemají, ale paní někam volala,pak se ptala, jestli chci zásilku známek převzít a pak mi řekla že ji do týdne v Náprstkově muzeu budou mít. Tak mám dojem, že známky v Praze jsou, ale suší je v Národním muzeu.
 
Ladislav Hradecký
Známka není a paní, co seděla v pokladně, díky jejím plným ústům při mluvení vím, že by mohla být tak za cca. týden.
 
JirkaS
Jak jsem psal již u známky 1510. Včera známka nedostupná. Začátkem ledna dostali zásilku cca 200ks známek, které jsou již pryč. Jediná, která zbyla visí na sběratelském štítě u pokladny. Známky se objednávají prý přes Národní muzeum, takže kdy přijde další zásilka to sami neví. Objednává-li Národní muzeum v Rýmařově známky pro všechny své objekty centrálně, pak si asi dlouho počkáme...
 
Tatík
13.1.2008 měli turistických známek dostatek u pokladny, chyběly ale pohledy, prý ani neexistují. Otevřeno je od úterý do neděle 10-18 hod., vstupné 80,- (40,-) Kč. Kromě stálých expozic nyní výstava o starověkém Egyptě a Josefě Náprstkové.
 
PbK
Nechápu, proč jsou nové známky (13ks) pouze v Národním muzeu a ne na místech, kde mají být. Možná to vázne s domluvou, ale když na daných místech o TZ nic neví, tak si myslím, že bude spíš problém jinde. Nechápu ale, proč výrobce nepočká, až si zařídí rozesílání do nových míst a matou tak sběratele tím, že na daných místech už známka existuje.
 
Mirča
TZ
O známce neví jak paní v pokladně, tak pán v prodejničce suvenýrů. Prý se před námi na ní ptal jeden, ale oni vůbec nevědí o co jde. Tak jsme jim ukázali tu z Národního muzea a koukali dost vyjeveně, že prý něco podobného měli kdysi dávno (ale my s partnerem si to nemůžeme pamatovat, protože jsme ještě moc mladí), ale šlo o dřevěné suvenýry na hůlky. Tak nás to na jednu stranu pobavilo a na druhou zarazilo. Zarazila nás hlavně prezentace TZ v Národním muzeu a na daných místech o ničem netuší.
 
raf
Známku stále nemají. Přesto existuje. Momentálně ji vystavuje Národní muzeum.
 
svoboda
známka ani náhodou
Známku zde nemájí a dle p.pokladní ani mít v dohledné době nebudou.Prý co je to za špatný vtip.!
 
David
Známku nemají a paní v pokladně na mne koukala jak na návštěvu z Marsu. Národní muzeum to trochu asi přešláplo, na jejich objektech vůbec nevědí co TZ je. Zajímalo by mne, kdo tyto známky objednává?
 
raf
O tur. známce paní v pokladně vůbec nic neví. Tak snad příště.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2800 Turistických známek
2707 Výročních TZ
280 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek