Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1848 - Zoologická zahrada Dvorec


Popis

Zoopark Dvorec u Borovan se specializuje na chov vzácných druhů exotických zvířat - kočkovité šelmy, primáti, plazi, afričtí a asijští kopytníci. http://www.zoodvorec.cz/


Mapa

Navštívil jsem Zoologická zahrada Dvorec

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Zoologická zahrada Dvorec (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZOOLOGICKÉ ZAHRADY
Kraj/okres:
Jihočeský kraj/České Budějovice
Poloha:
48°52'23"N 14°39'17"E
Hodnocení:
2.647
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1848 - Zoologická zahrada Dvorec
Obrázek č. 2, Turistické známky, No. 1848 - Zoologická zahrada Dvorec


03.05.2024 - dostupná bez problému
11.10.2023 - dostupná bez problému
04.08.2023 - nemají sběratelský předmět
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Barbora
Zoo Dvorec
.
 
Stanislav Staněk
Stanislav Staněk
TZ
Aktuální vstupné 180 Kč, známka jen v suvenýrech “vzadu” v ZOO.
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Ze Zoo.
 
Vladislav Stárek
Vladislav Stárek
ZOO Dvorec
Známka k zakoupení v obchůdku se suvenýry v zadní části ZOO. Pěkná ZOO a komentované krmení hrocha bylo super. V současné době je potřeba zakupovat vstupenky do ZOO přes internet.
 
Oldřich Jasenský
Oldřich Jasenský
Dostupnost
Známka dostupná v suvenýrech, které se nachází v areálu zoo. Jak je psáno níže, kdo chce známku, tak musí do areálu.
 
Zdeněk Hamada
Zdeněk Hamada
ZOO
ZOO moc pěkná. Spousta zvířat měla mladé, takže si myslím, že se o ně dobře starají. Byli zde i malí bílí lvíčci. ZOO prý nikdo nesponzoruje. Taky nechápu lidi co jen kupují TZ a za návštěvu turirstického místa považují příjezd k pokladně.
 
Petr Dolejš
Petr Dolejš
Dvorec
No co k tomu říct. Šelmy zde mají pěkný,ale ty malé výběhy pro ně, to mi jich bylo upřímně líto. Hlavně lvi moc prostoru na běhání nemají. V jiných zase byl pěkný bordel jako kdyby jim je ani neuklízeli. Přijde mi to , že si zase někdo chce chovat divou zvěř a nemá na to místo ani prostředky..
TZ stále uvnitř v zoo v kiosku.
 
Simona
Kupicová
Aby si člověk musel koupit vstup aby dostal známku to mi opravdu hlava nebere..
 
Známka
Vzhledem k tomu, že jeden z příspěvků z roku 2017 je o tom, že známku sice mají,ale musíte si také koupit vstupenku do ZOO.To z důvodu, že známku mají na druhé straně v suvenýrech. To mi hlava nebere, inteligenci ..... Stejně jako pán v tom příspěvku jsem se otočil, místo vyfotil a čau. No dát 35 Kč za známku a průchod k ní 140 Kč odmítám.
 
František Daněk
František Daněk
TZ
Po několika letech jsme se sem vrátili.ZOO je upravená a rozšířená,takže jsme spokojení a můžeme doporučit.
 
jirka
Dvorec
Projížděl jsem kolem na kole, že si koupím známku na pokladně. Ale! Známka je dostupná až v občerstvení uvnitř. Vzhledem k tomu, že mě zoo příliš nebere, jsem odmítl zaplatit 140 Kč za vstup. To ať si známku raději nechají.
 
tom
zoo dvorec
Zoo moc krásná.Tz zakoupena v hospůdce u krokodýla kde,mají mnoho dalších suvenýrů.
 
Šárka Křenková
Šárka Křenková
Dvorec
Zoo rozhodně stojí za návštěvu. Je menší, ale k vidění je spoustu krásných zvířat a hlavně se ke všem dostanete velmi blízko. Doporučuji i komentované krmení zvířat, kde pan ředitel velice zajímavě vypráví.
 
wenzel
ZOOpark Dvorec
Pátek, 15. 7., 9:00, známka není. Prý ji vozí okolo 13:00. To jsem nepochopil, jestli je vozí každé pátky nebo jak. Takže až při cestě do Rýmařova. JInak ZOO je malá, ale pěkná. Zrovna se rozšiřuje, přibývají nové výběhy. Asi nejvíce mě zaujala hitparáda kober, které jsou v teráriích hned u vstupu. Tolik hadů pohromadě jsem ještě neviděl, nejlepší je, když se kobry začnou zvedat a vy od nich stojíte jen pár centimetrů přes sklo. V 10:00 komentované krmení medvěda taky stojí za to. Celá ZOO se dá zvládnout za nějakou hodinku.
 
Pavel Petřík
Pavel Petřík
Re: TZ vyprodány
TZ dokoupena z Rýmařova.
 
Pavel Petřík
Pavel Petřík
TZ vyprodány
Dnes měli k prodeji jen Výroční známku, klasickou bohužel neměli... Ale prý je objednáno a jen čekají, až jim dorazí.
 
Robert Kopřiva
Robert Kopřiva
TZ v prodeji
TZ normálě dostupná , dokonce zde vprodeji i TV a všech pět TN. To jinde nebývá zvykem. ZOO je malá , ale velmi milá-
 
Martina
TZ v prodeji
TZ je dostupná. ZOO nás zklamala, vstupné přemrštěné, výběhy jsou neudržované, zarostlé. A paní u pokladny byla dost otrávená.
 
Jan Fridrich
Jan Fridrich
známka není
Známku nemají, prý čekají na nové. Jinak chování paní na pokladně bylo hrůzné. Při panujících nesnesitelných vedrech (6.8.), si chtěla kolem projíždějící paní koupit pro malé děti občerstvení (vodu, minerálku). Pokladní ji odmítla toto umožnit. Řekla, že si může koupit vodu v občerstvení (umístěném hned u pokladny)koupit jenom pokud si koupí vstupenku. Neumožnila jí to ani když paní chtěla nechat děti venku a jenom si vodu koupit. Při takovém to "hyenickém" přístupu jsem ztratil jakoukoliv chuť, jít na prohlídku a nechat jim tam své peníze.
 
Miloslav Vlček
Miloslav Vlček
vyprodáno
Známky jsou vyprodány a čekají na novou zásilku ,takže Rýmařov.
Jinak mě nadchlo množství šelem a moc se mi líbilo ,jak jsou zvířata v tomto suchém a velmi prašném prostředí krásně čistá.Nádherné kousky ,hlavně tygři.
 
L+D+D+N Nesibovi
L+D+D+N Nesibovi
TZ dostupná na pokladně
Otevírací doba
duben - srpen PO - NE 9 - 18 hod
září - říjen PO - NE 9 - 17 hod
listopad - březen SO + NE 11 - 16 hod
 
Aleš Strouha
Aleš Strouha
TZ
Stále platí, že TZ je normálně k dispozici na pokladně. Mají tam i výroční známku. Zvířátka v ZOO jsou krásná.
 
Eva Stojaspalová
Eva Stojaspalová
TZ
Dostupná bez problémů na pokladně. Zoo je krásná, malá... otázkou zůstává, zda-li za takový pohled není vstupné přemrštěné...
 
Michal Bohabo
Michal Bohabo
TZ dosla, objednana?
Dnes ke vsismule dest a TZ nemaji, udajne ji vyprodali 1.5., kdy meli vetsi napor, tak to jsem zvedav, az zacne sezona naplno... Snad to je jenom moje zkusenost...
 
Václav Tobiáš
Václav Tobiáš
Vstupné
Nechápu, že někdo nezvládne takovu maličkost, jako jsou informace o vstupném. Jako první jsem uviděl plakát, kde bylo uvedeno, že ZPT/P má vstup zdarma. Ale u pokladny po mě chtěli vstupné, že to ZTP/P platí jenom pro doprovod.
Nebo, že by v tom bylo něco jiného?
 
Radim Kubelka
Radim Kubelka
Zoo Dvorec
Z počátku nás docela zarazil vstup 120 Kč na osobu a nemají žádné slevy pro studenty. Pak jsme ale názor rychle změnili, zoo byla moc pěkná a ještě nikdy jsme neviděli zvířata z takové blízkosti. Ty peníze za to stály.
 
Kanar.21
TZ 1.9. 2012 dostupná v zooparku bez problémů. Za 2 dospělé a jedno 4-leté dítě jsme zaplatili 260 Kč, což se nám teda zdálo i dost na to že za 30 minut jsme celou zoo prošli a to jsme se celkem courali... Zas na druhou stranu je fakt že tolik tygrů pohromadě jsme ještě neviděli a ti něco sežerou :) Takže náš závěr - jednou se jít podívat-určitě ANO, ale že bychom tento zoopark měli potřebu navštívit víckrát, jak většinu jiných zoo, tak to asi neeeee....
 
Míša
Dnes jsem se vydala do zooparku i se svou fenkou. Pejsci tam nesmí, mají tam s nimi (páníčky) špatné zkušenosti. Přesto jsem se po e-mailu domluvila s paní a ta mi dovolila fenku nechat na kase. Prohlídka není dlouhá, takže je možnost se i vystřídat v hlídání před bránou. Známku nejdříve neměli, ale zastavila jsem se o několik hodin později a pošta ji už přivezla. Dokonce jsem zde zakoupila i loňskou výroční (moc pěkná s tygry). Zoo je pěkná, sice malinká, ale jsou zde zajímavé druhy zvířat. Njevíce mne zaujal zebu zakrslý, přímorožec a šakal. Bylo mi trochu líto medvěda, je zde sám a asi z toho trošku magoří. Zoo určitě navštivte. Suvenýrů velký výběr a obsluha je všude velice příjemná.
 
Tatík
23.6.2012
Otevírací doba od června do srpna 9-18 hodin. Vstupné 100,- Kč, expozici i příjezd popsal Jerry720 níže. Nám prohlídku včera zkrátila průtrž mračen, ale zase jsme slyšeli, jak řve naštvaný moknoucí tygr a osel. Dobře se ale povídalo s papoušky hned u vchodu.
 
jerry720
Zoopark Dvorec.
Návštěva ve středu 31. 08. 2011. V zooparku je vidět několik druhů šelem, primátů, kopytníků, ptáků, plazů a želv, celkem je tam asi 90 zvířat a několik jejich mláďat. Mě se asi nejvíc líbil medvěd hnědý, který pózoval pro fotografy, a rys ostrovid, který si na mě otevíral tlamu :-) Vstupné pro dospěláka je 100 kaček. Zoopark najdete při silnici č. II/157 z Borovan na Trhové Sviny, asi 3 km za Borovanami. TZ byla bez problémů k sehnání v pokladně zooparku, mají tam i VTZ.
 
Daniela
Toto místo si turistickou známku určitě zaslouží. Přestože je ZOO malá, tak vidět tygry, lvi, mnoho dalších zvířat i s mláďaty - to stojí za to!!!
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2916 Turistických známek
2909 Výročních TZ
289 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACE
Speciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek