Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1675 - Rozhledna Nedánov Boleradice


Popis

Nová rozhledna o výšce 26 m se staví na kopci Nedánov, kudy povede turistická trasa. Bude dokončena v červnu tohoto roku. Tato rozhledna umožní téměř kruhový výhled.

Mapa

Navštívil jsem Rozhledna Nedánov Boleradice

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Restaurace Na Bařině, Boleradice 376 (web)
Toto místo prodává také turistickou známku
Úřad městyse Boleradice (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ROZHLEDNY
Kraj/okres:
Jihomoravský kraj/Břeclav
Poloha:
48°58'51"N 16°49'17"E
Hodnocení:
3
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1675 - Rozhledna Nedánov Boleradice


25.08.2021 - dostupná bez problému
04.08.2020 - dostupná bez problému
16.07.2019 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z úřadu městyse.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
Rozhledna Nedánov
Z rozhledny pěkný výhled, ovšem známku neměli ani v jedné z boleradických restaurací.
 
Martina Cicvárková
Martina Cicvárková
U Palánů
Na rozhlednu jsme dojeli autem, dá se vyjet až k ní. Známka koupena v kavárně u Palánů, za neuvěřitelných 25 Kč. Paní velice příjemná, měli i dobrou zmrzku a čisté záchody :-)Z rozhledny krásný výhled, kousek pod ní ještě krásné dřevěné sochy Cyrila a Metoděje, odkud je krásná vyhlídka na Boleradice (ukazatel u kapličky).
 
Robert Mrazik
Robert Mrazik
TZ
Známka zakoupena v pohostinství U Palánů, je to kousek od OÚ za 20 Kč.
 
Zdeněk Macháček
Zdeněk Macháček
Rozhledna Nedánov
Známku jsem zakoupil v Informačním centru a Muzeu TZ, Opavská 1357/74, Rýmařov. Pěkné okolí pro cykloturistiku (rozhledny Hustopeče, Slunečná, Kraví hora; Velké Pavlovice; Muzeum generála Peřiny; apod.).
 
L+D+D+N Nesibovi
L+D+D+N Nesibovi
TZ
jsme zakoupili v restauraci vedle Penzionu Starý vinohrad.

Rozhledna má zajímavý tvar přesýpacích hodin a vyšlápnout si 105 schodů stojí za to. Parkoviště je přímo u rozhledny.
 
Kadlík Voprcálek
Kadlík Voprcálek
TZ
zakoupeno na Obesním úřadě, rozhledna moc pěkná...
 
František Jaroušek
TZ
Restaurace u Pážat v centru obce, za 30 Kč. Z rozhledny skvělý výhled a dá se k ní bez problému dojet au tem
 
Ladislav Svoboda
Ladislav Svoboda
Nedánov
Turistické známky mají na OÚ stále za 25,- Kč. Restaurace U Pážat je hned vedle, ale nezkoušeli jsme ji. K rozhledně opravdu vede silnička. 105 schodů a krásný výhled.
 
Oldřich Chocholáč
Oldřich Chocholáč
Na podruhé zakoupena
Známka dostupná na Úřadu městyse Boleradice v uředních hodinách za 25,- Kč.
 
Jakub Kos
Jakub Kos
Katastrofa
Takže jsme dojeli do Boleradic. Hledalij sme pohonstinství "U Palánů". Dozvěděli jsme se, že už je 3 roky uzavřené. Jelikož byla sobota, úřad městyse zavřený. Penzion Starý Vinohrad byl z technických důvodů na dva týdny uzavřen. Kde je Penzion Solaro jsme se ptali asi 5 lidí, nikdo ale nevěděl, že něco takového v obci je. A Restaurace "U Pážat"?. Ano, tam měli otevřeno. Pětkovej pajzl se třema ožralama a jednou asi už taky ožralou výčepní. Když jsem se zeptal, zda mají známku, odpověděla, že ne. A ještě se u toho šklebila, jako kdyby nevěděla, co to je. NO COMMENT. Takže TZ samozřejmě nemám. Super výlet do "krásného moravského městečka"...
 
Lukáš
Dnes jsme byli v Boleradicich a nikde jsme nesehnali TZ:(nikde nemají,takže velké zklamaní.
 
jíra
U pážat už tz. zase mají, cena 25 kč.
 
Martin
V restauraci U pážat známka toho času vyprodaná.
 
Zero
V restauraci U pážat mají TZ (s nálepkou) dostatek, navíc za příjemnou cenu 25 kč.
 
Lucka
Známka zakoupena v jakémsi IC, kde se prodávají potraviny ve městě Boleradice :-)
 
jirkacek
Rozhledna Nedánov
Rozhlednu jsme navštívili během dovolené na SLOVÁCKU 2010. Autem se dá dojet až k rozhledně po úzké asfaltové silničce. U rozhledny předimenzované parkoviště. Rozhlednu řadím určitě mezi ty hezké , které byly nově postaveny.Známku a pěkné razítko jsme dostali v neděli v restauraci U Pážat - je to po cestě od rozhledny.Fotky a další informace najdete na www.turistika.cz , vyhledejte uživatele jirkacek a moje turistické cíle.
 
Lex
Známku jsme koupili též U pážat. Cesta krásně vyasfaltovaná mezi vinohrady od vesnice až k rozhledně. Rozhodně za to stojí si dát pěšky výšlap až nahoru. Cestou se dá odbočit k vyřezáváným sochám Cyrila a Metoděje v životní velikosti. U rozhledny bylo pusto, nikde ani noha. Z rozhledny byl krásný výhled do okolí a ani mráz nevadil. Krásné místo na odpolední výlet.Zero + Galis : Tak už tam zase (3.1.2010) fotky ve foliích jsou
 
Zero
Známku jsem zakoupil v restauraci U pážat a vydal se na rozhlednu. Rozhledna je krásná a výhled z ní stojí za to. Jinak celé Boleradice jsou hezké městečko a určitě má cenu jej navštívit.galis: Já už nahoře (16.8.) žádné fotky ve fólii neviděl.
 
galis
Krásná nová rozhledna, asi 104 točitých schodů, klidné příjemné místo, jsem zvědav jak dlouho vydrží navrchu fotky ve fólii (byly umístěny cca 10.8.2009) s popisem obcí a částí Brna kterou jsou k dohlédnutí, jinak dobrý nápad a pro nemístní dobrá pomůcka
 
Aleš
Známku jsem zakoupil na OÚ-Boleradice, úřednice velmi milá a ochotná+pamětní razítko do vandrbuchu.
 
Ivana
rozhledna
Rozhledna je pěkná, výhled nádherný, jenom okolí kolem rozhledny by chtělo doupravit. Nečekali jsme tak velký počet návštěvníků.
 
Nalim L.
Známka zakoupena v úterý 14. 7. 2009 v restauraci U Pážat (hned vedle radnice). Ceny mírné, obsluha vzorná, známek dostatek :-)
 
Andy
Rozhledna
Dnes 27.6.09 jsme byli na rozhledně. Je již přístupná, okolí upravené. Jen žádné informační a orientační tabule. Vypadá to, že vše čeká na den 12.7.09, kdy se má rozhledna slavnostně otevírat. Tudíž ani známka se zatím neprodává. Rozhledna určitě stojí za návštěvu, myslím, že se dost povedla. Výhled asi tak 200°, jinak ve výhledu brání stromy. Je to, ale jen malá kaňka na mém celkově dobrém dojmu.
 
Michal
Rozhledna
Včera jsem na rozhledně byl, je už fyzicky dostavěná, akorát je kolem ještě plot (s dírou patřičných rozměrů, aby se dalo prolézt), stavební materiál, binec, a rozhledna má lešení. Takže jsme tam ještě s několika dalšími "náhodnými kolemjdoucími" vylezli a pokochali se výhledem. Trochu to hapruje směrem na SV, kde vadí vysoký stromy v lese, ale jinak výhled pěknej. O tom, že by pro místo měla existovat i nějaká známka, jsem neměl ani tušení, takže jsem se po ní ani nesháněl. Tak holt až v červenci...
 
mladý Jarda
Vydána je, ale ještě není v prodeji.
Kolega mluvil telefonicky se starostou Boleradic a ten mu potvrdil, že TZ bude poprvé v prodeji dne 12.7.2009 při slavnostním otevření rozhledny. Krabice se známkama u objednatele už je, tedy Rýmařov má pravdu, známka je vydána.
 
Hynek Zouhar
Není
Rozhledna se teprve dostavuje a známka prý bude až v červenci, osobně jsem na obecním úřadě mluvil se starostou a tem mi to tak sdělil. Nevím proč v Rýmařově tvrdí, že je vydána.
 
Karolína Bártová
Není známka, není rozhledna
Tak že neměli známku, to bych ještě pochopila, ale že nemají v Boleradicích ještě ani rozhlednu, to už pochopit nedokážu ?!?!?!? Hlavně, že už má známku... Ptala jsem se v restauraci U pážat, sice tušili, že by tu něco takového měli prodávat, ale zatím nic. Tak, snad příště alespoň tu rozhlednu objevíme!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2742 Turistických známek
2601 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek