Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1664 - Zámek Berchtold


Popis

Zámek Berchold, Kunice - Vidovice se nachází ve středočeském kraji. Celý areál od začátku devadesátých let minulého století chátral, nyní prochází celkovou revitalizací. Součástí zámeckého parku je stálá výstava 32 miniatur českých hradů a zámků.

Mapa

Navštívil jsem Zámek Berchtold

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku
Sportcentrum Na zámečku, Vidovice (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZÁMKY
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Praha-východ
Poloha:
49°55'44"N 14°40'3"E
Hodnocení:
2.439
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1664 - Zámek Berchtold


28.05.2023 - předražený sběratelský předmět
27.10.2022 - dostupná bez problému
21.07.2022 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Dana Berková
Dana Berková
TZ
zakoupena na recepci sportcentra za 50Kč.
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Z obchůdku u zámku.
 
Zdeňka Nemravová
Zdeňka Nemravová
tz
Krásný prvomájový výlet s vnučkama, viděly všechno, vyzkoušely všechno, v pekle se bály a miniatury je nadchly. Pěkný výklad průvodkyně v muzeu a že to stálo fůru peněz, to s tím musí člověk počítat! TZ dostatek, nálepky nemají,vizitky ano a mají kartu KČT a pěkné razítko...
 
Matouš Mlčkovský
Matouš Mlčkovský
TZ
TZ dostupná na recepci za 35 kč. Místo vhodné na návštěvu s dětmi: trampolína, hřiště.. Ale např. od pekla a ještě pár věcí jsem čekal více. Za hodně peněz pouze pár miniatur historických památek ČR jinak nic moc.
 
Milan Šperka
Milan Šperka
Známka koupena bez problémů v pokladně zámku.
Miniatury památek jsou hezké, skřítci a víly paní Klimtové taktéž. Ovšem za rodinné vstupné 210,- Kč, kdy za druhé dítě si připlatíte dalších 70,- bych čekal více...
 
Iveta Houzarová
Iveta Houzarová
Krásná
zahrada s replikami památek a pohádkovými bytostmi pro děti.
 
eMPage
Stejné místo jako zámek Štiřín...jen pro bohaté
 
Peterkovi
Krásně opravený zámek i park . Všem doporučujeme a hlavně rodinám s dětmi . mini zoo je krásná ale je tam málo zvěře . Miniatury jsou pěkně propracované a je tedy na co koukat. Paní průvodkyně podala pěkný výklad o historii celého objektu .
 
kabalenka
Doporučuju návštěvu za hezkého počasí. Vše se nachází venku. Potěší dospělé i děti. Miniatury hradů, zámků, postavičky skřítků, peklo. V areálu je rovněž sportcentrum. Vstup 90kč je trochu dražší na to, co tam mají. Pustí vás tam i se psem a děti mohou běhat po trávníku. Mají tam i zvířata. Při koupi vstupenky dostanete heslo. Pak jdete do areálu, zazvoníte na zvonek, řeknete heslo, ozve se bzučák a můžete dovnitř. Na pokladně mají známky už za 30kč. Myslím, že zdražili, když mohli. Nemyslím, že by už takhle na začátku sezony museli nakoupit nové známky. Co jsme letos všude byli, tak prodávají za staré ceny.
 
Libor
Hezké odpoledne
V parku zámku jsme pobyli cca. 2 hodinky, příjemně strávené s dětmi, které zaujalo zejména peklo... Doporučuji, nejlepší info - viz web zámečku - pravdivé a úplné informace.
 
Tatík
Otevřeno denně 8-21 hod. (v neděli od 9 hod.). Turistických známek v recepci dostatek. Zatím jen prohlídka parku se 14 miniaturami památek a několika skřítky, zámeček je v generálce. Sportcentrum vypadá zajímavě. Zřejmě je lepší návštěva o nějaké akci-viz web.
 
jarda
pěkný sportovně zábavný areál pro děti i dospělé. všechno pěkně upravené až bude opravený i zámek, tak to nebude mít chybu!
 
Honza
Známka bez problémů k dostání ve sportcentru, zámek pěkný, vzkvétá to tam. Až se to časem doladí, tak to bude super. Snaha je zde vidět.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2881 Turistických známek
2812 Výročních TZ
287 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek