Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1295 - Víťova vyhlídka - Náčkovice u Lovečkovic


Popis

Osmiboká železná rozhledna, jejíž stěny jsou z venku obloženy dřevem. Její patu obklopuje kamenná přízemní stavba, v níž jsou umístěny vysílací zařízení. Autorem této unikátní vyhlídkové konstrukce je Martin Gabriel.

Mapa

Navštívil jsem Víťova vyhlídka - Náčkovice u Lovečkovic

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Víťova vyhlídka (web)
Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Galerie U brány, Úštěk (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ROZHLEDNY
Kraj/okres:
Ústecký kraj/Litoměřice
Poloha:
50°38'37"N 14°16'30"E
Hodnocení:
2.883
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1295 - Víťova vyhlídka - Náčkovice u Lovečkovic


15.07.2021 - dostupná bez problému
15.08.2020 - dostupná bez problému
05.07.2020 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Leoš Mico
Leoš Mico
tz
Koupena na vyhlídce
 
Antonín Sečkár
Antonín Sečkár
TZ
Známka dostupná i v Úštěku, viděli jsme ji v galerii U Brány a v obchůdku Víno, Dárky, Čaje na 1.máje 5, ale kupodivu ne v IC.
 
Ondřej Kindl
Ondřej Kindl
TZ
Pěkný výhled paní se dostavila po zavolání na mobil známek měla dost
 
Vladimír Hruška
Vladimír Hruška
TZ
Ač mají oficiální sezonu do 25.10.2017, bylo zavřeno. Telefon 606614601 uvedený na dveřích byl až do 18:00 nedostupný (pro sichr, aby nikdo v sobotu neotravoval, že).
 
René Pietschmann
René Pietschmann
TZ
Známka dostupná v Šatlavě.
 
Martin Bartoš
Martin Bartoš
tz
Dostupná na několika místech v Úštěku.
 
Renda
Známku jsem dnes koupil ve skanzenu v Zubrnici.
 
libor
Návštěvu mohu doporučit. My jsme bohužel měli smůlu, protože byl opar. Za příznivého počasí odtud, může být krásný výhled.
 
tomino1
Dnes jsme navštívili Víťovu rozhlednu a byli jsme až ohromeni jaký nádherný výhled se nám naskytl. Byla vidět i Černá hora v Krkonoších, Ještěd a spousta dalších hor a kopců. Otevřeno mají pátek - neděle a TZ bez problémů u vstupu. Vřele doporučuji navštívit.
 
Petr
dostupnost
Rozhledna je přístupná od pátku do neděle.Na dveřích je tel. číslo na "strážkyni rozhledny" pro případnou domluvu na TZ.Většinou má nějakou u sebe a pobývá v nedalekých Náčkovicích.Pokud je rozhledna zavřená,je i tak hezhý rozhled.Tuto rozhlednu,rozhledu na Strážném vrchu i nedalekou Bukovou Horu všem doporučuji navštívit.
 
mulik
Podle papíru který jsem zahledl na dveřích rozhledny mají otevřeno pouze o víkendu ale jinak pokud je hezké počasí je vidět Ještěd, Hazmburk i Říp takže doporučuju určitě navštívit.
 
Darča
Tuto rozhlednu jsme navštívili cestou na rozhlednu na Strážném Vrchu. Rozhledna je moc pěkná a TZ měli přímo na rozhledně. Od této rozhledny už je to taky jen kousíček k vysílači na Bukové hoře.
 
verusinek
Na vyhlídce bylo zavřeno, na dveřích rozhledny byly mříže a nikde ani noha. Známku jsme sehnali až na obecním úřadě v Lovečkovicích. Paní, co nám známku prodávala, říkala, že rozhledna bude mít otevřeno až ve čtvrtek, ale už nám neřekla proč.
 
Jana Holá
18.8.2009 jsme navštívili tuto rozhlednu, zavřeno, žádná upoutávka ani rozpisotevírací doby, krajina je velmi pěkná.
 
Honza Pásler
Rozhledna zajímavá i vzhledově, ocelové schodiště uvnitř dřevěného pláště. Bohužel v době mé návštěvy právě lilo jako z konve.V letošní sezoně otevřeno čtvrtek - neděle od 9.00 do 17.00
 
vláďa
Velice dobře umístěná rozhledna, z které se je nádherný kruhový výhled. Známek měli dostatek, razítko mají také pěkné. Otevřeno až do konce října, o víkendech na 100%, jak je to o prázdninách s otvíračkou ve všední dny jsem si bohužel nepřečetl.
 
Jableska
rozhledna
Rozhledna pěkná, s nádherným rozhledem, ale místní se za ni asi stydí, nikde žádná upoutávka ani směrovka. Ještě , že je vidět z daleka.
 
Komár
nemají ani logo známkového místa
pokud je to ta rozhledna, a jinou jsem u Náčkovic nepotkal, nejen že tam nebyl žádný Víťa, ale nebyla tam ani vyvěšená otevírací doba a konečně tam nebylo ani logo známkového místa! Že by předběhli rýmařovskou firmu a sami se zrušili? Jediné co tam bylo, spousta odpadků kolem po louce. Co se mi líbilo, byla samotná stavba, skromně a mile kontrastující s mamutím vysílačem na Bukové hoře. Ale to mi přijde trochu málo.
 
balfy
otevřeno prý jen přes prázdniny:-(
Dnes jsme chtěli navštívit Víťovu vyhlídku dle doporučení ostatních turistů.Krajina je vážně nádherná..jen škoda,že dle místních obyvatel bývá rozhledna otevřena pouze přes prázdniny..:-( Možná by bylo dobré uvažovat o jiném(dalším) místě prodeje TZ.Např.v hostinci nedaleké vsi Mukařov.Výlet jsme si spestřili procházkou na "Bukovku".
 
JirkaK
K rozhledně vede betonová silnice. Rozhledna je moc pěkná.Výhled pěkný. TZ jsem koupil 3.8.2007.
 
Radim
Skvělá rozhledna, jsme nadšení....
Nádherná rozhledna, možnost dojet autem až k rozhledně, my jsme auto nechali u silnice a šli nahoru pěkně po svých, je to cca 100-150m, pro větší děti a zdatné chodce možnost jít i na Bukovku, krásný rozhled všude okolo, Strážný vrch u Merboltic byl nádherně vidět. Rozhledna je nádherná s příjemnou obsluhou a turistickou známkou. Opravdu skvělý zážitek, vřele doporučujeme především rodinám s malými dětmi, ideální vyřádění pro děti v okolí rozhledny......Víťo, moc děkujeme za Tvojí vyhlídku......
 
Keži
Rozhledna Náčkovice u Lovečkovic
Nenáročný výstup vhodný i pro malé děti,možnost dojet autem až k rozhledně.Dnes v NE ve 12.20 hod. otevřeno a TZ byla v prodeji,taktéž pohledy a razítko rozhledny.Pochvala obsluze-pánovi v maskáčích!!!Jen tak dál...
 
Jana
Dne 13. července (pátek) rozhledna otevřená, ale známky bohužel došly. Prý budou do týdne.
 
Keži
Rozhledna
Rozhledna bohužel zavřená i přes super krásné nedělní odpolední slunečné počasí.Chybí také otevírací doba na vstupních dveřích rozhledny.Asi jede až od května,lidí jsem potkal cestou tam a zpět asi 6+3 auta.Vráťa
 
raf
Dnes jsem navštívil rozhlednu u Náčkovic. Bylo zavřeno. Ani informace o TZ a otevírací době nebyly k dispozici. Ale chápu to. Kdo by sem tak asi lezl v takovém mrazu a husté mlze. O známku si napíšu do Rýmařova a z rozhledny se rozhlédnu někdy v létě. I když škoda, že to nešlo dnes. Špička rozhledny protínala oblaka a možný výhled na nekonečné bílé moře by byl určitě nádherný.
 
Vladimír Studecký
Byli jsme též kolem 13 hodiny ale v neděli. Bylo otevřeno, Vstup dospělí 15,-,děti 5,-
 
Eva
Na rozhledně jsme byli okolo 13 hodiny a bylo otevřeno. ;-)
 
Pavla
Nádherný výhled, TZ bez problémů, k dispozici pohledy a další upomínkové předměty. Otevřeno dle obsluhy Čt - Ne 9 - 17 hod. Vstup 15 Kč.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2741 Turistických známek
2596 Výročních TZ
264 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2021 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek