Turistické známky - oficiální stránky
 
Turistické známkyZobrazit na Mapy.cz

No. 1832 - Zoopark Zájezd


Popis

Zoopark Zájezd je soukromá zoo klasického typu. V zoo jsou tři druhy lemurů, kočkodani, rysi, velbloudi a také dětský koutek s domácími zvířaty. http://zoopark-zajezd.cz/

Mapa

Navštívil jsem Zoopark Zájezd

Prodejní místa:

Toto místo prodává také turistickou známku Toto místo prodává také nálepku
Zoopark Zájezd - stánek u hl.vchodu (web)
Mapa:
Stát:
Česká republika
Oblast:
ZOOLOGICKÉ ZAHRADY
Kraj/okres:
Středočeský kraj/Kladno
Poloha:
50°10'0"N 14°13'18"E
Hodnocení:
2.71
Fotogalerie:
 

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1832 - Zoopark Zájezd


25.11.2023 - dostupná bez problému
08.09.2023 - dostupná bez problému
05.08.2023 - dostupná bez problému
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

David Sirotek
David Sirotek
TZ
zakoupena na pokladně. Cena 40,-
 
Michal Kohoušek
Michal Kohoušek
TZ nedostupná
Pro všechny, kteří sem míří, známku nemají, prý přijdou v pátek 20.8. Jinak ZOO je pěkná, zvířata na rozdíl od jiných podobných zooparků čistá a spokojená. Pěkný výlet kromě té známky...
 
Ladislav Harbáček
Ladislav Harbáček
TZ
Mají na pokladně Zooparku.
 
Petr Cienciala
Petr Cienciala
11.6.2020
V pěkné přírodě takové menší ZOO. Bohužel TZ jsme zde nikde nesehnali.
 
Janča
Re: Tz
Laskavě si příspěvky kontrolujte. Co post, to příval hrubek...
 
Ondřej Kindl
Ondřej Kindl
Tz
Mě se tu líbylo a i zvířátek tu mají dost sice byla zima ale výlet pěkný a ve vesnici se můžete najist v místní restauraci ale ceny jsou vyšší.
 
Radim Kubelka
Radim Kubelka
Zoopark
Malinká zoo, ale určitě stojí za shlédnutí :). Cestou do druhé části jsme se stavili na oběd v místní hospůdce a jídlo bylo celkem dobré. Známku jsme zakoupili přímo v Zoo.
 
Vlastimil Blažek
Vlastimil Blažek
TZ u obou vchodů
TZ mají u obou pokladen, příjemné odpoledne i pro děti
 
Lucie Edrová
Lucie Edrová
zklamani
Pro hodne male deti asi dobre, ale pro vetsi zklamani, nejvic me asi zklamalo vstupne, kde chteji za rodinnou vstupenkku 300kc, opravdu prehnane :-( Zoo se da projit asi tak za 50minut.
 
wenzel
Zájezd zoopark
Turistické známky se prodávají v obou pokladnách ZOO. Každá část ZOO má svou pokladnu, po prokázání se vstupenkou z jedné části vás automaticky pustí i do té druhé. ZOO je maličká, dá se zvládnout za 30-45 minut, ale také se dá zdržet mnohem déle (když přes poledne natrefíte na krmení zvířátek). V první části je v patře domečku také velké terárium s leguány, chameleony, hadem, pavouky, atd...). Razítka mají pouze v horní pokladně (ta ve vesnici). Od parkoviště, které je na polní cestě cca 1km od ZOO, vzniká nová naučná stezka, k vidění je např. motýlí louka nebo hmyzí hotel. Je zde také menší překážková dráha pro děti. Moc se nám zde líbilo, pouze vstupné 100kč je o něco vyšší.
 
Pavel Petřík
Pavel Petřík
Zoopark
V první řadě musím říct, že mě Zoopark Zájezd příjemně překvapil. Doporučuji návštěvu především s dětmi. TZ měli dostatek přímo na pokladně ZOO, kde byla také velice příjemná obsluha. V současné době mají hodně mláďať a tak bylo na co se dívat. Příjemná procházka cca na 1,5hodinky. Zoopark je rozdělený na 2 části a je nutné se mezi nimi cca 5-10 minut volné chůze přesunout.
 
Tatiana Juríková
Tatiana Juríková
Senzace
Naprosto skvělý výlet. Doporučujeme se držet ukazatelů a dojet na parkoviště určené pro osobní auta u ZOO. Parkuje se u lesíka a je zde cca 1km cesta pěšky k zadní části ZOO, kde je menší naučná stezka a příjemná procházka. Samotná ZOO je opravdu zážitek, úžasná zvířata, nejvíce asi zaujmou opičky a lemuři. Velbloudi také super. Všechna zvířata byla venku a bylo možné si všechna užít. Příjemná obsluha u pokladny, vstupné pouhých 75,- a TZ dostatek.
 
Jan Ladislav Lác
Jan Ladislav Lác
TZ
Je to pěkná minizoo a zajímavé je, že je rozdělená na dvě části, prní je na jednom konci vesnice a ta druhá na druhém konci. TZ jsem bez problémů koupil na pokladně a NEBYLA předražená(30kč).
 
Robert Förster
Robert Förster
cena známky
známka za 30,-
 
Axel Sládek
Axel Sládek
Slabší místo
Známka za 35,- je nejdražší, jakou jsem kdy koupil. Pro opravdu malé děti je ZOO ok. Dospělého zklame. Jako samostatný turistický cíl je to slabota, spíš se tu zastavit, pokud jedete náhodou kolem.
 
Martin Bartoš
Martin Bartoš
-
Známka je prodávána za 35 Kč.
 
Petra Koppová
Petra Koppová
doporučuji
Vřele doporučuji k návštěvě, zvláště s dětmi, pěkný zoo park, velmi milí lidé.
 
vláďa
Super místo pro rodinný výlet. I když je asi tak polovina zvířat kvůli nepřicházejícímu jaru ještě zazimovaná, je na co koukat. Zoopark chystá i své rozšíření, ve stráni proti velbloudům jsou budovány další výběhy. Držím majitelům palce. I v dnešním chladném počasí jsme zde strávili příjemnou část odpoledne. Známek ve stánku mají dostatek.
 
paja
doporučuji
Moc pěkný zoopark, dobrá alternativa k velké zoo, kde třeba menší děti nevydrží. Tady je to moc hezky udělané a zvířátka jsou tu zajímavá. Mě třeba nadchli chameleoni. Děti lemuři a malé opičky. Známky byly, vstupné dobrovolné. Prostě fajn odpoledne.
 
Mirek
Příjemně strávené dopoledne. Dětem se v zoo líbilo, vstupné dpbrovolné. Známka k dispozici ve stánku s občerstvením
 
LIBUNA73
nemají známku
známku nemají a prej ještě 14 dní mít nebudou,nechápu proč se jim známka dává,když nejsou schopni si udělat zásobu,z liberce je to přeci jen kus cesty
 
Tatík
Turistických známek dostatek ve stánku u vchodu. Vstupné je stále dobrovolné. Dnes bylo téměř plné nové parkoviště. Majitelům je třeba fandit!
 
Ondra
sobotaa 29.10 2011Tak tak...známky budou až na začátku sezony... jinak zoo normálně otevřena...
 
Mates
Dne 30.10.2011 jsme navštívili zoopark, ale bohužel TZ jsou vyprodány a dle sdělení paní pokladní budou objednávat nové až na jaře.
 
eMPage
Tak tohle jsem opravdu nečekal. Dobrovilné vstupné, celkem příjemné místo na odpočinek a navíc velbloud. Co víc si přát. Na výlet pro rodinu přímo ideální
 
Libor
28.09.2011 - TZ dostatek ve stánku suvenýrů u vchodu. Malá, ale celkem pěkná ZOO ... a vstupné dobrovolné. Stojí za návštěvu zejména pro rodiny s dětmi.
 
KamPa
Zoopark autem snadno dostupný.Po sjezdu z dálnice Praha-Slaný na odbočce Libochovičky jsou směrovky.V zooparku jsou lemuři,kočkodani,rysi,želvy atd.Kdo chce vidět velbloudici Áju která je motivem TZ,nebo ostřihané lamy a dětský koutek s domácími zvířaty,musí zoo opustit,a podle šipek mezi domky se přesunout k výběhům vzdáleným několik minut.TZ i návštěvníků dost.
 
K dnešnímu dni je vydaných:
2937 Turistických známek
2925 Výročních TZ
291 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Kudyznudy.cz – nejlepší začátek výletu

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek