Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1221 - Nová Role


Popis

Město na úpatí Krušných hor nedaleko Karlových Varů. Jeden z nejstarších sídelních útvarů Karlovarska. Nová Role je městem od roku 1964. Symbolem města je porcelánová konvice představující výrobu porcelánu.

Mapa

Navštívil jsem Nová Role

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Knihovna a infocentrum, Nová Role, Chodovská 236 (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÁ MĚSTA
Kraj/okres:
Karlovarský kraj/Karlovy Vary
Poloha:
50°16'21"N 12°47'4"E
Hodnocení:
2.289
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1221 - Nová Role


09.08.2021 - dostupná bez problému
03.07.2021 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
20.08.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Miroslav Slovjak
Miroslav Slovjak
TZ
TZ zakoupena v Ičku u Městského úřadu.
 
Milan Čihák
Milan Čihák
Turistická známka
Omlouvám se, můj předešlý zápis patří ke zn. č. 2433
 
Milan Čihák
Milan Čihák
Turistická známka
Nedostupná! Prý až v sobotu! Neuvěřitelné! Proč neprodává známku slečna v podnikové prodejně, kde jsou každý den!!!
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
27. 2. 2016
TZ vypadá hezky, proto jsem jí chtěl ulovit. Ale nesehnali jsme ji. Cukrárna Jana už nefunguje a o víkendu je MěÚ zavřený. Přidejte jiné prodejní místo.
 
Ondřej Fiala
Ondřej Fiala
Omyl
Nerad bych se někoho dotkl, ale Nová Role na TZ opravdu není. Paneláky, paneláky, jeden pěkný kostel. To na TZ v kategorii historická města nestačí a vlastně by nemělo stačit na TZ vůbec, protože to bychom mohli mít známkové místo opravdu v každé druhé obci. A "mimochodem" - TZ o víkendu neseženete.
 
Eva Pokrývková
Eva Pokrývková
Nová Role
Koupě bez problémů, snad jen vytknout špatné ,skoro žádné značení.
 
Ivo
Ivo
srpen 2013
Mohu jen potvrdit předchozí - infocentrum u koupaliště má jen pár letáčků, ale známky ne. Jsou v pohodě k dostání na níže zmiňované podatelně úřadu.
 
Michal Landiga
Můj názor
Na tomto místě máme pořád problém sehnat obsluhu infocentra !
 
PetrBlade
Prodejní místo
Podatelna MěÚ Nová Role a informační služba. Dveře jsou v chodbě vedle pošty (ta je vedle kulturáku).Pracovní doba:po/st: 7:00-17:00út/čt/pá: 7:00-14:30polední přestávka: 11:45-12:15Známku jsem dnes zakoupil v 16:56 v podatelně, pán jich měl ještě dost (verze která má samolepce pacičku).Doufám, že teď už nikdo nebude mít problém známku zakoupit ;-)
 
Eva
Eva
Koukám, že kdybych se podívala na stránky turistických známek a neřídila se informacemi v Atlase Turistických míst 2011, možná bysme s koupí známky uspěli. Takhle jsme jen marně hledali cukrárnu Jana, která je už zrušená, zdá se dlouho - viz předchozí příspěvek. A velikánský informační centrum taky už zřejmě přes rok nepremáva. Volali jsme na číslo uvedený na dveřích a tam mě ubezpečili, že už známky neprodávají. S městským úřadem jsme samozřejmě měli smůlu, jak už to tak s úředními hodinami a dny městských úřadu bývá.
 
Marcela
Ičko
V Katalogu zmiňovaná cukrárna Jana již neexistuje (bývala prý naproti městskému úřadu). Místní mne celkem ochotně poslali k rybníku, kde je sice Turistické informační centrum, ale jinak ochotná paní známky již nemá a mít nebude. Od září budou prý opět v prodeji na úřadu v Chodovské ulici.
 
Ivo
Stále stejně
Koukám, že se za ta léta nic nezměnilo. Infocentrum o sobotách a nedělích zavřené, místní si vzpomněli, že cukrárna kdysi bývala tam, co jsou už dávno Vietnamci. Takže přes veškerou snahu o víkendu ani ťuk...
 
Libor
31.03. + 01.04. - nemají TZ, na obecním úřadě TZ nemají (ale prý mívali) - dostal jsem zdarma VTZ Novorolská walcha 2006 a odznak obce, IC 30.03. mimořádně zavřeno, 01.04. otevřeno, ale TZ nemají a prý snad už ani mít nebudou - jinak je dost obtížné poznat, že těch pár obchodů na sídlišti u silnice je centrum obce, za vidění stojí snad jen kostelík (motiv TZ), který je trochu bokem ve staré zástavbě
 
p.
Znamka neni
V icku znamku nemaji, ale dostali jsme krasny pohled zdarma. Cukrarna Jana neni, neexistuje. Na jeji adrese Chodovska 7/241 se nachazi ona restaurace zminovana nize, znamky uz tam neprodavaji. Poslali nas naproti do MeU, 1.patro, dvere c.11, mila pani, ale znamku opet nemeli. Fiasko a navic nechapu, proc toto mesto ma znamku..?
 
p.
Znamka neni
V icku znamku nemaji, ale dostali jsme krasny pohled zdarma. Cukrarna Jana neni, neexistuje. Na jeji adrese Chodovska 7/241 se nachazi ona restaurace zminovana nize, znamky uz tam neprodavaji. Poslali nas naproti do MeU, 1.patro, dvere c.11, mila pani, ale znamku opet nemeli. Fiasko a navic nechapu, proc toto mesto ma znamku..?
 
Honza
Infocentrun pro nemoc zavřeno, cukrarnu jsem z časove tisně nehledal.
 
David
Cukrárnu jsem po delším hledání našel, ale je na minimálně týden zavřená...
 
petr
Další blbý, hluchý a slepý, cukrárnu jsme taky nenašli a ticko bylo v pátek odpoledne zavřený.
 
Pinďa
Já taky
patřím mezi slepý, blbý a hluchý, protože se mě nepodařilo najít inkriminovanou cukrárnu. Tak si z toho Štěpánko nic nedělej. Je nás víc.IC je u vstupu na pláž místního rybníka-koupaliště a novorolských sportovišť. Pokud jdete z města a přejdete koleje, je na dokuk.
 
Štěpánka
Jako blbci jsme projeli Novou Roli asi 3krát a cukrárnu u Jany nenašli. Buď jsme slepí a nebo je to velice špatně označeno. Zjevně jsme ale spíš hloupí, protože podle toho, co tu čtu, to většina z vás našla... Tak se nedejte odradit a hledejte!Jinak infocentrum má v so a ne zavřeno...což je "logické", vzhledem k tomu, kdy má většina z nás čas na cestování. Íčko se nachází až na konci města (směrem od Varů na Chodov) u parkoviště. Jinak v tomto městečku nic až tak zajímavého (krom kostela) není.
 
Pařez
TZ jsme sháněli na OÚ, ale měli zrovna zavřeno, pak na IC, tam zas měli vyprodáno, nakonec jsme ji koupili v již zmiňované restauraci kde mají i skvělé jídlo za poměrně lidové ceny.
 
raf
Prodejní místo
TZ jsem koupil v budově na které je velký název Supermarket. Vyjdete do 1. poschodí a v restauraci Evropa - Asia restaurant vám ji ochotně prodají. Mimochodem ,dal jsem si tady i jídlo a moc mi chutnalo.
 
Tom
No problem. A nejlepší že mám TZ mýho rodnýho města. To je Faktys prča.
 
Keži
TZ
TZ dostatek v cukrárně Jana naproti kulturáku,výborná obsluha a presso.Město nestojí za nic,pouze kostelík stojí za zastavení-v neděli odpoledne bohužel zavřený.
 
Luboš
V Cukrárně a kavárně Jana ,I.patro místního obchodního domu naproti kulturáku. Bez problému. Budova Íčka otevřena a tak jsem se na VTZ Novorolská walcha 2006 mohl jen dívat, nikdo tam v sobotu již mimo sezonu není.
 
Eda
18.8.2006 - TZ jsem po marném hledání infocentra (místní obyvatelé vůbec nevěděli, kde se nachází) koupil v informační místnosti v budově městského úřadu (v prvním patře, otevřeno každý den do 15:00 hodin) od velmi příjemného pána. Kromě toho měli i VTZ "Novorolská walcha". Navzdory nepochybnému zájmu místních radních o město trochu nechápu, proč má toto panelákové bludiště turistickou známku, která je nota bene řazena do kategorie historických měst. Jedinou historickou památkou je zde skutečně velmi krásný kostel a upravený sv. Michala, ale pak by snad měla být známka řazena do kategorie "církevní památky". No nevím, třeba bude mít příští rok známku i populární "Jižní město" v Praze :-)
 
Jirka
TZ
Byl jsem tam dnes a TZ lze zakoupit i v místní cukrárně kde, i když je státní svátek, měli otevřeno a známek dostatek.
 
Andilek@Prazdroj
Pokud jedete směrem od Chodova, tak infocentrum najdete na první odpočce vlevo směr koupaliště v přízemním
žlutém baráčku. TZ mají zatím dostatek.Otevírací doba:PO - PÁ 8:00 - 13:00 13:30 - 17:00SO, NE
Zavřeno
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2739 Turistických známek
2594 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek