Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1344 - Pivovar Velké Březno


Popis

Pivo Březňák se vaří klasickým postupem známým již stovky let, kterým se české pivo proslavilo po celém světě. Pivovar také proslavila dlouholetá sládková Jana Rostová.

Mapa

Navštívil jsem Pivovar Velké Březno

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Státní zámek Velké Březno - Zámecká kavárna (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÉ PIVOVARY
Kraj/okres:
Ústecký kraj/Ústí nad Labem
Poloha:
50°39'54.15"N 14°8'22.03"E
Hodnocení:
2.738
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1344 - Pivovar Velké Březno


02.09.2021 - nemají sběratelský předmět
27.08.2021 - nemají sběratelský předmět
26.08.2021 - nemají sběratelský předmět
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Evžen
zrušit
Možná by se mělo uvažovat o hlasování o zrušení určitého známkového místa.Tady třeba pivovar zakázal prodej na zámku ale v pivovaru nemají a nic o ní neví.Jako by někdo chtěl hledat v dnešní době mamuty.
 
Libor Douša
Libor Douša
prodej známky Pivovar Velké Březno
V Pivovaru Velké Březno mi sdělily (obě recepční), že již tři roky známka není objednaná. V zámku Velké Březno rovněž známku neměli.
 
Dagmar
TZ
Turistickou známku nemají a mít nebudou. Správce zámku mi řekl, že když měli na starosti i prohlídky v pivovaru, tak známku nechali dělat. Teď pivovar patří Heinekenu a ten nemá zájem o prohlídky ani o turistické známky.
 
Martin Rus
Martin Rus
Nedostupnost TZ
Známku nemají ani na pokladně zámku, ani v kavárně. A v pivovaru už vůbec ne.
 
Veronika Žitníková
Veronika Žitníková
TZ
Je bez problémů k dispozici na pokladně zámku Velké Březno. Zde na prohlídce jsme se dozvěděli, že na etiketě piva a tedy i na známce, je portrét
zdejšího přednosty železniční stanice pana Viktora Cibicha, který byl za "reklamu" odměňován pivem... :-)
 
Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
Známky jsou
stále dostupné v pokladně zámku Velké Březno, za mé dnešní návštěvy pán doplnil stojánek, takže je jich dost.
 
Jan Riedl
Známka zámek
Známka na zámku dostupná.
 
Kateřina Součková
Kateřina Součková
TZ 1344
Dnes 15.4.2018 koupená na Zámku Velké Březno úplně v pohodě mají jich hodně.
 
Miroslav Kroupa
Miroslav Kroupa
TZ není dostupná
podle prodejce již není TZ asi rok, a hodně lidí ji požaduje...nechápu postoj pivovaru.
 
Petr Jeřábek
Petr Jeřábek
Známka nedostupná
4. 9. ve stánku u pivovaru známka ani náhodou. Prý je pivovar neobjednal - stále stejná písnička. Na zámku nám bylo sděleno, že poslední prodali asi předloni. Místo zralé na zrušení.
 
Jan Kubát
Jan Kubát
TZ 1344
turistickou známku nemají již dva roky a dle jejich slov již nemají o prodej zájem.
 
Roman Vagner
Roman Vagner
Re: TZ 1344
Protože si to někdo vydupal, bezmyšlenkovitě se schválilo a pak to dopadá takhle...a bude to horší.
 
Kateřina
TZ 1344
Na zámku nemají a v pivovaru taky ne. Prý známky došly a ještě je neobjednali... jak koukám do diskuze, tak už minimálně dva roky... Proč má pivovar známku, když o ni evidentně nemá zájem? Nechápu to.
 
 vest.vdf@atlas.cz
vest.vdf@atlas.cz
Pivovar Velké Březno
Nevím proč si nejsou schopni více jak rok obstarat nové známky. Nemají je ani v pivovaru ani na zámku.
 
Karel Skalník
Karel Skalník
TZ je nebo není ?
Zdravím , má někdo informace zda je TZ pivovaru někde k mání ? Na zámku určitě není , nevědí ani nic o nálepce . Díky za info .
 
Olga
TZ
Známka stále není!Nemělo by se toto místo zrušit,když nemají zájem?
 
Kamila Piskallová
Kamila Piskallová
Pivovar
Známku nemají a rozhodně nejeví zájem to měnit...
 
Libor Neupauer
Libor Neupauer
stav trvá
Stále není k dostání. Na zámku stále provozují pouze vlastní známku a u pivovaru je otevřený stánek, ve kterém paní o známkách neví nic.
 
známka není
Na zámku ji neprodávají (údajně od té doby, co už sami v pivovaru neprovádějí a pivovar si to zajišťuje sám. Průvodce v pivovaru (mimochodem velmi dobrý průvodce, prohlídku pivovaru můžu jen doporučit) říkal, že nové vedení se o to vůbec nezajímá, známky nejsou. Snad se mi ji podaří získat od výrobce, i když důkaz návštěvy je takový nic moc, na vstupence vůbec není poznat, že je to pivovar. Ale za návštěvu to rozhodně stálo.
 
Dan Pavlíček
na zámku známku pivovaru neprodávají
Včera (13.8.) jsem známku nesehnal. Ve vrátnici pivovaru byla aktuálně zrovna vyprodaná, pán ve stánku u pivovaru jí také neměl a na zámku v pokladně mi pán tvrdil že známku pivovaru vůbec nevedou.
 
libor
Známku jsem koupil na zámku. Chtěl jsem ochutnat nějaké pivní vyjímečnosti,ale bohužel v podnikové prodejně měli jenom klasiku.
 
pavel
stojí za vaší návštěvu
pivovar pěkný,pruvodce pivovarem je sám sládek-velmi dobrý a mužete s ním ochutnat ruzné druhy piva starobřeznák,10,12,15,21stupnu.dozvíte se mnoho zajímavého o výrobě piva a také o hlavním protagonistovi na etiketě tohoto známého silného piva.
 
Petr
Včera jsme byli na slavnostech v pivovaru.Po prodeji TZ ani stopy,obchůdek zavřený.Neprodávali se ani jiné suvenýry(trička,sklo).Pivovar asi nemá zájem dělat si reklamu.Škoda-pivo je to dobré...
 
Jitka a Tom
Hezka prohlidka pivovaru
Ahoj všem,prošli jsme si pivovar za odborného výkladu příjemného průvodce a po prohlídce jsme ochutnali něco z výrobků v pivovarské hospůdce, kde měli i TZ. Komu chutní pivko a chce se o něm něco dozvědět, ať neváhá..
 
adam_f
Tak nejdřiv sem se byl zeptat u pivovaru. Tam mi řekli, ža zn8mku nemají, že jí prý prodávají i na zámku(což souhlasí s prodejními místy na atlase 2011). Tak příjdu na zámek a tam že se omlouvají, že známku nemají a že mě sem vůbec neměli posílat.
 
RENATA MALÁ
nemá význam
Trávíme týdenní dovolenou v okolí Labských pískovců a jelikož nám nepřeje počasí, "lovíme" TZ na okolních hradech, zámcích a takovýchto zajímavostech.Tato známka nemá opravdu vůbec význam, tak jak píšou ostatní sběratelé, jelikož v knize TZ tato známka má být na zámku Velké Březno a v pivovaru a nikde ji nemají, ba ještě v pivovaru na nás koukali, jako bychom přijeli z Marsu. Setkali jsme se na několika místech, že i když jsme vystoupali na rozhlednu či vyhlídku, tato známka tam nebyla ke koupi, jelikož nebyla pro ně lukrativní - někde dole v městě, či vesnici je měly na dvou i více místech, aniž by museli sběratelé pro tuto známku vystoupat do kopce. viz. třeba Rozhledna Sněžník. Nebylo by rozumnější nechat známky opravdu v místech, kam patří? Už mi to připadá jako velký byznys a ne sběratelská soutěž!!!!
 
frkopr
nedostupná
jsem 14 letý kluk který si udělal výlet ze všebořic v ústí nad labem když jsem tam došel poslali mě do zámečku kde jsem si známku koupil ale tu pivovarskou neměli tak mě poslali zas do pivovaru , v pivovaru řekli že to mají venku v tom obchůdku ale nic hrozný dá se říci že úplně zbytečné ale co výlet je výlet
 
gallisek23
Hrůza
Tak to je další TZ co nemá vyznam. Dávat TZ místům, kdy se ani neda TZ koupil to je opravdu hrůza. Ale o to ani tak nejde, ale dávat pivovarům TZ, když ani nejde udělat prohlídka to bych tu TZ zrušil. Venku před pivovarem seděli pobudové a ládovali do sebe lahnáče. Byl jsem v pivovaru Plzeň a ten jsi tu TZ známku plně zaslouží. Prohlídka perfektní tak to má být, ale pivovarům jako tenhle bych jí v životě nedal to je devalvace TZ známek. Bez prohlídky bych známky nedával.
 
Petr
Nedostupná
14.5.2011 jsem chtěl koupit známku v pivovaru, ale nebyla k mání. V zámku byla pokladna zavřená a ani po 20 minutách nikdo neotevřel. Poslední dobou zjišťuji, že známky spíše nejsou a prodejcům je to většinou jedno. Jen se pousmějí a tvrdí, že nečekali takový zájem. Dělám si statistiku nedostupných známek a za poslední rok jsem je nezískal na 21 místech. Což je smutné.
 
martin
dostupná bez problémů pouze na zámku Velké Březno
 
Jan
Jak je psáno níže. V kiosku před pivovarem známku nemají, ve vrátnici pivovaru také ne. Prý je zrušili. Zámek je uzavřen. Proč má pivovar TZ, když ji ani neprodává ?
 
David Havel
Viděno mýma očima
http://davidhavel.pise.cz/114892-prohlidka-pivovaru-velke-brezno.html
 
Josef
V prodejním kiosku před pivovarem známku nevedou, na vrátnici v pivovaru také ne, na zámku asi ano, ale ten je od listopadu do března zavřený.
 
Zdeněk
Osobně jsem na exkurzi v pivovaru nebyl, neb jsem dojel do V. Března později, ale podle slov přátel byla exkurze excelentní díky skvělému podání pana kastelána z nedalekého zámku. Prý se to nedá srovnávat s prohlídkami v jiných pivovarech.
 
Lukáš
Známka v Pivovaru nedostupná(ani nevěděli,že nějaká je),ale na zámku Velké Březno jí měli :-)
 
Radim
Ynámka v pivovaru není ,ale je k dostání bez problému na zámku.
 
Stoupa
Zajímavá alkoholová exkurze :-) Prý poté, co se pivovaru nedávno zmocnil Heineken, není jisté, jestli vůbec budou prohlídky pokračovat, tak neváhejte. Prohlídky každou sobotu ve 14:30 nebo ve všední dny po objednání skupiny 10 a víc. Nejlepší je dojet vlakem, protože o koštování piva není nouze, na závěr grátis jedno točené :-) TZ přímo v pohodě u slečny průvodkyně
 
Keži
Pivovar Velké Březno
Placku jsem dnes zakoupil přímo na vrátnici v pivovaru,kusů mají dost,prodají i mimo pracovní dobu-slouží 24 hodin denně.Všechna čest a poděkování.Zásobování TZ v pivovaru i na zámku má na starosti pan Musil,který i provádí pivovarem,přeji mu i jeho kolektivu vše nej a zdraví v novém roce 2008!!!
 
Jirka
Jedna z nejúžasnějších prohlídek v oblasti pipovarů - průvodce jest kastelánem na zdejším zámku a zdá se i milovníkj zdejšího piva. Zasvěcení do celého procesu výroby je jedinečné stejně jako prohlídka všech prostorů pivovaru, které se podílejí na vzniku Březňáka..Spojeno i s ochutnávkou 14tky přímo z tanku - no lahoda sama.Možnost nákupu suvenýrů, piva atd...Jedinečné
 
Radka
Známku lze koupit bez problémů na zámku.
 
Pařez
Známku jsem koupil na vrátnici v pivovaru od příjemných žen z bezpečnostní agentury. (V kiosku před pivovarem ji nemají.)
 
klempo
TZ 1344 pivovar
Dnes jsme se byli podívat v pivovaře Velké Březno(TZ 1344),kde nám řekli že o známce nevědí,poté jsme se šli podívat do zámku a tam nám řekli že známka pivovaru je pěkná blbost,že neexistuje. Tak by nás zajímalo kde se dá TZ 1344 sehnat.
 
Vláďa
Známka na vrátnici
Známku jsme v pohodě koupili na vrátnici pivovaru od ochotné paní vrátné. V kiosku před pivovarem jsem si koupil čtyři vzorky místního piva, pokecal s lidmi, kteří u kiosku snad i bydlí a vyrazili jsme na zámek.
 
Raftík
Pivovar Velké Březno
Hotová anabáze.Známka zméhookolí a já ji ne a ne sehnat. Vše vyřešila nová turistická sezona zámku ve Velkém Březně. Zde známku mají a bez problému ji prodají.
 
venca
No TAK ZNÁMKU MAJÍ A DOKONCE 2.Zámek Velké Březno a pivovar.Ale radil bych vám,abyste šli do zámku.Tam vám ochotně dají obě.Už tam mají totiž otevřeno..Ale jednou jsem tam přišel a měli zavříno.Ještě že chodím do Velkého Března do školy.
 
Ladislav Salava
známky
Jsem zaměstnancem společnosti Drinks Union pod které spadají pivovary Louny,Kutná hora,Zlatopramen a Velké Březno ale bohužel jsem zatím nesehnal známku pivovaru Velké Březno.Je možnost tuto známku u vás objednat.Děkuji za odpověd.S pozdravem SALAVA LADISLAV
 
Stano
Turistická známka-Pivovar-Velké Březno
Dnes ve 14:OO jsem se vracel z Děčína a stavil jsem se v pivovaru Velké Březně. Je mi záhadou,kam tu známku zašantročili,na vrátnici o žádné turistické známce nikdo nic neví,řekli mi že si tam z nich děláme srandu a že jsem asi 50 co se jich ptá na známku.Tak co si o tom mám myslet.Turistická známka by měla být na místě přístupném pro všechny co řikáte.Dík Stano.
 
raf
Turistická známka ... záhada!
Dnes jsem navštívil Velké Březno, s cílem získat tur. známku Velkobřezenského pivovaru. V kiosku před pivovarem který slouží jako prodejna piv prodavačka o tur. známce nic neví. Stejné je to i na vrátnici pivovaru. Zámek je mimo sezónu uzavřen. Tak kde tu známku vlastně mají? Jediné kde by možná mohla být známka k dostání je při exkurzi do pivovaru, která se koná každou sobotu ve 14:30. Alespoň to tvrdí plakátek, který je umístěný na webu zámku. Doufám že jsem měl jenom smůlu a že vy ostatní budete úspěšnější.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2741 Turistických známek
2596 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek