Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 159 - Safari Park Dvůr Králové nad Labem


Popis

ZOO a Safari ve Dvoře Králové nad Labem.


Mapa

Navštívil jsem Safari Park Dvůr Králové nad Labem

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Safari park Dvůr Králové nad Labem - pokladna (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZOOLOGICKÉ ZAHRADY
Kraj/okres:
Královehradecký kraj/Trutnov
Poloha:
50°26'4.89"N 15°47'56.34"E
Hodnocení:
3
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 159 - Safari Park Dvůr Králové nad Labem
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 159 - Safari Park Dvůr Králové nad Labem
Obrázek č. 3, Turistické známky, No. 159 - Safari Park Dvůr Králové nad Labem
Obrázek č. 4, Turistické známky, No. 159 - Safari Park Dvůr Králové nad Labem


03.08.2023 - dostupná bez problému
09.07.2023 - dostupná bez problému
11.06.2023 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Renda
Známka
Předchozí známka se znakem ZOO se mi zdála mnohem hezčí,ale co se dá dělat, když změnili motiv.
 
Lenka Batková
Lenka Batková
TZ
Známku sice neměli v ZOO shopu u vchodu, ale měli ji minimálně ve dvou jiných stáncích se suvenýry, perníky, plyšáky a dalšími drobnostmi při průchodu zahradou. Takže sehnat se tam dala.
 
Petr Dolejš
Petr Dolejš
ZOO
Zase po třech letech návštěva s dětmi pro novější známku která je k dostání v suvenýrech uvnitř zoo. Opět všude čisto, přibyly nové pěkné velké akvária pro ryby, nový pavilon pro žirafy, jiná dětská zoo. Prostě, pěkná nenáročná zoo. Jen jídlo u lemurů, dražší a průměrné.
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Tz jsem získal z Rýmařova.
 
Luděk Slabý
Luděk Slabý
Pfff
Pripravte se na panoptikum kyselých ksichtu místní obsluhy !
 
Dominika
Dominika
TZ 159
Známka bez problémů zakoupena v Zooshopu hned u vstupu. Mají také turistické razítko.
 
Jiří Karhan
Jiří Karhan
spokojenost
Byli jsme se synem , strávily celý den a ještě by jsme zůstali.
 
Josef Pospíšil ml.
Josef Pospíšil ml.
Super
ZOO mě mile potěšila, výběhy pěkné, zvířata jsou takřka na dosah a zvlášť spojené výběhy s lávkou (žirafy, zebry) jsou opravdu skvělé. Za mě opravdu dobrá zoo a návštěvu doporučím!
 
Petr Dolejš
Petr Dolejš
ZOO
Po třech letech jsme navštívili zoo ve Dvoře Králové, a musím říct že zde udělali pokrok. Nové pavilony pro lvice a lvi, nová africká vesnice a vláček pro děti atd.. A samozřejmě velmi pěkná zvířata, hlavně nosorožci. Pěkná a útulná zoo. TZ na pokladně.
 
Jitka Kočí
Jitka Kočí
safari
chtěli jsme hlavně na safari, jeli jsme "truckem", což byla hodinová vyjížďka s velmi zajímavým komentářem - safari se nám opravdu moc líbilo, prošli jsme pak pěšky i část ZOO, ale na oběd jsme si raději zašli do města....
 
Pavel Hubáček
Pavel Hubáček
Zoo Dvůr
Po dvou letech jsme opět navštívili tuto Zoo.Pokrok v budování je vidět na každém kroku.Jediné co bych vytkl je šíleně,ale šíleně předražené jídlo,pití a zmrzliny. Suveréně nejdražší občerstvení ve všech zoo v čechách.
 
Pavel Fryček
Pavel Fryček
Safari
ZOO slušné, hodně atrakcí. Pokud chcete vidět lvi, musíte projet celé safari. Bohužel mají jen čtyři "kousky".
 
Michaela Ťoupalová
Michaela Ťoupalová
Jsou i lepší zoo
My se nejprve vydali na projížďku safaribusem (cena 30 Kč, s výkladem a může sem i pes, nejede však přes lví safari). Přes celé i lví safari jede track, který stojí 60 Kč, ale pejsi sem nesmí, též s výkladem. Poslední možnost je vlastní auto (za jedno auto 195 Kč, pokud je pes, tak opět nesmí jet přes lví safari, ale o zvířatech se člověk nic nedozví). Poté se šlo do vlastní zoo. Afrika s velkými kopytníky je pěkná, zde mají zvířata velké pěkné výběhy a je nač koukat. V dalších částech zoo už to tak úchvatné není. Zvířata opravdu stojí často na betoně a jejich expozice nejsou takové, jaké bych očekávala. Některá zvířata by si zasloužila hračky a větší zábavu. Pravdou je, že je většina moc pěkně vidět a bez plotů je zážitek o hodně lepší. Z tabulek u zvířat se člověk nic nedozví (musí si koupit lexikon za asi 30 Kč), což by mne tolik neštvalo, stejně si moc tabulky nečteme a pokud bych chtěla, tento malý obnos ráda zaplatím, ale u každého zvířete je jedno "Víte že..." (kde je něco atypického pro dané zvíře), kdyby tam bylo těchto "víte že..." více, hned by to bylo zajímavější a vypadalo by to lépe. Stánků s jídlem mnoho, také bych neprotestovala, kdyby ceny nebyly přemrštěné, porce maličké a jídlo by za to stálo. Jídla s africkým názvem, kdy vám ale na talíř položí mini pizzu nebo kousky kuřecího masa ve smetanové omáčce, mne vyloženě odradila. Takže shrnuto podtrženo, když budete poblíž, zkuste to, stojí to za to, ale kdybych vybírala zoo, do které pojedu podruhé, tato to určitě nebude!
 
Martina
Re: Strašné
Přítel je ze Dvora, tak že jsem ZOO chtěla vidět a naprostý souhlas se vším, co říkáte. Možná jim to celé sponzoruje Coca-cola či jiné podobné svinstvo.
Navíc, vlezné za to NIC je pěkně předražené. Podle mě, hřeší jen na dobré jméno původního pana ředitele a zakladatele Safari - p. Josefa Vágnera. Za tohle dílo by se ovšem opravdu nepostavil a nejspíš by se styděl.
 
Jaroslav Brabec
Jaroslav Brabec
Strašné
Hrůza a děs. Ten kdo zde chválí tuto zoo, tak asi nic jiného nenavštívil. Už jsme objeli zoo v Tróji, v Plzni (několikrát), Ohradu u Hluboké n. Vltavou (taky několikrát) a krokodýly v Protivíně. To co jsme viděli ve Dvoře se s ostatními nedá srovnávat. Podle mě tato zoo těží jen z popularity svých odchovů vzácných druhů, ale expozici jako takovou neumí. Mít velbloudy a zebry na betonu, to je fakt síla. Ke lvům se v podstatě nedostanete pokud si nezaplatíte průjezd safari. Většina výběhů poloprázdná nebo spíš prázdná. Hyeny, gepardi a další šelmy jako by nebyly. Žena trefně poznamenala, že tahle zoo je dělaná pro lidi a ne pro zvířata - všude spousta stánků s jídlem a pitím a hřiště pro děcka. Kruci, chodíme do zoo na jídlo nebo co?
No, jestli chcete vidět pěknou velkou zoo, jeďte do Plzně nebo do Prahy. Jestli chcete malou, útulnou a přívětivou, navštivte Ohradu u Hluboké. Howgh.
 
Ivana Nešpůrková
Ivana Nešpůrková
TZ
Super zážitek a hlavně super lanový park.
 
Veronika Masaříková
Veronika Masaříková
Paráda
Známku jsme bez problémů koupili v areálu zoo v obchodě se suvenýry :-) jsou tam i magnetky, přívěsky na klíče a spoustu dalších lákadel. Zoo samotná je nádherná, spoustu nádherných zvířat, safari se dá projet jen safaribusem či safaritruckem za dobrou cenu. Lví safari ještě otevřena nebyla, ale i tak jsme viděli krále zvířat. Navštívili jsme zahradu po x letech a stále je moc krásná :-)
 
MARTIN PŘIBÍK
MARTIN PŘIBÍK
ZOO
Známku jsme zakoupili na pokladně u vstupu. Cena za lístek 175,- na osobu (děti od 2 let za 50,-) se nám zdála dosti vysoká, ale areál ZOO nás velmi příjemně překvapil a výši vstupného ospravedlnil. A rada pro hladové - zkuste si svůj hlad odvézt z areálu ZOO do výtečné STŘEDOVĚKÉ KRČMY v areálu bývalého pivovaru (vedle BILLY). Velmi dobré jídlo a vlastní pivo ZAKÁZANÝ LEŽÁK, které si nechávají vařit ve Vratislavicích.
 
Kryštof Bartoš
Kryštof Bartoš
Zoo
Zoo hezká zvířata mají velký výběh to se mi líbí
 
Radim Kubelka
Radim Kubelka
Zoo
Zoo pěkná, ale bylo tam až moc lidí a příliš předražených stánků s občerstvením. Safari pro nás na jednu stránku bylo zajímavé, ale na druhou stranu hlavně vůči těm zvířatům... by bylo lepší nechat to tak, jak to bylo původně.
 
Majka
9.7. TZ koupena v pokladně v ZOO. Jinak bych řekla, že nevím... Byla jsem tu po 25-ti letech, už si moc nepamatuju, ale řekla bych že se to dost změnilo. Nechtěli jsme jet na safari a myslím, že jsme udělali dobře. Procházka byla příjemná, nebylo moc horko a děti se probíhali jak chtěli.
 
Johnik
Zklamání po letech
Jezdíme (nebo spíše jezdili) jsme do ZOO každý rok. Bohužel teď naposled jsme byli fakt upřímě zklamaní z nového režimu, nejkrásnější část zahrady je pro pěší zavřená, dětský vláček zrušen. Zkrátka, vždy jsme jezdili na 2 noci v hotelu, tentokrát jsme po prvním dnu ubytování zrušili a jeli zklamaně domů. Nehodnotím vstupné, kdyby vstupné do přední části safari stálo pro pěší stejně, jako stojí teď pro auta, nejspíš bychom klidně zaplatili.Soudě podle toho, kolik tam (v pátek dopoledne) vjíždělo aut, asi se to ekonomicky oproti předchozímu stavu bohužel rentuje. Takže vedení ZOO gratulujeme a děkujeme, ocházíme... :-(
 
Michal
zklamání
Po letech jsme zavítali do ZOO Dvůr Králové nad Labem.Centrální parkoviště zdarma.Vstupné na základní pěší okruh pro dospělého 170,-Kč,dítě 50,-Kč,starší děcko má vstup dražší.Safari-vstup pro dospělého 290,-Kč.Velkým zklamáním je že pěší okruh k safari je nepřístupný,je zpoplatněný připojený k safari.Přitom tato část s velkými výběhy patřila k tomu nejlepšímu.Nyní zůstala jen malá část k prohlídce za dost vysokou cenu a za další příplatek vstup do safari.Automaty na pamětní mince jsou rozesety po různých částech okruhu.Pro děti hodně lákadel v podobě stánků s občerstvením,dětská hřiště,různé dřevěné prolézačky ve tvaru zvířat atd.TZ u vchodu u pokladny,a i v obchodě s upomínkovými předměty uvnitř ZOO který prodáva všechny věci se zvířecí tematikou-magnetky,samolepky,plyšáky,pohledy atd.
 
KamPa
Velké zklamání po letech.Kam se dřív mohlo pěšky,tak tam jezdí safaribus nebo osobáky.Skoro na každém rohu občerstvení s nepříliš lidovými cenami,všude spousty lidí a zvířat poměrně málo druhů.Nejvíc se nám líbila galerie s obrazy pana Buriana.
 
effenddy
Známku mají jak přímo v zoo tak i v infocentru ve městě.. :o)
 
Gabriela Krumlová
Byli jsme tu s dětma na výletě a moc se nám tu líbilo, pojedeme znovu....
 
Jakub M.
Výlet byl krásný. Sice jsem od safari očekával trochu víc, ale i tak návštěvu doporučuji xo).
 
Václav K.
Známka za 30,- Kč - bez nálepky. Návštěvu beztak doporučuji.
 
Tomáš
VÝLET DO ZOO
O víkendu jsme se vydali na výlet do ZOO Dvora Králového.Trochu nás překvapila placená parkoviště, ale po pár metrech jsme našli parkování zdarma. Stejně jsme měli rezervováno ubytování v Sfari kempu pod stanem a tak jsme měli o vše postaráno. Vstup do zoo se dalo zařídit na recepci kempu a vstup do samotné zoo je pár metrů od kempu.Zoo je pěkné, jen mne překvapilo velké množství zeber, žiraf, hrochů a nosorožců a naopak málo slonů a absenci lvů. viděli jsme tedy jen lvice. Projížďka "safari" dvoupodlažním autobusem byla super. Nemluvě pak o večerní safari.
 
thief
zoo safari
Do zoo ve Dvoře jezdím od dětství. A je to čím dál lepší. I když jsme s sebou měli malé děti, zoo jsme viděli celou díky vláčku, který vás doveze k busům na safari a děti si tak můžou oddechnout po jinak celkem dlouhé prohlídce. Na safari mě nejvíc pobavilo sdělení pana řidiče, že zebry už do safari nesmí, protože se naučili odevírat si bránu. :-)
 
Jana Motejlková
Nádherný výlet :)
V Zoo Dvůr Králové jsem byla poprvé v životě a vřele doporučuji. Zoo je krásně po rovince, výlet na Safari v autobuse zdarma taky krásný. A jak tady všichni doporučují, pro výhled na zvířata v Safari je lepší sedět dole, horní patro spíše slouží pro kochání po krajině... Je pravda, že se někteří turisté chovali jako zvířata a nenechali ani nastoupit pomalu kočárky, jen aby se tam nacpali jako první. Ale jinak zážitek nádherný.
 
Kolchar
TZ zakoupena 30.6.09 bez problémů. ZOO asi nejhezčí u nás - nádherní sloni, nosorožci, všude čisto, přehledné - spokojenost.
 
daniel štoudek
ZOO
byli tam hezcí sloni
 
kroko01
Byl jsem zde v této Zoo poprvé a musím se přiznat,že jsem trochu zklamán. Očekával jsem v Safari více zvířat- chyběly mi tam zebry a žirafy,které podle vyprávění byly dříve volně mezi antilopami... . Tímto děkuji za rady týkající se jízdy ve spodním patře autobusu,nepřečíst si je zde,asi bych si hnal do horního patra jako absolutní většina návštěvníků. TZ dostatek jak v Zoo,tak i v infocentru ve městě.
 
Alena
Zoo jsme navštívili za neustálé chumelenice. Ale s tím jsme, při dva měsíce naplánovaném zájezdu, nemohli počítat. Zvířátka v pohodě.Dva stánky s teplými oplatkami mňam mňam ... ale jídlo v restauraci U lemura se, doufám, že jen , tento den vůbec nepovedlo. Vypadalo to, jakoby v celé kuchyni došla sůl a nebo chuť kuchaře pracovat i mimo hlavní sezonu.
 
olda
ZOO je moc pěkná a rád se do ní vracím.Ovšem opravdu velkým magnetem je pro mě hlavně galerie Zdeňka Buriana.Jeho kresby a malby mě vyloženě fascinují už od klukovských let.U galerie je pak též otevřený manší pavilon,kde jsou k vidění figuriny prehistorických zvířat (např.Tyranosaurus,Stegosaurus aj.).Moc pěkné.Doporučuji,když už zde budete.
 
Lůca
DĚKUJI
V první řadě bych Vám všem chtěla moc poděkovat za vaše rady ohledně parkoviště i Safari busu. Dala jsem totiž na Vás a s rodinou jsme si sedli do spodního patra autobusu, odkud byl perfektní výhled na zvířata přímo u cesty, navíc ve spodním patře nebyla taková zima a nefoukalo tam tak, jak muselo foukat nahoře. Všem kdo váhají s Nočním safari jenom doporučuji, aby si připlatili a jeli, protože je to vážně zážitek. S Denním safari se to nedá vůbec srovnávat. Ideální čas je podle mne jízda v 20:30. Ze začátku je docela světlo, ale ke konci je už pěkné šero, takže zvířata ještě vidíte i bez reflektorů a zase doporučuji sednout si dolů a nejlépe do prostřed autobusu, protože tam jsou sedadla jenom na jedné straně autobusu a můžete si přebíhat ze strany na stranu jak chcete, navíc jste docela blízko pánovi, který podává výklad (v našem případě to byl pan průvodce Kabát a jeho výklad byl úplně úžasný!) takže si stíháte zvířata prohlédnout dokud na ně ještě svítí reflektor. Pokud budete mít štěstí, tak při Nočním safari uvidíte i mladé gepardy, kteří nejsou běžně návštěvníkům přistupni. Stručně a jasně: ZOO je super a pěkně uklizená, zvířata nádherná, Denní safari je dost uspěchané, Noční safari oproti tomu báječný zážitek. Turistických známek v ZOO Shopu dostatek, takže spokojenost 200%. Jenom doporučuji vytisknout si doma z internetu plán ZOO a značit si, kde jste už byli. Perfektní výlet na úplně celý den.
 
Keži
ZOO
TZ v ZOO v pohodě.
 
jirkacek
Velká ZOO
Ahoj lidi,v ZOO jsme strávili asi 6-7 hodin,je opravdu veliká,spousta atrakcí pro děti,hodně stánků s občerstvením,suvenýry....prostě spokojenost.Potvrzuji slova ostatních sběratelů,že se vyplatí ignorovat mávající obsluhu parkoviště ( nanejvýš jim odpovědět také máváním - jedním prstem ) a pokračovat 500m k benzince a odbočit na veliké parkoviště.Safari je nuda....zvířata daleko od trasy autobusu , přesto se našim dětem líbilo.Zvířat není moc druhů,ale celkově je ZOO pěkná a dobře organizovaná.Jen podoktnu,že ZOO-Lešná Zlín pěknější...přesto se do Dvora Králové vydejte a ze ZOO jeďte ještě pár kilometrů na přehradu Les Království - je to pohádka.
 
Karel
Atraktivní, ale dnes spíš průměrná ZOO
Velmi pěkná ZOO, která se vyjímá především rozlohou, počtem určitých druhů zvířat a vyjížďkou safaribusem. Nutno objektivně přiznat, že ZOO je hodně zaměřená na antilopy, gazely, zebry, pakoně a podobné druhy zvířat. Jeden druh najdete ve více výbězích. Naopak zde zcela chybí např. medvědi, lachtani, tučňáci, atd. To však na atraktivnosti neubírá. Strávili jsme tam s třemi malými dětmi celý den. Nutno ocenit dostatečné množství hřišť a atrakcí pro děti, jsou výbornou příležtostí k jejich nezbytnému odreagování. Dá se tam i najíst za cca 80 Kč/trochu úsporné hlavní jídlo v samooblužné restauraci U Lemura (svíčková, kuřecí řízek, kuřecí směs s rýží). Ostatní restaurace jsou typu smažené hranolky se smaženým sýrem nebo opékaná klobása, cukrovinky, zmrzlina, atd.Při parkování jsme se nechali "napálit" na parkovišti u restaurece Richarda III s cenou 25 Kč/hod. cca 500 m od ZOO. Mávali na nás, ať tam zaparkujeme, vytvářeli dojem, že jsou parkoviště ZOO, cedule s cenou nikde, řekli nám ústně cenu 20 Kč/hod. s tím, že prohlídka trvá 3-4 hodiny. U výjezdu měli ceduli s cenou 25 Kč/hod. Jsou to vychcánci, podle mne je to na podnět živnostenskému úřadu. Navíc známí obědvali v té restauraci a dostali tam jídlo napůl zmrzlé. Zřejmě tam vaří v mikrovlnce ze zmrazených polotovarů.Klady- velká rozloha, dlouhá procházka, bezproblému celodenní výlet i s malými dětmi- atrakce pro děti (hřiště, vláček, poníci, skákací hrad,...)- pěkné expozice vodní svět, průchozí voliéra, letní výběhy zvířat oddělené pouze příkopem od návštěvníků - lze dobře pozorovat- safaribus (trochu se ale přeceňuje, zvířata se tam samozřejmě nechovají jako ve volné přírodě)- dostatek restaurací a občerstvení, obchod s upomínkovými předměty- v určené hodiny povídání o zvířatech- pěkná parková úprava přední části ZOOZápory- neetické chování "podnikatele" provozujícího parkoviště u restaurace Richarda III - ZOO by si měla dát šipku do těchto míst s techtem "PARKOVIŠTĚ ZOO 500 m"- v ZOO chybí některé druhy zvířat- málo atraktivní expozice šelem (za špinavým sklem, na které svítí přímé slunce toho není moc vidět)
 
Jelen
Pozor na parkování!!!!
Známky u pokladny bez problémů. ZOO se nám moc nelíbila, Praha a Jihlava jsou lepší. ALE POZOR NA PARKOVÁNÍ: nenechte se zastavit velkými cedulemi o CENTRAL parkingu asi 500m před ZOO! Jsou to zlodeji - chtějí 25Kč za každou započatou hodinu a ještě se parkuje v jakémsi sadu u nějaké hospody!!! Hrozí i odření vozidla, neboť se tam parkuje divoce, bez vyznačení stání. Na vlastní ZOO je to asi 500m ( a ne 280m, jak hlásá jejich panel). Jeďte až k ZOO a za ním (při cestě z města) je vlevo vjezd na vlastní parkoviště ZOO, cena 50Kč za 4hodiny, každá další hodina 10Kč. NENECHTE SE NAPÁLIT STÁNÍM V ONOM "CENTRAL PARKINGU", je to daleko a drahé. A řekněte to všem, ať se oni rádoby podnikatelé poučí, že národ český nejsou úplní blbci, ať si tam stojí Germáni a Poláci, těch je tam dost.
 
Martin
Super ZOO
Navstevuji s rodinou toto zoo nejmene 2x rocne uz delsi dobu a muzu rici, ze se mne libi ze vsech nejvice. Projizdka Safari busem v cene je bomba, vecerni projizdka za priplatek primo na miste je take super. Autobus projizdi vecer misty, kde pres den nejede. Veskere obcerstveni v arealu je super, zvirat mraky a pro nasi 5ti letou dcerku je vsude dost hrist na vyblbnuti kdyz si s manzelkou chcem vypit v klidu kavu. Pro mne perfektni misto pro odpocinek a relaxaci.Vrele doporucuji a hlavne RADIM PARKOVAT primo u ZOO, ne se nechat zlakat prvni cedulkou (nebo dalsima) po ceste. Ceny jsou skoro stejne a kdyz ne, tak alespon prispejete placenim na parkovisti u ZOO primo na ZOO.
 
MEW-C4
Hotovo a fakt super
SUPER a SUPER a zase SUPER jako obvykleAle co je to platné i tak du dal!!!
 
ambyna
Je to nejlepší zoo jakou jsem kdy viděla!Je tam mnoho zvířat a nejkouzelnější je projíždka po safari busem!Lidi tohle zoo je fakt super!
 
Lukáš a Martin
Dobrá zoo!! Velice zajímavá zvířata hlavne wopice. Vláček v zoo je pro unavené lidi osvobozením. Určitě naštivte zoo ve Dvoře Králové. Vaše rozhodnutí nebude špatné.
 
Zdenka
Do ZOO jezdím dvakrát ročně - jednou v zimě o svátcích, a jednou v létě, před sezónou (květen, září). Zimní
prohlídka je zvlášť kouzelná, celá ZOO je vyzdobená stromky se skleněnými ozdobami, které se právě ve Dvoře
Králové vyrábějí, všechno je hezky osvětlené...Během posledních dvou let přibyl pavilon Okapi, rekonstruovali
pavilon Hrošíků a pavilon slonů (ten je opravdovou lahůdkou). Už vlastně chybí jen nějak zlidštit pavilon
opic, těch je mi vždycky moc líto...
 
Eliška
ZOO stojí za prohlídku i v zimě!
 
Tereza
zážitek
dnes jsem tuto zahradu navštívila a moooooooc se mi líbila!!!!!!Zvířata balyla pěkná ale nejvíce se mi líbili
pancéřovaní nosorožci-úžasný!!!!!!TZ jsou dostupné v pokladně........:)))))
 
Cervanek
Tak nevím, nevím - ač je zoo velice hezká, tak ta pražská se nám přeci jenom pořád líbí nejvíce. Safari mi
přišlo velice krátké - a viděli jsme málo zvířat.Za ten drahý peníz za vstupné jsem asi očekávala přeci
jenom více...
 
Martin Chmelík
Zatím nejhezčí zoo ve kterej jsem byl,se známkou žádnej problém.
 
hygi
Nejkrásnější ZOO jakou jsme zatím navštívili. Myslím, že se to líbilo i naší psí holčičce PHOEBE.
 
Zuza
Do této ZOO jezdíme s rodinou prakticky každý rok a můžu jen konstatovat - super, super, super. Každý rok
najdeme nějaké vylepšení. Naprostým hitem jsou pavilony ptáků a vodní světy. Opravdu to stojí za vidění.
 
Libor
Známky u pokladny a v zoo obchůdku. Souhlasím s názorem, že v safari busu jsou lepší místa dole. Je totiž
daleko lépe vidět na malá zvářata, která jsou těsně u cesty nebo pod ní ( v tomto případě želvy, kterí ze
shora nikdo moc neviděl). Uajímavá průchozí ptačí voliéra a Vodní svět a Ptačí svět. Pro milovníky kaktusů a
sukulentů dva prodejní stánky. Pro vyznavače pravěku výstava Zd. Buriana a výstava modelů dinosaurů s možností
zakoupit fosilie.
 
Ardbena
ZOO zaměřená na africkou zvířenu, umí se postarat o zázemí turistů.Uvnitř Zoo skvělá jídelna, kde se dá
najíst za dobrou cenu.V ceně vstupenky je i jízda Safari busem. Upozorňuji však předem na nevychované
turisty!!!Ti co přišli po nás a měli počkat na další, nás neurvale předběhli a jen aby se do busu dostali
na střechu byli schopní všechny smést na zem ať to stojí co to stojí.Takže my jsme se tam dostali mezi
posledními.Nakonec jsme na tom byli nejlépe, protože zvířata chodili tak blízko, že se na ně dalo sáhnout
přímo z oken.Doporučuji zůstat s dětmi dole, je tam mnohem lépe vidět. Aspoň se ti nahoře vytrestali sami.
 
Ivana
Při naší navštěvě známky v pokladně neměli. Slíbili nám je na odpoledne, ale nedočkali jsme se.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2867 Turistických známek
2790 Výročních TZ
286 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACE
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2023 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek