Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 93 - Ropička


Popis

Horská chata pod stejnojmenným vrcholem v nejsevernější části Moravských Beskyd.

Mapa

Navštívil jsem Ropička

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Ropička - bufet
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
BESKYDY
Kraj/okres:
Moravskoslezský kraj/Frýdek-Místek
Poloha:
49°36'53.43"N 18°33'31.25"E
Hodnocení:
2.365
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 93 - Ropička


19.06.2022 - dostupná bez problému
07.06.2022 - zavřeno (nelze ověřit dostupnost)
08.05.2022 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
TZ
Bufet jen o víkendech.
 
Václav Toth
Václav Toth
TZ
Krásná zrekonstruovaná chata s dobře vybaveným občerstvením jde zakoupíte zdejší známku.
 
Oldřich Jasenský
Oldřich Jasenský
Přes okýnko
Známka v prodeji ve stánku s občerstvením vedle chaty.
 
Dalibor Hipík
Dalibor Hipík
Nedostupnost turistické známky!
Turistickou známku bohužel teď v zimě nemají, paní říkala, že budou až někdy na jaře! Takže ji lze sehnat pouze v trošku vzdálené chatě Kotař. Jinak je to naprosto krásné místo s nádherně opravenou chatou a jídlo zde mají vynikající. Mužů jenom vřele doporučit! :)
Přeji mnoho úspěchů na cestách a při sbírání.
 
Jan Valehrach
Jan Valehrach
TZ
Chata Ropička (stánek s občerstvením) otevřený o víkendech).
 
Pavla Mitrengová
Pavla Mitrengová
TZ
Bohužel v pondělky obě chaty zavřené, takže nemožné zakoupit.
 
Jana Michálková
Jana Michálková
Zakoupení TZ
Chata na Ropičce zavřená, TZ koupena na chatě na Kotaři.
 
Zlata Kwasnická
Zlata Kwasnická
TZ
2.8.2016 TZ dostupná bez problémů na chatě Na Kotaři.
 
Zdeněk Čech
Zdeněk Čech
dostupnost
Rezidence Ropička zavřená, TZ možno zakoupit v chatě na Kotaři.
 
Micbaela
nostalgická vzpomínka
...kdysi aspoň na stejně uzavřené chatě Ropička čněl z soklu kohoutek z pitnou vodou....!!.....a na www.stránkách Ropičky poslední informace z 2012 r......a k tomu nedaleký Ondráš na Godule, kde turisté, to je to poslední, co ke štěstí potřebují.......krásný páteční prázdninový den/30.10./ -nejlepši termín pro sanitární den !!!!
 
Tomáš Sitek
Tomáš Sitek
93 Ropička
Známka zakoupena 17.10. v chatě Na Kotaři.
 
Martina a tým
TCH Ropička
Stále mají zavřeno pro veřejnost... celý objekt uzavřen... mohli by tam mít aspoň lavičku nebo posezení pro turisty... kteří neví, že je objekt zavřen
 
Milan Stoško
Milan Stoško
úvaha ?
9.4 2015 dnes jsem se dočetl na vašich stránkách o zrušení některých tur.známek A CO TAKHLE ZRUŠIT
Č.93 ROPIČKA!!!!!!!!!!!
 
Jiří Martínek
Jiří Martínek
Ropička
Známka nedostupná, chata Ropička zavřená. Na Kotaři ji také nemají
 
Martin Tešnar
Martin Tešnar
Ropička
TZ nezakoupena při přechodu z Oldřichovic, přes Javorový, Ropičku, Kotař, Prašivou do Vyšní lhoty.

Mají stále zavřeno, a asi ani neotevřou.
Bohužel neměli ani na Kotaři, asi si budem muset objednat.
 
Dušan
Zavřeno
TZ nebyla ani na Kotaři 26.10.2014
 
Zdeněk Čurda
Zdeněk Čurda
chata zavrena
Chata asi v oprave, znamka dostupna na Kotari.
 
Modrák
Zavřeno
Krásně spravená chata, ale zavřená. Možná pro urážku strostenský nohy, takže nadosmrti? Známku koupíte na Kotaři (naštěstí).
 
Olga
Z A V Ř E N O
Chata zavřená!
 
Blanka Janšová
Blanka Janšová
není známka
chata zavřená,tz zakoupená na Kotaři...
 
frantisek trnovec
Chata zavreta,zial odisiel som bez TZ
 
Jirka Z.
1.5.2013...Ropička stále zavřená dnes tam nebyla ani noha. TZ jsem koupil na chatě Na Kotaři. Měli jich dostatek a prý je bude vždy objednávat.
 
rumburak
Chata je stále zavřená a prý se používá majitelem jen na školení a firemní večírky.Známku koupíte na chatě Na Kotáři,ale dnes jí neměli-vyprodáno
 
Michal
Zabedněno
Známku nekoupíte chata je zavřená nikde ani noha člověk se tam žene a nic to je paráda takové místa.
 
Pavla
Na webu píšou, že od 1.4. mají otevřeno ... a není to pravda. Bylo nádherně, teplo a v sobotu 5.5. zavřeno . Ještě že je kousek Kotař.
 
rpo7
Ropička
Budka zavřená...
 
Robert
Nádhera
Krásné počasí, krásná příroda, krásný bufet i sympatický personál. Chata je určená ke komerčnímu pronájmu, chystám oslavu narozenin, mám ji tak už zarezervovanou. Majitélé stále něco zlepšují, až to bude hotovo, bude to nejkrásnější chata v okolí.
 
Radim
TZ mají dostatek. Jen je problém v tom, že je mají jen v malém bufetu, kde je jeden člověk.Ten asi při nepřízni počasí nedojde. Velká chata je opravována myslím tak 20 let. Škoda, že někteří naší podnikatelé mají o lidi malý zájem. Chata na Kotaři je stále plná a na Prašivé ani nemluvě.
 
Martin
18. Května jsem šel kolem a měli na okně papír, kde bylo napsáno. že maj snad otevřeno o víkendech. Tak snad budete mít někdo štěstí.
 
Ludo
Tiež som toho názoru, že v tejto situácii treba T.Z. odobrať.
 
Milan
Ropička
Já bych jim tu T.Z. bez skrupulí odebral!!!!
 
Tomáš Marný
Zavřeno
V neděli jsem si s kamarády vyrazil na výlet a byl jsem zvědavý na chatu Ropička, protože jsem z různých zdrojů zaslechl, že už budou mít otevřeno. Jak jsem očekával, bylo tradičně zavřeno. Za okýnkem chaty byl papír, že otevřeno je za slunečného počasí, ale zřejmě malá oblačnost až polojasno znamená, že není slunečný den!
 
Jelen
Byl jsem na Kotaři a tam měli je tu svoji tur. zn. Chata Ropička je stále zavřená (rekonstrukce) ! Otevřeno někdy v červenci.
 
pavelsova
Pěkný výlet z Morávky,bus,po modré kolem Smíšenky kde koupíte známku č.1609,pak kolem penzionu s jízdárnou,nahoru na Kotař kde je otevřená tur.chata Na Kotaři kde koupíte známku č.94,dáte si pivko za 30 anebo i oběd a můžete pokračovat na Ropičku po červené,kde ale je zavřeno a známku č.93 nekoupíte,prý otevřou v červenci.Pak po zelené sestoupíte zase do Morávky.
 
Zuzik@Frtik
Chata Ropicka zetim neni pro turiysty otevrena. Dnes se na ni pracovalo:-) TZ neni ani na Ropicce ani na Kotari:-(
 
KLARA
ROPIČKA JE STÁLE ZAVŘENÁ.ALE NA KOTAŘI ZNÁMU ROPIČKY MĚLY TAK TO MĚ VELMI MILE PŘEKVAPILI.OBSLUHA BYLA PŘÍJEMNA A JIDLO BYLO DOBRÉ TAKŽE TO BYLO FAJN.
 
Franta
Ropička je zavřená, někdo tam bydlí, ale neotevřel. Známku na Kotaři nemají.
 
bohumil
Známka asi jen tak dostupná nebude,protože z chaty chtějí údajně nynější majitelé udělat školící středisko!
 
Radan
Provoz Ropičky
Dobrý den, chtěl bych Vás informovat o novém majiteli tur.chaty Ropička, nových stránkách a nových službách. www.ropicka.cz Stránky se průběžně doplňují.
 
Sklář Petr
Ropička
Ropička provizorně otevřená - přes okno - známku nemají, jen razítko.
 
Radek
ja jsem byl na Kotáři 24. Března a známku jsem sehnal i z Ropičky, tak nevim jestli zrovna došli nebo už je tam vůbec neprodávají
 
POLE
Proč jse neprodává na Kotaři???Když je Ropička pořád zavřená!!!
 
Roman
reakce na Milka
Nemyslím si že by se měla rušit TZ s názvem Ropička,protože se nejedná o TZ věnovanou jenom chatě.Pokud by známka č.93 měla název Horská chata Ropička to by bylo něco jiného.Známka je,ale věnována vrcholu Ropička a okolí s krásnou beskydskou přírodou.Netuším co je motivem TZ č.93,ale i pokud by to byla samotná chata tak to nic nemění na tom co jsem napsal.Tady si myslím bude rozumné změnit prodejní místo nebo jej ponechat pouze na Chatě na Kotaři.
 
vasek
Mám pro vás radu.Kdo jde turistickou trasu od Ropičky až na Prašivou nezapomeňte si koupit na Prašivé pohled a ten hned pošlete do Rýmařova s dopisem,že chcete TZ Ropička.
 
vasek
Zeptal jsem se TZ
Dnes jsem napsal dopis ve ,kterém byl i dotaz proč není na Kotaři TZ Ropička.Až mi příjde odpověd napíšu tady jak to dopadlo.
 
Milka
Největší ostuda TZ!!!Na Kotaři známku nemají a chata Ropička je zavřená. Už dlouho. Všude kolem je šílený bordel (ne od turistů!, ale různé kabely, provazy, plno dřeva atd.) a všechno kolem je zarostlé.Jak nejsem pro rušení známkových míst, ale třeba jen pro změnu prodejního místa (protože většinou turistický cíl stojí za to a všechno kazí jen prodejce), tak tady bych fakt byla pro zrušení. V historii TZ byly zrušeny asi 2 známky, třetí by nás nezabila.Situace je víceméně neměnná už 3 ROKY!!!
 
Tomáš Hradecký
Na Kotaři mají jen Kotař
Na Ropičce je hospoda zrušena. Je zde uvedeno, že známka Ropičky by měla být na Kotaři, tam mají bez problémů svou známku Kotař, nikoliv ale známku Ropička. Procházka byla pěkná, nedostupnost známky ale nepotěšila.
 
Mirka
To snad né
Kdo si myslíte, že seženete známku Ropičky na Kotaři, tak si nechte o tom jen zdát. Chata na Ropičce je ve schátralém stavu a uzavřená (majtel sice spí na chtatě, ale o chatu se vůbec nestará). Nevím proč je to známkové místo. Myslím si, že existuje hezčí místo.
 
Standa
Tohle je vážně známkové místo? Chata je uzavřená, dovnitř se nedostanete, i když podle předchozích příspěvků asi není ani o co stát... Okolo je hromada harampádí, které je bohužel i venku za plotem, což mi vadí ještě daleko víc, protože okolo je celkem člověkem nepoškozená příroda a myslím, že i CHKO. Majitel by se měl nad sebou zamyslet...
 
Jan
Ropička je v prdeli!
Zprominutím, hospodský je debilní tlusťoch! Smrad tam je a nejvíce mě nasralo to, že neměl známku! Tohle je fakt vrchol!
 
Aleš Janík
ROPIČKA
Ropička sprominutím stojí za hovnonejsou známky a obsluha za darmo drahá a všude špína a hnus !!!!!!nestojí to tam vůbec za návštěvu. Aldy - Havířov
 
vašek
zajděte si na Kotař.Ropička je za prd!!!!!ZA chatou mají bordel jak v chlívě.chatu asi už prodávají 3roky!!!!!!!!!
 
vašek
POZOR!!!!!Chata je uzavřena .na ceduli bylo napsáno-naškrábáno-že prý majitel chatu prodává.nekupujte známky!!!!!
 
Pepino
Chata uzavřena, ani přes okno jsem nic nedostal a mladý klučina mi odsekl, že nic nemají a známky už vůbec ne. Hlavní je nápis u chaty - LEVNÉ UBYTOVÁNÍ A DOMÁCÍ KUCHYNĚ.
 
Rosťa Rzyman
Stále beze změn, chata uzavřena, jen podávali kávu přes okno, ale díky za ni, protože ji vařili lesní dělníci ubytovaní na chatě. Na můj dotaz, jestli bude někdy chata otevřena, mi odpověděli, že majitel to v plánu nemá, protože se prý "nechce srát s lidma". Tak tomu nějak nerozumím--proč tu chatu teda kupoval?
 
sarik
Jsem další z těch, kteří jsou zklamaní. Po výstupu z Goduly na Ropičku jsem se těšila na čaj, ale chata byla zavřená, obsluha nic moc a přes okno jako u nějakého rychlého občerstvení. No aspoň něco, ale díky za to, že Kotař byl tak blízko!!!
 
raf
Taky jsem byl zklamán, když jsem přišel k Ropičce a na dveřích byl pouze nápis CHATA UZAVŘENA. Podle haraburdí za plotem to vypadá na delší dobu. Pro horskou chatu s tak hezkým jménem mě to připadá skoro jako hazard!!!
 
vlada
BYLA TO HEZKA TURA ALE NA VRCHOLU NAS ČEKALO VELKE SKLAMANI.TURYSTICKE ZNAMKY NEMAJI A NEBUDOU.OBSLUHA STALA ZA PRD JEN MĚLI PIVO A TO PODAVAJI PŘES OKNO.KDYŽ JSME SI CHTĚLI ZAJIT NA ZACHOD TAK NAM ANI NEODEMKL DVEŘE.KDO PLANUJE CESTU NA ROPIČKU NEDOPORUČUJI.
 
Pavel
Ropička
Chata uzavřena bylo pondělí.Po zaklepání na okno jsem dostal jak TZ tak čaj který mě přišel vhod.Počasí
strašné.
 
michaela
TZ
Na Ropičce jsme byli dvakrát, cílem byla také turistická známka, protože naše děti je sbírají. Je to pro ně
motivace, proč vůbec vyšlápnout nějaký ten kopec. Jenže jaké přišlo zklamání, když ani podruhé nebyla. Už tam
nepůjdeme.
 
Radka
Na Ropičku jsem dorazila 13.7. 2005 okolo 14. hodiny a byla ZAVŘENÁ! Po přečtení předchozích komentářů však
usuzuji, že mohu být jen ráda, že jsem si ušetřila nepříjemný zážitek.
 
Kikin
"Známka není k mání a dlouho nebude!". Stylem, jakým to majitel říkal, spíše hned mohl říct nikdy.
Okolní chaty jsou více v pohodě. Majitel je sám proti sobě, ale když někdo neumí podníkat a nepodporuje dobré
věci, razítko postačí. Schůdky mi nevadily, zas takový detailista nejsem.
 
co te to zajima
Zmerzly majitel je to vul a ma hnusnou hospodu a nema znamku
 
Petr
To datum je jen orientační, byl jsem tam v půlce prázdnin a pak koncem září.Známky tu nemají a pochybuji,
že někdy budou. Chlad číšící z pana vedoucího je více než výmluvný.
 
Jaroslav Foldyna
Jarek
Pan majitel bodře oznámil, že neví co je to TZ a nic takového nevede! Kuchyně nevařila. Kotař byl lepší, tam
jsem nemusel čekat na pivo pod oknem.
 
LUKAŠ
ZNÁMKY NEVEDOU,OBSLUHA SE ASI ŠPATNĚ VYSPALA.JINAK POLÉVKA BYLA DOBRÁ.
 
Luboš
Sportem za vyšší výkony na dole ČSM - Sever
Na chatu Ropička jsme dorazili na kolech 3. září (v pátek) kolem 17:00 h. Obsluha s námi také komunikovala
přes okénko, ale s úsměvem a ochotou.Pokud si matně vzpomínám, (ruku bych za to do ohně nedal) tak si kámoš
nějakou známku kupoval. Nejsem sběratel tur. známek. Celkově nás bylo osum a všichni jsme dostali najíst i
napít. Na výběr tři druhy polévek (držková byla opravdu dobrá a v jídelníčku se dalo též vybrat. Že bývají
někdy zavřené dveře se v dnešní době vůbec nedivím. Místo je to odlehlé. A ty schůdky, schůdek sem schůdek
tam.
 
Hana Burianová
Takové pěkné místo
a taková neochota. Hlavně bacha na schůdky - ať nespadnete. Pán totiž uzavřel celou chatu a s hosty komunikuje
jen z okna. A TZ? Vůbec! A razítko špatně razí.
 
Majka
Když jsme se ptali na turistickou známku, dívali se na nás, jako kdyby nevěděli, co to je!!! Jinak neochota,
dlouho jsme čekali a celkově nic moc.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2779 Turistických známek
2671 Výročních TZ
277 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2022 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek