Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 848 - Pivovar Podkováň


Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Pivovar Podkováň, Dolní Cetno 21 (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÉ PIVOVARY
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Mladá Boleslav
Poloha:
50°25'7.23"N 14°46'58.74"E
Hodnocení:
2.333
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 848 - Pivovar Podkováň


05.08.2021 - dostupná bez problému
17.05.2021 - dostupná bez problému
28.08.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ondřej Kindl
Ondřej Kindl
Tz
Známka koupena v pivovaru v místní prodejně kde jsem si se známkou zakoupil i plechovky piva na domácí degustaci:-).
 
Petr Orvoš
Petr Orvoš
TZ
Dostupná za 40,- Kč v prodejní místnosti v budově naproti vjezdu do pivovaru. Pivovar vypadá značně schátrale, ale pivo je zde dobré, odnesl jsem si vedle znánky i 12° pivko v plechu. Pivovar je situován v údolí docela hezké oblasti nedaleko Katusic.
 
L+D+D+N Nesibovi
L+D+D+N Nesibovi
TZ
jsme sehnali v prvním domě za mostem. Moc děkujeme za ochotu, paní nám od někud vyčarovala poslední kus.
 
Ronald Koch
Ronald Koch
nešlo sehnat
V pivovaru nikdo (bylo asi 16:00, tak asi po pracovní době), v prodejně napsaný vzkaz - známku mají i v prvním domě za mostem, no tam taky nikdo nebyl doma.
 
Olga
VTZ
V sobotu v pivovaru nikdo,ale známka se dá koupit hned v prvním domě za mostem směrem od pivovaru.Ochotná paní a za 30Kč! :
 
Petr ze Semil
TZ
V pondělí 4.7.2016 navštíven pivovar. Pro zakoupení TZ je nutné projít celý dvůr do zadní budovy, na dveřích cedule "Prodej". Známku mají, paní byla ochotná. Samotný pivovar vypadá neudržovaně.
 
Petr a Šárka Möllerovi
Petr a Šárka Möllerovi
Návštěva dnes
Dnes, v úterý 10.12. po poledni, navštíven pivovar. Na vrátnici nikde nikdo, ale závora byla zvednutá, tak jsem se odvážil bez pozvání dál, prošel jsem celý dvůr starého pivovaru, až k poslední budově, kde byla na jedněch dveřích (ke kterým se jde po schodech) menší cedulka "Prodej". Vešel jsem dál do starého baráku, prošel několik chodbiček vlevo, vpravo, vlevo, až jsem se dostal do kanceláře, kde seděla nějaká stará účetní, která mi prodala známku i pivo (to mají v lednici a jen v PET lahvích 1 a 1,5 L) a vystavila pokladní doklad. Nábytek v kanceláři pamatuje 70.léta, všude bordel, no hrůza. Turistická známka s podkovou je hezká, ale místo jako takové za návštěvu fakt ani nestojí.
 
Martin Průcha
Martin Průcha
Důvod
Důvod proč s menšími problémy, v den mé návštěvy se tam konaly nějaké ty oslavy a přiject trochu později, tak bych asi známku neměl, protože vstupné do areálu na onu akci bylo 100 korun, to bych si známku opravdu rád nechal ujít. Už takhle se mě vyptávali, co v areálu dělám, že akce ještě nezačala. Očividně nejsou moc rádi, když si lidi u nich kupují známky. Jejich chování mě překvapilo.
 
Bob
13.11. Kolem poledne známka dostupná bez problémů.. Slečna byla milá a ochotná... Vzhledem k dřívějším příspěvkům jsem stav pivovaru čekal i horší...
 
skodik.mamlas
Dnes (v sobotu) jsem navštívil podkováňský pivovar a zde jsou moje poznatky-obec Podkováň je vesnice duchů kde už nikdo nežije a areál pivovaru po posledním náletu Luftwaffe ještě nikdo neuklidil (a vůbec nevypadá že se tak někdy stane).V sobotu a v neděli tady známku absolutně nekoupíte (není tady živý člověk který by to udělal).Zkuste to v prac.den někdy dopoledne.Jinak si neumím představit že v takovéto díře někdo pracuje za mzdu (pokud nějakou dostávají).Vyhněte se tomu.
 
Libor
O známku jsem si zavolal a poslali mi jí na dobírku. Na tomto místě jsem byl dvakrát ,a vždy bezvýsledně, takže jsem zvolil tuto variantu.
 
Eva
Eva
Nedovedu si moc představit, že se tam vůbec vaří nějaký pivo v tom polorozpadlým objektu. Známka dostupná v pracovní době od 6:30 do 15:00, takže v sobotu, kdy jsme tam byl smůla. Na odbyt tam známky asi moc nepůjdou, nebo se v takový díře v pracovní dny strkaj zájemci ve frontě?
 
Karl
Proč známky takovýmto místům?Prosím dávejte známky,tam kde nám budou k dispozici.A takováto místa zrušte.Nezajímavá a neochota + znímky stejně většinou nejsou.Je dost míst,která by byla ráda.sběratelům to jen bere čas a nervy.viz reakce lidí.
 
gallisek23
Hrůza
Tak jsem tam dneska byl pro TZ. Tak na začátek dvě positiva. Paní ve vrátnici byla hrozně milá a řekla mi kde TZ koupit. Paní v kanceláři asi "EXPEDICE" mi Tz prodaly a opravdu byli taky hodné a milé to jsou jediné positiva. Jinak dávat TZ takovému místu to je OPRAVDU DĚS A HRŮZA. Nic co stojí za TZ bordel, spadlé zdi, omítky, a je to zatím NEJHORŠÍ MÍSTO KDE JSEM BYL a to mám už 183 TZ. Jestli se budou dávat TZ takovým místum tak to radši odpískám a přestanu TZ sbírat. Opravdu to nestojí za návštěvu to radši tu TZ lidi vynechte. Hrůza a děs ještě jednou. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Vikstejn
Známky nemají, ale koupil jsem ji na výstavě na hradě Sovinci !
 
LUBOR
jen nepořádek
TZ nejsou.Jen dokola pivovaru sut a starý auta a nepořádek.Jel jsem sem již podruhé zbytečně.Asi se smířím s volným místem v albu.Nemá cenu sem jezdit.
 
Švíha
dle info na vrátnici se má pivovar za tři až čtyři měsíce otvírat, o známkách samozřejmě nic neví.
 
houkadlo
Pivovar zrušen,TZ zrušena...aneb Česko v roce 2010.
 
Mort
Pivovar dle očekávání v něděli zavřen, bohužel na vrátnici známku neměli. Nebylo by na škodu jich tam pár mít k prodeji. Lovu Zdrar.
 
K8
V pivovaru se nám TZ nepodařilo sehnat.
 
Petr Ptačin
Jak je to s pivovarem
Takže jak je to vlastně s tím pivovarem - jsem místní.Pivovar Podkováň v současnosti modernizuje a plánuje výluku výroby do konce července 2008, ovšem toto datum nelze zaručit (většinou se modernizace protáhnou).A ohledně toho druhého výdejního místa - Mladá Boleslav. Tato prodejna byla na 100 % zrušena a v současné době na jejím místě sídlí nějaká cestovní kancelář, takže nemá cenu ani chodit.
 
vláďa
Známky v pivovaru již opět nemají, hodlají je objednat až se pivovar bude otvírat po rekonstrukci. Potvrzení o návštěvě ochotně poskytnou v kanceláři expedice.
 
Pařez
TZ koupena na vrátnici pivovaru v Podkováni. Paní vrátná má ještě pár. V pivovaru se stáčí jen kojenecká voda. Pivo bude, ale až tak za půl roku. Prý se mají konat pivní slavnosti, ovšem mají nějaký skluz s varnou. Tož uvidíme. V MB prodejnu prý zrušili (tak mi říkali na IC).
 
Pivovar končí
Navštívil jsem podnikovou prodejnu, ale při vstupu do prodejny jsem zjistil že pivovar končí a prodejna je zrušená a pivovar taky. Rád bych tu známku měl, protože mi bude chybět mezi číslama.
 
Béďa
Nemají známku
V pátek 9.11.2007 na vrátnici pivovaru v Podkováni jsem se dozvěděl, že TZ nemají už od srpna, jelikož je v pivovaru odstávka. Jestli někdy budou mít ještě TZ neví.
 
Michal V
A znamka není
V podnikové prodejně v MB stále známka není akorát slibují,že jsou objednané už 3měsíce tam chodím a pořád nic nového paní taky moc ochotou nehýří tak buďte trpělivý. M.
 
milos
V podnikové prodejně a ani pivovaru známku nemají. Paní na expedici mi ovšempotvrdila, že mají v plánu je brzo obědnat. Tak snad už zase budou.
 
JirkaS
TZ v podnikové prodejně
Byl jsem v M.Boleslavi 25.12. i 28.12. Nejspíš asi v prodejně o prodej známek nemají zájem, neboť dle sdělení obsluhy ji již 3 měsíce nemají.
 
Jarda
V Pivovaru.
Dnes jsem byl v P. pivovaru znamku jsem koupil, posledni , chvilku jsem tapal po dvore pivovaru a premyslel jestli mne nekdo vynada co tam delam , ale pak prijel nakladak a sofer mi velmi ochotne poradil jak do expedice ( trochu schovane oplechovane dvere ) , vsichni lide byli moc ochotni , akorat se tam da jit jen v prac. dobe
 
pepin
O víkendu jsem byl na pivních slavnostech v Podkováni a známka nebyla. Koupil jsem si jí ve středu v podnikové prodejně v Mladé Boleslavi. Paní v provozovně byla dost neochotná a nepříjemná - asi že musela být v práci. Jinak podkováňské pivo moc dobré - vřele doporučuji.
 
cibulka
Prodejna v M. Boleslavi
má vchod z ulice V. Klementa, je to rohový dům.
 
Pavel.S
Dne 24.5. TZ zakoupena v pivovaru v kanceláři expedice - žádné suvenýry ani pohledy - provoz pivovaru Po - Pa
6.30 - 15.00 hod. Chtěl jsem si taky koupitpár lahváčů sebou jako vzorek zdejšího piva, ale prý prodávají
jen celé basy.
 
Kamil
Mladá Boleslav
Navštívili jsme podnikovou prodejnu v Mladé Boleslavi.známku neměli,ale paní byla prima!známky prý ještě ten
den budou.Rádi tam zajdem znovu!Manžel si koupil Podkováňské pivo jedenástku a hodnotí ji,že je moc
dobrá!ahoj.
 
SLÁVEK
PIVOVAR PODKOVÁŇ
TZ mají, kupoval jsem ji jako první,velmi příjemná paní ředitelová, včetně ženských na pokladně
 
Zdeněk K.
Ani v podnikové prodejně jí nemají pani koukala o co se jedná.
 
lojza
Urban,
Urban prý technik pivovaru,tohoto času zast.Ředitel pivovaru.sám se tak představil!už Nás tam neuvidí!!!
 
lojza
fuuuuj
,známka nikde!Ještě Nám snad tak jmenující cca padesátník p.Urban řekl,že :cituji!panstvo je v Rusku na
lovu,žádný známky nebudou!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2742 Turistických známek
2601 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek