Turistické známky - oficiální stránky
 

Chybějící Turistická známka

Pokud se Vám stane, že z jakýchkoliv důvodů neseženete na prodejním místě Turistickou známku, rádi Vám ji pošleme poštou proti jakémukoli důkazu o návštěvě - pohlednice, fotografie, razítko, účtenka, jízdenka, vstupenka a podobně. Důkazy mohou být okopírované či naskenované. Pokud nám zašlete originály Vašich důkazů poštou, nemějte o ně obavy - vracíme je společně s Turistickými známkami doporučeně zpět. Dalším oblíbeným důkazem je stisknutí tlačítka "Byl jsem zde" v mobilní aplikaci. Důkaz se pak vytvoří v okruhu 500 metrů od Turistického známkového místa a my ho uvidíme přímo ve Vašem sběratelském profilu.

O Výroční známky si můžete napsat také, ale je možné je poslat až po akci, a to pouze v případě, že známky byly vyprodány (maximálně však do konce roku, ke kterému byla vydána).
 
Turistické známky - vizitkaObjednávku chybějících Turistických známek zašlete, prosím, emailem na adresu sberatel@turisticke-znamky.cz nebo poštou na adresu: 

TURISTICKÉ ZNÁMKY s. r. o.
Julia Sedláka 447/14
795 01  Rýmařov

V objednávce uveďte tyto údaje: 

číslo Turistické známky, její název, způsob platby, zpáteční adresu, případně i emailovou adresu a telefonní kontakt na vás - značně nám to usnadní kompletaci vaší zásilky.

Turistické známky posíláme dobírkou nebo lze platit předem, bankovním převodem či složenkou. V případě převodu na náš účet, uveďte v objednávce variabilní symbol. Číslo var. symbolu může být libovolné - maximálně však devítimístné!!! Pokud jste přihlášený uživatel na našich webových stránkách, můžete použít vygenerovaný variabilní symbol.

Číslo našeho účtu: 19-7341220257/0100
Cena Turistické známky je 40,- Kč/ks


Turistické známky posíláme pouze "doporučeně" za jednotnou cenu poštovného 60,- Kč. 

Cena za "dobírku" je 100,- Kč.

V případě rozměrnější zásilky účtujeme dopravu dle ceníku z e-shopu.

 

Ceny zahraničních Turistických známek (přepočet dle místních cen)
Slovensko 50 Kč 
Polsko 45 Kč
Maďarsko 45 Kč
Ukrajina 40 Kč
Rusko 40 Kč

Pro všechny ostatní země, ve kterých byly v minulosti vyrobeny Turistické známky, ale v současné době zde nemáme obchodního partnera, platí cena 40 Kč.

U všech žádostí vyžadujeme dle pravidel sběratelské hry obvyklé důkazy. Odesláním žádosti o chybějící Turistické známky je objednávka považována za uzavřenou a nelze do ní již zasahovat. Děkujeme za pochopení.

K dnešnímu dni je vydaných:
2921 Turistických známek
2916 Výročních TZ
289 Prémiových TZ
Turistická známková místaMapa známkových místSběratelská hraŽebříček sběratelůAktuální informaceVýroční turistické známkyKatalog turistických známekHlasování o nových TZO Turistických známkách
Turistické známky
KAVÁRNA A RESTAURACESpeciální ediceSoutěž s Maxiznámkami
Klub TZ
Návštěvnické centrum Turistických známekTuristické suvenýry
Ostatní produkty
Komunikace
Zásilkový prodej
internetové stránky
Výběrová řízení
TZ pomáhají
Klub českých turistů logoKartografie Praha logoTuristika.cz logo
 
Instagram

Dobrý anděl

Energetické úspory administrativní budovy Julia Sedláka 14 v Rýmařově

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek