Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1224 - Postoloprty


Popis

Střední Poohří, v němž město Postoloprty leží, přitahovalo odedávna lidskou pozornost svým mírným klimatem a bohatstvím úrodné půdy. Dokládají to četné archeologické nálezy kosterních pozůstatků a pravěkých nástrojů jak na území samotného města, tak v širším okolí podél řeky Ohře.

Mapa

Navštívil jsem Postoloprty

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku Toto místo prodává také výletku
Infocentrum, Postoloprty, Mírové náměstí 3 (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
HISTORICKÁ MĚSTA
Kraj/okres:
Ústecký kraj/Louny
Poloha:
50°21'37"N 13°42'5"E
Hodnocení:
2.489
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1224 - Postoloprty


06.08.2021 - dostupná bez problému
24.09.2020 - dostupná bez problému
11.09.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z infocentra za 30 Kč.
 
Jan Johánek
Jan Johánek
TZ 1224
Koupeno v IC u ochotné paní prodavačky, která přidala i spoustu zajímavostí o městě.Škoda zámku, který je v soukromých rukách.
 
Vratislav Blažek
Vratislav Blažek
TZ 1224
TZ 1224 zakoupena spolu s TN v IC na náměstí. Provozní doba souhlasí s tou uvedenou na stránkách města: tedy v sobotu od 9 do 12 hodin.
Mají sice starší razítko,ale je funkční. Za zajímavost stojí radnice městského úřadu,kostel Nanebevzetí Panny Marie,Morový sloup na náměstí. Velká škoda je chátrajícího zámku,který je veřejnosti uzavřený a v hrozivém stavu,asi se čeká na spadnutí či dotace od státu...nevím,ale opravený by byl moc hezký!!!
 
Ondřej Kindl
Ondřej Kindl
Tz
Náměstí vcelku hezké,škoda jen zámku který chátrá.
 
Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
Postoloprty
Já nad Postoloprty tedy hůl lámu. Všechno je takové omšelé a smutné, čemuž nasazuje korunu zámek. Jediná výjmka je radnice, která je motivem jak číslované TZ, tak VTZ 500. let města, VTZ 100. let republiky i vizitky, takže místní na to očividně mají stejný názor.

Pro ostatní turisty, otevírací doba IC, kterou se mimochodem ani neobtěžují uvádět na internetových stránkách (aspoň tedy snadno naleznutelně) je následující:

PO: 11-18
ÚT: 9-18
ST: 9-18
ČT: 9-19
PÁ: 9-18
SO: 9-12
 
Marcela
Známka
Známka zakoupena v pátek 10.5.2013 v i-čku na náměstí. Přestože ten den lilo jako z konve, byla návštěva Postoloprt příjemná. Zámek je sice opravdu v děsném stavu, ale zahrada byla upravená a i některé domy a objekty ve městě byly pěkně opravené. Mají tady i několik pěkných krámků. Romy jsem také viděla, ale kde nejsou. Já bych nad Postoloprty hůl nelámala. A určitě stojí za vidění oba mosty směrem na Březno u Postoloprt. Strávila jsem tady 2 hodiny "mezi vlaky" a nenudila jsem se.
 
Richard
Místo jsme navštívili v sobotu odpoledne, známka byla nedostupná, radnice byla již zavřená a jiné prodejní místo není. Ještě jedno místo, které je otevřeno i v době zavřené radnice, například restaurace, by bylo dobré. Stav městyse je hodně zoufalý. Při čekání na vlak jsme si dali pivo v nádražní restauraci, obsluha a prostředí odpovídalo stavu obce.
 
Jitka
V neděli "Íčko" samozřejmě zavřené, jinde známku nevedou. Bylo by tu hezky, ale s ohledem na volnočasový program skupinek místní elity a naše duralová kola, jsme uháněli rychle pryč.
 
ježek
TZ jsem koupila i-čku na máměsti bez problemů. Ale samotné město je děs a běs. I když se tu nachází pár zajímavých míst, většinou jsou v žalostné stavu. (zámek, pivovar, kašna . . .)
 
David
Hezké náměstí
Hezké náměstí, resp. pohledná radnice a hezký kostel, jinak jen zřejmě bývalá kašna, která začíná sloužit jako popelnice, v poledne spousta opilců všude kolem a pod náměstím torzo bývalého pivovaru.
 
Anonym
DO zamku jde jit
Dostal jsem se do zamku Uvnitr vytrhany PIdlahy atd. Hrozne ... (proborene okno - VChod! Prosim ty co tam jdou Chovejte se uvnitr hezky
 
Tatík
30.7.2008 dostatek turistických známek a pohledů v infocentru na náměstí. Otevřeno měli ovšem (středa) jen odpoledne. Náměstí je pěkné, ale jestli ta ruina, kolem které jsme rychle projížděli, je zámek, tak brzy spadne.
 
KláraV
Postoloprty určitě stojí za prohlídku. Jen je strašná škoda, že je zámek v tak hrozném stavu. :o((
 
Věra
Postoloprty
Byla jsem zde v pátek a naštěstí mi zavřené Ičko otevřela milá pani a známku mi prodala i když měli ještě zavřeno zámek žalostný ale kostel hezký ale nedoporučuju zajít na náměstí do hospůdky na jídlo. RIZOTO PLAVALO V TUKU A JEŠTĚ JSEM V NĚM MĚLA KUS DRÁTU. Paní se jen usmála a ani se neomluvila.
 
Vláďa
Známka bez problémů k dostání v Íčku. Náměstí pěkně upraveno, hezký kostel, ale zámek je bohužel v žalostném stavu, tudíž nepřístupný veřejnosti.
 
KUBA LEŠKO
POSTOLOPRTY JSOU NÁDHERNÉ MĚSTO URČITĚ DOPORUČUJI NAVŠTÍVIT, JE TAM NÁDHERNÝ KOSTEL RADNICE A ZÁMEK -I KDYŽ NENÍ PŘÍSTUPNÝ!PŘIJEDTE
 
gerbera
Info na náměstí u kostela ve všední dny otevřené do 19, 00 hod. v sobotu do 12, 00 hod. I přesto, že v sobotu bylo již 12, 30 hod. paní nám ochotně odemkla a prodala TZ, pohledy a suvenýr se slunečními hodinami. Kéž by to tak fungovalo i jinde.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2739 Turistických známek
2594 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek